Dziś jest:
Poniedziałek, 25 stycznia 2021

"Miej oczy i uszy otwarte" Sokrates

Komentarze: 5
Wyświetleń: 2205x | Ocen: 8

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 11 sty 2021 08:15   
Autor: FN, źródło: Źródło: CNN, Independent   

PENTAGON MA PÓŁ ROKU MA PRZEDSTAWIENIE INFORMACJI O UFO - NOWE INFORMACJE W TEJ SPRAWIE

Pentagon oraz Amerykańskie agencje wywiadowcze mają pół roku na przedłożenie Kongresowi raportu, który będzie zawierać szczegółowe informacje o UFO. Zapisy zobowiązujące służby bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych do sporządzenia takiego raportu znalazły się w podpisanym przez Donalda Trumpa pakiecie budżetowym, który powiązano ze środkami na walkę pandemią COVID-19.
Zapis na ten temat znalazł się w komentarzu senackiej komisji wywiadu, który dołączony został do części pakietu budżetowego poświęconego amerykańskiemu wywiadowi. Ustawa budżetowa na 2021 rok została powiązana z pakietem stymulacyjnym o wartości 900 miliardów dolarów na wsparcie gospodarki dotkniętej pandemią COVID-19. Łącznie opiewa ona na sumę 2,3 biliona dolarów i jest zapisana na blisko sześciu tysiącach stron.

W grudniu pakiet gospodarczy został przyjęty przez Kongres, a następnie podpisany przez prezydenta Donalda Trumpa.

Pół roku na przedstawienie informacji o UFO

Senacka komicja zwraca się do dyrektora Wywiadu Narodowego o skonsultowanie się z innymi wysokimi rangą urzędnikami departamentu obrony, jak również szefami pozostałych agencji wywiadowczych, w celu przedstawienia zbiorowego raportu o wiedzy, jaką te posiadają na temat niezidentyfikowanych obiektów latających (UFO).

Sprawozdanie powinno szczegółowo opisywać "międzyagencyjny proces zapewniający terminowe gromadzenie danych i scentralizowaną analizę wszystkich niezidentyfikowanych zjawisk w przestrzeni lotniczej, zgłaszanych rządowi federalnemu" - podaje CNN. Jak dodano, w dokumencie wskazany powinien zostać urzędnik, który ma odpowiadać za powyższy proces.

W raporcie należy również wskazać wszelkie potencjalne zagrożenia dla bezpieczeństwa państwa, które może stwarzać UFO i oszacować, czy którykolwiek z przeciwników Stanów Zjednoczonych może stać za taką działalnością – napisało CNN, przytaczając uwagi zamieszczone przez komisję wywiadu.

Raport powinien zostać przedłożony w Kongresie w ciągu 180 dni od wejścia w życie zapisów pakietu gospodarczego.
Niezidentyfikowane obiekty latające na nagraniach Pentagonu

W kwietniu zeszłego roku Pentagon udostępnił trzy nagrania, które pokazują "niezidentyfikowane obiekty latające". Marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych potwierdziła wcześniej, że są one prawdziwe.

Jedno z nagrań zarejestrowane zostało w 2004 roku nad Pacyfikiem, gdy dwóch pilotów myśliwców podczas rutynowej misji szkoleniowej zostało wysłanych w celu zbadania niezidentyfikowanych maszyn, które krążownik Marynarki Wojennej śledził od tygodni.Piloci namierzyli podłużny obiekt o długości około 40 stóp (12 metrów) wiszący 50 stóp (15 metrów) nad poziomem wody. Rozpoczął on szybkie wznoszenie w momencie, gdy piloci zbliżyli się do niego, a następnie szybko odleciał. - Nigdy wcześniej nie widziałem, by coś tak przyspieszało - powiedział jeden z pilotów dziennikowi "The New York Times".

Dwa pozostałe wideo z 2015 roku, to nagrania obiektów poruszających się szybko w powietrzu. Na jednym widać obiekt lecący po niebie i zaczynający się obracać w powietrzu. - To jest pie*****ny dron - krzyczy pilot na filmie.
- Jest ich cała flota - mówi inna osoba i dodaje: "Spójrz na to! To się kręci!". Na drugim filmie z 2015 roku obiekt sunie nad oceanem. - Co to jest, do cholery? - zastanawia się słyszany na nagraniu pilot.


Źródło: CNN, Independent

Komentarze: 5
Wyświetleń: 2205x | Ocen: 8

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 11 sty 2021 08:15   
Autor: FN, źródło: Źródło: CNN, Independent   


Komentarze (5)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 13 sty 2021 16:38 | brak oceny

Jurek1981 | Załogant

Pon, 11 sty 2021 14:50 | ocena: + 2

John-316 | Załogant

Moim zdaniem ograniczą się do tego, o czym już wszyscy wiemy, czyli do tzw. tic tac, ewentualnie poszerzą informację minimalnie, powiedzmy o stwierdzenie, że były kolejne przypadki napotkania niniejszych obiektów. I tyle będzie z ujawnienia materiałów. Swoją drogą widziałem w październiku bodajże bardzo dobry materiał filmowany w obrębie strefy 51. Gdzie na terenie bazy, uniosła się świecąca ,,kula", wyglądało to jakby startował śmigłowiec (pionowy start). Następnie obiekt ten zniknął i natychmiast pojawił się po prawej stronie od miejsca startu, potem zniknął i pojawił się po lewej stronie i tak cyklicznie około 6 razy, by błyskawicznie odlecieć pod kątem około 45 stopni. Materiał był kręcony w nocy przez dwóch facetów podczas gdy trzeci z nich spał w kamperze. Zaraz po tym zdarzeniu pobiegli go obudzić. Tego filmu nie mogę niestety już nigdzie znaleźć. Może ktoś wie o co chodzi. To bardzo wiarygodnie wyglądający materiał. Tak to wyglądało, jakby obcy wpadli do strefy 51 i po spotkaniu polecieli do siebie. Chyba, że posiadamy już takie pojazdy. W każdym razie zachowanie obiektu przeczyło prawom fizyki, zwłaszcza grawitacji. Pozdrawiam serdecznie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 12 sty 2021 23:12 | brak oceny

MrGreen | Załogant

@John-316,

Hejże ha :)

Skoro mowa o słynnym tic-tac'u to i ja znów wtrącę swoje trzy grosze, mam dobre intencje, nie miejcie mi tego za złe, ale moim zdaniem statek ten jest z planety Tjehooby, ludzie mieszkający na tamtejszym globie mają właśnie takie białe owalne, w kształcie jajka, zanurzone w ziemi od połowy, ku górze się zawężają te budowle. Każdy jeden zwie się"doko" i są w różnych rozmiarach. Są to domy tych ludzi. A więc myślę, że właśnie takie białe owalne jajowate statki są ich. Zresztą możliwości tych ludzi i ich statków, według tego co zrozumiałem już po dwukrotnym przeczytaniu książki napisanej przez naszego ziemianina są naprawdę imponujące. Takie rzeczy jak lewitacja, znikanie (powolne rozmywanie się ciała dla oczu obserwatora, przeistoczenie się w świecąca kulę wielkości na przykład dłoni, to ich siła rozwoju duchowego i rozumienia praw wszechświata) Statki bardzo zaawansowane, potrafiące wchodzić w inny wymiar, po to żeby szybko przemieszczać się na znaczne odległości i wrócić do naszego wymiaru tuż przy innej planecie, to znaczy z podróży z naszej ziemi na planetę Tjehooba. Posiadają pole siłowe, dzięki którym na przykład pomagali Mojżeszowi rozstąpić wody.

Bardzo ciekawa i wiarygodna publikacja, myślę, że nawet kilkukrotne przeczytanie, na przemian z medytacją, pomaga lepiej zrozumieć nasze życie.

Polecam książkę Michel Desmarquet pod tytułem "Misja"

Pozdrawiam serdecznie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 13 sty 2021 10:26 | ocena: + 1

John-316 | Załogant

@MrGreen, Kolego, jestem świeżo po lekturze Misji i powiem Ci, że to wszystko ma sens. Już teraz częściej mówię, że wiem, niż wierzę. Zawartych tam faktów nie sposób jest obalić. Oczywiście jeśli uznamy, że to nauka na wyższym poziomie, a nie wiara, czy magia. Objawienia Maryjne, to co widać na YT na przykład w Medjugorie, to nic innego jak stan, w który wprowadziła się Thao. Myślę, że miała też w tym swój cel. Na wiele pytań Desmarquet musiał odpowiedzieć sobie sam i dawał radę. Jednak możni tego świata nigdy nie pozwolą by zeszczuplały im portfele i dlatego nadal nasza smutna planeta będzie zatruwają spalinami itp. Naprawdę robaczki z nas. Jedynie ujawnienie się obcych cywilizacji może uzdrowić naszą planetę, ale równie dobrze może doprowadzić do katastrofy. Temat rzeka..... pozdrawiam serdecznie.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Słynny pisarz Erich von  Daniken zaszczepił się przeciwko koronawirusowi. W serwisie społecznościowym Daniken napisał: Tak! Jestem zaszczepiony. Czy to zadziała? Ufam mojemu kontaktowi z wspaniałym duchem stworzenia. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 12 sty 2021 05:38 | 29 grudnia 2020 nad Nowym Sączem jeden z naszych czytelników zauważył na niebie bardzo ciekawe zjawisko. Bardzo wysoko na jasnym, bezchmurnym niebie poruszały się dwie białe kule. Oba obiekty były w bliskiej odległości i na kolejnych zdjęciach wykonanych przez świadka obserwacji widać, że poruszają się zachowując taką samą pozycję.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 stycznia 2021 | Witam - Panie i Panowie… jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Takimi słowami ostatnio rozpocząłem wirtualny wykład w sieci (mała fucha na boku) dla pracowników jednej z firm w ramach ‘szkoleń w sieci’. W zasadzie zabrzmiało to jak żart, bo przecież ktoś na naszej planecie musi być bardziej szczęśliwy niż ja, ale potem już po zakończeniu wykładu zacząłem długo o tym myśleć i doszedłem do...

czytaj dalej

FILM FN

UFO NAD WOJKOWICAMI (ŚLĄSK) - styczeń 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.