Dziś jest:
Sobota, 21 maja 2022

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.
/Albert Einstein/

Komentarze: 5
Wyświetleń: 3626x | Ocen: 7

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Pon, 25 sty 2021 12:10   
Autor: FN, źródło: FN   

CIEKAWY ‘DUCHOWY’ OBIEKT OBOK JOE BIDENA PODCZAS INAUGURACJI PREZYDENTURY W WASZYNGTONIE

20 stycznia 2021 Joe Biden wraz z rodziną przyjechał do Białego Domu. Przy wejściu towarzyszyła mu żona Jill. Na uroczystościach zaprzysiężenia zabrakło odchodzącego z urzędu Donalda Trumpa.

Ze względu na epidemię i kwestie bezpieczeństwa po ataku na Kapitol nowej głowy państwa nie przywitały tłumy. Przed budynkiem wbito w ziemię ponad 200 tysięcy flag. Po inauguracji, w programie "Celebrating America" wzięły udział gwiazdy muzyki, kina i celebryci.

Jeden z czytelników serwisu zauważył ciekawy obiekt, który pojawił się w pobliżu nowego prezydenta USA podczas relacji telewizyjnej.

From: […]
Sent: Thursday, January 21, 2021 1:34 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Dziwny obiekt podczas inauguracji Joe'ego Bidena

Dzień dobry
Podczas inauguracji Joe'ego Bidena na kamerach został uchwycony dziwny obiekt.
Wygląda to jak kula orbs. Poniżej nagranie
Pozdrawiam
[dane do wiad. FN]

Rzeczywiście obiekt wygląda bardzo ciekawie.
Tak wygląda fragment relacji z uroczystości, który został zamieniony w krótką animację.

Przy okazji jeszcze dwie rzeczy. W USA znowu pojawił się wątek filmów animowanych z serii „Simpsons”, w których wiele miesięcy temu był wyemitowany odcinek rzeczywiście z profetycznym (wizjonerskim) obrazem przyszłej wiceprezydent i jej bardzo charakterystyczną biżuterią. Faktycznie w sposób niezwykły przypomina tę, którą założyła w dniu inauguracji Kamala Harris.

From: […]
Sent: Friday, January 22, 2021 1:51 PM
To: FN
Subject: Czy Simpsonowie znów przewidzieli przyszłość?

https://www.dailymail.co.uk/femail/article-9173791/Social-media-users-convinced-Simpsons-predicted-Kamala-Harriss-vice-presidency.html

Pozdrawiam Fundację!
:)[dane do wiad. FN]

 
Ze Słowacji na pocztę FN przyszły dwa bardzo ciekawe filmy z monitoringu, na których widać ciekawe obiekty, które zarejestrowały kamery.

Od:[…]

cześć, "ORB" zrobiona na mojej domowej kamerze cctv
Pozdrowienia z Nitry na Słowacji
[…]

 

 


Ostatnia sprawa dotyczy ciekawej hipotezy dotyczącej tzw. tajemniczych znaków na skórze przypominających koło sterowe, które pojawiają się na ciałach ludzi od kilkunastu lat. E-mail na pocztę FN przyszedł z Republiki Czeskiej.

From: […]
Sent: Friday, January 22, 2021 7:56 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Znaki na ludziach

Dobrý den,
píši Vám z ČR a jsem nadšená Vašimi přednáškami.
Včera, dne 21.1 2021, tedy v den, který je svým datumem trošku zvláštní, jsem jako skoro každý večer seděla u youtube a poslouchala zajímavé přednášky a najednou jsem si ......možná ......uvědomila souvislosti.
Znaky na těle, o kterých jste mluvil jsou velmi podobné svrchnímu pohledu na archeologickou lokalitu Arkaim.
Vzhledem k nejasnostem ohledně vysoko vyspělé civilizace, která tuto lokalitu obývala před tisíci lety a tím i nejasnostem ohledně stáří lokality jsem přesvědčená o tom, že původní obyvatelé nebyly obyčejní lidé. A podobnost se znaky, které se vyskytují na lidech v dnešní době je alarmující.
Zajímala by mne souvislost se zakrytou pravou stranou znaku na lidech a souvislost se souřadnicovým systémem této lokality ve smyslu světových stran a její nerovnoměrnosti na jedné straně.......co když tato nerovnoměrnost vzhledem k světovým stranám míří do prava na východ?
Jsem zastáncem teorie o dávnověkých astronautech a věřím v jejich přítomnost na naší planetě v dávných dobách. I tato archeologická lokalita je spojována se souhvězdím Sírius a spojována s velmi vyspělými astrologickými znalostmi.
Více o této archeologické lokalitě i zde:
Arkaim a texty Rgvédy o jeho stavitelích | Sueneé Universe (suenee.cz)
Na googlu lze najít spoustu zajímavých obrázků této lokality a podobnost se znaky na těle je nesporná.
Tato archeologická lokalita byla objevena v roce 1987.
Mé otázky k zamyšlení jsou:
Od kterého roku se začaly vyskytovat tyto znaky na lidech s tímto obrazcem? Je souvislost s otevřením starodávných hrobů v této lokalitě? Hledají starodávné duše těchto neobyčejných zemřelých své potomstvo, nebo své dědičné geny a svým způsobem je značkují?
Je tato lokalita a její GPS jedním z kódů zmíněných v kauze ve Velké Británii, kterou jste se zabýval?
Tato má teorie stojí za zamyšlení.
Zdravím do polské republiky  a těším se na další vysílání s Vámi
Ing. […]

/poniżej tłumaczenie/

Od: […]
Wysłano: piątek, 22 stycznia 2021 19:56
Do: nautilus@nautilus.org.pl
Temat: Postacie ludzkie

Dobry dzień,
Piszę do Was z Czech i cieszę się z waszych wykładów w Czechach.
Wczoraj, 21 stycznia 2021 r., Dzień trochę dziwny w randce, siedziałem na youtube, prawie co noc, słuchając ciekawych wykładów i nagle ...... może ...... zdałem sobie sprawę kontekst.
Ślady na ciele, o którym mówiliście, są bardzo podobne do widocznych z góry stanowiska archeologicznego Arkaim. Biorąc pod uwagę niejasności dotyczące wysoce zaawansowanej cywilizacji, która zamieszkiwała tę miejscowość tysiące lat temu, a co za tym idzie niejasności co do wieku miejscowości, jestem przekonany, że pierwotni mieszkańcy nie byli zwykłymi ludźmi. A podobieństwo do postaci, które występują dziś na ludziach, jest alarmujące.
Byłbym zainteresowany związkiem z zasłoniętą prawą stroną emblematu na ludziach oraz związkiem z układem współrzędnych tej miejscowości w zakresie stron świata i jego nierówności z jednej strony ....... co jeśli ta nierówność w stosunku do stron świata wskazuje na prawo na wschód?
Popieram teorię starożytnych astronautów i wierzę w ich obecność na naszej planecie w starożytności. To stanowisko archeologiczne jest również związane z konstelacją Syriusza i wiąże się z bardzo zaawansowaną wiedzą astrologiczną.
Więcej o tym stanowisku archeologicznym tutaj:
Arkaim i Rgveda teksty o jego budowniczych Sueneé Universe (suenee.cz)
W Google można znaleźć wiele ciekawych zdjęć tej strony i podobieństwo do znaków na ciele jest bezdyskusyjne.
To stanowisko archeologiczne zostało odkryte w 1987 roku.
Moje pytania do przemyślenia to:
Od którego roku te znaki zaczęły pojawiać się na osobach z tym wzorem? Czy ma to związek z otwieraniem starożytnych grobów w tej miejscowości? Czy starożytne dusze tych niezwykłych zmarłych szukają swojego potomstwa lub dziedzicznych genów i w jakiś sposób je zaznaczają?
Czy ta lokalizacja i jej GPS są jednym z kodów wymienionych w przypadku Wielkiej Brytanii?
Warto pomyśleć o tej teorii.
Pozdrawiam Rzeczpospolitą i nie mogę się doczekać kolejnej transmisji z Waszym udziałem
Inż. […]
Pięknie dziękujemy za wiadomość i pozdrawiamy naszych przyjaciół z Republiki Czeskiej i Słowacji. Odpowiadając na pytanie – pierwsze informacje o dziwnych znakach w kształcie koła sterowego statku pojawiły się na pokładzie okrętu Nautilus ok. 2001 roku. Czym są? Kto je wykonuje? Dlaczego? Wszystko jest jedynie w sferze domysłów i hipotez. Hipoteza o genach jest bardzo ciekawa – zostanie zapisana w dokumentacji tego dziwnego fenomenu.

Komentarze: 5
Wyświetleń: 3626x | Ocen: 7

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Pon, 25 sty 2021 12:10   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (5)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 1 luty 2021 07:17 | ocena: + 1

Kasjopeja | Załogant

A może Kamala Harris jest fanką Simpsonów?

Pon, 1 luty 2021 07:08 | ocena: + 1

Kasjopeja | Załogant

Oj, Nautilusie, ta czeska wiadomość to Wam w tłumaczeniu nie bardzo wyszła. (W nawisach dodałam swoje uwagi albo dopowiedzenia, żeby tekst był bardziej zrozumiały) Pozdrawiam!

Dzień dobry,

piszę do Państwa z Republiki Czeskiej i jestem zachwycona Państwa relacjami. (přednáška to dosłownie wykład, taki jak np: na uczelni, ale może to też być relacja w tym wypadku).
Wczoraj, dnia 21.01.2021, to znaczy w dniu, który jest datą trochę szczególną/dziwną (chodzi o nagromadzenie jedynek), siedziałam na You Tubie, jak prawie każdego wieczoru, i słuchałam ciekawych relacji, kiedy nagle uświadomiłam sobie pewne zależności. Znaki na ciele, o których mówiliście, na pierwszy rzut oka bardzo przypominają stanowisko archeologiczne Arkaim.
W związku z nieścisłościami dotyczącymi wysoko rozwiniętej cywilizacji, która zajmowała te tereny przed tysiącami lat, jak i nieścisłościami dotyczącymi wieku tego miejsca, jestem przekonana, że jego pierwotni mieszkańcy nie byli ludźmi. A jego podobieństwo ze znakami, które pojawiają się na ludziach ostatnimi czasy, jest alarmujące.
Ciekawi mnie związek zakrytej prawej strony znaku (widocznego) na ludziach z systemem współrzędnych tego miejsca z uwzględnieniem stron świata i jego nierówność po jednej ze stron...co jeśli ta nierówność w odniesniu do stron świata zmierza w prawo na wschód?
Jestem obrończynią teorii o starożytnych astronautach i wierzę w ich obecność na naszej planecie w dawnych czasach. To miejsce również ma związek z Gwizdozbiorem Syriusza i ma związek z zaawansowaną wiedzą astrologiczną.
Więcej o tym stanowisku archeologicznym znajdziecie tutaj:
Arkaim i teksty Rigvedy o jego budowniczych | Sueneé Universe (suenee.cz)
W wyszukiwarce Google można znaleźć wiele ciekawych zdjęć tego miejsca, a podobieństwo ze znakami na ciele jest uderzające.
Miejsce odkryto w roku 1987.
Do myślenia dają mi te pytania:
W którym roku zaczęły się pojawiać na ludziach znaki z tym symbolem? Czy istnieje związek z otwarciem starożytnych grobów w tym miejscu? Czy starożytne dusze tych niezwykłych umarłych poszukują swojego potomstwa czy swoich przekazanych genów i tym sposobem ich oznaczają? Czy to miejsce i jego GPS są jednym z kodów wspomianych w sprawie z Wielkiej Brytanii, którą się zajmowaliście?
Moja teoria jest warta przemyślenia.
Pozdrawiam Polskę i cieszę się na kolejne Wasze rozgłośnie.

Pon, 25 sty 2021 13:03 | brak oceny

Arkturianin222 | Załogant

No rzeczywiście coś przeleciało obok prezydenta- jakaś energia, ale trzeba by to sprawdzić na innych nagraniach zaprzysiężenia. Co do ataku na kapitol- to bojówkarze antyfy dokonali tego idiotycznego, żałosnego, haniebnego czynu- wpletli się pomniędzy zwolenników Donalda Trumpa. Administracja Bidena już o tym doskonale wie, zawieszono wiele kont antify itd..itp.. Ale co najważniejsze bojówkarze antify ostatnio zdemoilowali biura głównie demokratów:] Trump nie bez kozery wpisał antifę na listę orhanizacji terrorystycznych, pozdr.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

RODZINA WAWRZONKÓW O EMILCINIE

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.