Dziś jest:
Wtorek, 21 września 2021

Nie śmieję się z ludzi, kiedy mówią, że widzieli UFO. Ja też je widziałem!
/Jimmy Carter, były Prezydent Stanów Zjednoczonych/

Komentarze: 23
Wyświetleń: 5520x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Śr, 6 sty 2021 22:17   
Autor: FN, źródło: FN   

CZY STANY ZJEDNOCZONE SĄ NA KRAWĘDZI WOJNY DOMOWEJ?

W Stanach Zjednoczonych wyjątkowe zamieszanie. Wszystko zaczęło się od przemówienia Donalda Trumpa na wiecu, podczas którego powiedział, że nigdy nie uzna zwycięstwa Joe Bidena w wyborach prezydenckich. W efekcie zwolennicy Trumpa wtargnęli na teren Kapitolu, gdzie trwały obrady Kongresu, są cztery ofiary śmiertelne.

W wyniku wtargnięcia zwolenników Trumpa, obrady Kongresu przerwano, a polityków ewakuowano. Osoby, które wdarły się na teren amerykańskiego parlamentu, robiły sobie zdjęcia na mównicy Senatu, a także włamywały się do biur niektórych polityków i fotografowały się przy ich biurkach. Jeden z protestujących pochwalił się w mediach społecznościowych, że ukradł korespondencję spikerki Izby Reprezentantów Nancy Pelosi.

Policja o północy czasu lokalnego podała, że aresztowano co najmniej 52 osób. Przejęto też m.in. dwie własnej roboty bomby.
Przed tym, jak doszło do zamieszek i wtargnięcia zwolenników Donalda Trumpa do Kapitolu, w środku odbywał się proces liczenia głosów elektorskich w amerykańskich wyborach prezydenckich. W sumie głosów elektorskich oddano 538 (306 uzyskał Joe Biden, a 232 Donald Trump). Kongres zdołał jednak zająć się tylko dwoma stanami - dziewięcioma głosami kolegium elektorów Alabamy i trzema głosami elektorów Alaski. Tych 12 głosów przypadło akurat Donaldowi Trumpowi.
Ponad tysiąc żołnierzy gwardii narodowej dotarło do Kongresu USA, do którego wcześniej wdarli się zwolennicy Donalda Trumpa. Podczas starć rannych zostało kilku policjantów. Prezydent Donald Trump zaapelował do manifestantów by zakończyli protesty i udali się do domów. Pentagon poinformował, że w związku z sytuacją na Kapitolu aktywowano 1100 żołnierzy Gwardii Narodowej. Dodatkowo do stolicy przybyło 200 policjantów z sąsiedniego stanu Wirginia. Dodatkowe siły zostały natychmiast rozlokowane wokół siedziby Kongresu i w innych punktach miasta.


Kapitol w Waszyngtonie przypominał ukraiński majdan.


W środku w sali plenarnej manifestanci robili sobie zdjęcia w miejscach, w których zasiadają prowadzący obrady.
Te bezprecedensowe kroki są następstwem chaosu jaki zapanował na Kapitolu podczas procedury liczenia głosów elektorskich. Zwolennicy Donalda Trumpa sforsowali barierki ochronne i wkroczyli do siedziby Kongresu. Posiedzenie parlamentu zostało przerwane, a jego uczestnicy ewakuowani. Prezydent Donald Trump wezwał swoich zwolenników do przerwania protestów.

"Musimy mieć pokój. Musi zapanować prawo i porządek i musimy respektować służby bezpieczeństwa. Nie chcemy by ktokolwiek został poszkodowany" - mówił amerykański prezydent, ale podtrzymał twierdzenie, iż wybory zostały sfałszowane. Z apelem o zaprzestanie przemocy wystąpił też wiceprezydent Mike Pence oraz prezydent-elekt Joe Biden. O 18:00 czasu lokalnego, czyli o północy czasu polskiego, w Waszyngtonie zaczęła obowiązywać godzina policyjna, którą ogłosiła burmistrz miasta Muriel Bowser.

 

 

Powstaje pytanie: czy jasnowidz Krzysztof Jackowski nie miał racji odnosząc się do tego, co nas czeka w 2021? Zapowiadał, że dojdzie do wojny, a cały świat będzie apelował, aby to zakończyć... wspominał o wystąpieniach premierów i prezydentów, w tym polskich polityków. A to się chyba właśnie dzieje...

Oto jego najnowszy wideo-blog z 6 stycznia 2021.

 

Zapraszamy do udziału w naszej ECHO-SONDZIE.

W USA DOSZŁO DO ZAMIESZEK W WASZYNGTONIE. CZY TWOIM ZDANIEM STANOM ZJEDNOCZONYM GROZI WOJNA DOMOWA?

https://www.nautilus.org.pl/echosonda,651,w-usa-doszlo-do-zamieszek-w-waszyngtonie-czy-twoim-zdaniem-usa.htmlKomentarze: 23
Wyświetleń: 5520x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Śr, 6 sty 2021 22:17   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (23)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Nie, 10 sty 2021 15:49 | brak oceny

Ruban | Załogant

Trump przekazał władzę wojsku:

https://www.youtube.com/watch?v=mFfaedDycFQ

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 10 sty 2021 20:13 | brak oceny

Ruban | Załogant

@Ruban, Oczywiście na końcu powinien być znak zapytania - zagapiłem się i poszło.

Nie, 10 sty 2021 15:37 | brak oceny

Ruban | Załogant

Tu macie odpowiedź na pytanie:
Czy USA jest w przededniu wojny domowej:

https://www.youtube.com/watch?v=BKwQ-_pjXcI

Sob, 9 sty 2021 13:31 | ocena: + 2

Elvmore | Załogant

w USA zawsze wszystko bardziej i więcej oszołomstwa.
Gdyby w Polsce broń była tak popularna to wystrzelano by połowę strajku kobiet.
Tutaj ledwo banda się wdarła do budynku, a u nas wielkie protesty i destrukcja kraju i gnojenie ludzi i nic się nie dzieje.
już nie maniakalizujmy i wszędzie nie dopatrujmy się wojny, bo ile można.

Pt, 8 sty 2021 20:46 | ocena: -2

Arkaim369 | Załogant

Wiem ze news dziennikarki jest złotem finansowym ale dlaczego nikt tutaj z moderenizujacych nie podejmie tematu nanoczasteczki a moze ktos opisze w koncu o aresztowaniu potomkow postkomunistow!!!!! Dlaczego bo to temat połaczony! A według przepowiedni Polacy dowiedza sie kto nimi rzadzi i wypedza swoich oprawcow!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkich i zycze zdrowia!!!!!!!!!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 9 sty 2021 10:33 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

@Arkaim369,

" A według przepowiedni Polacy dowiedza sie kto nimi rzadzi i wypedza swoich oprawcow!!!!!!!! "

Co to za przepowiednia, bo o czymś takim nie słyszałam ?
Jednak jeśli coś takioego jest w eterze to wyjaśniałoby dlaczego mam o tym sny .
Pierwsze sny o tej nacji ukazywały mi jakieś rozbieżności i złe wybory. Kolejne o tym, że już nie ma odwrotu i stąd sen Ostatni Żyd choć wtedy gdy już wiedziałam kim jest OŻ nie potrafiłam zrozumieć dlaczego chodzi o ród królewski Anglii.
Dziś wiem, bo pewne sprawy zaczynają wymykać się spod kontroli.
Już wiem o powiązaniach z tzw nazistami z II WŚ .
No i to o czym piszesz zgadzałoby się z tym co odbieram, a więc zbiorą to co zasiali choć wielu niewinnych także może wycierpieć. bo przecież godziliśmy sie wieki na to.

Pt, 8 sty 2021 20:42 | ocena: + 1

Arkaim369 | Załogant

Niestety ale oni wiedza ze według przepowiedni po welkiej wojnie w europie u nich stany zaczna sie uwalniac od banku centralnego inaczej prywatnego!!!!!!

Pt, 8 sty 2021 20:40 | ocena: + 2

Arkaim369 | Załogant

Nikt nawet sobie nie zadal pytania kto jest winny tej sytuacji!!!!! Otoz 2% trzyma cala wladze i zaley im aby ok 85 % bylo w rozterce bo panstwo hmmmmmm wolne demokratyczne stara im sie zapewnic byt!!!!! Otoz nie! Kto wymordował 80 mln Indian????? Kto zniewolił swoj narod w imie banku centralnego!!!!!!! kto stara sie wcisnac nano czasteczke kolor fluorescencji jako sygnał w organizm ludzki? Wszyscy naruszyli schematy demokracji? Jakie albo ktore te z nadzoru spoleczenscwa fbi ????

Czw, 7 sty 2021 22:52 | ocena: + 2

Taki_Jeden | Załogant

nikt sobie z tego może sprawy nie zdawać że to wydarzenie mogło być już odgórnie ustawione że tak sie stanie,wojny nie bedzie z tego ale ofiary w ludziach tak,obecnie są cztery a może być trochę więcej.

teoretycznie on już jest skończonym człowiekiem.

Czw, 7 sty 2021 19:31 | ocena: + 2

MrGreen | Załogant

Jeśli dobrze pamiętam urywek na żywo, wczoraj dziennikarz Marcin Wrona pytał ludzi zgromadzonych pod Kapitolem i w sumie były to osoby, które podejrzewają w jakiś sprawach nierówności i korupcję i nie są po żadnej stronie tak na prawdę. Proszę mnie poprawić jeśli źle zrozumiałem.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 8 sty 2021 11:58 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@MrGreen, W zupełności Masz rację. To ludzie których można spotkać np. na stronach Janusza Zagórskiego: wszystko spiskiem, wszyscy kochamy Trampa i Davida Icke...

Czw, 7 sty 2021 18:14 | brak oceny

SovietVixen | Załogant

Normalnie jak w Kaiserreich

Czw, 7 sty 2021 17:02 | ocena: + 3

kasiask | Załogant

Tylko ofiar szkoda...a sytuacja się uspokoi.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

20 września: [...] Ostatnie dni to nieprawdopodobna historia Krzysztofa Jackowskiego zmagającego się z niewidzialnym bytem, który postanowił 'wyrównać rachunki' za sprawy przeszłości. Jasnowidz przez przypadek znalazł się w centrum wydarzeń, choć niczym nie zawinił i nie chciał mieć z tą historią nic wspólnego. Niestety ta opowieść z wielu powodów musi pozostać tylko do wiedzy kilku osób na pokładzie okrętu Nautilus- tak się czasami zdarza.[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 19 wrz 2021 08:33 | Dzień dobry, W dniu 10.09.2021 około godziny 22 nad miejscowością Klecin nagrałem dziwna kule która poruszała się bardzo nienaturalnie Od strony południowej Klecin 7

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

EMILCIN, POMNIK UFO I... AGENT 'OBCYCH'! ;-)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.