Dziś jest:
Poniedziałek, 18 stycznia 2021

Czy kiedyś przybędą nam z pomocą? Absolutnie nie, jeśli nie będziemy gotowi. Jako ludzkość - nie jednostki.
/Jim Maars, amerykański ekspert od zjawiska UFO/

Komentarze: 58
Wyświetleń: 6669x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 6 lis 2020 06:07   
Autor: FN, źródło: FN   

USA NA KRAWĘDZI PO WYBORACH PREZYDENCKICH

Były wiceprezydent Joe Biden jest coraz bliżej wygranej w Pensylwanii, która może przesądzić o jego zwycięstwie w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Donald Trump mówi wprost, że doszło do oszustwa, a te słowa trafiają do jego wyborców, którzy ‘są gotowi wziąć sprawy we własne ręce”. Czy to właśnie USA miał na myśli jasnowidz Krzysztof Jackowski?

Sprawa ostatnich wyborców prezydenckich w USA przybrała nieoczekiwany obrót. Przez chwilę wydawało się, że wygrał Donald Trump, aby w ciągu kolejnych godzin jego przewaga została zniwelowana przez tzw. pocztową Demokratów, czyli głosy oddane pocztą przez wyborców Joe Bidena.

Były wiceprezydent Joe Biden jest coraz bliżej wygranej w Pensylwanii, która może przesądzić o jego zwycięstwie wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Kandydat demokratów apeluje do swoich zwolenników o spokój i cierpliwość. Tymczasem Donald Trump zapowiada kolejne pozwy sądowe i sugeruje oszustwa wyborcze.
Prezydent Donald Trump podczas konferencji prasowej w Białym Domu powtórzył swoje twierdzenie, że stał się ofiarą oszustwa. - Jeśli policzymy legalne głosy, to wygrywam z łatwością. Jeśli policzymy głosy nielegalne, to będą próbowali ukraść nam te wybory - mówił prezydent USA. Jego sztab nie przedstawił jak dotąd dowodów manipulacji wyborczych na masową skalę, które mogłyby mieć istotny wpływ na wyniki głosowania.

- Chcą ukraść wybory, chcą sfałszować wybory, nie możemy na to pozwolić - stwierdził. - Myślimy, że wygramy te wybory z łatwością. Myślimy, że będzie wiele walki w sądach, bo mamy tyle dowodów, tyle świadectw i prawdopodobnie pójdziemy do najwyższego sądu w kraju - zapowiedział, jednak nie przedstawił żadnych dowodów w sprawie.
Jak dowiaduje się ABC News, w czwartkowy wieczór doradcy prezydenta bardzo obawiali się, że Joe Biden wystąpi na konferencji. Nie bali się jednak tego, co powie, a tego, że w ogóle się pojawi, bo wówczas ich szef również będzie chciał wystąpić. Źródła stacji twierdzą, że niektórzy członkowie sztabu nie chcieli oglądać wieczornego wystąpienia Trumpa, bo wiedzieli, że będzie złe.
Prawnicy Donalda Trumpa przegrali wczoraj dwa wyborcze procesy. Sąd w Michigan nie zgodził się na przerwanie liczenia głosów, a sąd w Georgii odrzucił twierdzenia sztabu Donalda Trump o 53 głosach oddanych bezprawnie. Prezydent USA zapowiada kolejne pozwy sądowe.

Co to wszystko może oznaczać? Jeden z czytelników serwisu FN przysłał e-mail z ciekawą sugestią. Jego tekst poniżej.

[…] Szanowna FN,
Śledzę bardzo uważnie to, co w swoim wideo-blogu mówi jasnowidz Krzysztof Jackowski. Od dłuższego czasu zapowiada on wojnę, która odbije się echem na całym świecie. Wskazywał nawet datę mniej lub bardziej precyzyjnie na listopada 2020. Wiele osób w tym ja szukało tej wojny w Iranie, Pakistanie, nawet Korei, a tymczasem moim zdaniem za chwilę w stanie wojny może być USA po szaleńczych, wręcz obłąkańczych wypowiedziach Trumpa. On robi rzeczy bezwstydne, ale to trafia do jego wyborców. Ten mechanizm zresztą widać także w Polsce, ale wracając do sytuacji w USA zauważcie, że D. Trump wręcz nawołuje ludzi głosujących na niego, aby nie wierzyli ani w sądy, ani w cały system wyborczy USA.

Ten nadęty bucoł tym samym kwestionuje wszystko, na czym opiera się amerykańska demokracja. To może oznaczać, że wyborcy Trumpa na ulicach postarają się udowodnić, że nie oddadzą kraju oszustom, którzy ukradli zwycięstwo ich kandydatowi. Biorąc pod uwagę fakt, że większość Amerykanów ma broń, to mamy wojnę domową w skali dotychczas nieznanej. Zwróćcie uwagę, że Jackowski mówił, że dojdzie do czegoś, co wywoła orędzia poszczególnych premierów, prezydentów i w ogóle szefów państw, w tym Polski. A może chodzi właśnie o USA? Jatka na ulicach amerykańskich miast bez wątpienia sprawi, że każdy premier czy prezydent będzie uspokajał i zapewniał że zrobi wszystko, aby fala powstała po wybuchu wojny domowej w największym mocarstwie świata nie doszła do kraju, którego jest przywódcą. Pasuje to bardzo do słów Krzysztofa Jackowskiego.

I jeszcze jedno, bo jasnowidz z Człuchowa wskazywał często, że ma wrażenie, że wygra Trump. Być może w swojej wizji on odebrał prawidłowo tę sytuację, że dojdzie do zakwestionowania najważniejszych wyborów na naszej planecie, co doprowadzi do wręcz nieobliczalnych skutków. Jeśli macie kontakt z Krzysztofem Jackowskim, to przekażcie mu moją uwagę, że być może miał rację z tą wojną w listopadzie, ale nie chodzi o Iran, Turcję czy cokolwiek z tej beczki prochu na Bliskim Wschodzie, ale o dramat największej demokracji na świecie. Czytam serwis FN codziennie i dziękuję za ogromną pracę, którą widać. Szacunek.
[dane do wiad. FN]

 


Dziękujemy za wiadomość. Informację o tej hipotezie przekażemy Krzysztofowi Jackowskiemu. Przy okazji bardzo polecamy ostatni odcinek wideo-bloga jasnowidza, w której przypomniał jedną z najważniejszych i najbardziej fantastycznych historii ze swojego ogromnego archiwum przeróżnych historii jasnowidczych, które wiąże się z… „zalewą śledziową”. To naprawdę jedna z jego topowych, pozornie drobnych spraw, które są dowodem na istnienie „życia po śmierci”.W sprawie tego odcinka wideo-bloga jasnowidza jeszcze jedna, ważna sprawa, na którą my także zwróciliśmy uwagę, a co potem pojawiło się w korespondencji do FN. Poniżej e-mail, który dostaliśmy 5 listopada 2020.

From:  […]
Sent: Thursday, November 5, 2020 11:16 PM
To: FN
Subject: Jackowski-Jesteście telepatami, dusza widzi więcej

Witajcie,

Nowe przymierze musi być ważne, bo aż orb leci w czasie: 1:07:06 :)
Pozdrawiam,
[…]

 


Faktycznie – w czasie wystąpienia jasnowidza ok. 1 godziny, 7-mej minuty i 5-6 sekundy widać przelot czegoś, co jest jakimś obiektem. Naszym zdaniem jest to jakiś byt duchowy, które tak często wychodzą na zdjęciach czy filmach. Poniżej screen z tego materiału.
Fragment z przelotem tego obiektu został zgrany przez naszą ekipę i zamieniony do postaci animacji, którą prezentujemy poniżej. 

Warto przypomnieć jeden z najciekawszych materiałów z podobnym obiektem, który został nagrany w naszej Bazie FN.

 

From: [...]
Sent: Tuesday, November 3, 2020 11:45 AM
To: fnautilus
Subject: orby

Witam z tej strony Daniel z Giżycka , w sieci znalazłem film z włamania w warszawie, widac w ostatnich minutach mnóstwo latających, skręcających a nawet zatrzymujących sie orbów. Czy złe intencje włamywaczy mogły pobudzić wzmożoną aktywność orbów ???
Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=RSRf3ezgsc0&feature=emb_logo


Na koniec zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w naszej ECHO-SONDZIE. Pytanie jest bardzo proste:

CZY PO WYBORACH PREZYDENCKICH I NEGOWANIU WYNIKÓW WYBORÓW PRZEZ DONALDA TRUMPA W USA DOJDZIE DO ZAMIESZEK I WALK NA ULICACH AMERYKAŃSKICH MIAST?

/link do ECHO-SONDY FN poniżej/

https://www.nautilus.org.pl/echosonda,642,czy-po-wyborach-prezydenckich-i-negowaniu-wynikow-wyborow-przez.html
Komentarze: 58
Wyświetleń: 6669x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 6 lis 2020 06:07   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (58)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Nie, 15 lis 2020 13:33 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

Pomimo że jestem fanem p. Jackowskiego - kupuje książki o nim, słucham wszystkich wystąpień, wyłączam nawet AdBlocka na jego stronie, analizuje Jego przemyślenia, mam jednak do niego poważne zastrzeżenia.
Cenię bardzo dokonania i przeżycia ale nie mogę się zgodzić na narzucanie mi - a raczej innym, poglądów politycznych i zasad etycznych (współprace ze świtem przestępczym, wojny gangów).
Młodzi ludzie zapatrzeni w niego jak w ikonę, łykają wszystko co mówi, dosłownie/bezdyskusyjnie. To nieuczciwe z Jego strony, wiedząc jak liczną ma widownie, ile ma polubień.
Tak jak ja, tak i wielu innych, jest tam dla jego wiedzy duchowej, osobliwych przypadków z umarłymi a nie dla nabytych z dzieciństwa/środowiska poglądów politycznych/ideologicznych.
Jego przewidywania polityczne są skażone ideologicznie - czyli nie "obiektywne" i zakłócają innym własny wybór/osąd, co dobrze widać po komentarzach ukazujących się po każdej transmisji. Chcąc nie chcąc pójdą i zagłosują tak jak chce/sugeruje Pan Jackowski.

Sob, 14 lis 2020 19:07 | ocena: + 2

Ruban | Załogant

Dzisiaj (14. 11) milion ludzi popierających Trumpa maszeruje w Waszyngtonie, a ilu nie przyjechało ??
Jak wyjdą na jaw te machlojki wyborcze demokratów, to Ci ludzie rozniosą ten kraj na strzępy.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 15 lis 2020 10:36 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@Ruban, Jak łatwo coś powiedzieć, jak trudno pokazać/udowodnić.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 15 lis 2020 14:11 | brak oceny

Ruban | Załogant

@-relatysta,
Dowody masz każdego dnia - wystarczy posłuchać i pooglądać wiadomości z USA . Czy TY NIE WIDZISZ JAK ONI SIĘ NIENAWIDZĄ - jak nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze.
Murzyni i Latynosi chcą "dostać", a biali już nie chcą "dawać" i dlatego ta zawierucha (oczywiście to jest w największym skrócie), dlatego wybuchnie II wojna domowa już za kilka, kilkanaście lat.
Nostradamus o tym pisał 500 lat temu poczytaj sobie post na końcu tego wątku.

Nie, 15 lis 2020 15:18 | ocena: + 2

Ruban | Załogant

@-relatysta,
Tu masz ciekawe i odważne opracowanie:
https://tygodnikprogram.com/wojna-domowa/#comment-80

Czw, 12 lis 2020 23:35 | ocena: + 1

MrGreen | Załogant

@Pedro-52,

Przywitam się cytatem,

Dante Alighieri
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

Myślę, że miłość rośnie w siłę w miarę poznania, oraz tego w jakich okolicznościach się znajdziemy, tutaj mamy szerokie spektrum odczuwania ale to co możemy poczuć od istot, które przebyły bardzo długą drogę, po prostu może nas powalić na kolana. Uważam, że mądrość i miłość, które mogą wypłynąć od innej cywilizacji są daleko poza skalą naszego wyobrażenia. Tak samo to co może nam przynieść przyszłość. Być może stanie się coś tak niesamowitego, że nikt nigdy by nawet o tym nie pomyślał. Bo miłość nie zna granic.

Z takich rzeczy o których jeszcze Pan wspominał kojarzy mi się liczba 9, na łamach fundacji dowiedzieliśmy się, że jest to liczba boska.

No i też, że na przykład wykorzystujemy w nieprawidłowy sposób cząstki, atomy, zamiast je gwałtownie rozszerzać, powinniśmy je skupiać, na przykład używanie bomb atomowych wpływa niekorzystnie nie tylko na naszą cywilizację ale też i na inne w kosmosie.

Pozdrawiam serdecznie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 15 lis 2020 12:34 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@MrGreen, Ciekawe spojrzenie na Miłość przez Osho:
https://www.youtube.com/watch?v=RHFlQ3IF9ho&ab_channel=S%C5%82uchajzadarmo

Czw, 12 lis 2020 17:34 | ocena: + 3

Pedro-52 | Załogant

Dobry wieczór.
Szanowny Panie MrGreen.
Zbliżamy się do niezwykłych przemian w sferze świadomości, które spowodują, że ludzkość znajdzie się w innym, nieznanym jeszcze obszarze egzystencji. Nie wykluczone, że - jak Pan też zaznaczył -może objąć zdecydowanie mniejszą populację naszego Globu? Bardzo wymownie "pokazuje" to obraz w czwartym śnie. ...Zebrano Ziemian, przedstawicieli różnych ras z naszych kontynentów i przygotowano do lotu na inną planetę...Być może z taką misją obcej cywilizacji spotkają się
mieszkańcy naszej planety?
Chciałbym jeszcze nawiązać do niezwykłej sceny z trzeciego snu, w którym doznałem wyjątkowego uczucia Miłości, przewyższającego wielokrotnie moc tego zjawiska, które istnieje na Ziemi.
Kilka miesięcy temu natrafiłem na ocenę tej uniwersalnej Siły i Mocy w liście największego geniusza czasów współczesnych.
Oto list Alberta Einsteina do córki o uniwersalnej sile jaką jest Miłość
Pod koniec lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, Lieserl, córka sławnego
geniusza, przekazała Uniwersytetowi Hebrajskiemu 1400 listów napisanych przez Einsteina z zastrzeżeniem, aby nie publikować ich treści dopóki nie minie 20 lat od jego śmierci. Oto jeden z nich, napisany do Lieserl Einstein.
… Kiedy przedstawiłem teorię względności, bardzo niewielu mnie zrozumiało, a to co teraz wyjawię, aby przekazać ludzkości, również spotka się w świecie z brakiem zrozumienia i uprzedzeniem.
Proszę cię, abyś strzegła tych listów tak długo jak to konieczne, przez lata, dekady, aż społeczeństwo będzie na tyle rozwinięte, aby przyjąć to co wyjaśniam poniżej.
Istnieje niezwykle potężna siła, dla której, jak dotąd, nauka nie znalazła
oficjalnego wytłumaczenia. Owa siła zawiera w sobie i wpływa na wszystkie inne, stoi ponad wszelkimi zjawiskami działającymi we wszechświecie i do tej pory nie została jeszcze przez nas rozpoznana.
Tą uniwersalną siłą jest MIŁOŚĆ.
Naukowcy, szukając jednolitej teorii wszechświata, zapomnieli o
najpotężniejszej, niewidzialnej sile.
Miłość jest Światłem, które oświetla tych, którzy ją dają i przyjmują.
Miłość jest grawitacją, ponieważ sprawia, że ludzie czują się przyciągani do innych.
Miłość jest mocą, ponieważ pomnaża to, co w nas najlepsze i nie pozwala
ludzkości zginąć w jej ślepym egoizmie. Miłość rozwija i ujawnia.
Dla Miłości żyjemy i umieramy. Miłość jest Bogiem, a Bóg jest Miłością.
Ta siła wyjaśnia wszystko i nadaje życiu znaczenie. To czynnik, który zbyt
długo ignorowaliśmy, być może dlatego, że boimy się miłości, ponieważ jest jedyną energią we wszechświecie, która nie podlega woli człowieka..."
To niemalże odbicie moich przeżyć z ostatnich snów. Według mnie
wysoko rozwinięte Cywilizacje pozaziemskie kierują się tą energią.
Można je określić jako CYWILIZACJE MIŁOŚCI.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 13 lis 2020 08:26 | ocena: + 2

maxxx | Załogant

@Pedro-52,
"Nazywano go „świeckim świętym”, ale prywatnie Albert Einstein bynajmniej święty nie był. Porzucił córeczkę, a żonę poniżał, znęcając się nad nią psychicznie i fizycznie. I czuł, że jako geniusz zwyczajnie może sobie na to pozwolić. Albert Einstein otrzymał w 1921 roku Nagrodę Nobla"
Cytat z pierwszego lepszego artykułu o Einsteinie.
Byłem skonsternowany kiedy pierwszy raz o tym przeczytałem lata temu. Nadal tego nie rozumiem, ale uważam, że zawsze jest czas na prawdziwe rozliczenie i "powrót syna marnotrawnego".
Każdy ma coś do przerobienia, dlatego się tutaj rodzimy.
A słowa o miłości, o energii miłości przepiękne i prawdziwe, i wspaniale się stało, że tak wielki autorytet naukowy je wygłosił, choć "po kryjomu".
Szkoda, że po kryjomu, bo obecna zła sytuacja międzyludzka jest konsekwencją braku działania z miłością bezwarunkową.
I nie widać na horyzoncie lidera politycznego, który by do tego nakłaniał - oprócz niektórych przywódców duchowych.
Pozdrawiam

Czw, 12 lis 2020 09:57 | ocena: + 2

MrGreen | Załogant

-52,

Dzień dobry,

Panie Pedro, proszę się nie martwić na zapas, to co Pan przeżył na pewno się nie zmarnuje, a to co przed Panem i przed nami wcześniej czy później myślę, że się wydarzy.

Osobiście, ja biorę pod uwagę możliwości kilka. Oczywiście jest to tylko moja teoria, przypuszczenie, bo być może zupełnie mogę się zwyczajnie mylić. Sytuacja ziemian nieco się zaognia z roku na rok, moim zdaniem głównym problemem w niedalekiej przyszłości będzie gwałtowna zmiana warunków życia, poprzez niewłaściwe wykorzystywanie zasobów i zaśmiecanie. Ogromna populacja, ostatnio wirus, dodają oliwy do ognia.

W całym tym rozgarbiaszu światowym, mogą pojawić się zupełnie niespodziewanie rzeczy, wymieniać można sporo, katastrofy, konflikty...

Najbardziej konkretną sprawą wydaje się pojawienie się innej cywilizacji i pomocy nam, rozpatruje tutaj kilka wariantów.

Przylecą spontanicznie, posługując się technologią, która umożliwi im wzięcie nas w inne miejsce i oczyszczą naszą planetę, być może już nie dla nas tylko dla innej nowej cywilizacji, ale taki ogrom istnień jaki aktualnie jest na globie wydaje się nie do ogarnięcia. Być może będą posługiwać się jakąś technologią ułatwiającą im takie przedsięwzięcie lub będą nam pomagać ale wtedy kiedy zostanie nas dużo mniej niż obecnie. A być może zostaną z nami i dostaniemy przyspieszony kurs nauki, aż dojdziemy do momentu, że sami będziemy wiedzieli co i jak zrobić. W sensie, mam tutaj na myśli podniesienie w jakiś sposób naszych świadomości, wibracji i na przykład tego, że każdy będzie mógł siłą własnej woli zamknąć oczy i po prostu uwolnić się z ciała i być w świecie astralnym, aby już tam dalej kierować swoim istnieniem, nie przejmując się tym, że np. szkoda nam bliskich bo wszyscy w jednym czasie zrobiłi by ten krok. Cały "duch wszystkich istnień" zniknął by w ułamku sekundy z trzeciej planety od słońca. A ziemia została by przygotowana na coś innego. Być może.. a być może coś jescze innego... Nie nasza w tym głowa, ale czasem miło dywagować, a nawet trzeba. Pomimo bólu i cierpienia, łez, trzeba po prostu kiedyś coś skończyć, żeby zacząć coś nowego.

Tymczasem, uważam, że mimo wszystko świat jest piękny, a w nim najbardziej liczą się ludzie, zwierzęta i rośliny, pomagajmy sobie nawzajem tyle ile możemy. To jest najważniejsze, bierzmy każdy dzień i oglądajmy tą lepszą stronę, przymykając delikatnie oko na te gorsze aspekty życia. Bądźmy blisko innych bo to nas najbardziej rozwija.

Pozdrawiam serdecznie

Wt, 10 lis 2020 19:01 | brak oceny

Mieszkovsky | Załogant

Możecie mi nie wierzyć ale wybory WYGRA Trump. Wiem to po prostu. Zobaczycie po nowym roku... pozdrawiam ;)

Rozwiń odpowiedzi (2)

Śr, 11 lis 2020 18:31 | ocena: + 1

tasunkewitko | Załogant

@Mieszkovsky, Tak może być.. demokraci spod znaku "deep state" nie przewidzieli jednej rzeczy, a mianowicie tego, że Trump oznaczył wszystkie karty do głosowania, które dopiero teraz są prawidłowo liczone.. więcej tu - http://www.prisonplanet.pl/polityka/wybory_w_usa_i_tajna,p918683151

Sob, 14 lis 2020 12:11 | ocena: + 2

Pedro-52 | Załogant

@Mieszkovsky,
Dzień dobry.
Szanowny Panie, przykro mi to mówić, że jest Pan w błędzie podobnie
jak Pan Krzysztof Jackowski, czy też słynny brytyjski jasnowidz Craig Hamilton Parker, którzy wskazywali na zwycięstwo Pana Trumpa. Od wielu tygodni przekazywałem na różnych stronach taki oto wpis:
...Nie uzurpuję sobie zdolności jasnowidzenia, lecz bardziej do prekognicji. W odróżnieniu od pana Jackowskiego, przewiduję pewne zdarzenia od wielu lat i trafność jest imponująca. Nie wypada samemu się chwalić, ale często nie zgadzam się z p. Jackowskim, bo niejednokrotnie też się myli.
Powtarzam wpis od wielu tygodni i nadal to podtrzymuję.
Ostatni wpis na WP z 11 października 2020 r.
"...Przykro to mówić, ale według mojej intuicji, obecny prezydent USA nie zdoła osiągnąć przewagi w zbliżających się wyborach.
Przewidziałem jego zwycięstwo z panią Hilary Clinton, chociaż wcześniej wskazywano na jej przewagę. Podobnie kilka lat wstecz, ok. pół roku przed dniem wyboru, wskazałem na Pana Obamę jako zwycięzcę w rywalizacji o prezydenturę tego kraju. Wówczas też nie dawano mu dużych szans.
Za kilka tygodni okaże się, czy i tym razem uda mi się przewidzieć wynik listopadowej rywalizacji.
Zachowam kolejny raz kopię wpisu na dowód trafności kolejnego być może przewidywania...? Jak jest dzisiaj każdy już się chyba przekonał.
Różnica jest ogromna: Pan Biden 306 głosów elektorskich, Pan Trump 232 głosów elektorskich. Jest to blisko 14 % przewaga głosów elektorskich i około 4 mln wyborców. Dla jasności nie jestem po żadnej ze stron rywalizacji. Przewiduję od wielu lat podobne wydarzenia w kraju
I na świecie zgodnie z obiektywnym i niezależnym zjawiskiem intuicji.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Wt, 10 lis 2020 17:46 | brak oceny

maxxx | Załogant

Biden ma w sobie jakiegoś kosmitę, podobnego do białego szaraka. To zimny typ.
Natomiast Trumpa wściekłość i przekonanie o oszustwie jest tak wielka, że ma energetyczne plecy rozsadzone i chyba też jest zainfekowany.
Światowi przywódcy, hehe

Nie, 8 lis 2020 11:12 | ocena: + 3

magdakowalska48 | Załogant

tak tak myslcie o 3 wojnie swiatowej sprowadzajcie ja sobie na glowy

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 8 lis 2020 16:32 | ocena: -1

Natenczas_Wojski | Załogant

Jak można myśleniem sprowadzać na siebie wojnę? tego nie rozumiem. Własnym myśleniem niby?... Wojnę sprowadza myślenie polityków, mających się za demiurgów. I co jeszcze gorsze - takich, co chodzą na pasku ponadnarodowych grup interesów. Figurantów "grup trzymających władzę" na naszej planecie...

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 8 lis 2020 22:28 | ocena: -3

Ruban | Załogant

@Natenczas_Wojski, Pociesz się nie tylko Ty tego nie rozumiesz, ale ta Magda to kobieta, a kobiety mają dosyć specyficzne podejście do logiki.
Pamiętasz, w klasie ile dziewcząt rozumiało matematykę ??

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 12 lis 2020 10:17 | ocena: -1

magdakowalska48 | Załogant

@Ruban, uuu seksizm

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 12 lis 2020 16:26 | brak oceny

Ruban | Załogant

@magdakowalska48,
Mylisz się to PRAWDA.
Niestety PRAWDY, która uderza w jakąś grupę społeczną już nie wolno mówić, ponieważ to jest "mowa nienawiści". Czyli tym gorzej dla PRAWDY.

Czw, 12 lis 2020 10:17 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@Natenczas_Wojski, jak poczytasz co zrobil neville goddard to zrozumiesz

Sob, 7 lis 2020 23:51 | ocena: + 5

Pedro-52 | Załogant

Niedawno zamieściłem wpis pod art.."Pandemia ma nas nauczyć większej świadomości..." Chciałbym przypomnieć przy okazji pewnych
rozważań i przewidywań sytuacji po wyborach w USA, że nie uważam, aby doszło tam do jakiejś wojny domowej lub poważnych zamieszek na dużą skalę. Sytuacja po jakimś czasie się uspokoi
i ludzie w tym kraju pogodzą się z werdyktem obywatelskim. Pomijając kwestie wyborcze w USA, odniosę się do artykułu o panu Norbedze.
Pan Nobrega da Luz jest uważany za jednego z najbardziej wiarygodnych
jasnowidzów na świecie. Pierwszą wizję, jak podaje, miał w roku 1969.
Rzekomo potwierdziła się cztery lata później. Następne sny, jakby prorocze, miał od tamtej pory różne i ważniejsze spisywał w kancelarii notarialnej. Wiele rzeczy przewidział, które w krótszym lub odleglejszym czasie się wydarzyły. Chciałbym w tym miejscu powiedzieć, że nie występując publicznie, ani oficjalnie ujawniając swoje dane, posiadam też pewien dar natury, czy też siły wyższej do przewidywania ważnych rzeczy, zdarzeń i zjawisk niezwykłych. Większość wizji i przekazów pochodzi również ze snów. Mam ich wiele, takich jak większość ludzi,
ale też wyjątkowe, wprost niewiarygodne, jakby prorocze. Nie wszystkie upubliczniam, dzielę się nimi wśród bliskich i przyjaciół. Wiem, że to jest jakiś dar pochodzący nie z tej Ziemi. Czuję głęboko w swojej świadomości, że jakaś siła wyższa przy wykorzystaniu świadomości wyższego rzędu, przekazuje mi pewną wiedzę w snach. Wiadomo, że sny kryją pewne tajemnice, ale są też zakodowanym przekazem, który trudno jest nam rozszyfrować i właściwie zinterpretować. Opisywał to wiele lat temu słynny psychoanalityk Freud. Przy tej okazji, po raz pierwszy ujawnię, że posiadam niezwykłe przymioty, związane z ludzką naturą. Chociażby
najrzadszą grupę krwi na świecie A1B z ujemnym czynnikiem Rh. Do tego niezwykle symetrycznie umiejscowione tzw. Trzecie Oko i silną intuicję.
O niezwykłych czterech snach proroczych jakie miałem w latach 2012-2017 napisałem do redakcji Nautilusa. Materiał dotyczy wizji związanej z kontaktem z Obcą Cywilizacją. Redakcja zamieściła go 11.08.2017 roku w dziale XXI piętro. Znaleźć można go również na stronach internetowych.
Przeczuwam, że za 3-4 lata spełni się ta wizja i będzie największym wydarzeniem jakie spotka Ziemian. Może będzie najważniejszym z dotychczasowych wizji jasnowidzów? Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 8 lis 2020 08:07 | ocena: + 3

-relatysta | Załogant

@Pedro-52, Gratuluje posiadania takich umiejętności.
Warto doskonalić je bardziej, systematycznie zapisywać każdego dnia rano - co utrwali nawyk lepszego zapamiętywania. Dobrze jest podnieś łóżko, od strony głowy, o 15 centymetrów. Sny są bardziej wyraziste, sprawdziłem/sprawdzam.
https://www.youtube.com/watch?v=14AOGFn3xyY&ab_channel=MebleForever

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 8 lis 2020 17:11 | ocena: + 4

Pedro-52 | Załogant

@-relatysta, dziękuję za dobrą radę. Spróbuję tej metody, może
będę lepiej śnił i zapamiętywał więcej szczegółów?
Przy okazji podzielę się pewną historią, która miała
miejsce ponad 20 lat temu. Będąc na wakacjach
z rodziną w pięknym zakątku agroturystycznym,
poznałem właściciela tamtej posiadłości. Podczas
pierwszego osobistego kontaktu z nim, na małej
wieczornej pogawędce, mój rozmówca poprosił mnie
abym wstał. Następnie zbliżył się do mnie i dłońmi
sprawdzał, jak później powiedział, siłę bioenergii,
która emanowała z mojego ciała. Byłem tym nieco
zaskoczony, bo człowieka widziałem pierwszy raz.
Jak się później okazało ten pan był radiestetą.
Twierdził, że ma zdolności dostrzegania też aury,
która otacza ciało ludzkie. Zauważył wokół mnie to
zjawisko, stąd wzięło się to zainteresowanie moją
osobą. Całą sytuację obserwowała moja Żona, która
była tam ze mną. Oboje byliśmy tym zaskoczeni.
Z ciekawości zadałem panu radiestecie pytanie, czy
mógłby określić stopień, czy też siłę tego biopola,
bioenergii i aury? Odpowiedział, że bardzo silne i aura
wyjątkowa. Dodał przy tym, że zbliżona do osób mocno
I niezwykle uduchowionych. Wymienił papieża i wskazał
na inne osoby, które oddają się medytacji, np. Buddyści.
Na koniec dodał, że ocenia siłę oddziaływania mojej energii
i aury na jakieś 85-90 %. W związku z tym powinienem
poddać sìę specjalistycznym badaniom i próbować wykorzystać
ten dar np. pomagając uzdrawiać innych ludzi?
Najmilsze pozdrowienia.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 8 lis 2020 20:29 | ocena: + 3

-relatysta | Załogant

@Pedro-52, Fajne, ale z tym uzdrawianiem innych to raczej trzeba bardzo uważać, by nie zostać "okradzionym" z energii. Ponoć trzeba się pierw nauczyć osłony, BHP uzdrowiciela.
Życzę powodzenia.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 9 lis 2020 16:39 | ocena: + 3

Pedro-52 | Załogant

@-relatysta, słyszałem też o tym i zdaję
sobie sprawę z pewnej złożoności tematu.
Dotychczas nie próbowałem tego i nie
zajmuję się uzdrawianiem, bo materia jest
niezwykle delikatna. Wiem, że bez
odpowiedniego przygotowania można też
zaszkodzić. Najmilsze pozdrowienia.

Wt, 10 lis 2020 16:48 | ocena: + 3

MrGreen | Załogant

@Pedro-52,

Dzień dobry,

Myśli Pan, że takie jawne i masowe ujawnienie się innej/innych cywilizacji, będzie kolejnym krokiem na przód dla nas wszystkich i może się wydarzyć już całkiem niebawem?

Bardzo ciekawe, gdyby tak miało się ziścić.. miało by to jakiś głębszy sens, którego nie rozumiemy jeszcze chyba...

Pozdrawiam serdecznie :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 11 lis 2020 12:59 | ocena: + 2

Pedro-52 | Załogant

@MrGreen, miły Panie, myślę, że tak właśnie się stanie i to
w niedługim czasie. Muszę przy okazji powiedzieć, że wizje
senne jakie miałem w latach 2012-2017 nie były raczej
przypadkowe. Czterokrotnie, niemalże w równych odstępach
czasowych, dochodziło do wprost niewiarygodnych przekazów,
które były niezwykle poruszające i wymowne. Jestem obecnie
nieco zafrapowany z powodu przedłużającego się braku kontaktu.
Ponieważ dotychczasowe przekazy senne odbywały się co 15-18
miesięcy, trwająca już ponad 3 letnia przerwa napawa mnie
pewnym niepokojem. Mam jednak nadzieję, że jakieś nowe
przekazy senne się pojawią. Niezwłocznie odezwę się i przekażę
najnowsze "wieści ". Najmilsze pozdrowienia.

Sob, 7 lis 2020 22:36 | ocena: + 2

Pedro-52 | Załogant

Nie uzurpuję sobie zdolności jasnowidzenia, lecz bardziej do prekognicji. W odróżnieniu od pana Jackowskiego, przewiduję pewne zdarzenia od wielu lat i trafność jest imponująca. Nie wypada
samemu się chwalić, ale często nie zgadzam się
z p. Jackowskim, bo niejednokrotnie też się myli.
Powtarzam wpis od wielu tygodni i nadal to podtrzymuję.
Ostatni wpis na WP z 11 października 2020 r.
"...Przykro to mówić, ale według mojej intuicji, obecny prezydent USA nie zdoła osiągnąć przewagi w zbliżających się wyborach.
Przewidziałem jego zwycięstwo z panią Hilary Clinton, chociaż wcześniej wskazywano na jej przewagę. Podobnie kilka lat wstecz, ok. pół roku przed dniem wyboru, wskazałem na
Pana Obamę jako zwycięzcę w rywalizacji o prezydenturę tego kraju. Wówczas też nie dawano mu dużych szans.
Za kilka tygodni okaże się, czy i tym razem uda mi się przewidzieć wynik listopadowej rywalizacji.
Zachowam kolejny raz kopię wpisu na dowód
trafności kolejnego być może przewidywania...?
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

[...] Jasnowidz Krzysztof Jackowski o tym, jak będzie wyglądała wiosna 2021 [...] Kiedy myślę o wiośnie, to czuję ukojenie. Trochę się do wszystkiego przyzwyczailiśmy, wiosna wydawać by się mogła zbawienna. Roślinność się budzi, słońce... a mi się kojarzy chaos. Szkoda, że tylko tak mogę do Was mówić. W tym roku, być może się mylę, w tym roku inaczej przywitamy wiosnę. A dokładniej ta sytuacja przywita nas jeszcze przed wiosną. (...) Krzysztof Jackowski, 14 stycznia 2021 ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 12 sty 2021 05:38 | 29 grudnia 2020 nad Nowym Sączem jeden z naszych czytelników zauważył na niebie bardzo ciekawe zjawisko. Bardzo wysoko na jasnym, bezchmurnym niebie poruszały się dwie białe kule. Oba obiekty były w bliskiej odległości i na kolejnych zdjęciach wykonanych przez świadka obserwacji widać, że poruszają się zachowując taką samą pozycję.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 8 grudnia 2020 | Oglądam z zainteresowaniem, ale i trudno skrywanym rozbawieniem wideo-blog Krzysztofa Jackowskiego. Mój serdeczny wieloletni przyjaciel ma okazję wreszcie posmakować tego, czego chcą ludzie interesujący się szeroko pojmowaną  tematyką zjawisk niewyjaśnionych, czyli czego przede wszystkim sobie życzy upiorny, „ezoteryczny suweren”. To on zamienia media (nie tylko ezoteryczne) w ciągłą pogoń za...

czytaj dalej

FILM FN

JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI W NAJNOWSZYM TELEDYSKU GRUPY KOKON 'WIDZĘ JASNO'

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.