Dziś jest:
Piątek, 12 sierpnia 2022

Niech żywi nie tracą nadziei.
Juliusz Słowacki

Komentarze: 48
Wyświetleń: 9433x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 6 lis 2020 06:07   
Autor: FN, źródło: FN   

USA NA KRAWĘDZI PO WYBORACH PREZYDENCKICH

Były wiceprezydent Joe Biden jest coraz bliżej wygranej w Pensylwanii, która może przesądzić o jego zwycięstwie w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Donald Trump mówi wprost, że doszło do oszustwa, a te słowa trafiają do jego wyborców, którzy ‘są gotowi wziąć sprawy we własne ręce”. Czy to właśnie USA miał na myśli jasnowidz Krzysztof Jackowski?

Sprawa ostatnich wyborców prezydenckich w USA przybrała nieoczekiwany obrót. Przez chwilę wydawało się, że wygrał Donald Trump, aby w ciągu kolejnych godzin jego przewaga została zniwelowana przez tzw. pocztową Demokratów, czyli głosy oddane pocztą przez wyborców Joe Bidena.

Były wiceprezydent Joe Biden jest coraz bliżej wygranej w Pensylwanii, która może przesądzić o jego zwycięstwie wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Kandydat demokratów apeluje do swoich zwolenników o spokój i cierpliwość. Tymczasem Donald Trump zapowiada kolejne pozwy sądowe i sugeruje oszustwa wyborcze.
Prezydent Donald Trump podczas konferencji prasowej w Białym Domu powtórzył swoje twierdzenie, że stał się ofiarą oszustwa. - Jeśli policzymy legalne głosy, to wygrywam z łatwością. Jeśli policzymy głosy nielegalne, to będą próbowali ukraść nam te wybory - mówił prezydent USA. Jego sztab nie przedstawił jak dotąd dowodów manipulacji wyborczych na masową skalę, które mogłyby mieć istotny wpływ na wyniki głosowania.

- Chcą ukraść wybory, chcą sfałszować wybory, nie możemy na to pozwolić - stwierdził. - Myślimy, że wygramy te wybory z łatwością. Myślimy, że będzie wiele walki w sądach, bo mamy tyle dowodów, tyle świadectw i prawdopodobnie pójdziemy do najwyższego sądu w kraju - zapowiedział, jednak nie przedstawił żadnych dowodów w sprawie.
Jak dowiaduje się ABC News, w czwartkowy wieczór doradcy prezydenta bardzo obawiali się, że Joe Biden wystąpi na konferencji. Nie bali się jednak tego, co powie, a tego, że w ogóle się pojawi, bo wówczas ich szef również będzie chciał wystąpić. Źródła stacji twierdzą, że niektórzy członkowie sztabu nie chcieli oglądać wieczornego wystąpienia Trumpa, bo wiedzieli, że będzie złe.
Prawnicy Donalda Trumpa przegrali wczoraj dwa wyborcze procesy. Sąd w Michigan nie zgodził się na przerwanie liczenia głosów, a sąd w Georgii odrzucił twierdzenia sztabu Donalda Trump o 53 głosach oddanych bezprawnie. Prezydent USA zapowiada kolejne pozwy sądowe.

Co to wszystko może oznaczać? Jeden z czytelników serwisu FN przysłał e-mail z ciekawą sugestią. Jego tekst poniżej.

[…] Szanowna FN,
Śledzę bardzo uważnie to, co w swoim wideo-blogu mówi jasnowidz Krzysztof Jackowski. Od dłuższego czasu zapowiada on wojnę, która odbije się echem na całym świecie. Wskazywał nawet datę mniej lub bardziej precyzyjnie na listopada 2020. Wiele osób w tym ja szukało tej wojny w Iranie, Pakistanie, nawet Korei, a tymczasem moim zdaniem za chwilę w stanie wojny może być USA po szaleńczych, wręcz obłąkańczych wypowiedziach Trumpa. On robi rzeczy bezwstydne, ale to trafia do jego wyborców. Ten mechanizm zresztą widać także w Polsce, ale wracając do sytuacji w USA zauważcie, że D. Trump wręcz nawołuje ludzi głosujących na niego, aby nie wierzyli ani w sądy, ani w cały system wyborczy USA.

Ten nadęty bucoł tym samym kwestionuje wszystko, na czym opiera się amerykańska demokracja. To może oznaczać, że wyborcy Trumpa na ulicach postarają się udowodnić, że nie oddadzą kraju oszustom, którzy ukradli zwycięstwo ich kandydatowi. Biorąc pod uwagę fakt, że większość Amerykanów ma broń, to mamy wojnę domową w skali dotychczas nieznanej. Zwróćcie uwagę, że Jackowski mówił, że dojdzie do czegoś, co wywoła orędzia poszczególnych premierów, prezydentów i w ogóle szefów państw, w tym Polski. A może chodzi właśnie o USA? Jatka na ulicach amerykańskich miast bez wątpienia sprawi, że każdy premier czy prezydent będzie uspokajał i zapewniał że zrobi wszystko, aby fala powstała po wybuchu wojny domowej w największym mocarstwie świata nie doszła do kraju, którego jest przywódcą. Pasuje to bardzo do słów Krzysztofa Jackowskiego.

I jeszcze jedno, bo jasnowidz z Człuchowa wskazywał często, że ma wrażenie, że wygra Trump. Być może w swojej wizji on odebrał prawidłowo tę sytuację, że dojdzie do zakwestionowania najważniejszych wyborów na naszej planecie, co doprowadzi do wręcz nieobliczalnych skutków. Jeśli macie kontakt z Krzysztofem Jackowskim, to przekażcie mu moją uwagę, że być może miał rację z tą wojną w listopadzie, ale nie chodzi o Iran, Turcję czy cokolwiek z tej beczki prochu na Bliskim Wschodzie, ale o dramat największej demokracji na świecie. Czytam serwis FN codziennie i dziękuję za ogromną pracę, którą widać. Szacunek.
[dane do wiad. FN]

 


Dziękujemy za wiadomość. Informację o tej hipotezie przekażemy Krzysztofowi Jackowskiemu. Przy okazji bardzo polecamy ostatni odcinek wideo-bloga jasnowidza, w której przypomniał jedną z najważniejszych i najbardziej fantastycznych historii ze swojego ogromnego archiwum przeróżnych historii jasnowidczych, które wiąże się z… „zalewą śledziową”. To naprawdę jedna z jego topowych, pozornie drobnych spraw, które są dowodem na istnienie „życia po śmierci”.W sprawie tego odcinka wideo-bloga jasnowidza jeszcze jedna, ważna sprawa, na którą my także zwróciliśmy uwagę, a co potem pojawiło się w korespondencji do FN. Poniżej e-mail, który dostaliśmy 5 listopada 2020.

From:  […]
Sent: Thursday, November 5, 2020 11:16 PM
To: FN
Subject: Jackowski-Jesteście telepatami, dusza widzi więcej

Witajcie,

Nowe przymierze musi być ważne, bo aż orb leci w czasie: 1:07:06 :)
Pozdrawiam,
[…]

 


Faktycznie – w czasie wystąpienia jasnowidza ok. 1 godziny, 7-mej minuty i 5-6 sekundy widać przelot czegoś, co jest jakimś obiektem. Naszym zdaniem jest to jakiś byt duchowy, które tak często wychodzą na zdjęciach czy filmach. Poniżej screen z tego materiału.
Fragment z przelotem tego obiektu został zgrany przez naszą ekipę i zamieniony do postaci animacji, którą prezentujemy poniżej. 

Warto przypomnieć jeden z najciekawszych materiałów z podobnym obiektem, który został nagrany w naszej Bazie FN.

 

From: [...]
Sent: Tuesday, November 3, 2020 11:45 AM
To: fnautilus
Subject: orby

Witam z tej strony Daniel z Giżycka , w sieci znalazłem film z włamania w warszawie, widac w ostatnich minutach mnóstwo latających, skręcających a nawet zatrzymujących sie orbów. Czy złe intencje włamywaczy mogły pobudzić wzmożoną aktywność orbów ???
Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=RSRf3ezgsc0&feature=emb_logo


Na koniec zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w naszej ECHO-SONDZIE. Pytanie jest bardzo proste:

CZY PO WYBORACH PREZYDENCKICH I NEGOWANIU WYNIKÓW WYBORÓW PRZEZ DONALDA TRUMPA W USA DOJDZIE DO ZAMIESZEK I WALK NA ULICACH AMERYKAŃSKICH MIAST?

/link do ECHO-SONDY FN poniżej/

https://www.nautilus.org.pl/echosonda,642,czy-po-wyborach-prezydenckich-i-negowaniu-wynikow-wyborow-przez.html
Komentarze: 48
Wyświetleń: 9433x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 6 lis 2020 06:07   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (48)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Nie, 15 lis 2020 13:33 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

Pomimo że jestem fanem p. Jackowskiego - kupuje książki o nim, słucham wszystkich wystąpień, wyłączam nawet AdBlocka na jego stronie, analizuje Jego przemyślenia, mam jednak do niego poważne zastrzeżenia.
Cenię bardzo dokonania i przeżycia ale nie mogę się zgodzić na narzucanie mi - a raczej innym, poglądów politycznych i zasad etycznych (współprace ze świtem przestępczym, wojny gangów).
Młodzi ludzie zapatrzeni w niego jak w ikonę, łykają wszystko co mówi, dosłownie/bezdyskusyjnie. To nieuczciwe z Jego strony, wiedząc jak liczną ma widownie, ile ma polubień.
Tak jak ja, tak i wielu innych, jest tam dla jego wiedzy duchowej, osobliwych przypadków z umarłymi a nie dla nabytych z dzieciństwa/środowiska poglądów politycznych/ideologicznych.
Jego przewidywania polityczne są skażone ideologicznie - czyli nie "obiektywne" i zakłócają innym własny wybór/osąd, co dobrze widać po komentarzach ukazujących się po każdej transmisji. Chcąc nie chcąc pójdą i zagłosują tak jak chce/sugeruje Pan Jackowski.

Sob, 14 lis 2020 19:07 | ocena: + 2

Ruban | Załogant

Dzisiaj (14. 11) milion ludzi popierających Trumpa maszeruje w Waszyngtonie, a ilu nie przyjechało ??
Jak wyjdą na jaw te machlojki wyborcze demokratów, to Ci ludzie rozniosą ten kraj na strzępy.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 15 lis 2020 10:36 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@Ruban, Jak łatwo coś powiedzieć, jak trudno pokazać/udowodnić.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 15 lis 2020 14:11 | brak oceny

Ruban | Załogant

@-relatysta,
Dowody masz każdego dnia - wystarczy posłuchać i pooglądać wiadomości z USA . Czy TY NIE WIDZISZ JAK ONI SIĘ NIENAWIDZĄ - jak nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze.
Murzyni i Latynosi chcą "dostać", a biali już nie chcą "dawać" i dlatego ta zawierucha (oczywiście to jest w największym skrócie), dlatego wybuchnie II wojna domowa już za kilka, kilkanaście lat.
Nostradamus o tym pisał 500 lat temu poczytaj sobie post na końcu tego wątku.

Nie, 15 lis 2020 15:18 | ocena: + 2

Ruban | Załogant

@-relatysta,
Tu masz ciekawe i odważne opracowanie:
https://tygodnikprogram.com/wojna-domowa/#comment-80

Czw, 12 lis 2020 23:35 | ocena: + 1

MrGreen | Załogant

@Pedro-52,

Przywitam się cytatem,

Dante Alighieri
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

Myślę, że miłość rośnie w siłę w miarę poznania, oraz tego w jakich okolicznościach się znajdziemy, tutaj mamy szerokie spektrum odczuwania ale to co możemy poczuć od istot, które przebyły bardzo długą drogę, po prostu może nas powalić na kolana. Uważam, że mądrość i miłość, które mogą wypłynąć od innej cywilizacji są daleko poza skalą naszego wyobrażenia. Tak samo to co może nam przynieść przyszłość. Być może stanie się coś tak niesamowitego, że nikt nigdy by nawet o tym nie pomyślał. Bo miłość nie zna granic.

Z takich rzeczy o których jeszcze Pan wspominał kojarzy mi się liczba 9, na łamach fundacji dowiedzieliśmy się, że jest to liczba boska.

No i też, że na przykład wykorzystujemy w nieprawidłowy sposób cząstki, atomy, zamiast je gwałtownie rozszerzać, powinniśmy je skupiać, na przykład używanie bomb atomowych wpływa niekorzystnie nie tylko na naszą cywilizację ale też i na inne w kosmosie.

Pozdrawiam serdecznie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 15 lis 2020 12:34 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@MrGreen, Ciekawe spojrzenie na Miłość przez Osho:
https://www.youtube.com/watch?v=RHFlQ3IF9ho&ab_channel=S%C5%82uchajzadarmo

Czw, 12 lis 2020 09:57 | ocena: + 2

MrGreen | Załogant

-52,

Dzień dobry,

Panie Pedro, proszę się nie martwić na zapas, to co Pan przeżył na pewno się nie zmarnuje, a to co przed Panem i przed nami wcześniej czy później myślę, że się wydarzy.

Osobiście, ja biorę pod uwagę możliwości kilka. Oczywiście jest to tylko moja teoria, przypuszczenie, bo być może zupełnie mogę się zwyczajnie mylić. Sytuacja ziemian nieco się zaognia z roku na rok, moim zdaniem głównym problemem w niedalekiej przyszłości będzie gwałtowna zmiana warunków życia, poprzez niewłaściwe wykorzystywanie zasobów i zaśmiecanie. Ogromna populacja, ostatnio wirus, dodają oliwy do ognia.

W całym tym rozgarbiaszu światowym, mogą pojawić się zupełnie niespodziewanie rzeczy, wymieniać można sporo, katastrofy, konflikty...

Najbardziej konkretną sprawą wydaje się pojawienie się innej cywilizacji i pomocy nam, rozpatruje tutaj kilka wariantów.

Przylecą spontanicznie, posługując się technologią, która umożliwi im wzięcie nas w inne miejsce i oczyszczą naszą planetę, być może już nie dla nas tylko dla innej nowej cywilizacji, ale taki ogrom istnień jaki aktualnie jest na globie wydaje się nie do ogarnięcia. Być może będą posługiwać się jakąś technologią ułatwiającą im takie przedsięwzięcie lub będą nam pomagać ale wtedy kiedy zostanie nas dużo mniej niż obecnie. A być może zostaną z nami i dostaniemy przyspieszony kurs nauki, aż dojdziemy do momentu, że sami będziemy wiedzieli co i jak zrobić. W sensie, mam tutaj na myśli podniesienie w jakiś sposób naszych świadomości, wibracji i na przykład tego, że każdy będzie mógł siłą własnej woli zamknąć oczy i po prostu uwolnić się z ciała i być w świecie astralnym, aby już tam dalej kierować swoim istnieniem, nie przejmując się tym, że np. szkoda nam bliskich bo wszyscy w jednym czasie zrobiłi by ten krok. Cały "duch wszystkich istnień" zniknął by w ułamku sekundy z trzeciej planety od słońca. A ziemia została by przygotowana na coś innego. Być może.. a być może coś jescze innego... Nie nasza w tym głowa, ale czasem miło dywagować, a nawet trzeba. Pomimo bólu i cierpienia, łez, trzeba po prostu kiedyś coś skończyć, żeby zacząć coś nowego.

Tymczasem, uważam, że mimo wszystko świat jest piękny, a w nim najbardziej liczą się ludzie, zwierzęta i rośliny, pomagajmy sobie nawzajem tyle ile możemy. To jest najważniejsze, bierzmy każdy dzień i oglądajmy tą lepszą stronę, przymykając delikatnie oko na te gorsze aspekty życia. Bądźmy blisko innych bo to nas najbardziej rozwija.

Pozdrawiam serdecznie

Wt, 10 lis 2020 19:01 | brak oceny

Mieszkovsky | Załogant

Możecie mi nie wierzyć ale wybory WYGRA Trump. Wiem to po prostu. Zobaczycie po nowym roku... pozdrawiam ;)

Wt, 10 lis 2020 17:46 | brak oceny

maxxx | Załogant

Biden ma w sobie jakiegoś kosmitę, podobnego do białego szaraka. To zimny typ.
Natomiast Trumpa wściekłość i przekonanie o oszustwie jest tak wielka, że ma energetyczne plecy rozsadzone i chyba też jest zainfekowany.
Światowi przywódcy, hehe

Nie, 8 lis 2020 11:12 | ocena: + 4

magdakowalska48 | Załogant

tak tak myslcie o 3 wojnie swiatowej sprowadzajcie ja sobie na glowy

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 8 lis 2020 16:32 | ocena: -1

Natenczas_Wojski | Załogant

Jak można myśleniem sprowadzać na siebie wojnę? tego nie rozumiem. Własnym myśleniem niby?... Wojnę sprowadza myślenie polityków, mających się za demiurgów. I co jeszcze gorsze - takich, co chodzą na pasku ponadnarodowych grup interesów. Figurantów "grup trzymających władzę" na naszej planecie...

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 8 lis 2020 22:28 | ocena: -2

Ruban | Załogant

@Natenczas_Wojski, Pociesz się nie tylko Ty tego nie rozumiesz, ale ta Magda to kobieta, a kobiety mają dosyć specyficzne podejście do logiki.
Pamiętasz, w klasie ile dziewcząt rozumiało matematykę ??

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 12 lis 2020 10:17 | ocena: -1

magdakowalska48 | Załogant

@Ruban, uuu seksizm

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 12 lis 2020 16:26 | brak oceny

Ruban | Załogant

@magdakowalska48,
Mylisz się to PRAWDA.
Niestety PRAWDY, która uderza w jakąś grupę społeczną już nie wolno mówić, ponieważ to jest "mowa nienawiści". Czyli tym gorzej dla PRAWDY.

Czw, 12 lis 2020 10:17 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@Natenczas_Wojski, jak poczytasz co zrobil neville goddard to zrozumiesz

Sob, 7 lis 2020 16:58 | ocena: + 5

-relatysta | Załogant

Ameryka to specyficzny kraj. Niby wzór demokracji ale tak naprawdę to nie chcę by jej wartości emanowały na resztę globu.
Egoistyczny kapitalizm nie uznający wartości ludzkich zalewa cały świat. Kraj nie uznający żadnych konwencji i układów międzynarodowych. Czy to w ekologi (porozumienie paryskie, Kioto), rozbrojenia ( gigant produkujący zabronione przez ONZ miny przeciwpiechotne, bomby kasetowe), wolności/suwerenności narodowej (pucze i rebelie w Ameryce łacińskiej)...
Wzór konsumpcjonizmu i korporacyjności o przepełnionych wiezieniach i pozwoleniu na posiadanie broni przez "małoletnich" - broń można kupić od 18 lat, butelkę piwa od 21...
Miłośnicy FN nie powinni zachłystywać się taką "demokracją" gdzie większość wyborców musi ustępować mniejszości ale "odpowiednio" zlokalizowanej - ot demokracja.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 7 lis 2020 21:32 | ocena: + 1

SovietVixen | Załogant

@-relatysta, Uwazaj bo cie jeszcze zminusuja i zwyzywaja od lewakow xd

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 8 lis 2020 07:45 | ocena: + 5

-relatysta | Załogant

@SovietVixen, Wypieramy to anachroniczne określenie bo jest nieadekwatne do dzisiejszych czasów. Trzeba coś wymyślić innego by nie wyszło że Kosmici/Obcy są "lewakami".

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 9 lis 2020 10:17 | brak oceny

DeLuna | Załogant

@-relatysta, a prawica na to : blue bean. Szach mat ;)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 9 lis 2020 21:04 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

@DeLuna, Ile w tej hipotezie może być prawdy?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 11 lis 2020 11:33 | ocena: + 1

DeLuna | Załogant

@-relatysta, prawdą jest to że mamy dowody na to że nie jesteśmy sami, i nigdy nie byliśmy. Prawdą też jest to, że spora część mieszkańców naszej planety doświadczała i doświadcza manifestacji UFO (w tym wielokrotnie ja sama) i to na długo przed tym zanim spiskowi sekciarze postanowili przygotować wiernych do walki z niewiernymi dopisując spiskowe sequele do opowieści Biblijnych, które ewoluowały wraz z rozwojem technologicznym.

„Jose Funesa ma tytuł naukowy z teologii i jest doktorem astronomii. Dziennikarze zapytali go o kwestię Boga i inteligentnego życia poza Układem Słonecznym. Stwierdził on z całą stanowczością, że co prawda Bóg mógł stworzyć planety i życie podobne do tego, które znamy z Ziemi, ale nie było drugiego Jezusa.

Odkrycie inteligentnego życia nie będzie więc oznaczało, że kiedyś pojawił się tam drugi Jezus. Inkarnacja Syna Bożego to jedyne wyjątkowe wydarzenie, nie tylko w skali Ziemi, ale i Wszechświata. Natomiast istnienie inteligentnego życia na innej planecie nie jest sprzeczne z wiarą chrześcijańską, podkreślił uczony”

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 11 lis 2020 15:16 | ocena: + 3

-relatysta | Załogant

@DeLuna, Pytałem o "blue bean"
Co do reszty co napisałeś - to się zgadzam, poza ostatnim zdaniem.
Czysta manipulacja "stworzonymi/wymyślonymi" tekstami, do zbawiania ewentualnych Innych.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 11 lis 2020 21:58 | brak oceny

DeLuna | Załogant

@-relatyst Celowo przytoczyłam to drugie bo jest to oficjalne stanowisko dyrektora Watykańskiego obserwatorium.
„Blue Bean” to komiksowa manipulacja, o tym samym „prochrzcinowym” podłożu co oficjalne stanowisko zwierzchników kościoła, okraszona instrukcją postępowania w kontaktach z przebiegłym Antychrystem.
Czyli 4D, 5G, New Age, NWO, iluminati, Żydzi, Obcy...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 12 lis 2020 07:14 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@DeLuna, Blue Bean - no nie wiem:
https://londynek.net/czytelnia/article?jdnews_id=4527657

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 12 lis 2020 09:25 | ocena: + 1

DeLuna | Załogant

@-relatysta,

Sprawdziłam linki źródłowe ze strony która podesłałeś.
Strona Stop NWO Poznań
„Następny etap dotyczy „cudownych” manifestacji, które powstaną przy użyciu środków elektronicznych. Plan zakłada wykorzystanie znanych powszechnie wizerunków przybyszy z obcej planety (szaraków?), a także ich „latających dysków”. Być może rozegra się dramat pod tytułem „na granicy inwazji obcych”, która ma dotknąć każde miasto na planecie. Ostatecznym celem byłoby zmuszenie narodów do zjednoczenia i demilitaryzacji pod egidą ONZ. Wykorzystany zostanie motyw walki sił dobra ze złem (szatanem), z finalną interwencją obcej cywilizacji, która zostanie odebrana jako boska interwencja mająca „uratować” ludzkość – czyżby więc na pomoc przybyli nam „przyjaźni” reptalianie? Ależ podstęp!. Ludzie uwierzą, że jedyną słuszną religią jest New Age a przybyłych obcych uznają za aniołów, a może nawet bogów”

https://stopnwopoznan.wordpress.com/projekt-blue-beam-–-planowany-przekret-wszechczasow/

Sob, 7 lis 2020 13:14 | ocena: + 5

smerfik76 | Załogant

Pan Jackowski ostatnio twierdził, że bez problemu Trump wygra...a tu niespodzianka....

Rozwiń odpowiedzi (3)

Sob, 7 lis 2020 13:43 | ocena: + 1

Ruban | Załogant

@smerfik76,
Jackowski to taki jasnowidz, jak ze mnie święty Innocenty.
Jedynym jasnowidzem był Nostradamus, w Polsce przed wojną inż. Ossowiecki, a po wojnie o. Klimuszko.

Sob, 7 lis 2020 14:41 | ocena: + 5

Smaggie | Załogant

@smerfik76,
Jackowski powiedział też, że (cytuję w skrócie): "Jasnowidzenie to jest myśl, to jest poczucie myśli. Myśl to jest marzenie lub wiedza. Składamy się z przeżyć, z planów, ze wspomnień. Tym wszystkim emanujemy. Rolą jasnowidza jest skupienie się. Skupiam się na śmietniku, wielkim wysypisku różnych myśli. Tak jest ze wszystkim o czym dużo ludzi myśli. Wtedy jasnowidzenie zaczyna szwankować, ale nie z powodu jasnowidza, tylko z powodu śmietnika informacji. Starałem się poczuć, który będzie prezydentem, Biden czy Trump, i jakoś mi emanuje Trump. To jest śmietnik różnych myśli, bo każdy zadał sobie to pytanie i dał sobie jakąś teoretyczną odpowiedź."

Nietrudno wywnioskować, że jasnowidzenie, to jest raczej odbieranie pewnych wrażeń, niekoniecznie czystych i przejrzystych. Może to próba odbioru pewnych informacji zniekształconych przez myśli innych. Możliwe jest zatem, że Trump jest tak silnie przekonany o swoim zwycięstwie lub też tak bardzo chce wygrać, że intensywność jego przekonania przesłoniła inne wrażenia. Możliwe też, że nastąpiły inne zakłócenia sprawiające wrażenie wygranej Trumpa, jak chociażby jego niedawne wystąpienie, kiedy to sam siebie ogłosił zwycięzcą w środku liczenia głosów.

Sob, 7 lis 2020 19:19 | ocena: + 2

Ruban | Załogant

@smerfik76, Pan Jackowski nie jest jasnowidzem, jest medium. Jasnowidzami byli: Nostradamus, a w Polsce inż. Ossowiecki (przed wojną) i o. Klimuszko po wojnie.
O. Klimuszko opowiadał, że wizje były b. wyraźne jak film i nigdy nie wiedział kiedy nastąpią, podobno kiedyś nastąpiła w trakcie jego spaceru.

Sob, 7 lis 2020 11:22 | ocena: + 1

Arkturianin222 | Załogant

Uczciwie Biden nie wygra tych wyborów, w stanach rządzonych przez demokratów jest tyle nieprawidłowości, że włos się jeży na głowie. W ogóle jak władza może pozwalać na bezkarne palenie aut, plądrowanie sklepów itd..itp.. Niestety lewackie bojówki panoszą się po świecie coraz mocniej. Odnośnie aktualnych wyborów- głosowanie korespondencyjne zaburzyło tą całą batalię wyborczą , odwracając do góry nogami wyniki wyborów w niektórych stanach. Prawnicy Trumpa maja dowody na liczne nieprawidłowości..., miedzy innymi np. głosowanie przez ludzi dawno zmarłych, nie można zweryfikować ludzi ze względu na dziwne przepisy w niektórych stanach itd...-rzecz skandaliczna, niebywała- liczne skargi popłynął na Sądu Najwyższego.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 7 lis 2020 14:40 | ocena: -3

SovietVixen | Załogant

@Arkturianin222,
>lewackie
Kolega chyba pomylil strony

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 7 lis 2020 21:34 | ocena: -2

SovietVixen | Załogant

@SovietVixen, uuuu ile minusow, widac ze nawet tutaj prawica ma bol 4 liter

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.