Dziś jest:
Niedziela, 26 września 2021

Ludzie są brani przez załogi UFO na pokłady ich pojazdów. Od kiedy? Prawdopodobnie od początku pobytu człowieka na Ziemi.
/Budd Hopkins, zajmuje się przypadkami CEIII i CEIV/

Komentarze: 21
Wyświetleń: 5532x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 15 paź 2020 04:02   
Autor: FN, źródło: FN   

BLISKIE SPOTKANIA Z UFO: ŚLADY POZOSTAWIONE PRZEZ OBCYCH LUB… IMPLANTY W CIAŁACH UCZESTNIKÓW CE III

Pobyt na statku obcych istot z UFO nie oznacza tylko mniej lub bardziej zatartych wspomnień lub wprost luk w pamięci. Bardzo często uczestnicy CE III mają nie tylko dziwne ślady na ciele, ale także małe urządzenia nadawczo-lokalizujące zwane implantami. Są one niezwykłą pamiątką pozostawioną przez UFO w ciałach uczestników CE III.
Kontakt do tego człowieka przekazał FN nieżyjący już niestety były redaktor naczelny miesięcznika Nieznany Świat Marek Rymuszko. Po wykonaniu telefonu i rozmowie ze świadkiem okazało się, że jest to 86-letni mężczyzna, który w północnej Polsce przeżył tzw. Objawienie Maryjne w roku 1943  jako niespełna 9 letni chłopiec z małej, zapomnianej wioski. Matka Boska (tak wtedy uważał) nagle pojawiła się nad małym krzakiem na pustym polu i przekazała mu wiadomość o wojnie, która wkrótce się zakończy. Postać kobieca jaśniała silnym blaskiem, wychodziły z niej świetliste promienie, a po wszystkim zniknęła w dość osobliwy sposób: stawała się coraz mniej widoczna, powietrze wokół wydawało się falować, aż wreszcie ‘cudowna panienka’ znikła całkowicie.9-ciolatek pobiegł do domu i opowiedział wszystko rodzicom, a ci następnie wybrali się z nim do księdza, który spisał całą relację. Już po wojnie w miejscu objawienia powstała świątynia, a samo miejsce jest do dziś otaczane kultem przez wiernych. Legenda o ‘spotkaniu świętej panienki’ w miejscu wiejskiego kościoła jest bardzo żywa. Dlaczego jednak ten człowiek zgłosił się do miesięcznika Nieznany Świat? Tego samego dnia, kiedy doszło do spotkania na łące na wsi z niezwykłą postacią wieczorem, autor relacji zauważył, że pod skórą lewej nogi ma wyczuwalny mały przedmiot.

- Kiedy próbowałem go dotknąć dawał się lekko przemieszczać. Następnego dnia obudziłem się i próbowałem zlokalizować to coś, ale okazało się, że nie jest pod skórą lewej nogi, ale prawej… Jak spałem to „coś” zmieniło nogi i przemieściło się w moim organizmie.

Przedmiotem był prawdopodobnie implant pozostawiony przez obcych jako pamiątka po Bliskim Spotkaniu Trzeciego Stopnia z UFO, a tym było prawdopodobnie jest spotkanie z „cudowną panią”. Implanty to małe urządzenia nadawczo-odbiorcze, które obce istoty wykorzystują do śledzenia dalszych etapów życia świadków, w tym bezproblemowego lokalizowania ich w dowolnym momencie. Wyglądają różnie – czasami przypominają odrobinę metalu lub szkła i mają nieregularne kształty, a czasami mają bardzo regularne.

/poniżej kilka zdjęć z Archiwum FN/Przeważnie implanty są instalowane przez obcych w miejscach niedostępnych (np. w mózgu), ale zdarza się, że potrafią się poruszać żyłami tak jak w przypadku pana, który zgłosił się do miesięcznika NŚ, a do którego namiary przekazał FN były naczelny tego periodyku.

Kończąc ten wątek – autor relacji cały czas ma w swoim ciele ten implant i w końcówce życia postanowił spełnić swoje wielkie marzenie i wreszcie go z ciała operacyjnie wydostać. Już nawet było tego blisko, ale pandemia koronawirusa trochę pokrzyżowała te plany i na operację trzeba będzie jeszcze poczekać. Implant jest obecnie bodajże w lewej nodze mężczyzny w udzie. Mimo minimalnych rozmiarów jest bardzo dobrze wyczuwalny.
Ta historia rzuciła zupełnie nowe światło na sprawę tzw. objawień maryjnych u bardzo uprawdopodobnia tezę stawianą przez Ericha von Danikana w książce „Objawienia Maryjne”, że za przytłaczającą liczbą tego typu historii stoją obcy i ich eksperymenty.

Historii z implantami w Archiwum FN jest kilkadziesiąt, wiarygodnych i udokumentowanych, które udało się spisać przez ostatnie 30 lat. Ale cały czas przychodzą nowe – oto przykład najnowszy z poczty do FN z 11 października 2020.

From: […]
Sent: Sunday, October 11, 2020 3:36 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Porwali mnie i wszczepili implant

Witam, na pewno nie jestem szalony czy coś w tym stylu ale od pewnego czasu kopie mnie wszystko, tzn czego bym się nie dotknął przeskakuje ładunek prądu, po drugie na palcu wskazującym prawej ręki zauważyłem dziwny czarny trójkąt pod skórą. Dodam, że nic nie szlifowalem lub robiłem rękoma coś ciężkiego - jestem neurochirurgiem w de i rączki mam nieskalane, owszem majsterkuje w garażu ale w rękawiczkach ale nie robiłem z pół roku nic co mogło by się wbić pod skórę. Oglądam swoje dłonie każdego dnia i to coś zauważyłem z tydzień temu, dzisiaj wyciagnąłem nożem i pensetą to coś. Było głęboko. Od pewnego czasu mam wrażenie, że chyba mnie porwali, na wewnętrznej stronie przedramienia dystalnie przy nadgarstku miałem coś w kształcie koła - wyglądało jak koło sterowe statku tylko 100 razy mniejsze - jak z modelu niestety znikły. Żona się że mnie śmieje ale ja po prostu czuje, że mnie wzięli. Nazywam się […], możecie się ze mną skontaktować w razie czego. Dane tylko dla was. Pozdrawiam

Te obiekty dokładnie tak wyglądają i są mniej więcej tego samego rozmiaru. Jeden z nich jest w Wiedniu i także został wydobyty przez świadka podczas operacji. Autor relacji z Wiednia jest gotowy udostępnić ten implant FN do badań, ale jest z tym mały problem. Po pierwsze to małe „coś” przy próbie umieszczenia pod mikroskopem elektronowym albo wydaje się być jedynie kawałkiem metalu o chropowatej strukturze, albo – też jest udokumentowany taki przypadek – jest w stanie nagle zamienić się w kropelkę wody lub w ogóle zniknąć.

Oddzielną zupełnie kategorią pamiątek po Bliskich Spotkaniach Trzeciego Stopnia są znaki na skórze. Są to czasami bardzo regularne trójkąty z kropek albo inne geometryczne figury (przeważnie w postaci lekkich zaczerwień skóry), które znikają po kilku lub kilkunastu dniach. Można podejrzewać, że to efekty jakiś eksperymentów obcych istot na pokładzie ich statków powietrznych zwanych przez ludzi UFO.

Czytelnicy serwisu FN bardzo często zgłaszają pojawienie się takich dziwnych znamion lub znaków, które podejrzewają o to, że mogą być „pamiątką po spotkaniu z UFO”. Nie sposób rozstrzygnąć, czy tak jest w istocie. Można jedynie umieszczać takie zdjęcia w katalogu IMPLANTY UFO.

Oto przykład zdjęć, które trafią do takiego katalogu:

[...] Dobry Wieczór,
Jestem pracownikiem IT,PR , i tak od co najmniej około 20 lat. Pierwszą piorytetową sprawą to jest to : pojawiło się w ciągu ostatnich dni na moim przedramieniu. nic się nie stało, nic nie zrobiłem po prostu pojawiło się to:


3 na raz? ,lekarz powiedziała, że coś mnie ugryzło ale jak i to tak?

[dane do wiad. FN]

From: […]
Sent: Sunday, February 25, 2018 10:38 AM
To: REDAKCJA FN
Subject: RE:

Chciałbym jeszcze dodać że rysunek na ręce powstał jak by w locie jak by ta blizna zaczęła się przemieszczać lub reformować bo wcześniej było tam zupełnie coś innego jakby taki jakiś nie wyraźny krąg na zbożu.
Niestety nie mam fotografi tego co było przedtem.

Pozdrawiam
[…]


Wiele tematów i projektów związanych z badaniem ‘implantów z UFO’ lub zagadkowych znaków na ciele musi poczekać na lepsze czasy, kiedy będzie można się bezpiecznie poruszać po świecie i będzie przywrócony w pełni transport lotniczy.
Na koniec jedna historia z najnowszej „poczty do FN”.

From: […]
Sent: Wednesday, October 14, 2020 9:59 PM
To: FN
Subject: Dziwne światło

Witajcie.Mam skopiowane zdjęcie z matki telefonu,czegoś,co zobaczyła na niebie.Myślała że to słońce, ale leciało.Zrobiła fotkę.Sam niewiem co to.Kometa,może coś się spalało,jest ciekawe.Pozdrawiam,załogant […]OD FN
Ten dziwny znak na niebie prawdopodobnie był jednak nieruchomy i stanowił bardzo ciekawe zjawisko optyczne zwane „słońcem pobocznym”. To bardzo często dokładnie tak wygląda (przykład poniżej).Komentarze: 21
Wyświetleń: 5532x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 15 paź 2020 04:02   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (21)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 16 paź 2020 22:35 | ocena: + 2

saharyn | Załogant

Witam!
Temat implantów bardzo mnie interesuje.
Jakieś 10 lat temu stwierdziłem u siebie zgrubienia nad lewym uchem.
Dziś wiem że w tym miejscu jest szyszynka , po zastanowieniu zignorował ten fakt. Jednak od 2019 r dokładnie od kwietnia zacząłem interesować się ufo.
Sam nie wiem dlaczego , gdyż do tego momentu byłem sceptykiem i wszystkie relacje tego typu traktował jako żart. To samo dotyczy reinkarnacji i innych zjawisk których nie da się racjonalnie wytłumaczyć.
To był impuls dziś wiem że to nie był przypadek! Np. jestem pewny w 100%
że nie jesteśmy jedynymi mieszkańcami tej Planety. Ale wracając do implantu
dzięki pewnej Osobie którą spotkałem tylko raz (on twierdził że nie przypadkiem) przypomiałem sobie jak w latach 70 będąc 9 letnim dzieckiem
wracałem ze sklepu z zakupami. To był czerwiec , do domu miałem jakieś 3 minuty drogi pamiętam tylko że zatrzymałem się na chwilę i ocknęłem się w domu stojąc nad biurkiem mając uporczywe myśl że o czymś zapomniałem.
Myślałem że czegoś nie kupiłem i trzy razy pytałem mamy czy napewno wszystko kupiłem i czy nie muszę wrócić do sklepu.
Implant mam do dziś i zastanawiam się nad usunięciem go. Jest to bardzo uciążliwe gdyż od 2001 r. mam częste szumy w lewym uchu.
Co ciekawe kiedy już jestem zdecydowany go usunąć to mam wewnętrzny głos który mówi żebym tego nie robił bo implant jest dla mojego dobra i jest potrzebny żeby mnie szybko znaleźć w razie potrzeby. I to właśnie kłóci mi się ze wszystkim co przeczytałem do tej pory na ten temat.
Czy ktoś miał taki przypadek? Czytałem że człowiek który miał implant i go usunął poczuł się o wiele lepiej. Nie wiem co robić a od roku spotykają mnie dziwne rzeczy i cały czas mam wrażenie jakbym na coś czekał (w zawieszeniu)
i wiem że to będzie wkrótce nie wiem co dlaczego i kiedy.
Ps/ szumy w uchu nasiliły się ostatnio.
Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 17 paź 2020 11:07 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@saharyn, teraz masz 50% szans na to ze kosmici mowia prawde i jak usuniesz to po tobie

Pt, 16 paź 2020 00:59 | ocena: + 1

Natenczas_Wojski | Załogant

Na marginesie tematu nasunęła mi się taka uwaga: Ludzie często gdy zauważą coś lecącego po niebie, jakiś świetlne zjawisko szybko się przemieszczające, wysuwają przypuszczenie - może to była rakieta, może meteor albo KOMETA? To ostatnie brzmi dość zabawnie. Najśmieszniejsze jest pytanie: o której godzinie przelatywała (albo: będzie przelatywać) ta kometa? Absurd tego pytania jest oczywisty, gdyż jasne jest, że jeżeli coś przelatywało i obserwator to widział, na pewno nie była to kometa. Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, iż kometa nie "leci", tylko STOI NIERUCHOMO na niebie. Przynajmniej tak postrzega to postronny obserwator, gdyż ona faktycznie porusza się z prędkością rzędu dziesiątków kilometrów/sekundę. Ale jak jej się z Ziemi przyglądamy w pogodną noc - stoi i ani drgnie! Następnej nocy będzie tak samo. Naturalnie, gdy zobaczymy ją znowu za tydzień czy dwa, też będzie stała ale już w nieco innym miejscu...

Darujcie, że piszę takie oczywistości, ale one nie dla każdego zawsze są jasne.

Czw, 15 paź 2020 12:21 | ocena: + 6

Stefan | Załogant

Historie z implantami to kolejny dowód na nieprawdziwość teorii Nautilusa, że obcy są wyłącznie przyjaźnie nastawieni i traktują ludzi dobrze. Okazuje się, że traktują ludzi przedmiotowo, wykorzystują do badań, uszkadzają ludzkie ciała i zadają ludziom ból. Poza tym to jest dowód, że nie są na tak wysokim poziomie rozwoju jak myślimy skoro muszą umieścić jakieś fizyczne urządzenie w ciele by prowadzić swoje eksperymenty.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Czw, 15 paź 2020 14:24 | ocena: + 2

SantiSantus | Załogant

@Stefan, Witam, też się często nad tym zastanawiam jakie mają wobec nas zamiary, ale akurat czipowania bym nie demonizował. Nasi ziemscy przyrodnicy także zakładają lokalizatory zwierzętom i nie mają na celu ich krzywdy.

Czw, 15 paź 2020 16:14 | ocena: + 2

Kasprano | Załogant

@Stefan, Pamiętajmy, że obce cywilizacje mogą też się technologicznie rozwijać a przytoczona historia jest z lat 70-tych więc obecnie być może obcy już nie potrzebują implantów lub są one tak małe, że aż niewidoczne gołym okiem. Kto powiedział, że muszą oni stać w miejscu jeśli chodzi o technologię? Pięćdziesiąt lat temu nasza obecna technologia była jedynie w filmach sci-fi ;) Skąd teoria, że obcy którzy porywają ludzi i wszczepiają im implanty oraz robią na nich "eksperymenty" są źli ? Czy my nie "porywamy" zwierząt i nie wszczepiamy im implantów? czy nie robimy na nich "eksperymentów" a tak naprawdę operacji ratujących ich życia? okiem zwierzęcia jesteśmy właśnie takimi złymi kosmitami ;) Zwierze nie rozumie czym jest operacja tak samo my nie wiemy czym są tzw. "eksperymenty". Zawsze się dziwie ludziom którzy twierdzą, że szaraki to "złe istoty". A czy my nie jesteśmy złymi istotami testując lekarstwa na zwierzętach? Z naszego punktu widzenia NIE bo zwierzęta są istotami z mniejszą świadomością i testując na nich jakieś lekarstwo, działamy w imię wyższego dobra ratując życia istotom bardziej rozwiniętym - ludziom. To w takim razie co złego byłoby w tym, gdyby szaraki testowali na ludziach jakieś lekarstwa lub pobierali nasz materiał genetyczny do ratowania swojego gatunku? przecież to istoty o bardziej rozwiniętej świadomości więc robiliby to dla "wyższego dobra" ;)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 17 paź 2020 11:10 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@Kasprano, są dobrzy i źli kosmici

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 18 paź 2020 00:37 | ocena: + 1

Kasprano | Załogant

@magdakowalska48, OK to proszę mi wyjaśnić na czym polega to ich "zło" Czym ono się objawia i dlaczego jest negatywne dla naszej rasy. Czy ma Pani jakieś dowody na to, czy są to tylko Pani spekulacje? jeśli ma Pani dowody to proszę mnie oświecić :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 18 paź 2020 12:50 | ocena: + 1

Vrill | Załogant

@Kasprano, mieszkańcy Ziemi to też kosmici - są dobrzy i są ci nie rozumiejący że szkodząc innym, na dłuższą metę szkodzą także samym sobie. Nie wiem jak to wygląda w WYŻSZYCH SFERACH ale wierzę że mają tam ogarnięte te sprawy.

Czw, 15 paź 2020 11:56 | ocena: + 1

forest | Załogant

Mam bardzo podobną bliznę, tę w kształcie elipsy/odcisku palca. Niech zgadnę, na przedramieniu, w okolicy nadgarstka, prawa ręka?

Czw, 15 paź 2020 08:12 | ocena: -1

Mario2571 | Załogant

Szanowny Nautilusie . Jako jeden z nielicznych załogantów pozostaje sceptyczny wobec treści prezentowanych w tym portalu. Jednak od co najmniej parunastu lat przeglądam treści prezentowane na stronach Nautilusa i bynajmniej nie czynię tego , aby w komentarzach się wyśmiewać czy totalnie podważać wszystko co Nautilus publikuje. Co do treści powyższego artykułu również pozostaje wysoce sceptyczny. Pisałem już nie tak dawno , że o ile UFO zostawia implanty w ciałach ludzi , to należałoby te implanty wydobyć , wysłać do pierwszego-lepszego instytutu , politechniki , czy Uniwersytetu na którym jest wydział technologii , materiałoznawstwa lub wydział micro lub nanotechnologii I o ile instytut ten potwierdzi nie ziemskie materiały lub technologię w jakiej wykonano implant , - to dokonałby się przewrót na miarę Kopernika , a ci co implant by wydobyli i udowodnili , że nie jest ziemskiego pochodzenia mogliby liczyć na sławę i miejsce w historii na miarę Kopernika , Newtona czy Einsteina. No i istnienie UFO byłoby bezdyskusyjnie udowodnione. Niestety do dzisiaj nikt na tak prostą procedurę przeprowadzenia dowodu nie wpadł .... Autor powyższego artykułu napisał ,że wydobyte implanty zamieniają się w wodę lub drobinki metalu , albo znikają. Tyle , że w przyrodzie nic nie znika , a powyższe tłumaczenia można interpretować jak częste tłumaczenia dzieci , - ,, w piwnicy mam to i owo , tyle , że nikt tego nie może zobaczyć ,, Tak więc póki nie ma niepodważalnego dowodu , kwestia implantów i UFO stojącego za tymi implantami jest jedynie pewną hipotezą. Jednakże są miliony relacji o UFO ( moja żona , teściowa i babcia też UFO widziały i wierzę im , że coś widziały ) Tyle , że wcale nie musiało to być UFO. Mnóstwo ludzi widziało Matkę Boską czy anioły , ale wcale to co ci ludzie widzieli, nie musiało być tym co widzieli. Jest jeszcze wariant , który osobiście uznaję za bardzo prawdopodobny , że żadne UFO , anioły nie istnieją , a nawet wszystko wkoło nas nie istnieje a my żyjemy w Wirtualnej rzeczywistości ( pewnym matriksie ) . Wtedy naturalne byłoby to , że jedni widzą UFO , a inni nie . Naturalne byłyby niektóre zdolności UFO , czy aniołów tak jak w grze normalne jest to co w świecie nas otaczającym jest niemożliwe. Nautilus często pisał , że UFO ma nadnaturalne możliwości , może dowolnie powiększać się i pomniejszać , przechodzić przez ściany , zamieniać implanty w wodę lub powodować że znikają. Jest to sprzeczne z zasadami fizyki w naszym wszechświecie , no chyba , że te zasady to tylko część Virtualnej rzeczywistości . A wtedy ,, programista ,, może te zasady dowolnie kształtować , zmieniać a UFO to tylko część gry VR i może robić wszystko co tylko programiście się zamarzy. UFO o ile istnieje jako jakaś obca , inna cywilizacja , musi być też ograniczona prawami fizyki we wszechświecie , no chyba że ten wszechświat i jego prawa są tylko wirtualne . A skoro wszystko jest wirtualne , to wtedy i UFO może być wirtualne. ( nierzeczywiste )

Rozwiń odpowiedzi (3)

Czw, 15 paź 2020 14:37 | ocena: + 1

SantiSantus | Załogant

@Mario2571, Witam prawa fizyki się nie zmieniają, ale dzięki zdobywanej wiedzy mogą pojawiać się nowe możliwości. Jeszcze nie tak dawno naukowcy negowali teleportację, uważając ją za sprzeczną z prawami fizyki, a teraz jest możliwa według fizyków. Nasza obecna technologia dla ludzi z przeszłości uważana byłaby za magię i coś niemożliwego. Co do zamiarów obcych nie mam tak pozytywnego zdania jak Nautilus, jednak nie jestem wszechwiedzący i mogę nie dostrzegać jakiegoś "większego planu".

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 17 paź 2020 11:12 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@SantiSantus, jedyne co sie nie zmienia to zmiana. ona jest stala. prawa fizyki moga sie zmienic. wystarczy spojrzec na jezusa albo ojca pio lub kosmitow

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 17 paź 2020 12:08 | brak oceny

Kepos | Załogant

@magdakowalska48, prawa fizyki zostały ustalone i pozostaną niezmienne do końca Świata. Przy tych przypadkach, które podajesz występowały dodatkowe siły.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 8 lis 2020 11:16 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@Kepos, XDDDD ajnsztajn sie odezwal

Sob, 17 paź 2020 13:33 | brak oceny

SantiSantus | Załogant

@magdakowalska48, Witam. Wydaję mi się, że prawa fizyki są stałe a "cuda", które czyniły osoby przez Ciebie wymienione jedynie naginają te prawa na jakiś czas.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 21 paź 2020 22:40 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@SantiSantus, no wlasnie wydaje ci sie

Czw, 15 paź 2020 14:43 | ocena: + 3

SantiSantus | Załogant

@Mario2571, jeszcze takie coś: "Prawa Clarke’a – sformułowane przez Arthura C. Clarke’a trzy prawa dotyczące technologii:

1„Kiedy poważany, a sędziwy naukowiec twierdzi, że coś jest możliwe, prawie na pewno ma rację. Gdy twierdzi że coś jest niemożliwe, prawdopodobnie się myli”.
2„Jedynym sposobem poznania granic możliwego jest ich lekkie przekroczenie i wejście w niemożliwe”.
3„Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii”."

Czw, 15 paź 2020 16:25 | ocena: + 2

Kasprano | Załogant

@Mario2571, z jednym się zgodzę - żyjemy w jakiejś dziwacznej grze mmorpg :) A co do implantów i badania ich to kiedyś widziałem film dokumentalny o przypadku z usa w którym było przeprowadzone badanie laboratoryjne takiego implantu i wykryło one mieszankę jakichś kilku stopów metali i materiały które naturalnie występują tylko w kometach. Co to zmieniło? oficjalnie nic. Ale pamiętajmy, że to było usa a idź do polskiego instytutu i powiedź, że "mam prawdopodobnie implant który wszczepili mi jacyś przedstawiciele obcej cywilizacji z kosmosu" to Cię wyślą do psychiatryka na cito ;) Jak znajdę kiedyś ten film dokumentalny to wyślę Ci link

Czw, 15 paź 2020 08:07 | brak oceny

jameson | Załogant

Kawałki szkła lub metalu które utkwiły ludziom pod skórą.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 16 paź 2020 00:34 | ocena: + 5

Natenczas_Wojski | Załogant

... a czasem przypadkowo w głębi czaszki.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

26 września: [...]  Wieczorem łączymy się z naszymi kolegami z Las Vegas - temat to scenariusze przyszłości ludzkiej cywilizacji przedstawiane przez obce istoty podczas Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia .[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 08:32 | Witam FN, Wiem, że macie takich obserwacji dużo, ale sam chyba widziałem UFO. Było to 24 września 2021 w Katowicach, godzina 23.16. Wracałem od mojej dziewczyny, kiedy nagle na niebie zauważyłem jasny punkt. Pomyślałem, że to gwiazda, gdyż punkt stał nieruchomo. Nawet nie wyciągnąłem aparatu, bo wiadomo gwiazda. Ale dosłownie po chwili ten punkt ruszył w kierunku północnym i dosłownie z prędkością niewyobrażalną dla mnie odleciał. Zatkało mnie wtedy. Próbowałem szybko wyjąć z plecaka komórkę ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

POWRÓT DO EMILCINA - FN 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.