Dziś jest:
Piątek, 12 sierpnia 2022

Niech żywi nie tracą nadziei.
Juliusz Słowacki

Komentarze: 4
Wyświetleń: 6370x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 10 cze 2020 14:32   
Autor: FN, se.pl, źródło: FN   

JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI: POTWIERDZIŁA SIĘ WIZJA SPRZED WIELU LAT

Jasnowidz Krzysztof Jackowski osiem lat temu, na prośbę matki jednego z zaginionych w Rewalu chłopców, miał wizję. Zapisał na kartce swoją przepowiednię. Kobieta przez lata przechowywała zapis wizji Jackowskiego. Dziś okazuje się, że w swojej wizji jasnowidz z Człuchowa wskazał miejsce, gdzie powinny być szukane zaginione dzieci. O sprawie napisał Superekspres.

https://www.se.pl/szczecin/jackowski-o-zaginionym-chlopcu-z-rewala-drastyczne-szczegoly-cialo-chlopca-zostalo-zasypane-smieciami-aa-WCad-hdag-i6tf.html

Jasnowidz Krzysztof Jackowski wspomina swoją wizję sprzed ośmiu lat. 22 marca 2012 roku z prośbą o pomoc w odnalezieniu syna zgłosiła się matka jednego z zaginionych w Rewalu chłopców.

 Do zaginięcia dwójki chłopców doszło w 1999 roku. Andrzej Ziemniak i Łukasz Sas uciekli z ośrodka. Ślad po nich zaginął. Matka Andrzeja nie wierzyła w ucieczkę, jej zdaniem mogło stać się coś strasznego. Kobieta kilkakrotnie szukała pomocy u jasnowidza Marka Szwedowskiego, prezesa stowarzyszenia „Przystań Nadzieja”, który - jak twierdzi - ma dar słyszenia głosów zmarłych. Powiedział jej, że chłopiec nie żyje. "Nie żyję. Jestem na terenie ośrodka" - miał mu przekazać zaginiony Andrzej.Na swoim kanale na YouTube jasnowidz Jackowski wrócił do sprawy, którą zajmował się osiem lat temu:

- Sprawa bardzo stara, 21 lat. Pod koniec marca 1999 roku, w ubiegłym stuleciu, w miejscowości Rewal w województwie zachodniopomorskim zaginęło dwóch nastoletnich, niepełnoletnich chłopców. Mieli chyba po 13 lat. Andrzej Ziemniak i Łukasz Sas. 21 lat policja w Rewalu poszukiwała tych dzieci. Chłopcy byli wychowankami Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rewalu. W trakcie śledztwa w jednej z hipotez policja ustaliła, że ci chłopcy mogli pontonem przepłynąć Bałtyk i dostać się do Szwecji. Nie wiem, na jakiej podstawie taka teza została wysunięta, ale mowa jest publicznie o takiej tezie, że tak się mogło stać. Wyobraźcie sobie, że dwóch trzynastolatków bez przygotowania, pontonem przez Bałtyk dostaje się do Szwecji i zaczynają sobie tam żyć. Mając po trzynaście lat.

Wizja, którą wykonałem osiem lat temu, dla jednaj z matek zaginionych chłopców, która zwróciła się do mnie 22.03.2012 roku, potwierdziła się. Jest duże prawdopodobieństwo.

Mówię o tym, by przyglądać się tej sprawie, żeby uczciwie zostało to sprawdzone, żeby ci rodzicie poznali prawdę o zaginionych dzieciach. Kiedy matka jednego z chłopców przyjechała do mnie, dała mi jakieś rzeczy, ubrania w torbie i zdjęcie tych chłopców, ale skupiałem się na temacie jednego syna, bo co się stało z jednym to i z drugim Parę godzin spędziłem na tej wizji. Ostatecznie właśnie takie informacje zapisałem na dwóch kartkach, które przekazałem matce zaginionego chłopca.

Komentarze: 4
Wyświetleń: 6370x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 10 cze 2020 14:32   
Autor: FN, se.pl, źródło: FN   


Komentarze (4)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 10 cze 2020 16:03 | ocena: + 2

SovietVixen | Załogant

"- Teraz dowiedziałem się, że wszystko z tego opisu się zgadza - mówi Jackowski. - Od początku. Mama tego chłopca pytała mnie, co z tą moją wizją ma zrobić. Powiedziałem, że ma pójść z tym na policję. Tak prawdopodobnie było, z tym, że policja nie raczyła zechcieć tego sprawdzić. Okazało się, że rzeczywiście w tamtym czasie była tam stara kanalizacja, która była nieczynna. Była kotłownia obok tego miejsca. Wszystkie elementy, o których mówiłem w swojej wizji były tam. Mimo wszystko policja przez osiem lat nie sprawdziła tego tropu. Osiem lat od mojej wizji mamy tych dzieci czekały na jakikolwiek ruch, który z tego co wiem, się nie odbył. Rodzice tego chłopca zwrócili się do jakieś fundacji i z tą fundacją przekopali teren w tym ośrodku, który ja sugerowałem. Efekt był taki, że w pewnym miejscu wykopano sweter, a także kości. Kości były szczątkowe, porozrzucane. Były też kości pod swetrem.

- Co ważne, było to na głębokości 1,5 do 2 metrów. Istotne jest to, że sweter rozpoznała mama chłopca. Jest on bardzo charakterystyczny z pewną wadą. I mało tego! Mama tego chłopca pokazała zdjęcie i na tym zdjęciu chłopiec rzeczywiście jest w ten sweter ubrany. Czyli jest to stuprocentowy dowód na to, że ten sweter należał do tego chłopca. Przyjechał prokurator, przyjechała policja. Zabrano do ekspertyzy kości. Nie znaleziono tam czaszki. I mimo że na sto procent sweter należy do chłopca, co stwierdza matka i dokumentuje to zdjęciem sprzed lat. I co to oznacza? Oznacza to, że te kości należą do tych chłopców lub do jednego z nich. Bardzo istotne jest to, że taka ekspertyza bardzo długo trwa, może miesiąc, dwa, a czasem i pół roku. Warto byłoby się przyglądać publicznie tej sprawie, żeby czasami się nie okazało, że nic z tego. Dlatego, że 21 lat i okazuje się, że ten ośrodek nie został solidnie przeszukany zaraz po zaginięciu tych dwóch młodych chłopców - kończy jasnowidz Jackowski."

Śr, 10 cze 2020 15:35 | ocena: + 6

Mario2571 | Załogant

Mam propozycję dla Nautilusa , - aby Nautilus dokonał cyfrowej archiwizacji dokumentów z szafy pana Jackowskiego . Uważam , że pan Jackowski zrobił fenomenalną rzecz , żądając potwierdzeń swoich wizji przez organy państwowe ( policja ) jak i podmioty niepaństwowe np . Agencja detektywa Rutkowskiego. Osobiście jestem sceptyczny co do większości tematów prezentowanych w Nautilusie . Pewnie byłbym też sceptyczny co do dokonań pana Jackowskiego. Tyle , że z dokumentami się nie dyskutuje . A skoro tych dokumentów jest dużo to tym bardziej trudno zakładać masowe fałszerstwo dokumentów potwierdzających zdolności pana Jackowskiego w temacie jasnowidzenia. Elektroniczne zarchiwizowanie i opublikowanie tych dokumentów pozwoliłoby zachować te dokumenty dla przyszłych pokoleń . W Nautilusie często był opisywany pan Osowiecki i pan Messing .Tyle , że bez dokumentów potwierdzających ich zdolności do jasnowidzenia , niewątpliwie ciężej uznać ich dokonania za prawdziwe . Tym bardziej ,że miały miejsce parędziesiąt lat temu. Cyfrowe archiwum dokumentów pana Jackowskiego pozwoliłoby każdemu zainteresowanemu samemu wyrobić sobie zdanie w temacie jasnowidzenia. A osobiście będąc sceptycznie nastawiony np. wobec UFO czy reinkarnacji ( w wersji Nautilusowej ) , - jednocześnie muszę zakładać , że skoro wierzę w jasnowidzenie Jackowskiego , to być może prawdziwe są też inne zjawiska opisywane w Nautilusie. Zarchiwizowanie i opublikowanie tych dokumentów byłoby mocnym argumentem przemawiającym za prawdziwością zjawiska jasnowidzenia. A skoro jasnowidzenie uznalibyśmy za fakt potwierdzony naukowo , to i należałoby się też głębiej zastanowić nad innymi zjawiskami opisywanymi w Nautilusie.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Śr, 10 cze 2020 17:28 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

@Mario2571, Witaj Mario, pomysł niezły, tylko w praktyce ciężki do realizacji, ponieważ po pierwsze musiałby się na to zgodzić sam Pan Krzysztof Jackowski a po drugie wiele danych musiało by być utajnionych ze względu na tzw. dane wrażliwe, przecież w dokumentach Pana Jackowskiego znajdują się nazwiska i numery spraw, które mogłyby być niewygodne dla wielu ludzi, którzy niekoniecznie chcieliby rozdrapywać sprawy dla nich bardzo przykre. Pan Jackowski zajmuje się często sprawami które można by określić jako makabryczne. Pozdrawiam serdecznie.

Śr, 10 cze 2020 19:18 | ocena: + 2

Robespierra | Załogant

@Mario2571, wejdz na strone Pana Jackowskiego, tam sa wszystkie dokumenty i nawet wiecej.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.