Dziś jest:
Sobota, 6 marca 2021

Możesz mieć wszystko, czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć.
Anthony Robbins

Komentarze: 6
Wyświetleń: 4010x | Ocen: 22

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 17 maj 2020 11:34   
Autor: FN, źródło: FN   

LIVESTREAM FN: ROK 2020 - ŚWIAT NA KRAWĘDZI

O koronawirusie i jego fantastycznym wpływie na ludzką cywilizację na Ziemi, ale także o Emilcinie i Projekcie KONTAKT – w naszym serwisie już jest dostępny cały zapis naszego najnowszego LIVESTREAM FN z pokładu okrętu Nautilus.To był jeden z najciekawszych naszych rejsów okrętem Nautilus! Tym razem bez odpowiadania na pytania czytelników czy słuchaczy, ale dzięki temu udało nam się poruszyć wszystkie tematy, które planowaliśmy. Podczas startu nie zaznaczyliśmy jednego, małego okienka w panelu sterującym serwisu FN, przez co LIVESTREAM był dostępny tylko i wyłącznie za pośrednictwem serwisu youtube.com, ale na przyszłość obiecujemy nie popełnić tego błędu. I już teraz zapraszamy na kolejny rejs okrętem Nautilus...


 


Kolejny LIVESTREAM planujemy zrobić tylko o kręgach zbożowych, gdyż sezon w Wielkiej Brytanii trwa w najlepsze już od ponad 2 miesięcy i jest bardzo dużo ważnych, ciekawych materiałów o tym fenomenalnym zjawisku. Planowaliśmy wizytę w światowej stolicy kręgów zbożowych, czyli w Alton w hrabstwie Wiltshire, w pobliżu słynnych geoglifów przedstawiających białego rumaka na wzgórzu.Biały Koń z Uffington – stylizowana figura o długości 110 m, uznawana za geoglif położona w okolicach miejscowości Uffington, na zboczu góry White Horse Hill. Powstała przez usunięcie roślinności z białego wapiennego podłoża. Szacuje się, że figurę stworzyli Celtowie na przełomie epoki brązu i epoki żelaza.


Poniżej zapis całego LIVESTREAM FN z pokładu okrętu Nautilus, który jest już do odsłuchania w naszej witrynie w serwisie youtube.com

 

 


W trakcie LIVESTREAM była mowa m.in. o niezwykłych znakach na ludzkim ciele, które pojawiają się w całej Polsce od mniej więcej 10 lat, a które po ok. tygodniu znikają. Poniżej przykład zdjęcia takiego znaku (zdjęcie z Archiwum FN).W trakcie LIVESTREAM zasygnalizowana została historia Adama Wawrzonka (syna osoby bardzo ważnej dla sprawy Emilcina), który podczas recytowania wiersza o spotkaniu Jana Wolskiego z UFO w 1978 roku nagrywał to na wideo. Podczas oglądania nagranego materiału wieczorem wyświetlając go na telewizorze ze zdumieniem zauważył, że... wraz z pierwszymi słowami wiersza w lewym górnym rogu pojawia się dziwny obiekt, który jest tam aż do ostatniego słowa wiersza (jego recytacja zajęła ok. 4 minut) i wtedy wraz z wypowiedzianym przez Adama Wawrzonka ostatnim słowem wiersza tajemniczy obiekt... znika!

Tej sprawie poświęcimy oddzielną publikację, ale już teraz pokażemy klatkę z tego nieprawdopodobnego filmu.A tak wyglądał sam obiekt (powiększenie fragmentu zdjęcia). 

Prosimy zobaczyć, jak wygląda ten obiekt w ruchu - poniżej animacja fragmentu ekspozycji filmu wykonana przez nasz zespół Projektu OTWARTE NIEBO. Animacja jest 5 x szybciej niż oryginalny zapis filmu, aby można było zobaczyć zachowanie UFO.

 

 

 

 

 
10 maja 2020 byliśmy w Emilcinie. Relacja z naszego pobytu w Emilcinie jest w serwisie www.emilcin.com
Można tam obejrzeć zdjęcia, a także historię o tym przypadku opowiedzianą przez naszego kolegę z Lublina.
Link do Emilcina.

I jeszcze jedna ciekawostka z naszej poczty.

From: […]
Sent: Tuesday, May 5, 2020 8:53 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Fizyczne ślady po UFO

Szanowni Państwo,
Poszukuję wszelkich informacji (Raporty, zdjęcia, opisy obserwacji etc) n.t. badanych przez Państwa organizację przypadków obserwacji UFO, po których pozostały fizyczne ślady w otoczeniu, w postaci lądowisk, wypalenisk, lub zniszczeń flory itd. Wiem, że kilka z takich zdarzeń było opisanych na Waszej stronie, lecz znaczna cześć zdjęć takich śladów nie daje się już wyświetlić oraz w dużej mierze były zamieszczone tam "tylko" cytaty z relacji świadków. Głównie zależy mi na tych materiałach i dokumentacji, którą zrobiliście w terenie, które potwierdzałyby, że dany ślad faktycznie był powiązany z daną obserwacją i jest efektem oddziaływania UFO na otoczenie etc.
Dziękuję ślicznie za pomoc.
Pozdrawiam
[…]

I nasza odpowiedź.From: Fundacja NAUTILUS
Sent: Thursday, May 7, 2020 12:03 PM
To: [...]
Subject: RE: Fizyczne ślady po UFO

Witamy,
Dziękujemy za e-mail. Proszę wybaczyć, że nie jesteśmy w stanie sporządzić duży zbiór takich materiałów, gdyż po prostu nie mamy na to czasu.
Ale jedną sprawę wysyłamy z naszego Archiwum. To lądowanie UFO w Ożarowie II pod Łodzią, gdzie UFO zostawiło bardzo wyraźny ślad i metalowe opiłki.
Materiał z naszego archiwum wideo wstawiliśmy do serwisu FN youtube:


W załączniku jest kilka rzeczy związanych z tym wydarzeniem.
Pzdr
FN
Ta wiadomość została wysłana przez Fundację Nautilus.
Copyright © 1999-2020 FN. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
/poniżej kilka wybranych zdjęć wysłanych do naszego do czytelnika/
Poniżej grafika z dokumentacji bardzo podobnego zdarzenia we Francji.Na koniec mamy prawdziwą gratkę dla wszystkich, którzy pamiętają legendarną audycję Nautilus Radia Zet z lat 90-tych, od której wszystko się zaczęło. Był tam bardzo charakterystyczny podkład muzyczny, który postanowiliśmy przypomnieć przy okazji testu naszego najnowszego drona FN w Emilcienie. Naprawdę łza się w oku kreci… ;)


 

 10 MAJA 2022 – ROCZNICA BLISKIEGO SPOTKANIA TRZECIEGO STOPNIA W EMILCINIE

Przy słynnym pomniku UFO odbyła się narada naszego projektu Otwarte Niebo, który zajmuje się zbieraniem materiałów o zjawisku Niezidentyfikowanych Obiektów Latających.

Do Emilcina nasza ekipa przybyła bardzo wcześnie rano 10 maja. Pierwszą rzeczą był test naszego drona FN u wykonanie zdjęć Emilcina z powietrza.

Poniżej prezentujemy kilka wybranych zdjęć, które nasza ekipa wykonała na miejscu obok pomnika UFO.I jeszcze dwie rzeczy. Krótka historia Jana Wolskiego i jego Bliskiego Spotkania Trzeciego Stopnia w Emilcinie w 1978 roku – poniżej opowieść naszego kolegi z Lublina, którą także zamieściliśmy w serwisie youtube.com


 

I na koniec jeszcze absolutnie genialna rzecz – rewelacyjny występ naszej koleżanki Marty Małochy w programie telewizji śniadaniowej TVP2. Marta była fantastyczna, a dowód tego jest po kliknięciu na link poniżej. Brawo Marta! :)

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/47971358/ufo-w-polsce-prawda-czy-mistyfikacja?fbclid=IwAR1Xe2xpBK_g34u5R7ps6G1FEm5b1hdVI6XBDiOVIcVb7hoiTjcxFcByH0w

Komentarze: 6
Wyświetleń: 4010x | Ocen: 22

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 17 maj 2020 11:34   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (6)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 18 maj 2020 14:04 | ocena: + 2

Orion_1957 | Załogant

Muszę przyznać że faktycznie rewelacyjny występ Pani Marty Małochy w TVP2. W zasadzie nie ma znaczenia jaka telewizja , ważne że informacja poszła w Świat. Przypomnienie widzom na antenie zdarzenia z Emilcina z 1978 świadczy o tym że zdarzenie to nadal żyje , jest pielęgnowane przez Fundację Nautilus a tak naprawdę jest dla nas najlepszym dowodem na istnienie obcych.

Pon, 18 maj 2020 08:59 | ocena: + 2

Orion_1957 | Załogant

Jak słyszę wypowiedź dot. obserwacji UFO a w tym przypadku w Ożarowie to ciśnienie idzie człowiekowi w górę. Każdy chciałby przeżyć to co przytrafiło się Pani Alinie Szafran. Z jej wypowiedzi jednoznacznie wynika, że mówi prawdę. Trudno z tego materiału doszukać się manipulacji. Nie dziwi mnie to że trudno jest jej opisać ze szczegółami obiekt który widziała przez moment bo przecież to coś nie pojawia się codziennie na naszych parkingach czy też przed marketami. Kto z nas nie chciałby pojawić się na miejscu tej kobiety aby zobaczyć ten nieziemski obiekt. Zdarzenie tego typu może zmienić nasze patrzenie na świat który jest jeszcze piękny i oby taki pozostał.

Nie, 17 maj 2020 20:45 | ocena: + 1

John-316 | Załogant

TVP2 to niezbyt ambitne miejsce, ale nie o to przecież chodziło.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 18 maj 2020 06:29 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

@John-316, Masz racje z tym miejscem ... jeszcze ktoś pomyśli, że Pani Magda kłamie :)

Nie, 17 maj 2020 15:24 | ocena: + 2

Gorki73 | Załogant

Witam Załogantów, chciałbym się odnieść do filmu dotyczącego incydentu w Ożarawie z 2008...muszę powiedzieć, że tacy świadkowie jak Pani Alina Szafran to najlepsi świadkowie...sposób jej przekazu nie sugeruje, że mogła sobie to wymyślić. Co do opiłków, które są ponoć grafitowe, to muszę powiedzieć, że należałoby to dokładnie zbadać, bo myślę, że ma to związek z grafenem (płaska struktura złożona z atomów węgla, połączonych w sześciokąty). Grafen z tego co wiem jest najmocniejszą strukturą we Wszechświecie jaką można sobie stworzyć lub wymyśleć, dla porównania podaję podstawowe dane wytrzymałościowe na jego rozciąganie , jest to imponujące, więc nie zdziwiłbym się, jakby spodki Obcych były zbudowane z tego materiału :
wytrzymałość na rozciąganie

Grafen 130 GPa,
Armox® 500T-(to najbardziej wytrzymała blacha pancerna na świecie) 1,4-1,7 GPa
Stal konstrukcyjna typ S345 0.345 GPa
Kevlar 0.36 GPa

Robi wrażenie ? i to cholerne :) Pozdrawiam serdecznie Załogantów

Nie, 17 maj 2020 13:18 | ocena: + 3

najsampierw | Załogant

Dobry livestream. Oglądało się miło, lekko i przyjemnie. Gratulacje dla odważnej koleżanki, „weszła do jaskini lwa” i wyszła z tego obronną ręką, niczym biblijny Daniel :)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] witam wczoraj na FocusTV byl program Samoloty Bojowe 7 w minucie 21.42 po prawej stronie leci UFO na tle Spitfire sa to stare nagrania ale wyraznie widac ze to UFO a nie samolot samo przyspieszenie robi wrazenie dokladnie tak samo jak nie dawno nagranie obok samolotu pasazerskiego pozdrawiam [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 18 luty 2021 04:26 | 13.02.2021 roku około godziny 18 w miejscowości Okonek spędziłem czas z rodziną przy ognisku. Niebo było czyste gwiaździste. W pewnym momencie na niebie pokazała się jasnozielona długa łuna światła i zamierzała w stronę ziemi. Nie był to meteoryt czy bolid. Znam te zjawiska . To coś weszło w atmosferę zbyt wolno i w pewnym momencie wygasło bez płomieni i dymu. W ostatnim momencie udało mi się zobaczyć czarny obiekt który leciał dalej. Przez ułamek sekundy i zniknął . Widzieliśmy to wszyscy. Każdy...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 stycznia 2021 | Witam - Panie i Panowie… jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Takimi słowami ostatnio rozpocząłem wirtualny wykład w sieci (mała fucha na boku) dla pracowników jednej z firm w ramach ‘szkoleń w sieci’. W zasadzie zabrzmiało to jak żart, bo przecież ktoś na naszej planecie musi być bardziej szczęśliwy niż ja, ale potem już po zakończeniu wykładu zacząłem długo o tym myśleć i doszedłem do...

czytaj dalej

FILM FN

21 LUTEGO 2021 OBIEKT UFO OBSERWOWAŁA ZAŁOGA SAMOLOTU LINII AMERICAN AIRLINES NAD NOWYM MEKSYKIEM (USA) - zapis rozmów z kokpitu

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.