Dziś jest:
Wtorek, 24 maja 2022

Komentarze: 11
Wyświetleń: 6465x | Ocen: 45

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Nie, 9 sie 2020 05:50   
Autor: FN, źródło: FN, fakt.pl   

TUŻ PRZED ŚMIERCIĄ LUDZIE WIDZĄ SWOICH BLISKICH, KTÓRZY ODESZLI

- Tam stoi Adam… – powiedziała na kilka minut przed śmiercią matka jednego z naszych czytelników. Adam był jej bratem, który zmarł kilka lat wcześniej. Zjawisko widzenia duchów zmarłych bliskich w okresie poprzedzającym śmierć fizyczną zdarza się bardzo często.

 

Na naszą pocztę przyszedł ciekawy opis przysłany przez jednego z naszych czytelników. Dotyczył bardzo smutnego wydarzenia, czyli śmierci jego matki, która odeszła do światła po długim okresie cierpienia przez chorobę nowotworową. Czytelnik opisał bardzo dziwne słowa, które wypowiedziała tuż przed śmiercią pokazując pusty róg pokoju.

- Tam stoi Adam… jak dobrze wygląda… o, macha do mnie… - mówiła matka naszego czytelnika. Kilka minut po wypowiedzeniu tych słów wydała ostatnie tchnienie i zmarła. Bardzo dobrze znamy ten fenomen polegający na tym, że ludziom na pograniczu życia i śmierci otwiera się trzecie oko pozwalające dostrzegać elementy innego świata w tym duchy osób zmarłych. Wszystko wskazuje na to, że istoty z tamtego świata przybywają do miejsca, gdzie umiera taki człowiek, aby pomóc w przeprowadzeniu go przez „bramę światła”.


W naszym archiwum mamy niezwykle ciekawą relację o wydarzeniu sprzed wielu lat, której autorem jest jeden z naszych kolegów z pokładu okrętu Nautilus. To historia 13-letniego chłopca z małej miejscowości, który utopił się podczas ratowania z opresji w wodzie swojego młodszego brata (brat przeżył). 13-latek na tydzień przed tragicznym wydarzeniem zaczął widzieć duchy w swoim pokoju, a także np. stojące na pobliskim wzgórku itp. Mówił o tym swoim bliskim budząc zdziwienie, gdyż nigdy wcześniej nic takiego nie opowiadał. Nie miał także skłonności do fantazjowania, wymyślania niestworzonych historii. Na 48 godzin przed śmiercią przyśnił mu się jego zmarły dwa miesiące wcześniej wujek, który go zapewnił, że będzie obecny wtedy, kiedy on będzie umierał, gdyż jego czas zakończenia ziemskiej wędrówki już nadchodzi.

Zjawisko „widzenia w ostatnich chwilach życia duchów zmarłych” jest powszechne i dotyczy także osób znanych. Jeden z naszych czytelników przysłał nam informację o takiej relacji, która pojawiła się w kontekście śmierci Kory Jackowskiej.

From: […]
Sent: Wednesday, July 29, 2020 10:50 PM
To: FN
Subject: Kora Jackowska zobaczyła przed śmiercią ducha swojego brata

 

Dzień dobry

 W gazecie Fakt ukazał się bardzo ciekawy artykuł. Kora Jackowska zobaczyła przed śmiercią ducha swojego brata. Poniżej zamieszczam link do tego artykułu

https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/siostra-kory-ujawnia-jej-ostatnie-slowa-przed-smiercia/353ctvl?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2 
Komentarze: 11
Wyświetleń: 6465x | Ocen: 45

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Nie, 9 sie 2020 05:50   
Autor: FN, źródło: FN, fakt.pl   


Komentarze (11)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 5 paź 2020 23:06 | brak oceny

krolowa | Załogant

To fakt. Moja bliska niedawno zmarła osoba też w ostatniej dobie życia rozmawiała z członkami rodziny, którzy odeszli, śmiała się do tych osób. Słyszałam to, widziałam.

Pon, 10 sie 2020 15:21 | ocena: + 1

Ruban | Załogant

Ta cała zabawa w reinkarnację zakończy się w 3797 r gdy poziom fizyki wreszcie dojdzie do takiego poziomu, żeby opisać tzw świat "paranormalny".

Nostradamus podał tylko kilka dat niezakamuflowanych, jedna z nich to koniec naszej bytności na Ziemi,
a mianowicie dotyczy roku 3797. Oto ta przepowiednia:

Persage II 13
Dusza bez ciała nie będzie dłużej cierpieć,
Przywdzieje ona swoje nowe odzienie,
Dzień Śmierci stanie się dniem Narodzenia,
Duch Święty znów się w nim rozraduje,
Kiedy dusza z nowego ciała ujrzy Świat,
Dla niej wieczny w całej swej okazałości.

a także

Persage III 2
Słowo Boże obróci w czystą substancję Niebiosa, Ziemię i gwiazdy,
A wszelkie zło tajemne zostanie zniszczone, kiedy Śmierć zostanie powalona,
Dusze z otchłani mrocznej obleczone w nowe ciała przywitają żywych,
I zaludnią nieskończone Niebiosa na Świetlistych żaglowcach mrocznego Oceanu na chwałę
Swojego Stwórcy,
Pan połączy wszystkie jego dusze obleczone w nieznane ciała nad niebem i Ziemią,
Taki będzie ostateczny rezultat!

Zauważcie, że brakuje Mu określeń, żeby przekazać Nam swoją wizje.

Nie, 9 sie 2020 13:49 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

myslicie ze on zreinkarnuje? jesli tak to po co umarl w wieku 13 lat? tyle pytan zadnych odpowiedzi. niektore dusze to naprawde sa glupie ze wybieraja tak krotki pobyt

Nie, 9 sie 2020 13:48 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

aha i jeszcze jedno. skoro umarl w wieku 13 lat to po co sie uczyl? po co w ogole sie uczymy skoro i tak umrzemy? zycie nie mialo nie ma i nie bedzie mialo nigdy sensu. zarowno jego jak i twoje jak i moje jak i kazdego zycie nie ma sensu.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 9 sie 2020 20:28 | ocena: + 1

Jolaos | Załogant

@magdakowalska48,
oczywiście że życie ma sens. Przedłuża bowiem istnienie gatunku ludzkiego , także zwierzęcego które to gatunki żyjąc w ciałach fizycznych dają lusz - pokarm specyficzny jakiego nie ma w innych systemach planetarnych /podobno/ .
A że go zabrano w wieku 13 lat ...
coś nie sprawdził się. A teoria z nauką co inkarnacja to nauka. Lipa. Gdybyśmy pamiętali to co nauczylismy się w poprzednim życiu to tak. A co - pamiętamy ? Mniej niż zero.
Do 5 - 6 lat dzieci pamiętają ale co im to daje skoro ziemski system oduczania i tak im zryje mózgi do cna dogmatami religijnymi i innymi bezwartościowymi "mądrościami"

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 11 sie 2020 12:46 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@Jolaos, chyba nie rozumiesz ze zycie nie ma sensu. przedluzac gatunek? a po co skoro i tak ziemia kiedys tam umrze? reinkarnacja istnieje bo jest wiele ludzi ktorzy to pamietaja. jak sie nie sprawdzil skoro moze mial taka wole?

Nie, 9 sie 2020 13:47 | ocena: + 4

magdakowalska48 | Załogant

"będzie obecny wtedy, kiedy on będzie umierał, gdyż jego czas zakończenia ziemskiej wędrówki już nadchodzi." 13 lat i juz umiera? dlaczego? co on zrobil w zyciu? wykonal swoja misje? ale jaka? uratowac brata? a czy nie mogl po tym zyc? moglby wymyslic lek na raka. po co umierac mlodo? umierajac mlodo mamy malo doswiadczen. a chyba po to tu jestesmy zeby miec ich jak najwiecej prawda?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 9 sie 2020 20:18 | ocena: + 5

Jolaos | Załogant

@magdakowalska48,
prawdopodobnie dawał niedobry lusz i wkurzył się ktoś , jakiś oficer prowadzący - czytaj anioł stróż i go zabrał.
A lek na raka daaawno jest tylko nie w szpitalu bo zakłócił by wielki biznes rakowy. MILIARDY
zielonej makulatury generuje ten biznes.
Ten lek to mms - zwykły i tani chloryn sodu aktywowany kwasem , solnym , mlekowym itd. Zachcesz to znajdziesz.

Nie, 9 sie 2020 12:36 | ocena: + 2

Jolaos | Załogant

Po pierwsze powinno być Olga.
Kora to pseudonim artystyczny i do prywatnych wypowiedzi nie powinien być używany.
Druga rzecz to sam proces umierania i czas przed tym. Z racji moich doświadczeń a także
relacji , opisów i filmów wiem że cała "oprawa" przy tym to projekcja istot dla których jesteśmy tu "hodowani" - zupełnie tak samo jak my hodujemy owce.
Owce hodujemy dla korzyści - mleko , runo itd a my ludzie dajemy naszym "bacom " energię którą nazywają lusz.
To pokarm dla Archontów i innych władców dysponujących technologią za pomocą której zrobili nam taki matrix ,który istniał na długo przed tym nim bracia Wachowscy ....
- no -wiemy przecież.
No i przed samym momentem przejścia i pozostawienia tu ciała fizycznego jest tworzona cała otoczka powitań przez dawno zmarłych braci , sióstr itd których nie może tu być bo dawno już inkarnowali w nowe ciała fizyczne i dają nową partię luszu.
A hologramy czy inne widzenia są pobrane z umysłu i wspomnień zapisanych w duszy każdego z nas - stąd ten filmik z całego życia które wielu ogląda- przegląda po śmierci.
Więc by zlikwidować strach przed umieraniem takie projekcje mu się podaje. I to rzeczywiście działa.
Jak jest naprawdę każdy zobaczy sam. Jednakowoż już wiadomo że ów biały tunel wiedzie własnie do pułapki dusz gdzie omamione godzą się na powtórne klapsy w dupkę od położnej. Ot i cała zabawa.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 9 sie 2020 16:17 | ocena: + 4

hanah30 | Załogant

Ja właśnie zastanawiałam się nad tą bezsensowną reinkarnacją i przerabianiem czegoś czego nie pamiętam, bo niby jak tylko dusza ma wiedzieć a moja świadomość ?

Wt, 11 sie 2020 12:48 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@Jolaos, tak zgadzam sie inkarnowali. ale wieksza czesc duszy zostala po drugiej stronie. jakby 100% duszy byloby w ciele to moglby nastapic samozaplon

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.