Dziś jest:
Czwartek, 18 sierpnia 2022

Niech żywi nie tracą nadziei.
Juliusz Słowacki

Komentarze: 18
Wyświetleń: 8048x | Ocen: 44

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 5 sie 2020 12:29   
Autor: FN, źródło: FN   

CZY WŁAŚNIE SIĘ SPEŁNIŁA WIZJA 'BRUDNEJ BOMBY' Z WIZJI JANSOWIDZA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO?

Trzy miesiące temu w jednym ze swoich wideo-blogów Krzysztof Jackowski powiedział o dziwnym wydarzeniu, które będzie miało miejsce „pod koniec lata”. Jasnowidz mówił, że gdzieś w pobliżu Izraela wybuchnie „brudna bomba”.  W porcie w stolicy Libanu doszło we wtorek po południu do potężnej eksplozji. Zginęło co najmniej sto osób, ok. 4 tys. zostało rannych. Z dotychczasowych informacji wynika, że przyczyną wybuchu mogły być chemikalia, w tym saletra amonowa. Trop wiedzie do statku pod mołdawską banderą.


Podczas swoich wideoblogów jasnowidz Krzysztpf Jackowski stara się na żywo wykonywać wizje tego, co się ma wydarzyć w Polsce i na świecie. Od wielu miesięcy jasnowidz mówi o wojnie, która może wybuchną jeszcze w tym roku i może być destrukcyjna dla światowego porządku, a także gospodarki. W kwietniu jasnowidz powiedział coś zagadkowego, co nazwał „wybuchem brudnej bomby”. Zgodnie z jego słowami w pobliżu Izraela miała wybuchnąć bomba. Mówił wyraźnie o pojedynczej bombie, co jest dosyć intrygujące, gdyż wojna oznacza przeważnie wiele bomb… Tymczasem tu powiedział wyraźnie: jedna bomba. Wskazał nawet czas spełnienia się wizji: koniec lata.

 

4 sierpnia światem wstrząsnęła informacja o wręcz apokaliptycznym wybuchu, do którego doszło w Libanie.


W porcie w stolicy Libanu doszło we wtorek po południu do potężnej eksplozji. Zginęło co najmniej sto osób, ok. 4 tys. zostało rannych. Z dotychczasowych informacji wynika, że przyczyną wybuchu mogły być chemikalia, w tym saletra amonowa. Trop wiedzie do statku pod mołdawską banderą.

Azotan amonu miał być przechowywany w porcie przez lata. Składowane chemikalia były dodatkowo niezabezpieczone. 2750 ton saletry amonowej wiąże się dziś z mołdawskim frachtowcem MV Rhosus, który wypłynął z portu w Batumi w Gruzji 23 września 2013 r. i kierował się do miejscowości Beira w Mozambiku.

Ogromna skala wybuchu w Bejrucie. Dokąd sięgała fala eksplozji?

W trakcie rejsu statek borykał się z problemami technicznymi (prawdopodobnie awaria silnika). W efekcie w 2014 r. zawinął do portu w Bejrucie. Po inspekcji statku przez państwowych kontrolerów jednostce zakazano dalszej żeglugi.

Wkrótce potem czarterujący statek stracili zainteresowanie ładunkiem, w efekcie czego jednostka została porzucona. Do zasobów roszczenia zgłaszali różni wierzyciele. Próby kontaktu prawników z czarterującymi jednostkę i właścicielami załadunku spełzły na niczym.

W efekcie, ze względu na ryzyko związane z pozostawieniem azotanu amonu na pokładzie statku, władze portowe wyładowały towar do magazynów portowych. Statek oraz niezabezpieczone chemikalia czekały, aż sąd zdecyduje, co zrobić z załadunkiem. Sprawa nie została zakończona przez sześć kolejnych lat. Prawdopodobnie nonszalancja lokalnych urzędników doprowadziła do tragedii.
Tak wcześniej wyglądał port, w którym wybuchła bomba.


Gubernator Bejrutu Marwan Abboud powiedział agencji AFP, że budynki w ponad połowie miasta zostały uszkodzone wskutek eksplozji w bejruckim porcie. Straty zostały wstępnie oszacowane na trzy do pięciu miliardów dolarów, a około 300 tysięcy mieszkańców straciło dach nad głową. Od środy w całym Libanie obowiązuje trzydniowa żałoba narodowa. Wiele krajów na świecie, w tym Polska, zadeklarowały pomoc humanitarną mieszkańcom Bejrutu.

 

Czy rzeczywiście Krzysztof Jackowski przewidział wybuch w Libanie? Czy eksplozja 4 sierpnia to była owa „brudna bomba”, o której mówił w swojej wizji? Oto najnowszy odcinek jego wideo-bloga.

 

Komentarze: 18
Wyświetleń: 8048x | Ocen: 44

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 5 sie 2020 12:29   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (18)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 9 wrz 2020 11:28 | brak oceny

sidhartha | Załogant

coś nie ma 2 i 3 prowokacji(szkoda)

Czw, 27 sie 2020 10:48 | brak oceny

sidhartha | Załogant

jak dalej ludzie będą olewali duchowość doigramy się.koronawirus jest tylko takim ostrzeżeniem(prawdopodobnie ostatnim)
co dalej jeśli ludzie będą dalej mieli w dupie duchowość?
przemilczę.jednak ziemia nie przemilczy i nas ukara.
jednak kreacja daje nam szanse(pewnie ostatnią)jeśli będziemy głusi na rozsądek mamy przekichane.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 28 sie 2020 04:44 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@sidhartha, Sądzisz że wśród tych ofiar nieszczęsnego wirusa, nie było ludzi rozwiniętych duchowo- starych dusz?
Chyba nie tędy droga.
Łatwość mieszanie endemicznych wirusów/zakażeń - z różnych stref klimatycznych - jest nie do opanowania; albo przestańmy podróżować albo szczepmy się na wszystko.

Sob, 8 sie 2020 11:57 | brak oceny

BETELGEZA | Załogant

Witam . Tak przeglądałem te filmiki i natrafiłem na jeden z ulicy w którym jakaś rakieta uderza w to miejsce w którym nastąpił wybuch. Mam nadzieję że ten film jest fałszywy, ponieważ jak nie to prawdopodobnie mógł zostać użyty tzw. pręt boga czyli pręt z wolframu odpalony z orbity okołoziemskiej, który dzięki prędkości i wytworzonej energii kinetycznej mógł spowodować takie zniszczenia . A Wy drodzy załoganci jak myślicie ?

Sob, 8 sie 2020 05:10 | ocena: + 1

Margareta | Załogant

Wielki człowiek z Pana Jackowskiego, podziwiam go także za odwagę, że dzieli się swoją wiedzą, a mógłby ją zachować dla siebie, bo ma tyle osiągnięć, a naraża się na ośmieszenie. Mówi, że robi to, bo czuje, że powinien...czasami wspomina, że nawet Pan R.B. dziwi mu się, ja też się dziwię i zachwycam. Robić to co serce podpowiada wbrew rozumowi

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 8 sie 2020 12:05 | brak oceny

sidhartha | Załogant

@Margareta, taaaa parapsychiczy są raczej ośmieszani.
żeby mieć odwagę gadać o tym publicznie potrzeba silnego EGO
mnie by już dawno zamknęli we wariatkowie ;p

Sob, 8 sie 2020 03:51 | ocena: + 4

lazialo | Załogant

No cóż jak powiedział pewien amerykański polityk:''W polityce światowej nic nie dzieje się przez przypadek, a nawet jeżeli tak jest, to wiedzcie, że tak to zostało zaplanowane.''Franklin Delano Roosvelt

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 8 sie 2020 12:17 | brak oceny

sidhartha | Załogant

@lazialo, ja też przewiduję poważny konflikt na Świecie.
po tym ludzkość zrozumie że nie tędy droga.
materializm i myślenie tylko o kasie musi się skończyć ;)
żeby było jasne:nie mam nic przeciwko pieniądzom. ale ludzkość wywyższyła je ponad duchowość.
mamy Nieskończenie wiele wcieleń :)
nudne?nie dla istot które osiągnęły 72 poziom.nie będę pisał co się wtedy dzieje żeby nie spamować ale ludzie nie wiedzą że nagroda za rozwój duchowy jest niewyrażalna.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 25 sie 2020 13:28 | brak oceny

sidhartha | Załogant

@sidhartha, to pisałem po pijaku, nie wierzę w reinkarnację.

Czw, 6 sie 2020 18:23 | brak oceny

Odyseusz A | Załogant

Niewątpliwie Pan Jackowski miał rację ! Trudno wymagać aby brać jego wizję dosłownie gdyż jest w jego wizjach specyficzny sposób odczuć. Nie można od niego wymagać dosłownych szczegółów ! Nie pierwszy raz jego spostrzeżenia były trafne. Oby nam się nie zdarzyło ,,żyć w ciekawych czasach " i oby jego wizje były łagodne ale wszystkim wiadomo że wiecznie dobrze być nie może. Z pewnością wielu ludzi ma sny lub doznania zdarzeń które się wydarzą jest to zjawisko dosyć powszechne i znane tak więc nie należy sobie tych doznań lekceważyć bo tak naprawdę jest wielu ludzi o zdolnościach przewidywania ,chociaż warto wiedzieć że nic nie jest przypadkiem a nasze życie jest zaprogramowane z czym wielu ludzi może się nie zgodzić.Jest taki przekaz dla Nas -książka ,,Misja " w której opisane jest wszystko co może być nam dostępne z wiedzy o naszym losie ,warto to wziąć pod uwagę.

Śr, 5 sie 2020 20:09 | brak oceny

majomir | Załogant

Na podwórku żeby rodzice nie rozumieli używaliśmy szyfru
Żabcie saleterka;)

Śr, 5 sie 2020 15:47 | ocena: + 3

speedy29 | Załogant

Potworna siła wybuchu. Moim zdaniem miał siłę małego ładunku atomowego (taktycznego)

Śr, 5 sie 2020 14:23 | ocena: + 2

etrebil | Załogant

Brudna bomba nie wybucha w ten sposób. Z tego co wiem brudna B składa się z materiału radioaktywnego opakowanego w ładunki wybuchowe. Skutkiem jej użycia jest skażenie radioaktywne terenu. tzw separatyści na Ukrainie chcieli czegoś takiego użyć w Donbasie, ale nie musieli bo Rosja dostarczyła czołgi, broń rakietową. Brudnej bomby używa się celem wywołania chaosu. Najpierw efekt wybuchu a potem strach ludzi przed napromieniowaniem. Saletra amonowa mogła być detonowana przez różne czynniki: Izrael prowadzi walkę z Hezbollahem w Syrii i Libanie. Hezbollah w Libanie ma dwóch ministrów w koalicyjnym rządzie sunnity Haririego w kraju rządzonym przez katolika Maronitę Aouna. Turcja zajmuje Hagia Sophia, jest agresywna w Libii, wobec Cypru i Grecji i chce odbudowy kalifatu. Saudia męczy się w Jemenie i chętnie by zobaczyła atak Izraela, USA i Wielkiej Brytanii na Iran. W Egipcie operuje Sissi a w Libii agresywny Haftar popierany zarówno przez USA jak Rosję. Statek wypłynął z Gruzji pod mołdawską banderą, a Mołdawia jest łatwa dla rosyjskich służb. Rosja chce odwrócić uwagę świata od planowanego ataku na Ukrainę celem wywalczenia drogi lądowej na Krym a może jak się uda to dojść do samego Naddniestrza (Mołdawia !). Wybuch saletry amonowej mógł być spowodowany przez nagrzane powietrze zatem badał bym stężenie metanu w atmosferze (efekt kryzysu klimatycznego). Poza tym tak do końca Al Kaida czy ISIS nie złożyły broni. Brudną robotę dla Putina mogli wykonać ludzie Kadyrowa. A może tak po prostu mamy do czynienia z symboliką o ostrzeżeniem w stylu pożaru Notre Dame czy Al Aksy. Ciekawe co na fejsie napisze o tym Witkowski.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 5 sie 2020 20:05 | ocena: + 1

najsampierw | Załogant

@etrebil, Myślę, że bierzesz pojęcie “brudnej bomby” zbyt dosłownie. Jackowski czuł to, co my widzieliśmy wszyscy w mediach, czyli ogromną eksplozję i tumany kurzu i pyłu. Pierwsze skojarzenie, brudna bomba! Wielkie wyrazy szacunku dla naszego jasnowidza. :)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.