Dziś jest:
Poniedziałek, 20 września 2021

'Nie bój się. Nie masz powodu, żeby się bać. Nie zamierzamy was skrzywdzić. Chcemy przeprowadzić tylko kilka testów. Kiedy je skończymy, odprowadzimy cię z Barneyem do waszego samochodu. Wkrótce będziecie z powrotem w drodze do domu.'
Słowa, który powiedziała jedna z obcych istot podczas CE III z UFO Betty i Barneya Hillów 19 września 1961 roku

Komentarze: 14
Wyświetleń: 3024x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 14 kwi 2021 06:58   
Autor: FN, źródło: FN, National Geographic, CNN, BBC   

UFO NAD OKRĘTAMI US NAVY - PENTAGON POTWIERDZA AUTENTYCZNOŚĆ ZAPISU WIDEO

Nagranie z obiektem UFO pochodzi  z archiwum UAPTF (Unidentified Aerial Phenomena Task Force). Obiekt UFO został nagrany w lipcu 2019 r. z pokładu okrętu wojennego USS Russel, z którego dostrzeżono i nagrano kilka niezidentyfikowanych obiektów latających w kształcie piramidy, co wyraźnie pokazuje analiza zdjęć i filmów, na których zarejestrowano UFO.Mapa z miejscem obserwacji.
Poniżej film:Autentyczność nagrania potwierdziła już Sue Gough, rzecznik prasowy amerykańskiego Departamentu Obrony:

- Mogę potwierdzić, iż wspomniane zdjęcia i nagranie zostały wykonane przez personel US Navy. Są one częścią trwającego śledztwa UAPTF. Tak jak mówiliśmy już wcześniej, ze względu bezpieczeństwa i aby uniknąć ujawnienia informacji, które mogą być wykorzystane przez naszych wrogów, Departament Obrony nie prowadzi publicznej dyskusji na temat szczegółów obserwacji lub badań dotyczących naruszenia naszej przestrzeni powietrznej, wliczając w to naruszenia, które początkowo są przypisywane niezidentyfikowanym obiektom powietrznym.

Trwające 18 sekund wideo opublikował w mediach społecznościowych filmowiec Jeremy Corbell, znany z dokumentalnych produkcji pokazywanych m.in. na platformie Netflix.

Od kilku lat zajmuje się on tematyką UFO. Nagranie zostało zarejestrowane w lipcu 2019 r., a Corbell otrzymał je od anonimowej osoby. Na wideo widać emitujące światło obiekty o kształcie zbliżonym do piramidy, unoszące się wysoko nad pokładem okrętu amerykańskiej marynarki wojennej USS Russell.


Rzeczniczka Departamentu Obrony, Sue Gough, potwierdziła autentyczność nagrania opublikowanego przez Corbella w rozmowie z serwisem Futurism. To, co widzimy na nagraniu, zostało zarejestrowane podczas nocnych manewrów niszczyciela USS Russel w lipcu 2019 r. Rzeczniczka potwierdziła również, iż nagranie i zdjęcia zostały skompletowane przez specjalną grupę zadaniową wywiadu o nazwie Unidentified Aerial Phenomenon Task Force. Jej rolą jest analiza nietypowych spotkań pilotów wojskowych z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi.
Obiekty krążą nad niszczycielem i pomimo kompletnie nieaerodynamicznego kształtu, wykonują na niebie akrobacje, jakich nie jest w stanie wykonać żadna ze znanych nam maszyn.

Co więcej, jak mówi Corbell, według towarzyszącego nagraniu raportu, załoga USS Russel wyraźnie opisała latające kształty jako „pojazdy”, kategorycznie twierdząc, iż nie były to maszyny eksperymentalne ani amerykańskiej, ani obcej armii.

Tego ostatniego rzeczniczka Departamentu Obrony jednak nie potwierdziła, informując jedynie, iż nagranie stanowi część trwających badań w UAPTF.

Jeremy Corbell twierdzi, iż oprócz nagrań noktowizyjnych całego spotkania, istnieją również nagrania termowizyjne, łącznie 10 klipów oraz 10-12 zdjęć. Dochodzenie UAPTF w sprawie piramidalnych obiektów jest powiązane dodatkowo z dwoma innymi „spotkaniami UFO”, przedstawiającymi dla odmiany sferyczne kształty, zarejestrowanymi przez USS Omaha oraz pilota myśliwca FA-18 w 2019 r.

Źródło: Extraoridinarybeliefs.com


Departament Obrony obiecał w maju 2020 r. odtajnić raporty dot. spotkań z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi. Tak się jednak nie stało. Kolejny termin to początek czerwca b.r.

Z naszej najnowszej "poczty do FN"

From: [...]
Sent: Monday, April 12, 2021 8:49 AM
To: FN
Subject: Ufo kiełczów 11.04.21Witam
W dniu 11.04.21 syn zauważył na niebie niezidentyfikowany obiekt świetlny.
Podaję dane :
[...]
Miejsce : Kiełczów ul. Leśna plac zabaw
Jestem do dyspozycji pod nr.
[...]
Pozdrawiam

 

 

Od:Marek


Witam Fn

Tym razem podsyłam link do chyba identycznego obiektu jak ten od Us Navy w jednym z ostatnich waszych newsów.

https://m.youtube.com/watch?reload=9&v=aTIzsMLRQjY

Obiekt zaobserwowany kilka lat temu w Holandii.


From: [...]
Sent: Wednesday, April 14, 2021 5:37 PM
To: nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Księżyc

 

Witam ponownie

 

Właśnie obejrzałem film na fotoblogia.pl (https://fotoblogia.pl/16666,przepiekne-nagranie-ksiezyca-pokazuje-jego-detale-zarejestrowano-je-wyjatkowym-obiektywem). Film jest bardzo dobrej jakości. Po ok. 2.58 minuty pojawia obiekt. Warto przeanalizować.

 

                                               pozdrawiam

                                               adamus747


Komentarze: 14
Wyświetleń: 3024x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 14 kwi 2021 06:58   
Autor: FN, źródło: FN, National Geographic, CNN, BBC   


Komentarze (14)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 21 kwi 2021 20:33 | brak oceny

Xynek | Załogant

Hej Załoga.

Czy te obiekty sfilmowane nad amerykańskimi okrętami nie przypominają Wam czasem hinduskich wiman ze starożytnych manuskryptów? Hindusi w większości przypadków przedstawiali te pojazdy w kształcie piramid.

Pozdrowionka :)

Czw, 15 kwi 2021 14:19 | brak oceny

mandarin | Załogant

Tajemnicze zjawisko w Medjugorje: https://youtu.be/ZROYRbTh9os

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 15 kwi 2021 17:13 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

@mandarin,
modliły sie i jeszcze telefonem nagrywały. Znamy nawet markę, mandarin zauważ że to różaniec pokutny więc nie znalazły sie te osoby tam bez powodu i zamiast się prawdziwie modlić wolały nagrywać.
Dziwne to.
Nie uważasz ?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 17 kwi 2021 22:21 | brak oceny

mandarin | Załogant

Modlitwa była na żywo na youtube. Pewnie mieli statyw.@Maria_st,

Śr, 14 kwi 2021 19:03 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

Jak tak mają wyglądać ujawnienia i wojskowe materiały, to ja nie wiem czy ktoś nie robi jakiejś prowokacji...
Amatorskie Zdany rozkładają precyzją i wiarygodnością.
Z takich wojskowych materiałów zawsze się można wycofać bez żadnych konsekwencji.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 15 kwi 2021 07:31 | ocena: + 3

Maria_st | Załogant

@-relatysta,

Masz rację w tym co napisałeś. Wojskowi, lub osoby które miały z nim styczność jako pracownicy niekoniecznie podrzucaja prawdę, często sa to raczej niedomówienia . Dlaczego uważamy, że osoby znane, czy i np wojsko podaja nam właśnie teraz prawdę . Niedawno czytałam na stronie Nautilusa, że porwania związane z eksperymentami na ludziach a nawet okaleczenia zwierząt moga być udziałem ludzi / oczywiście tych, którzy maja w swych rekach technologie / a pojazdy tzw Obcych trzymaja sie na dystans w sporadycznych sytuacjach mając kontakt z pewnymi osobami .
Ludzie są cały czas oszukiwani a jednak kłamcom ufają i często uznają to za pewnik co jest nam przekazywane.
Kontakt z tzw Obcymi bardziej przypomina magię, choć i nasi naukowcy a zwlaszcza nastepcy ideologi rasy panów z pewnościa posiadają podobną technologię .
Opisywałam na stronie Nautilusa moj sen o tzw ataku Obcych / sen z roku 1993-95 / i pojazdy były naprawde futurystyczne, posługiwały sie tzw promieniem śmierci, były zdalnie sterowane choc miało wygladać, że jest inaczej. Ja w snie wiedziałam , że to ludzie z jakiegos powodu nie zwazając na ludzkie ofiary są tego sprawcami . Sen był bardzo realny ale dopiero po latach dowiedziałam się, że istnieje taki plan . Obcych przedstawia sie nam przeważnie negatywnie a tych którzy mieli z nimi kontakt traktuje z nutą niedowierzania . Oczywiście ja także mam dystans do tzw Obcych choć kilkanascie lat temu miałam pewien dziwny kontakt.
"Dżwięk bardzo podobny z Ukrainy słyszałam także w czasie dziwnej sytuacji jaka mi sie wydarzyła, ale nie pamietam czy był to rok 2007, czy 2008 . Upał, niebo bezchmurne. Siedzialam w domu z powodu upalu i pisalam cos na pewnym blogu,wtem słysze dziwny dżwiek,trudny do okreslenia, dzwięk glucho-metaliczny jakby cos sie przetaczało. Trudno opisac go.
Patrze w tym kierunku—-w dałi widze pas burzowych chmur, bardzo ciemnych od strony poludniowego-zachodu, sunie powoli w stronę naszego domu. Nawet sie ucieszyłam wtedy ze spadnie deszcz i bedzie chlodniej. Suną a dżwięk też sie przybliża. Ma się wrażenie że można je dotknąć / chmury / tak nisko są zawieszone. Zawisają nad domem, siada prąd a te ciemne bardzo chmury jakby zawisly nad dachem domu. Z okien łazienki widze, ze zatrzymały sie na końcu naszej działki niewiele wchodzac na posesje sąsiada.
Godzina, dwie pradu nie ma, trzecia. Nie wiem dlaczego mowie w strone chmur zdanie i pojawia sie net, ale tylko dostępne jest gg, nawiązuje kontakt z e_pomarańczą a Ona mi mówi jak mam postąpić i robie tak. Chmury robią się koloru różowego. W przeświatach widze świetliste kolory jakby świecily od środka, światło. Pryzmat. Ta gra barw jest piękna i zachwycająca. Pytam w strone chmur-KIM JESTEŚCIE ? Odpowiedzią jest trójwymiarowa twarz. Jest ona kilka minut. Potem chmura odpływa na wschód. Po ok km chmury jakby sie zmniejszaly i znikły a niebo znów było bezchmurne . Te chmury tworzyły pas jak droga . https://strefa44.pl/ernest-muldaszew-i-tajemnice-himalajow-czesc-1/

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 15 kwi 2021 12:25 | ocena: + 2

hmsnelson | Załogant

@Maria_st, Szanowna Pani, strona, którą Pani podała na końcu wpisu , to strzał w dziesiątkę. Oczywiście , nie ma to nic wspólnego z Pani artykułem , jak i również z głównym. Nie tylko istnieje nasz ukochany NAUTILUS. Zachęcam do odwiedzin Strefy 44. Pozdrawiam wszystkich na pokładzie.HMS NELSON

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 15 kwi 2021 13:37 | ocena: + 2

Maria_st | Załogant

@hmsnelson,

Podałam ten link ponieważ jest tam ukazana twarz istoty jaką prof. Muldaszew narysował na podstawie oczu znajdujących się na stupie w Tybecie . To ta twarz jaką zobaczyłam trójwymiarowa na chmurze, opisałam to we wczesniejszym komentarzu.
Dziwnym zbiegiem okoliczności natrafiłam na tą stronę lecz chyba nie był to tem blog ale treść ta sama.
W innym arcie profesora opisano żywą wodę wypływającej z środka góry....to także jeden z moich snów, który opisałam na innym blogu dawno...i jeszcze jeden związany z tym samym miejscem...ośnieżone góry
W tym śnie leciałam wysoko na Ziemią z innymi osobami, pojazd przypominał pociąg .
Kazda z osob tego pociagu wysiadała w róznych miejsach na planecie, ja wysiadłam wysoko na ośnieżonej górze, była tam wąska dróżka – szłam nią a w pewnej chwili na swej drodze znajduję żywą czerwona róże, podnoszę ja i w tym momencie w niedalekiej odległości pojawia sie cos jak zamek, wtedy wiem czym jest ta róża…..to klucz do wejscia do tego zamku–tam na mnie czekaja .
Ta twarz na chmurze, rysunek atlanta, orez żywa woda i czerwona róża są ze soba powiązane, tak czuje.

Śr, 14 kwi 2021 11:29 | ocena: + 1

Romeo | Załogant

Tak, Pentagon ma bardzo dużo utajnionych nagrań spotkań wojskowych z U.F.O! Natomiast ten obiekt nad Kiełczówem? nooo...- muszę powiedzieć, że jest bardzo wielkie prawdopodobieństwo, że jest to autentyczne U.F.O. pozaziemskiego pochodzenia

Śr, 14 kwi 2021 09:54 | ocena: -3

Maria_st | Załogant

Ten trójkąt na bank jest ziemskiej produkcji. Prawdopodobnie to co widziałam wysoko nad swoim domem to także ziemski produkt, tym bardziej że pierwsze skojarzenie to Andromeda. Dziwnym zarządzeniem losu tak się nazywał projekt statku matka pomysłu uczonych niemieckich. Zastanawiam się dlaczego tyle klamst odnośnie tych tajemniczych pojazdów. Ktoś sobie kpi z prostych ludzi, a takie pojazdy świadczą że garstka możnych posiada na swoim koncie to, co umożliwi im ucieczkę przed zagrożeniem które cyklicznie ma wpływ na reset tzw świata.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 14 kwi 2021 10:14 | ocena: + 5

Arkturianin222 | Załogant

@Maria_st, Te obiekty pojawiają się nagle z nikąd, przyspieszają z niewyobrażalnymi prędkościami zaprzeczającym prawom grawitacji itd.., także "NA BANK" nie pochodzą z naszego świata! Ale co sie tu dziwić, skoro tylko w naszej galaktyce [Drodze mlecznej] jest ok. 400 miliardów gwiazd! A to co Pani widziała nad swoim domem, to pewnie był dron, albo jakiś "dwuchawiec-latawiec", pozdr.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 14 kwi 2021 18:33 | ocena: + 3

Maria_st | Załogant

@Arkturianin222,

https://www.cda.pl/video/324646948?fbclid=IwAR34NOn2AuHiEGRwh_1RHkY-Z0lNSlW3BYhW4EOiEukKrh9hMWucrY0OOjk
obejrzyj to, niedawno dał ten link Kaspero
Wiem co znaczy pojawiają się z nikąd i poruszanie się zaprzeczające prawom grawitacji.
Jeśli chodzi o ten pojazd w kształcie podobnym do wielkiego cygara to mial on pod spodem poprzeczne swiatła / na szerokości /, było ich wiele. Jakiej był wielkości nie wiem ponieważ nie chcialo mi sie czekać aż pokaże sie w całości. Samolot w stosunku do tego to jak zabawka, tylko takie mam porównanie ponieważ nad moim domem latają kursowe samoloty . Nie był to dron, nawet nie wiem czy wtedy już były one znane w Polsce , dmuchaweic -latawiec tym bardziej nie.
Pojazd był bezgłośny.
Tu gdzie mieszkam nie tylko ja widzę kule, czy nawet cygaro...tylko że ludzie to odrzucaja ponieważ do końca nie wiedzą co widzą i z czym mają do czynienia.
Odnośnie trójkata to ja nigdy nie widzialam, ale osoba mi znana tak. Kiedys chciał mi pokazać, gdzie to kilka razy widział. Trzeba było tylko wyjść z domu, zejść troszkę z górki drogą . Niestety tego dnia nic nie było, ale zobaczyliśmy coś czego się nie spodziewaliśmy.
Oboje zobaczyliśmy jak nad domami sasiadów z nikąd pojawiło się coś koloru bardzo zblizonego do pioruna ale wiele razy większe od niego, najdziwniejsze było gdy znikal .......identycznie jak pokazane jest na dole strony Nautilusa, tu gdzie pisze FN24. Wiadomości FN24 wychodzą z nikąd i wchodza do nikąd......
Dziś wiem co widziałam i dlaczego, ale może to wyjasnie gdy opiszę jedno z doswiadczeń, choć mam pewne obawy .

Śr, 14 kwi 2021 09:18 | ocena: + 3

Orbs222 | Załogant

Dlaczego U.F.O. często krąży nad obiektami wojskowymi największej potęgi militarnej na świecie- to wiadomo.., a druga sprawa -armia Stanów Zjednoczonych ma na wyposażeniu najbardziej zaawansowane systemy radarowe oraz "opto-nawigacyjne" , te kamery widzą to co "niewidzialne" itd... Dlatego Pentagon ma bardzo bogaty zbiór obserwacji U.F.O. , myślę że część z nich wkrótce ujrzy światło dzienne

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

20 września: [...] Ostatnie dni to nieprawdopodobna historia Krzysztofa Jackowskiego zmagającego się z niewidzialnym bytem, który postanowił 'wyrównać rachunki' za sprawy przeszłości. Jasnowidz przez przypadek znalazł się w centrum wydarzeń, choć niczym nie zawinił i nie chciał mieć z tą historią nic wspólnego. Niestety ta opowieść z wielu powodów musi pozostać tylko do wiedzy kilku osób na pokładzie okrętu Nautilus- tak się czasami zdarza.[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 08:33 | Dzień dobry, W dniu 10.09.2021 około godziny 22 nad miejscowością Klecin nagrałem dziwna kule która poruszała się bardzo nienaturalnie Od strony południowej Klecin 7

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

UFO - KULA MIENIĄCA SIĘ KOLORAMI, 3 września 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.