Dziś jest:
Czwartek, 1 października 2020

Boże, użycz mi pogody ducha
Abym godził się z tym czego nie mogę zmienić
Odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i
Mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.
/modlitwa, którą kończą się spotkania grupa wsparcia dla osób zmagających się z uzależnieniami/

Komentarze: 22
Wyświetleń: 5536x | Ocen: 42

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 5 sie 2020 12:29   
Autor: FN, źródło: FN   

CZY WŁAŚNIE SIĘ SPEŁNIŁA WIZJA 'BRUDNEJ BOMBY' Z WIZJI JANSOWIDZA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO?

Trzy miesiące temu w jednym ze swoich wideo-blogów Krzysztof Jackowski powiedział o dziwnym wydarzeniu, które będzie miało miejsce „pod koniec lata”. Jasnowidz mówił, że gdzieś w pobliżu Izraela wybuchnie „brudna bomba”.  W porcie w stolicy Libanu doszło we wtorek po południu do potężnej eksplozji. Zginęło co najmniej sto osób, ok. 4 tys. zostało rannych. Z dotychczasowych informacji wynika, że przyczyną wybuchu mogły być chemikalia, w tym saletra amonowa. Trop wiedzie do statku pod mołdawską banderą.


Podczas swoich wideoblogów jasnowidz Krzysztpf Jackowski stara się na żywo wykonywać wizje tego, co się ma wydarzyć w Polsce i na świecie. Od wielu miesięcy jasnowidz mówi o wojnie, która może wybuchną jeszcze w tym roku i może być destrukcyjna dla światowego porządku, a także gospodarki. W kwietniu jasnowidz powiedział coś zagadkowego, co nazwał „wybuchem brudnej bomby”. Zgodnie z jego słowami w pobliżu Izraela miała wybuchnąć bomba. Mówił wyraźnie o pojedynczej bombie, co jest dosyć intrygujące, gdyż wojna oznacza przeważnie wiele bomb… Tymczasem tu powiedział wyraźnie: jedna bomba. Wskazał nawet czas spełnienia się wizji: koniec lata.

 

4 sierpnia światem wstrząsnęła informacja o wręcz apokaliptycznym wybuchu, do którego doszło w Libanie.


W porcie w stolicy Libanu doszło we wtorek po południu do potężnej eksplozji. Zginęło co najmniej sto osób, ok. 4 tys. zostało rannych. Z dotychczasowych informacji wynika, że przyczyną wybuchu mogły być chemikalia, w tym saletra amonowa. Trop wiedzie do statku pod mołdawską banderą.

Azotan amonu miał być przechowywany w porcie przez lata. Składowane chemikalia były dodatkowo niezabezpieczone. 2750 ton saletry amonowej wiąże się dziś z mołdawskim frachtowcem MV Rhosus, który wypłynął z portu w Batumi w Gruzji 23 września 2013 r. i kierował się do miejscowości Beira w Mozambiku.

Ogromna skala wybuchu w Bejrucie. Dokąd sięgała fala eksplozji?

W trakcie rejsu statek borykał się z problemami technicznymi (prawdopodobnie awaria silnika). W efekcie w 2014 r. zawinął do portu w Bejrucie. Po inspekcji statku przez państwowych kontrolerów jednostce zakazano dalszej żeglugi.

Wkrótce potem czarterujący statek stracili zainteresowanie ładunkiem, w efekcie czego jednostka została porzucona. Do zasobów roszczenia zgłaszali różni wierzyciele. Próby kontaktu prawników z czarterującymi jednostkę i właścicielami załadunku spełzły na niczym.

W efekcie, ze względu na ryzyko związane z pozostawieniem azotanu amonu na pokładzie statku, władze portowe wyładowały towar do magazynów portowych. Statek oraz niezabezpieczone chemikalia czekały, aż sąd zdecyduje, co zrobić z załadunkiem. Sprawa nie została zakończona przez sześć kolejnych lat. Prawdopodobnie nonszalancja lokalnych urzędników doprowadziła do tragedii.
Tak wcześniej wyglądał port, w którym wybuchła bomba.


Gubernator Bejrutu Marwan Abboud powiedział agencji AFP, że budynki w ponad połowie miasta zostały uszkodzone wskutek eksplozji w bejruckim porcie. Straty zostały wstępnie oszacowane na trzy do pięciu miliardów dolarów, a około 300 tysięcy mieszkańców straciło dach nad głową. Od środy w całym Libanie obowiązuje trzydniowa żałoba narodowa. Wiele krajów na świecie, w tym Polska, zadeklarowały pomoc humanitarną mieszkańcom Bejrutu.

 

Czy rzeczywiście Krzysztof Jackowski przewidział wybuch w Libanie? Czy eksplozja 4 sierpnia to była owa „brudna bomba”, o której mówił w swojej wizji? Oto najnowszy odcinek jego wideo-bloga.

 

Komentarze: 22
Wyświetleń: 5536x | Ocen: 42

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 5 sie 2020 12:29   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (22)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 9 wrz 2020 11:28 | brak oceny

sidhartha | Załogant

coś nie ma 2 i 3 prowokacji(szkoda)

Czw, 27 sie 2020 10:48 | brak oceny

sidhartha | Załogant

jak dalej ludzie będą olewali duchowość doigramy się.koronawirus jest tylko takim ostrzeżeniem(prawdopodobnie ostatnim)
co dalej jeśli ludzie będą dalej mieli w dupie duchowość?
przemilczę.jednak ziemia nie przemilczy i nas ukara.
jednak kreacja daje nam szanse(pewnie ostatnią)jeśli będziemy głusi na rozsądek mamy przekichane.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 28 sie 2020 04:44 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@sidhartha, Sądzisz że wśród tych ofiar nieszczęsnego wirusa, nie było ludzi rozwiniętych duchowo- starych dusz?
Chyba nie tędy droga.
Łatwość mieszanie endemicznych wirusów/zakażeń - z różnych stref klimatycznych - jest nie do opanowania; albo przestańmy podróżować albo szczepmy się na wszystko.

Sob, 8 sie 2020 18:29 | ocena: + 4

infinity_ | Załogant

Brudna bomba to bomba radioaktywna, ale trudno sobie wyobrazić że prezydent Francji odwiedza radioaktywne miejsce ...Trudno też sobie wyobrazić że ludzie tam żyjący nie mówią nic o radioaktywności. Co do wybuchu nuklearnego który sugeruje Jackowski na swoim kanale, bo według niego " każdemu kto widział ten wybuch kojarzy się z grzybem atomowym" odpowiadam NIE. Mnie wybuch atomowy kojarzy się z " błyskiem tysiąca słońc" ...tak wybuch atomowy to przede wszystkim błysk i potworna fala uderzeniowa w okolicy. Tu tego nie było w ogóle. Tak więc nie było to brudna bomba, bo nie mamy informacji o skażeniu terenu, nie był wybuch nuklearny bo ma zupełnie inne cechy i skutki niż ten w Bejrucie. Nie twierdzę że pan Jackowski nie ma przebłysków przyszłości, ale są one skażone jego manią spiskowa za którą stoi ukryty rząd światowy który kreuje takie wydarzenia jak koronowirus, pandemia, wybuchy itd. Niestety wizje jasnowidza są skażone manią spiskową która działa na innych jak brudna bomba informacyjna i infekuje im umysły.
Proszę nie blokować mojego komentarza, takie jest moje zdanie, jasnowidzenie TAK, intepretacja SZALEŃSTWO.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 8 sie 2020 19:46 | brak oceny

de press | Załogant

@infinity_, co za różnica ,czysta bomba brudna bomba ? Bejrut jest portem,a tam przypływa radziecka pomoc do walki o pokój,na co bezcenny israel nie mógł dłużej już patrzeć,a ponieważ wszystko im wolno ,to wysłał spawaczy z mosadu i bumm .chociaż z tą banką wodną bardziej przypominało to termojądrówke,niż kasetowy wybuch promieniotwórczego syfu

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 8 sie 2020 21:02 | ocena: + 1

infinity_ | Załogant

@de press, co za różnica? czy jak sędzia w sądzie powie że zepchnąłeś z dachu sąsiada powodując jego śmierć, też powiesz co za różnica wiedząc że tego dnia o tej porze oglądałeś ulubione filmy alexa jonesa?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 13 sie 2020 13:11 | brak oceny

mrozom1 | Załogant

@infinity_,

EKSPLOZJA PRZYPOMINAŁA MAŁY WYBUCH JĄDROWY W KAŻDYM ASPEKCIE POZA BŁYSKIEM.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 15 sie 2020 10:59 | brak oceny

infinity_ | Załogant

@mrozom1, nie :-) eksplozja w niczym nie przypominała wybuchu jądrowego , brak radioaktywności, brak błysku, brak fali uderzeniowej, brak wzrostu temperatury jak przy wybuchu jądrowym, widoczna kula ognia na zdjęciu przypominająca eksplozję materiałów chemicznych itd...
tylko nieukom ta eksplozja przypomina wybuch jądrowy, podatnym na sugestie...
myśl czytaj rozumuj bo zginiesz od fake newsów rozsiewanych przez radioaktywne "autorytety" umierając wierząc w płaską ziemię, jaszczurów i pustą w środku ziemię zamieszkaną przez potomków nazistów

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 17 sie 2020 07:52 | brak oceny

mrozom1 | Załogant

@infinity_, No i po co te wycieczki ad personam, szczególnie, że jako jeden znielicznych mam odwagę się tu przedstawiać z imienia i nazwiska. Oczywiście, że dla Ciebie to nie wybuch jądrowy, oczywiście, że nie dla mnie. W jakim innym kontekście, jeśli nie w kontekście laika to rozpatrujemy. Teraz Ty rozumuj: Pan Jackowski ma wizje "przeczucie" jak to sam nazywa. Ja wyobrażam sobie takie przeczucie jako kilka ulotnych sygnałów wizualnych, audiowizualnych. Nie sądze, żeby widział skalę i szczegóły. Mówisz nie było fali uderzeniowej? A co naruszyło budynki i wybiło szyby w promieniu wielu kilometrów? A radioaktywność i fala termiczna to faktycznie, od razu widać gołym okiem na filmach z każdej detonacji... Moim zdaniem osoba z umiejętnościami Pana Jackowskiego mogła skojarzyć hasło "brudna bomba" na podstawie zakodowanego w swojej głowie kształtu wybuchu jądrowego, ale też kwestii tego że wybuchły chemikalia. Brudna bomba nie ma nic wspólnego z reakcją łańcuchową, ale na podstawie zabawy w skojarzenia od rozpadu atomu do brudnej bomby można szybko dojść. A jasnowidzenie o ile dotyczy osób które faktycznie mają taką niewytłumaczalną umiejętność polega chyba na takiej właśnie "zabawie" w skoajrzenia.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 23 sie 2020 08:43 | ocena: + 1

infinity_ | Załogant

@mrozom1, słuchaj no kolego z nazwiskiem, nie obchodzi mnie jak się zwiesz tylko co masz w głowie, a po poprzednim wpisie gdzie uznałeś że jedynie brak błysku i reszta jak w wybuchu jądrowym , musiałem uznać cie za nieuka i nie jest to atak ad persona tylko moja ocena ciebie , i taka pozostaje , za moich czasów w szkole uczono charakter wybuchów jądrowych i ja wiem dzięki swojej wiedzy że nie masz pojęcia o czym piszesz. Okna w promieniu kilku kilometrów wybiła fala dźwiękowa a nie fala uderzeniowa powietrza ... co do temperatury sam se znajdź jołopie jaka jest temperatura w okolicy wybuchu bo ja ju z nie ma sił do pokolenia lemingów wierzących w płaską ziemie królową angielsk a jaszczurkę i sieć 5g rosiewającą covid na polecenie Billa Gatesa...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 24 sie 2020 12:57 | brak oceny

mrozom1 | Załogant

@infinity_,

Dobra, widze że nie zaśniesz, jesli Twoje nie będzie na wierzchu. Musisz mieć nudne życie. Idź specjalizuj się w tych swoich wybuchach. A za tego jełopa to powinieneś wyłapać liścia na jape. Nie pozdrawiam.

Sob, 8 sie 2020 11:57 | brak oceny

BETELGEZA | Załogant

Witam . Tak przeglądałem te filmiki i natrafiłem na jeden z ulicy w którym jakaś rakieta uderza w to miejsce w którym nastąpił wybuch. Mam nadzieję że ten film jest fałszywy, ponieważ jak nie to prawdopodobnie mógł zostać użyty tzw. pręt boga czyli pręt z wolframu odpalony z orbity okołoziemskiej, który dzięki prędkości i wytworzonej energii kinetycznej mógł spowodować takie zniszczenia . A Wy drodzy załoganci jak myślicie ?

Sob, 8 sie 2020 05:10 | ocena: + 1

Margareta | Załogant

Wielki człowiek z Pana Jackowskiego, podziwiam go także za odwagę, że dzieli się swoją wiedzą, a mógłby ją zachować dla siebie, bo ma tyle osiągnięć, a naraża się na ośmieszenie. Mówi, że robi to, bo czuje, że powinien...czasami wspomina, że nawet Pan R.B. dziwi mu się, ja też się dziwię i zachwycam. Robić to co serce podpowiada wbrew rozumowi

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 8 sie 2020 12:05 | brak oceny

sidhartha | Załogant

@Margareta, taaaa parapsychiczy są raczej ośmieszani.
żeby mieć odwagę gadać o tym publicznie potrzeba silnego EGO
mnie by już dawno zamknęli we wariatkowie ;p

Sob, 8 sie 2020 03:51 | ocena: + 4

lazialo | Załogant

No cóż jak powiedział pewien amerykański polityk:''W polityce światowej nic nie dzieje się przez przypadek, a nawet jeżeli tak jest, to wiedzcie, że tak to zostało zaplanowane.''Franklin Delano Roosvelt

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 8 sie 2020 12:17 | brak oceny

sidhartha | Załogant

@lazialo, ja też przewiduję poważny konflikt na Świecie.
po tym ludzkość zrozumie że nie tędy droga.
materializm i myślenie tylko o kasie musi się skończyć ;)
żeby było jasne:nie mam nic przeciwko pieniądzom. ale ludzkość wywyższyła je ponad duchowość.
mamy Nieskończenie wiele wcieleń :)
nudne?nie dla istot które osiągnęły 72 poziom.nie będę pisał co się wtedy dzieje żeby nie spamować ale ludzie nie wiedzą że nagroda za rozwój duchowy jest niewyrażalna.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 25 sie 2020 13:28 | brak oceny

sidhartha | Załogant

@sidhartha, to pisałem po pijaku, nie wierzę w reinkarnację.

Czw, 6 sie 2020 18:23 | brak oceny

Odyseusz A | Załogant

Niewątpliwie Pan Jackowski miał rację ! Trudno wymagać aby brać jego wizję dosłownie gdyż jest w jego wizjach specyficzny sposób odczuć. Nie można od niego wymagać dosłownych szczegółów ! Nie pierwszy raz jego spostrzeżenia były trafne. Oby nam się nie zdarzyło ,,żyć w ciekawych czasach " i oby jego wizje były łagodne ale wszystkim wiadomo że wiecznie dobrze być nie może. Z pewnością wielu ludzi ma sny lub doznania zdarzeń które się wydarzą jest to zjawisko dosyć powszechne i znane tak więc nie należy sobie tych doznań lekceważyć bo tak naprawdę jest wielu ludzi o zdolnościach przewidywania ,chociaż warto wiedzieć że nic nie jest przypadkiem a nasze życie jest zaprogramowane z czym wielu ludzi może się nie zgodzić.Jest taki przekaz dla Nas -książka ,,Misja " w której opisane jest wszystko co może być nam dostępne z wiedzy o naszym losie ,warto to wziąć pod uwagę.

Śr, 5 sie 2020 20:09 | brak oceny

majomir | Załogant

Na podwórku żeby rodzice nie rozumieli używaliśmy szyfru
Żabcie saleterka;)

Śr, 5 sie 2020 15:47 | ocena: + 3

speedy29 | Załogant

Potworna siła wybuchu. Moim zdaniem miał siłę małego ładunku atomowego (taktycznego)

Śr, 5 sie 2020 14:23 | ocena: + 2

etrebil | Załogant

Brudna bomba nie wybucha w ten sposób. Z tego co wiem brudna B składa się z materiału radioaktywnego opakowanego w ładunki wybuchowe. Skutkiem jej użycia jest skażenie radioaktywne terenu. tzw separatyści na Ukrainie chcieli czegoś takiego użyć w Donbasie, ale nie musieli bo Rosja dostarczyła czołgi, broń rakietową. Brudnej bomby używa się celem wywołania chaosu. Najpierw efekt wybuchu a potem strach ludzi przed napromieniowaniem. Saletra amonowa mogła być detonowana przez różne czynniki: Izrael prowadzi walkę z Hezbollahem w Syrii i Libanie. Hezbollah w Libanie ma dwóch ministrów w koalicyjnym rządzie sunnity Haririego w kraju rządzonym przez katolika Maronitę Aouna. Turcja zajmuje Hagia Sophia, jest agresywna w Libii, wobec Cypru i Grecji i chce odbudowy kalifatu. Saudia męczy się w Jemenie i chętnie by zobaczyła atak Izraela, USA i Wielkiej Brytanii na Iran. W Egipcie operuje Sissi a w Libii agresywny Haftar popierany zarówno przez USA jak Rosję. Statek wypłynął z Gruzji pod mołdawską banderą, a Mołdawia jest łatwa dla rosyjskich służb. Rosja chce odwrócić uwagę świata od planowanego ataku na Ukrainę celem wywalczenia drogi lądowej na Krym a może jak się uda to dojść do samego Naddniestrza (Mołdawia !). Wybuch saletry amonowej mógł być spowodowany przez nagrzane powietrze zatem badał bym stężenie metanu w atmosferze (efekt kryzysu klimatycznego). Poza tym tak do końca Al Kaida czy ISIS nie złożyły broni. Brudną robotę dla Putina mogli wykonać ludzie Kadyrowa. A może tak po prostu mamy do czynienia z symboliką o ostrzeżeniem w stylu pożaru Notre Dame czy Al Aksy. Ciekawe co na fejsie napisze o tym Witkowski.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 5 sie 2020 20:05 | ocena: + 1

najsampierw | Załogant

@etrebil, Myślę, że bierzesz pojęcie “brudnej bomby” zbyt dosłownie. Jackowski czuł to, co my widzieliśmy wszyscy w mediach, czyli ogromną eksplozję i tumany kurzu i pyłu. Pierwsze skojarzenie, brudna bomba! Wielkie wyrazy szacunku dla naszego jasnowidza. :)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z  POCZTY DO FN: [...] Witam, Chce się odnieść do blizn na ciele, wydaje mi się że mogą mieć coś wspólnego z siatką Ziemi i czasem. Pozdrawiam [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 29 wrz 2020 04:10 | Obserwacja miała miejsce w Będzinie (woj. śląskie) a zjawisko zaczęło się w poniedziałek 21.09. ok. 21:00 i trwało przynajmniej ok. godziny. Wg znajomej zauważyła 'gwiazdę' większą i świecącą wyraznie mocniej od innych. Na powiększeniu zauważyła, że zmieniała ona kształt. Przesyłam filmiki i zdjęcia.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 26 września 2020 | Moje przypadkowe spotkanie przed wieżowcem firmy (w której pracuję) z Krzysztofem Jackowskim było tak zdumiewające, że można je śmiało uznać za potwierdzenie tezy, którą od kilku lat jasnowidz głosi publicznie. Zgodnie z nią świat jest rodzajem gry komputerowej, którą ktoś stworzył i czasami delikatnie potrafi przestawiać figury na szachownicy tworząc coś, co ludzie uznają za nieprawdopodobny zbieg...

czytaj dalej

FILM FN

UFO JAKO 'KSIĘŻYC ZE ZNAKIEM PLUS'?- niezwykła manifestacja na nocnym niebie w 1951 roku

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.