Dziś jest:
Niedziela, 26 września 2021

Ludzie są brani przez załogi UFO na pokłady ich pojazdów. Od kiedy? Prawdopodobnie od początku pobytu człowieka na Ziemi.
/Budd Hopkins, zajmuje się przypadkami CEIII i CEIV/

Komentarze: 10
Wyświetleń: 4537x | Ocen: 16

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 24 wrz 2020 17:23   
Autor: FN, źródło: FN   

PROJEKT ‘OTWARTE NIEBO’ – JEST KOLEJNY ŚWIADEK POTWIERDZAJĄCY RELACJĘ LECHA CHACIŃSKIEGO O SPOTKANIU Z UFO W 2003

To jedno z najciekawszych Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia z UFO. Lecha Chaciński spotkał się z istotami z pojazdu UFO, które przekazały mu wiadomość dla ludzkości. Start obiektu UFO nad ranem 11 sierpnia 2003 roku obserwowało wielu świadków – udało się dotrzeć do kolejnego z nich!

Historia Lecha Chacińskiego jest poruszająca pod każdym względem. Wiarygodny świadek, który od samego początku nie ukrywał się, podawał imię i nazwisko, swój zawód, także miejsce zamieszkania. Przeszedł wszelkie testy prawdomówności, nie zmieniał szczegółów, nie kręcił i nie zwodził. Na pytania odpowiadał jasno i logicznie.
Przypomnijmy w skrócie jego historię. Lech Chaciński jest zawodowym kierowcą i 11 sierpnia 2003 wracał samochodem do domu.Była godzina 4:35, kiedy zatrzymał samochód na wiadukcie w Szczecinku, gdyż dostrzegł na nim stojące humanoidalne istoty. Miały na sobie stroje, które początkowo wziął za ubrania robocze jakieś ekipy robotników prowadzących prace na wiadukcie. Oto rysunek pokazujący jedną z tych istot wykonany na podstawie opisu Lecha Chacińskiego.Po chwili zorientował się, że nie są to zwykli robotnicy, a obok na polu stoi na trzech potężnych wspornikach ogromny pojazd w kształcie dysku. Tak wyglądał ten pojazd (rysunek wykonany na podstawie opisu p. Chacińskiego).Istoty interesowały się jego samochodem, a także zainteresowały ich np. jego buty. Dlaczego? Bo były zrobione ze skóry zwierząt czyli żywych istot, co w innych wyżej rozwiniętych światach jest uznawane za barbarzyństwo. Przekazały mu także przesłanie, które miał przekazać dla ludzkości:

Chrońcie Ziemię, powietrze i wodę,
Bo grozi wam zagłada lub katastrofa.

Trzy istoty wzbiły się w powietrze, podleciały pod latający spodek i następnie znikły w jego wnętrzu. Pojazd wystartował, ale na miejscu zostawił bardzo wyraźne ślady. Lech Chaciński spojrzał na zegarek, kiedy ponownie ruszył samochodem. Jak wyjaśnił „Sprawdziłem godzinę, bo bałem się, że się spóźnię do pracy”. Była punktualnie 4:50, czyli całe spotkanie z załogą pojazdu UFO na wiadukcie w Szczecinku trwało ok. 15 minut.
Jak wyglądały ślady, które zostawił obiekt? Na szczęście zachowała się dokumentacja fotograficzna.
Wygniecenia w zbożu odpowiadały dokładnie temu, jak rozmieszczenie podpór obiektu opisywał Lech Chaciński. Poniżej rysunek pokazujący rozmieszczenie okręgów na polu zboża.
Opis i przebieg całego Bliskiego Spotkania Trzeciego Stopnia z UFO w Szczecinku można wysłuchać w materiale zamieszczonym poniżej. To rozmowa z Lechem Chacińskim lokalnej stacji telewizyjnej przeprowadzona tuż po tym wydarzeniu.
Od samego początku badania historii Lecha Chacińskiego miała bardzo ważne potwierdzenie w postaci świadków, którzy widzieli odlatujący potężny, dyskoidalny obiekt. Prowadząc śledztwo w tej sprawie ustaliliśmy ponad wszelką wątpliwość, że UFO obserwowało dwóch strażaków, którzy pełnili dyżur i zauważyli, że nagle z jednego z pól w powietrze wzbił się obiekt w kształcie dysku i błyskawicznie odleciał. Było to – jak opisywali – ok. 4:45-4:50, czyli dokładnie tak, jak wynikało to z opisu Lecha Chacińskiego. Stanowczo odmówili wszelkich wypowiedzi obawiając się ośmieszenia.

Ale to nie wszystko – kolejny świadek prowadził prace w okolicznym gospodarstwie i także zauważył jasny dysk, który wystrzelił w niebo 11 sierpnia 2003 roku wczesnym rankiem. Świadek nawet prawidłowo pokazywał miejsce, skąd wystartował dziwny obiekt, czyli pole, na którym znajdowało się UFO. I tu także ten sam problem – paniczny lęk przed staniem się „tym od UFO” sprawił, że straciliśmy szansę na pełne uwiarygodnienie tej historii niezależnym świadkiem. I tak wiedzieliśmy, że relacja Lecha Chacińskiego nie jest żadną fantazją tylko opisem faktycznego spotkania z załogą pozaziemskiego pojazdu latającego, ale zawsze wiadomo, że niezależni świadkowie są na wagę złota.

Jest kolejny świadek - UFO widziała policjantka!

23 września 2020 na pokład okrętu Nautilus zadzwonił Lech Chaciński ze znakomitą wiadomością. Przez niezwykły zbieg okoliczności dowiedział się, że co najmniej jeszcze jedna osoba widziała 11 sierpnia 2003 start obiekt UFO z pola. Tą osobą okazała się kobieta pracująca w powiatowej komendzie policji w Szczecinku. Tego dnia jechała do pracy drogą w pobliżu wiaduktu. Zauważyła, że na polu stoi pojazd w kształcie dysku, który następnie wzbił się w powietrze. Wszystko było dokładnie w czasie, kiedy Lech Chaciński miał Bliskie Spotkanie Trzeciego Stopnia z załogą UFO – wszystkie szczegóły do siebie pasują i tworząc zgodny obraz, że wydarzenie miało miejsce naprawdę.

Znamy szczegóły (w tym personalia) świadka, ale oczywiście nie mamy zgody na upublicznienie tych danych. Czy to ma dla sprawy znaczenie? Historia wydarzyła się 17 lat temu i oczywiście dziś taka informacja jest bezcenna tylko dla ludzi takich jak my, którzy dokumentują manifestowanie się UFO na terenie Polski. Szkoda, że nikt ze świadków startu tego obiektu ok. 4:50 nad ranem 11 sierpnia 2003 roku nie ma na tyle odwagi, aby wystąpić przed kamerą i dać świadectwo prawdzie. Od tylu lat p. Lech Chaciński zmaga się z oskarżeniami, że „wszystko wymyślił, a idealne znaki w zbożu wygniótł”. Pytanie jednak jest takie, czy kolejni świadkowie potwierdzający jego relację o spotkaniu z obcymi rzeczywiście przekonali by ludzi, którzy w ogóle nie wierzą w UFO? Ale to i tak dla nas nie ma znaczenia. Nie ma bowiem sensu nikogo przekonywać do prawdziwości faktu odwiedzania przez obce cywilizacje naszej planety. Po tylu latach zajmowania się tym fenomenem jest to rzecz oczywista.
Panu Lechowi Chacińskiemu pięknie dziękujemy za pomoc i nowe informacje w sprawie tego fenomenalnego zdarzenia.I jeszcze ciekawostka z naszej poczty. Jesteśmy ciekawi, czy są jeszcze jacyś świadkowie przelotu tych obiektów nad Mysłowicami. Czy są to tzw. podświetlane balony weselne? Wykluczyć tego nie można, choć rzeczywiście nagranie wygląda dość osobliwie.

From: […]
Sent: Thursday, September 24, 2020 8:03 AM
To: […]
Subject: Mysłowice.

https://youtu.be/ZsdXpGkLaEU
Co to może być???

 


Z naszej poczty.

From: [...]
Sent: Friday, September 25, 2020 8:29 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Lech Chaciński

Szanowni,

czy zwróciliście uwagę na to, że istota, które narysował Lech Chaciński mają na sobie tablicę z kolorowymi punktami? Jest to bardzo podobne do tablicy wysadzanej dwunastoma kamieniami szlachetnymi (mogly to być jakieś diody) jaką na piersi miał nosić arcykapłan Aaron - brat Mojżesza. Z tego co kiedyś czytałem ta tablica mogła nie tylko oznaczać 12 plemion Izraela, ale miała ścisły związek z Arką Przymierza i pomagała w komunikacji między "Bogiem" a Aaronem w Miejscu Świętym Świętych.

W załączniku przedstawienie Aarona z tą tablicą.

Pzdr
[...]


Komentarze: 10
Wyświetleń: 4537x | Ocen: 16

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 24 wrz 2020 17:23   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (10)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 3 paź 2020 05:38 | brak oceny

saharyn | Załogant

No coments
content://com.android.chrome.FileProvider/images/screenshot/1601703320728-178849863.jpg
Pozdrawiam

Wt, 29 wrz 2020 11:33 | brak oceny

Ryba58 | Załogant

A co sądzicie o tym ?

https://www.youtube.com/watch?v=1FyxtmiPCF4

W/g mnie podczas wywiadu rzeczywiście przelatuje UFO

Sob, 26 wrz 2020 18:34 | brak oceny

Stefan | Załogant

Historia Chacińskiego skrajnie niewiarygodna. Relacja oparta na innych wydarzeniach opisywanych w mediach, m.in Emilcin (pasek), Golina (oględziny auta). Chaciński ewidentnie zna opisy innych zdarzeń tego typu i z nich wziął pomysły dotyczące m.in opisu zjawiska zatrzymania czasu czy strefy blokującej. Jedyny człowiek, z którym mogli się skontaktować? Wiarygodność zbliżona do zera.

Sob, 26 wrz 2020 14:57 | brak oceny

ABe11 | Załogant

Biorąc pod uwagę jak interpretowany jest tzw. cud wirującego słońca w Fatimie, wizerunek Aarona daje do myślenia.

Pt, 25 wrz 2020 22:03 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

To ufo to jakies rozwiniete inaczej. Po pierwsze na wuj pojazdowi ufo wsporniki skoro moze unosic sie nad ziemia. (moze jeszcze schody dla ufoludkuf?) po drugie powiedzieli pierwszemu lepszemu facetowi o ochronie ziemi. widac ze to ufo guzik wie o strukturach rzadu w naszym kraju. juz lepiej by bylo o tym powiedziec prezydentowi. a ten pojazd to skad mieli? z lat 80? lol.

Ja serio wierze ze to spotkanie mialo miejsce. ale wierze tez ze te ufo to jakies nierozwiniete bylo

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 27 wrz 2020 09:58 | ocena: + 3

Researcher | Załogant

@magdakowalska48, Statki promienne Plejadian, których między innymi ślady lądowań fotografował Billy Meier, też przyziemiają na trzech wspornikach i nie służą one bynajmniej za podpory do lądowania, bo te pojazdy nie mają wcale takiej potrzeby — te trzy talerzowate "podpory" spełniają podczas przyziemienia funkcję uzupełniania energii statku z ciała niebieskiego, na którym ląduje — dlatego powstają po nich takie długotrwałe ślady w postaci kręgów nie tylko na trawie czy zbożu, ale i na lodzie. Podobnie rzecz ma się do zarzutów jakoby latające spodki, jakie fotografował George Adamski, to dzisiaj old-fashioned flying saucer — we Wszechświecie nie panuje tzw. znana nam współczesna moda czy modernistyczny design, ale uniwersalizm, który w samej swej istocie jest doskonały, jakkolwiek nam dziś irracjonalny by się wydawał — kształt latającego dzwona wydaje się takim właśnie uniwersalnym mechanizmem spoza naszego świata.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 1 paź 2020 16:27 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@Researcher, to co mowisz jest logiczne.

Pt, 25 wrz 2020 16:13 | ocena: + 2

Researcher | Załogant

Dawno nie czytałem tak ciekawego artykułu. Taki świadek to jest coś — fantastycznie, że nawet po tylu latach ludzie przełamują się i zdają takie relacje. Historię tego bliskiego spotkania z załogantami UFO śledzę od samego początku – jedna z bardziej sensacyjnych z naszego kraju, której zawsze dawałem wiary (świadkowie, tajemnicze okręgi na polu zboża). Co mnie też zaintrygowało w tym zdarzeniu to informacja, jaką przekazali ufonauci Panu Lechowi Chacińskiemu, iż przybyli z „ósmej galaktyki”. Niesamowity incydent z UFO, a będzie już 17 lat, od kiedy miał miejsce.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 3 paź 2020 06:31 | ocena: + 1

Orion_1957 | Załogant

@Researcher, Masz rację. Artykuł jest bardzo ciekawy. Nawet teraz jak go czytam po lat jest niesamowity. Jest w nim zawarta sama prawda. Nie każdy może być naocznym świadkiem spotkania z obcymi. Chwała mu za to, że opowiedział to nam wszystkim. Oczywiście że zawsze będą tacy którzy wezmą to zdarzenie za wymysł Chacińskiego a jego samego za ,,czubka". Ale to już ich sprawa. Wiadomo jest że w tak małym społeczeństwie w którym zamieszkuje autor zdarzenia nie da się być anonimowym a mimo to Chaciński opisał przebieg spotkania z obcymi nie patrząc na konsekwencje jakie mogą go spotkać. Ja osobiście widziałem kilka razy obiekty na naszym niebie i co ?. Pozostałem z tym sam bo jest mała grupa ludzi która jest w stanie uwierzyć w to, że w naszej przestrzeni coś się dzieje, że każdy z nas może tam dostrzec obiekty które na pewno nie są ziemskim wytworem. Ale przyjdzie taki czas że będziemy musieli pogodzić się z prawdą. Ja osobiście dziękuję Panu Lechowi Chacińskiemu za opis tego spotkania. Myślę ze to daje dużo do myślenia nam wszystkim. Pozdrawiam

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

26 września: [...]  Wieczorem łączymy się z naszymi kolegami z Las Vegas - temat to scenariusze przyszłości ludzkiej cywilizacji przedstawiane przez obce istoty podczas Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia .[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 08:32 | Witam FN, Wiem, że macie takich obserwacji dużo, ale sam chyba widziałem UFO. Było to 24 września 2021 w Katowicach, godzina 23.16. Wracałem od mojej dziewczyny, kiedy nagle na niebie zauważyłem jasny punkt. Pomyślałem, że to gwiazda, gdyż punkt stał nieruchomo. Nawet nie wyciągnąłem aparatu, bo wiadomo gwiazda. Ale dosłownie po chwili ten punkt ruszył w kierunku północnym i dosłownie z prędkością niewyobrażalną dla mnie odleciał. Zatkało mnie wtedy. Próbowałem szybko wyjąć z plecaka komórkę ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

POWRÓT DO EMILCINA - FN 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.