Dziś jest:
Wtorek, 29 września 2020

Boże, użycz mi pogody ducha
Abym godził się z tym czego nie mogę zmienić
Odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i
Mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.
/modlitwa, którą kończą się spotkania grupa wsparcia dla osób zmagających się z uzależnieniami/

Komentarze: 20
Wyświetleń: 5236x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 8 wrz 2020 04:28   
Autor: FN, źródło: FN   

BĘDĄ PROŚBY O MASOWE ODDAWANIE KRWI – NIEPOKOJĄCA WIZJA JASNOWIDZA O PRZYSZŁOŚCI ŚWIATA

Premier polskiego rządu wygłosi w telewizji, że rząd zrobi wszystko, aby do Polski to nie doszło… Będą apele o masowe oddawanie krwi – jasnowidz Krzysztof Jackowski o swoich przeczuciach dotyczących jesieni 2020.W ramach Fundacji Nautilus funkcjonuje projekt MESSING, który dysponuje nawet własnym serwisem www.messing.org.pl
To właśnie w ramach tego projektu monitorujemy wszystkie wypowiedzi znanych światowych jasnowidzów o przyszłości, w tym oczywiście polskiego jasnowidza z Człuchowa, czyli Krzysztofa Jackowskiego.

Jasnowidz wielokrotnie wyjaśniał, że wizja jest błyskiem, fleszem, którego bardzo trudno umieścić w czasie, czyli podać precyzyjnie datę wydarzenia (miesiąc, dzień, godzinę itp.) Nie zawiera ona w sobie także precyzji, jaką mają np. wiadomości publikowane post factum w serwisach informacyjnych. Jednak mimo wszystko trafność jego wizji robi wrażenie, kiedy spojrzy się na chociażby taki drobiazg, jak jego zapowiedź „wybuchu brudnej bomby w okolicach Izraela o którym będzie mówił cały świat”, do której miało dojść tuż przed wybuchem wielkiej wojny na świecie.

Z punktu widzenia  projektu Messing  nie ma wątpliwości, że eksplozja w Libanie – wybuch, do którego doszło 4 sierpnia 2020 w porcie w Bejrucie idealnie odpowiadał wizji jasnowidza. Eksplodowała składowana w magazynie portowym saletra amonowa skonfiskowana w 2014 roku z zatrzymanego w porcie statku. W wyniku eksplozji zniszczony został port i wiele budynków w mieście. Zginęło 190 osób, ponad 6,5 tys. odniosło obrażenia, 3 jest zaginionych (stan na 30 sierpnia). Co najmniej 250–300 tys. ludzi w wyniku eksplozji straciło swoje dom. Było to wydarzenie, które wstrząsnęło całym światem i trafi do światowej historii jako jedna z największych tragedii.Od wielu miesięcy Krzysztof Jackowski dzieli się ze swoimi sympatykami swoimi obawami co do tego, co może się wydarzyć w 2020 (zostały już zaledwie niecałe cztery miesiące). Zwłaszcza ogromnym lękiem napawa go listopad.
W swoim najnowszym odcinku wideo-bloga Krzysztof Jackowski powiedział słowa, które natychmiast trafiły do Projektu Messing.

Powiedział nie tylko o tym, że czeka Polskę (i Europę) potężna druga fala koronawirusa i powrót obostrzeń (nawet z apelami o nieopuszczenie domów), ale także o czymś, co wydarzy się poza Polską i doprowadzi do wyjątkowej sytuacji także w naszym kraju.
Według jasnowidza premier polskiego rządu będzie miał ważne wystąpienie, w którym wypowie słowa świadczące o wielkim zagrożeniu. Będzie mowa o skażeniu, a także apele o oddawanie krwi. To wszystko ma się wydarzyć na jesieni. Jasnowidz – choć niechętnie i z wielką obawą – podaje listopad. Dodajmy, że także o tym miesiącu jako o kluczowym dla 2020 mówią także inni jasnowidze, których monitoruje nasz projekt Messing.


Oto kilka zdań, które padły w czasie najnowszego odcinka wideo-bloga Krzysztofa Jackowskiego.


Z koronawirusem będzie tak. Jakiś czas będą sugestie, aby może poluzować trochę także w szkołach, a potem będzie nagły ścisk.

Uważam, że druga fala będzie o wiele bardziej ostrzejsza.

Wrzesień wizja: od września północne Niemcy i północna Polska nagle pojawi się duży wzrost zachorowań na koronawirusa. To się zacznie od Niemiec, najpierw tam będzie duży wzrost.

Październik i listopad. Najpierw będą to regiony, jak to wszyscy pęknie, to druga fala będzie o wiele groźniejsza. Będą hasła, że jak nie musisz, nie wychodź z domu. Powiem Państwu tak: marzec to była tylko przyśpiewka.

Październik, ale raczej listopad. To będzie punkt istotny w tym roku.

Widzę premiera, który raptem w telewizji apeluje, że państwo będzie robiło w Polsce wszystko, aby obywatelom w Polsce się nic nie stało… to nas zaskoczy.

Jesienią w Polsce może powstać coś takiego, jak stan wyjątkowy bez stanu wyjątkowego. To się stanie nagle! I premier będzie w telewizji tłumaczył, że rząd polski zrobi wszystko, aby Polakom się nic nie stało.

Będziemy się czegoś bali. Do koronawirusa jesteśmy przyzwyczajeni, a to będzie coś innego. Wydarzy się poza Polską.

Chcecie konkretnego przeczucia? To ja wam powiem. Może się wydarzyć coś takiego, że będzie bardzo poważna wojna, poza Polską ona się zacznie, i w listopadzie… ja nie stawiam daty, mówiłem wam tutaj o czasie…  niepokoi mnie, to co mówię: stoi premier i on to mówi „Polski rząd zrobi wszystko, aby w Polsce to się nie stało i aby do Polski to nie doszło”.

Te wydarzenia na świecie staną się nagle, a z potężnym impetem.

Będą żądania/prośby, abyśmy masowo oddawali krew. Czyli coś takiego się na świecie wydarzy, że będzie dużo krwi potrzebne.

I będą takie informacje codzienne, meldunki o stanie skażenia w Polsce.

Listopad jest progiem. Nie wykluczam, że to się może zdarzyć poza progiem.

 

 

Poniżej ostatni odcinek wideo-bloga K. Jackowskiego.From: [...]
Sent: Monday, September 7, 2020 8:37 AM
To: FN
Subject: Krzysztof Jackowski w tygodniku Zamojski. Jest i o UFO

Przesyłam zdjecie


Komentarze: 20
Wyświetleń: 5236x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 8 wrz 2020 04:28   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (20)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Śr, 16 wrz 2020 10:50 | brak oceny

sidhartha | Załogant

najpierw ludzie nie szanują kreacji a potem dziwią się że jakiś tam wirus szaleje na świecie, niestety to jeszcze nie koniec tragedii, to dopiero początek show xD

Wt, 15 wrz 2020 14:39 | ocena: -3

sidhartha | Załogant

nawet gdyby ludzkość nagle zmądrzała to i tak jest już za późno.
w tym roku wystąpi:
-3 wojna światowa
-przebiegunowanie
-asteroida uderzy w ziemię
kiedy już przeminie oczyszczanie z głupoty, obcy(ci dobrzy)się objawią i ujawnią.będzie ot początek Złotej ery wszechrzeczy xD

Pt, 11 wrz 2020 12:47 | ocena: -1

sidhartha | Załogant

w tym roku dojdzie do przebiegunowania.

Śr, 9 wrz 2020 18:26 | brak oceny

88kropka | Załogant

Pan Krzysztof Jackowski przestrzega i widzi co może się wydarzyć,część z jego wizji już się zrealizowały: ludzie w maskach - wizja z początku roku,gdy paliły się lasy w CZARNOBYLU mówił że będzie w Gdańsku zatrucie wody no i mamy ścieki płyną z Warszawy do Gdańska,mówi też że konflikt na Białorusi ucichnie zobaczymy ?, "brudna bomba" jego wizja- Bejrut to już się dokonało, w innej swojej wizji widział oparzenia ludzi w jakiejś elektrowni? Jeszcze do tego nie doszło może ma to związek z tym skażeniem i oddawaniem krwii bardzo mnie to martwi mam nadzieję że płynu Lugola nie będzie trzeba znowu brać jak kiedyś.Pana Jackowskiego trzeba uważnie słuchać co mówi,on widzi obraz tego co się wydarzy i jest trudno zinterpretować swoimi słowami co się widzi.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 14 wrz 2020 13:37 | brak oceny

Add1n | Załogant

@88kropka, odnośnie elektrowni oby nie chodziło o elektrownie atomową w ostrowcu na Białorusi, która jest robiona na wariata i jest w trakcie uruchomienia. Litwa pełna obaw. Rząd zakupił dodatkowe zapasy płynu lugola. U nas cisza

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 16 wrz 2020 09:59 | brak oceny

88kropka | Załogant

@Add1n, pan Krzysztof Jackowski ostatnio mówił że Covid 19 zacznie się na północy Niemiec a później u nas na północy Polski będzie więcej przypadków,widział też we swojej wizji tej nowszej że odbędzie się spotkanie międzynarodowe wszystkich państw zorganizowane przez Rosję z powodu tego ,że jakiś demokratyczny kraj wyszczeli serię rakiet przeciwko innemu krajowi to nas czeka przy końcu roku,może zginąć dużo ludzi mam nadzieję że te rakiety nie będą radioaktywne? I wystąpienie naszego premiera, że zrobi wszystko aby to w naszym kraju do tego nie doszło? Mam nadzieję ,że do tego nie dojdzie.

Śr, 9 wrz 2020 10:52 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

ludzkością trzeba potrząsnąć.EGO jakie mają ludzie dzisiaj i wszechobecna głupota doprowadzi tylko do jednego:armagedonu ;)
ale będzie to apokalipsa light, przypominam "potrząsnąć" a nie niszczyć.koronawirus jednak się znudził.

Wt, 8 wrz 2020 17:47 | ocena: + 3

walkirr | Załogant

a ten znowu straszy wojną i wybuchami jak co roku a prawda jest taka ze ludzkosc zyje w coraz bezpieczniejszym i bezkonfliktowym świecie w porównaniu do tego z czym ludzie musieli sie zmagac w ubiegłych wiekach i tysiacleciach. Przecietny zjadacz chleba nie zdaje sobie sprawy w jakich warunkach socjalno-bytowych musieli zyć wczesniej ludzie, z jaką biedą, okrucieństwem, bezwzglednoscią i pogardą dla życia ludzie musieli zmagac sie na codzień. Prawda jest taka ze na świecie dzisiaj więcej ludzi umiera z powodu samobójstwa niż z powodu uzycia broni i konfliktów zbrojnych a te samobójstwa wynikają głównie z nipohamowenego konsumpcjonizmu - bo ciągle im wszystkiego mało. Gdyby współczesną spolecznosc Polski przeniesc do warunków zycia na wsi w stalinowskiej Rosji lat 30 albo Francji czasów Ludwika XVI to chyba połowa popełniłaby samobójstwo z rozpaczy i beznadziei

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 9 wrz 2020 10:54 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

@walkirr, masz rację ;)
ci jasnowidze straszą wojną i że będzie źle ;)
a ja myślę ze na odwrót :D

Wt, 8 wrz 2020 16:13 | ocena: -1

mAr-8 | Załogant

audycja Pana Jackowskiego z dnia 23.07 br pt. "Dwa plany wydarzeń"- jedna z wizji "Ogrodzone siatką tereny i tam jest pełno ludzi, to chyba nie o Polsce, chyba nie warto o tym mówić. Potężne , przymusowe przesiedlenie ludzi będzie, albo konieczne. Dlaczego za siatką na odgrodzonych terenach?"
Dzisiaj na stronie globalne-archiwum.pl przeczytałam o obozach na terenie USA. Są to tereny mogące pomieścić setki osób, ogrodzone siatką i drutem kolczastym z wieżami strażniczymi i ze strefami oznaczonymi kolorami.
Czy można to łączyć z wizją Pana Krzysztofa?

Wt, 8 wrz 2020 15:14 | brak oceny

sidhartha | Załogant

nie będzie wojny!ludzie nie są tacy głupi żeby ją wywołać.
ale będzie się działo na świecie.
ja jednak jestem bardziej optymistą niż Krzysztof i stawiam na 4 gęstość.będzie to raj dla kosmosu, objawienie obcych w tym roku?
obcy już dawno się objawili.ale gdybym miał mówić o czymś Bardziej neutralnym, to wiecie co myślę?kojarzy mi się słowo "asteroida"

Rozwiń odpowiedzi (2)

Śr, 9 wrz 2020 21:36 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@sidhartha, nie będzie wojny!ludzie nie są tacy głupi żeby ją wywołać." wystarczy ze w cos uwierzysz i ci sie spelni. a jak wiele osob uwierzy w wojne to beda w czarnej dupie

Pon, 14 wrz 2020 17:54 | ocena: + 1

zaolka | Załogant

@sidhartha, halo! Żadni ludzie nie chcą wojny. Jakiejkolwiek! Ludzie wszędzie chcą spać spokojnie pod własnym, bezpiecznym dachem. Chcą wychować dzieci i wnuki. Wykarmić, ochronić, wykształcić i wypuścić w świat. Tak jest wszędzie.. Ale to, czego chcą ludzie okazuje się mało istotne. Nie 'ludzie' (czyli my) decydujemy o wojnach i pokojach. Jesteśmy tylko tłem. Już nie jeden raz historycznie patrząc organizowano nam życie. Kazano ulewać krwi, lub przeciwnie: 'rżnąć karabinem w bruk ulicy'. Jesteśmy masą do wykorzystania. Pozwalamy na to..

Wt, 8 wrz 2020 12:43 | ocena: + 4

tur77ek | Załogant

Żeby to nie była wojna na Białorusi, konfrontacja może przebiegać różnie może w to wszystko być wciągnięta też Polska. Skażenie radioaktywne może być na skutek działań wojennych, użycie nuklearnej bomby taktycznej o niewielkim ładunku przez Rosjan bądź skażenie z reaktora atomowego na Białorusi pod Wilnem.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 9 wrz 2020 16:14 | brak oceny

Tellus | Załogant

@tur77ek, Wilno nie leży na Białorusi. Jest stolicą Litwy.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 10 wrz 2020 10:19 | brak oceny

tur77ek | Załogant

Oczywiście że Wilno nie leży na Białorusi wyraźnie napisałem że na Białorusi pod Wilnem bo reaktor jest bardzo blisko granicy z Litwą bardzo blisko Wilna@Tellus,

Wt, 8 wrz 2020 10:14 | ocena: + 4

Elvmore | Załogant

Nie mam nic do Pana Krzysztofa, jednak chciałbym żeby kiedyś zdarzyła się jakaś pozytywna informacja ;) mimo wszystko dzieją się dobre rzeczy na świecie.

Po lekturze jego materiałów budzi się we mnie niepokój, obawa i lęk, co jest niestety szkodliwe dla ducha i ciała.

Pozostaje czekać na dobre przepowiednie... :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 8 wrz 2020 12:17 | ocena: -1

Ruban | Załogant

@Elvmore, Gdzie Ty widzisz jakieś dobre rzeczy na świecie. Jest źle i będzie coraz gorzej, za kilkanaście lat dojdzie do III światowej.
Nie martw się dobrych wiadomości NIE BĘDZIE.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 9 wrz 2020 17:53 | ocena: + 2

Elvmore | Załogant

@Ruban, okropne podejście. Dzieją się dobre rzeczy, medycyna robi postępy, sadzone są drzewa, odchodzimy od jedzenia mięsa. Nie jest to skala, jaka by rozwiązywała problemy świata, jednak to są fakty.
O takich dobrych rzeczach nie mówi się, strach lepiej nie sprzedaje.
Zastanów się, czy chcesz żyć jedynie sceptycyzmem, czy jednak wyważyć te dwa bieguny i spojrzeć na dobre strony? :)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fragment wiadomości, którą 27 września przesłał na pokład okrętu Nautilus Igor Witkowski, autor serii książek 'Instrukcje Przebudzenia' [...] Jeśli chodzi o Stany i Trumpa, to największym zagrożeniem jest przerodzenie się walk z policją w walki między czarnymi a białymi, bo to zacznie się pewnie szybko rozszerzać i nikt nad tym nie zapanuje (ok. 350 mln sztuk broni w rękach prywatnych, plus broń nielegalna). Ale z drugiej strony, taka eskalacja wywołałaby, że biali poparliby Trumpa, więc może...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 04:10 | Obserwacja miała miejsce w Będzinie (woj. śląskie) a zjawisko zaczęło się w poniedziałek 21.09. ok. 21:00 i trwało przynajmniej ok. godziny. Wg znajomej zauważyła 'gwiazdę' większą i świecącą wyraznie mocniej od innych. Na powiększeniu zauważyła, że zmieniała ona kształt. Przesyłam filmiki i zdjęcia.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 26 września 2020 | Moje przypadkowe spotkanie przed wieżowcem firmy (w której pracuję) z Krzysztofem Jackowskim było tak zdumiewające, że można je śmiało uznać za potwierdzenie tezy, którą od kilku lat jasnowidz głosi publicznie. Zgodnie z nią świat jest rodzajem gry komputerowej, którą ktoś stworzył i czasami delikatnie potrafi przestawiać figury na szachownicy tworząc coś, co ludzie uznają za nieprawdopodobny zbieg...

czytaj dalej

FILM FN

Greenland 2020 ‧ Akcja/Katastroficzny

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.