Dziś jest:
Czwartek, 18 sierpnia 2022

Niech żywi nie tracą nadziei.
Juliusz Słowacki

Komentarze: 16
Wyświetleń: 6066x | Ocen: 22

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 6 luty 2021 23:22   
Autor: FN, źródło: FN   

KRZYSZTOF JACKOWSKI: MAŁE DZIECI WIDZĄ DUCHY ZMARŁYCH OSÓB!

To jedna z najbardziej poruszających historii jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego z ostatnich tygodni. Zmarły mężczyzna przekazał mu informację, że widzi go… jego 2,5 letnia córka! Wszystko okazało się prawdą. Po raz kolejny potwierdza to tezę, że bardzo małe dzieci bez problemu widzą energie duchowe niewidoczne dla zwykłych śmiertelników, w tym dostrzegają ciała astralne zmarłych ludzi.
Postać jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego jest bardzo dobrze znana wszystkim czytelnikom serwisu Fundacji Nautilus. Jego historie związane z odnajdywaniem zaginionych ludzi lub ich zwłok (jeśli nie żyją fizycznie) wręcz krzyczą o tym, że człowiek jest czymś więcej niż materią. Jasnowidz z Człuchowa bez problemu przebija się przez granicę przestrzeni i czasu udowadniając, że człowiek jest istotą duchową. Przekazanie ludziom tej informacji jest jego przesłaniem. Wręcz życiową misją. Stąd tytuł autobiograficznej książki Krzysztofa Jackowskiego „Zmarli mówią”.

I tak przechodzimy do szczególnej sfery życia jasnowidza z Człuchowa, czyli kontaktu z osobami zmarłymi fizycznie, którzy po przekroczeniu bariery śmierci (a raczej tak zwanej śmierci) zachowują wiedzę, pamięć i osobowość, ale także potrafią kontaktować się z osobami żyjącymi fizycznie. Warunek jest jeden – takie osoby muszą mieć dar postrzegania pozazmysłowego, który np. w stopniu potężnym posiada Krzysztof Jackowski.

Ale ten dar mają także małe dzieci, które dopiero co przyszły na Ziemię z krainy światła i jeszcze w nich ta umiejętność nie zaniknęła. Co to oznacza? Niektóre małe dzieci mają dar postrzegania duchów, który zanika wraz z przyjściem emocji szkolnych, spotkań z rówieśnikami itp. czyli ok. 5-6 roku życia. Potem przepada to bezpowrotnie.O tym, że bardzo małe dzieci mają dar „widzenia duchów” można się przekonać słuchając relacji dr George Rodonaia, który przeżył stan śmierci klinicznej po ataku służb specjalnych ZSRR. O tym, że widziały go małe dzieci w stanie „poza ciałem fizycznym” opowiada ok. 22 minuty 45 sekundy filmu „Życie po życiu” z archiwum FN.I tak przechodzimy do historii, którą 6 lutego 2021 opowiedział nam Krzysztof Jackowski. Sprawa dotyczyła kobiety, która poprosiła go o wizję dotyczącą jej męża, który zginął w tragicznym wypadku samochodowym.  Jasnowidz wykonał tę wizję, ale nagle usłyszał dziwny komunikat w swojej głowie:

- Powiedz jej, że 2,5 letnia córeczka mnie widzi,  kiedy pojawiam się w naszym domu.

Krzysztof Jackowski z oporem, ale powtórzył te dziwne słowa tej kobiecie. Jej reakcja była wstrząsająca! Okazało się, że były strzałem w dziesiątkę!

Jego klientka miała 2,5 letnią córeczkę. Od czasu śmierci jej męża dziewczynce zdarzają się dziwne momenty. Nagle patrzy się w pusty kąt pokoju, zaczyna się cieszyć, machać rękami i wołać:

- Tata… tam jest tata!

Historia, jakich wiele przeżył jasnowidz Krzysztof Jackowski. Kolejna, ale mimo wszystko warta zapamiętania. O tym wydarzeniu będzie w kolejnym odcinku wideo-bloga jasnowidza.Dla wszystkich interesujących się postacią jasnowidza z Człuchowa polecamy kolejną rozmowę Marcina Matuszewskiego z Rogozińskiego Centrum Kultury z serii „Takie Gadanie Tam”, którą zamieszczamy poniżej.

Komentarze: 16
Wyświetleń: 6066x | Ocen: 22

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 6 luty 2021 23:22   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (16)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 8 luty 2021 11:16 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

"Takie gadanie" - świetna audycja, konglomerat poglądów .
Robert Bernatowicz świetnie ogarnia spontaniczność charakteru Pana Jackowskiego, studzi i wygładza Jego uniesienia, celnie punktuje i uwypukla to co istotne.
Kulturalnie i obiektywnie oddziela "ziarna od plew" - jestem pod wrażeniem.

Pon, 8 luty 2021 04:25 | ocena: + 5

Kamchy5197 | Załogant

Nie uważam aby Jackowski posiadał potezny dar. W 2014 roku na 6 dni przed atakiem Fed.Rosyjskiej na Ukrainę zapewniał że Putin jest demokrata i dobry człowiek( można odnaleźć łatwo filmik) i że na pewno nie zaatakuje Ukrainy i Polski. Ukraina za 6 dni od jego słów była zaatakowana. Tych jego błędów jest pełno. Ma znikoma sprawdzalność. Jest sztucznie promowany i nadmuchana jest ta jego jasnowidza skuteczność. Jest tylko medium. Trzeba umieć rozróżnić medium od jasnowidza. On jest tym pierwszym. Pan Jackowski mnue też osobiście w wizji prywatnej zwiódł.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 8 luty 2021 12:00 | ocena: + 1

Kepos | Załogant

@Kamchy5197, medium jest narzędziem duchów i nie do końca jest świadome swoich "wróżeń". Natomiast jasnowidz to dar od Anioła Stróża i on poprzez natchnienie przekazuje proroctwa swojemu człowiekowi , lub jak w przypadku królowej z Saby - " Bóg mi dał znać, abym to tobie królu opowiedziała " . " Mój Duch, aż się wzrusza, bo widzę tych ludzi idących na śmierć ". Mój Duch to Anioł Stróż królowej z Saby.

Wt, 9 luty 2021 19:40 | brak oceny

Smaggie | Załogant

@Kamchy5197,
Mylisz i mieszasz dar jasnowidzenia Pana Jackowskiego z jego prywatnymi poglądami, które przy okazji wygłasza. Pan Jackowski ma niezaprzeczalnie ogromny dar powiązany z duszami i porozumiewaniem się z nimi. Ale to co opisałeś jest jego prywatną opinią, do której ma prawo, nawet jeśli nie odzwierciedla rzeczywistości. Zatem to nie są błędy, bo nie są przepowiedniami. Po prostu często opowiada własne przemyślenia, które nie są wizjami. Można to łatwo rozróżnić oglądając więcej jego filmów.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 10 luty 2021 10:43 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

@Smaggie, Wszystko się zgadza, tylko jak rozróżnić jak piszesz "jego prywatnymi poglądami, które przy okazji wygłasza" od wizji kontaktów z duszami zmarłych.
Subskrybentów ma około 300 tyś. 100 tysięcy głosów wystarczy by wygrać/przegrać wybory. Świadomie czy nieświadomie manipuluje opinią publiczną, ma do tego prawo jak najbardziej ale z wyraźnym zaznaczeniem że to jego "prywatna" ocena.
Patrząc na fanatyczne wpisy w komentarzach, pod Jego audycjami, widać wyraźnie jak bez namysłu/refleksji akceptują każde jego słowo. To nie fair.
Popieram Kapitana który prosił Go niejednokrotnie by nie "bawił się" w przepowiadanie zdarzeń, a zwłaszcza w politykowanie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 10 luty 2021 12:12 | ocena: + 1

Smaggie | Załogant

@-relatysta,
Tak, to ma znaczenie, ale problem ten jest znacznie szerszy i dotyczy wszystkich. Inne, znane osoby, celebryci, politycy również wyrażają swoje opinie i nawet bardziej manipulują społeczeństwem. Każdy to robi, nawet w swoim małym gronie znajomych. Nie można tego zakazać. Więc nie fair by było, gdyby pan Jackowski nie mógł wyrażać własnego zdania. To co można zrobić, to wskazać słuchającemu, gdzie jest rozróżnienie. To nie jest trudne, bo sam Jackowski mówi, w którym momencie się skupia na wizji.
I tego właśnie dotyczył mój wpis. Zwróciłam uwagę na pomieszanie pojęć i na to, że użytkownik ten oparł swoje zdanie na błędnych założeniach. Chodziło o fakty. W twojej wypowiedzi tylko pierwsze zdanie dotyczy kwestii w moim wpisie. Pozostałe zdania to opinia dotycząca skutków wypowiedzi pana Jackowskiego, czyli tematu, którego w ogóle nie poruszałam.
Natomiast mam odmienne wrażenie ze strony komentarzy, jakby niewielka grupa osób raczej albo tylko go krytykowała albo tylko czekała na wizję. Ale ludzie piszący komentarze, to mała grupa osób ze wszystkich słuchających.

Nie, 7 luty 2021 13:56 | ocena: -1

mAr-8 | Załogant

właśnie spełniła się przepowiednia Pana Jackowskiego odnośnie Wejherowa. Wybuch, pożar w jednym miejscu - w dniu dzisiejszym około godz. 10.00 płonęła hala garażowa MZK. Trawa dogaszanie. Spłonęły dwa autobusy a trzeci jest nadpalony.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 7 luty 2021 15:14 | ocena: + 1

Kasjopeja | Załogant

@mAr-8, A możesz przybliżyć tę przepowiednię? Zdarza mi się oglądać transmisje pana Jackowskiego, ale nie przypominam sobie żadnej z tych rzeczy.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 9 luty 2021 13:43 | brak oceny

mAr-8 | Załogant

@Kasjopeja, wypowiedź pana Jackowskiego nie pochodzi z audycji na You Tube tylko z zapisów na stronie Nautilusa. Pamiętam to zdanie ponieważ napisano Wejcherowo zamiast Wejherowo (miesiąc może dwa temu).

Pon, 8 luty 2021 04:20 | ocena: + 1

Kamchy5197 | Załogant

@mAr-8, a skąd ty czerpiesz takie info. To nie prawda. Jackowski nic takiego nie powiedział. Na pewno nie. Poza tym jest bardzo marnym jasnowidzem. On jest medium. Wyjreowano z niego jasnowidza na siłę a to medium jest. Jego wizje jasnowidzenia to co najwyżej pół na pół. No sledze go od lat i zauważam że jest sztucznie promowany bo mało się sprawdza, na prawdę mało.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 9 luty 2021 13:53 | brak oceny

mAr-8 | Załogant

@Kamchy5197, oglądam audycje pana Jackowskiego, czasami mnie denerwuje a czasami lubię go słuchać. Nie oceniam jakim jest jasnowidzem. Widzę w nim człowieka prawdziwego, który czasami za bardzo się odsłania (swoje myśli i odczucia) i tym naraża się na ataki.

Nie, 7 luty 2021 11:26 | ocena: -2

Kepos | Załogant

Na ciałach zmarłych osób, dopóki nie zostaną złożone w grobie, żerują duchy, które kształtem podobne są do dużego zająca. Charakterystyczne dla nich są obwisłe długie uszy. Wysysają ustami jakąś substancję z ciała nieboszczyka. Jak ksiądz święci ciało i lecą krople wody święconej to te istoty odchylają się tylko tam gdzie padają krople i żerują dalej. Dla przypomnienia dodam, że woda święcona parzy duchów potępionych.

Nie, 7 luty 2021 04:24 | ocena: -1

Taki_Jeden | Załogant

człowiek widzi duchy do 13-14 roku życia,wtedy zachodzi jakiś proces i ludzki mózg się odcina od dodatkowych zmysłów....u niektórych ludzi ten dodatkowy zmysł nie ulega odcięciu ale to rzadkość..

co ciekawe osoby które doświadczyły śmierci klinicznej spowrotem odzyskują zmysł widzenia duchów...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 7 luty 2021 07:05 | ocena: + 1

Kasjopeja | Załogant

@Taki_Jeden, 13-14 lat, ale to chyba tylko w przypadku nawiedzonych domów? Do 4-5 roku życia podobno pamiętamy poprzednie wcielenia.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 7 luty 2021 13:37 | brak oceny

Taki_Jeden | Załogant

@Kasjopeja, nie nie nie.. do 14 roku życia widzimy duchy wszędzie gdzie się pojawiają,gdzie są aktualnie czyli jak odwiedza nas zmarła babcia to ją zobaczymy/rozpoznamy,widzimy starszego pana na cmentarzu choć rodzice go nie widzą. taki małolat gdyby poszedł zobaczyć ducha w nawiedzonym domu mógłby mieć niemiłe spotkanie,mogłoby być ono traumatyczne,w nawiedzonym domu nic dobrego nie spotka.

do 5 roku życia jesteśmy w stanie podać nawet przyczynę zgonu w poprzednim życiu a do 7 roku życia jesteśmy w stanie zapamiętać niektóre z wydarzeń w poprzednim życiu ale już tylko skrawki.

dlaczego się tak dzieje że po jakimś czasie tracimy niektóre zmysły? odpowiedź jest bardzo prosta,jak się rodzi człowiek to jego umysł jest otwarty,klarowny a z biegiem czasu się kształtuje albo inaczej - rozwija..człowiek uczy się czytać pisać mówić chodzić itd. ale wciąż ma otwarte dodatkowe zmysły które pozostają otwarte dosyć długo (do 14stego roku życia)..

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 9 luty 2021 03:31 | brak oceny

Caoii | Załogant

@Taki_Jeden,


Co Ty za kompletny kit piszesz, jakie bzdury... Ja najstarsze wspomnienie mam z 4 roku życia, ale jest to tylko jedno wspomnienie. Natomiast od 5+ roku życia mam już normalnie wspomnienia w normalnych ilościach podobnie jak z dorosłego życia, z tymże oczywiście mniej bo to było bardzo dawno temu. Ale z przedziału wiekowego 8-14 lat to mam naprawdę dużo wspomnień i gwarantuje Ci, że żadnych duchów ani zjawisk nadprzyrodzonych wtedy nie widziałem. Moja siostra też nie. Znajomi, szkolni koledzy i koleżanki też nie, a nawet jeśli ktoś z nich coś takiego widział to może najwyżej jedna na wiele osób.

Nie wiem ile Ty masz lat, ale po Twoim komentarzu wnioskuje, że pewnie z 60+ i już kompletnie nie ogarniasz ani nie pamiętasz jak to było za czasów dzieciństwa i nastoletnich. Ja mam dwadzieściakilka lat i pamiętam czasy mojego dzieciństwa dobrze, a nastoletnie jeszcze lepiej. I naprawdę żadnych duchów wtedy nie widziałem, inni w moim wieku też nie, chyba, że jakieś pojedyńcze osoby, typu jedna na wiele osób.

Po za tym 12-14 latkowie normalnie udzielają się w internecie, piszą posty, grają w gry, można ich spotkać w różnych miejscach. Jakby widzieli duchy to byłoby o tym głośno i w internecie i po za nim. To już nie są małe dzieci, co więcej z niektórymi z nich, z tymi najbardziej ogarniętymi da się porozmawiać jak z dorosłym.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.