Dziś jest:
Sobota, 19 czerwca 2021

To oczywiste, że obróbkę kamieni w starożytności robiono przy użyciu zaawansowanej technologii. Dowodem może być to, że wykonanie nawet prostego muru z tamtych czasów z dopasowanymi do siebie  głazami ważącymi każdy po kilkadziesiąt ton jest dzisiaj poza zasięgiem specjalistycznych zespołów, które dysponują współczesnymi maszynami.
Erich von Däniken, W krzyżowym ogniu pytań (Im Kreuzverhör, 1978)

Komentarze: 20
Wyświetleń: 2815x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 8 maj 2021 04:43   
Autor: FN, źródło: FN   

TAJEMNICE JASNOWIDZENIA - SPRAWA BRAKU PRECYZJI CZASU I MIEJSCA

- Być może to jest tylko do mnie - mówi Krzysztof Jackowski. Wizje jasnowidcze są najcześciej niesprecyzowane w czasie i przestrzeni. Czasami mogą dotyczyć tylko tego, co ma przeżyć sam jasnowidz.

/ten tekst powstał w ramach pracy naszego serwisu messing.org.pl/Ludzie wymagają od jasnowidza precyzyjnych wizji. Co to znaczy "precyzyjnych"? W ich rozumieniu tutaj "nie ma zmiłuj" - najlepiej, żeby wizja brzmiała tak:

- 17-tego o godzinie 20.30 wydarzy się to i to.

17-tego dokładnie o tej godzinie wydarzyła się rzecz zapowiadana przez jasnowidza? A, to była trafna wizja. Tymczasem tak to nie działa, gdyż przewidywanie przyszłości ma zawsze w sobie element pewnej tajemnicy związanej z precyzyjnym umiejscowieniem w czasie i przestrzeni danego wydarzenia. Tak samo miał najsłynniejszy polski jasnowidz okresu przedwojennego, czyli Stefan Ossowiecki.
Był on w stanie bardzo często jedynie mówić, że widzi jakąś sytuację, ale nie był w stanie podać ani dnia, ani godziny tego zdarzenia. Czasami udawało mu się nagle odczytać, że będzie to "latem" albo że w dacie będzie cyfra siedem. Praktycznie zawsze okazywało się to prawdą.

Identycznie ma jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa. W swoim ostatnim odcinku wideo-bloga na youtube z 7-go maja przypomniał dziwną sytuację, która znakomicie pokazuje, jak działa ten mechanizm.

W styczniu 2016 roku jasnowidz został poproszony o wizję na rok 2016 przez dziennikarzy Superekspressu. Prosił ich wtedy pod wpływem bardzo silnej wizji przyszłości.

- Napiszcie, że czerwiec będzie krwawy!

Wizja jasnowidza była trafna - czerwiec okazał się krwawy, ale... dla niego samego.

- Wyobraziło mi się pełno krwi... Nie potrafiłem uzasadnić, dlaczego krwawy, ale krew mi się kojarzyła. Okazalo się, że ta wizja była precyzyjna, ale dla mnie. To ja 1 czerwca 2016 roku miałem operację serca i cały miesiąc przeleżałem z jakimiś wężykami, rurkami, przez które krew przepływała... nawet na zewnątrz te rurki były, przezroczyste... widziałem tą krew! Klatka piersiowa cała zdrutowana. Więc dla mnie czerwiec 2016 okazał się krwawy, a Bogu dziękować nie dla świata.
Bardzo niezwykłe i intrygujące rzeczy powiedział jasnowidz w swoim kolejnym odcinku wideo-bloga, który nagrał wieczorem 7-go maja 2021. I tutj także zaznaczył, że nie potrafi udzielić odpowiedzi, czy dotyczy to jakiegoś wydarzenia globalnego, czy może jego samego.

- Być może to jest tylko do mnie - powiedział w pewnym momencie Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski mówił, że zobaczył wielki prostokątny obiekt, który przypomina centrum handlowe, ale to nie jest centrum handlowe.

- To nie jest ładny obiekt... to wcale nie jest ładne, to jest prostokątne, ze ścian jakby nowoczesnych, blach... ja wiszę nad tym obiektem. Kompletnie nie wiem, co to znaczy, ale ten obraz cały czas wraca mi do głowy - tajemniczo powiedział jasnowidz.

Później było jeszcze ciekawiej. Jasnowidz powiedział, że ma wizję, że w Europie powstaną "2 lub 3 super-państwa". Mówił także o koronawirusie, którego on od pewnego czasu nazywa "zarazą". W ostatnich wizjach Krzysztof Jackowski uprzedza, że w ciągu najbliższych miesięcy powróci "sprawa zarazy", ale w zupełnie innej wersji. I tu znowu padły słowa, które warto odnotować:

- Lipiec, sierpień... coś na świecie popsuje nam wypoczynek, lato... coś na świecie, bo w Polsce nie.

- Ten oddech, który teraz mamy, to jest oddech chwilowy. Czeka nas jeszcze jedno, najcięższe przejście. I to będzie wyjątkowo długie, uporczywie długie...

- Ludzie ślepi... ale tu nie chodzi o przenośnię... W tej całej przemianie obawiam się, że najgorszy czas jest dopiero przed nami... ślepną ludzie... szokuje mnie, to co czuję, ale tak czuję - powiedział w pewnym momencie jasnowidz.Cała jego wizja jest poniżej.

Komentarze: 20
Wyświetleń: 2815x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 8 maj 2021 04:43   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (20)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 10 maj 2021 11:30 | ocena: -1

Ruban | Załogant

Tu macie Nostradamusa 500 lat temu:
Persage XI 28, 3
W erze podboju Saturn (rakieta nośna Saturn 5) wystartuje,
Jak kula armatnia wyleci poza Ziemię.
Trzech z Ameryki odłączy się na niebie,
I ich Orzeł (lądownik Orzeł) wyląduje na Księżycu.
c.d.
Jeden z nich postawił stopę,
Później będzie to powtarzane.
Nie znajdą tam niczego co by było pomocne,
Po wielu latach powrócą i pozostaną na zawsze.

W końcu ósmej(1989) słaby generał odda władzę związkowi (Solidarność),
Będą mu to mieli za złe jego zwolennicy,
Od nieprzyjaciół nie zazna spokoju i litości,
Drugi, który po nim przyjdzie później zrobi z niego bohatera,
Ci którzy myśleli, że na zawsze zwyciężyli,
Zobaczą jak się pomylili, doprowadzając Polaków do wielkiej złości!
Persage IX 14, 6
Bezpłodne kraje Europy staną się ojczyzną muzułmanów,
U progu XXI stanie się modna ich: religia, kultura i muzyka,
Miliony Maurów i Turków najpierw będą ich Wielką UCIECHĄ,
A później Wielką kolumną i UCIECHĄ III Antychrysta!

Persage X 33, 66
Kraj nad Wisłą podzielony na pół,
Bliźniacy lubią władzę i rewolty.
Krasomówczy Kaszub o języku węża, (Germańskie plemię Bastranów żyło na obecnych Kaszubach przed przybyciem Słowian, Tusk sepleni))
Ochroni kraj mimo wielu wrogów.

Kobieta ze wschodu Europy 
Odkryje to co zawsze żyje
Choć rad jest bez duszy to powoduje zranienia
Aż zostanie sztucznie wytrzebiony.
 itd itp.

Nie, 9 maj 2021 12:08 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

Tak tak sluchajcie Jackowskiego nakrecajcie sie a potem placzcie bo sami sie wkopaliscie. Jackowski przewiduje co moze byc a wy to swoimi myslami zasilacie i macie czego sie obawialiscie. Ja dlatego przestalam go ogladac. To ja kreuje rzeczywistosc. Nie oddaje mojej mocy innym

Sob, 8 maj 2021 16:46 | ocena: + 2

-relatysta | Załogant

Oto cała Polska.
Kilka wzmianek o Putinie uaktywniło narodową prawice i stał się pan Jackowski - passę.
TV Republika - "Kulisy manipulacji" - cała audycja o tym jaki to zły człowiek i mało patriotyczny; nie wspominając o wpisach na Twitterze Stanisława Żaryna - rzecznika ministra służ specjalnych.
U Marcina Roli też już Pana niema.
Przykre i smutne - polskie piekło.
Nie ma co się z koniem kopać.

Sob, 8 maj 2021 13:27 | ocena: -4

Kepos | Załogant

Dusza człowieka nie jest zdolna do jasnowidzenia. Do jasnowidzenia może być zdolny Duch człowieka (Anioł Stróż) lub jego "przypisany". Sposobów widzenia przyszłości jest co najmniej dwa. Pierwszy to jest taki, że to co przewidujemy, to trzeba potem przy tych zdarzeniach przyszłych być i tak jak my będziemy tą rzeczywistość odbierać, to tak samo będziemy ją wcześniej przedstawiać przy jasnowidzeniu. To jest sposób Nostradamusa. Drugi sposób to jest taki, że Duch człowieka (przypisany) zna sprawy z plotek w swoim wymiarze co ma się stać i za pomocą wyuczonych rekwizytów np. karty przekazuje to swojemu człowiekowi.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 8 maj 2021 15:58 | ocena: + 4

JOK3R | Załogant

@Kepos, Skąd to wiesz? Badałeś naukowo to w jakiś sposób, masz jakieś dowody żeby tak twierdzić czy wyciągasz bajki z kapelusza? Może Ci się to przyśniło? Sorry ale na prawdę nie powinno się wierzyć na słowo w każde zdanie czy tezę napisane w internecie bo takie coś może napisać ktokolwiek o czymkolwiek i w jakiejkolwiek intencji, której czytający może nie być świadomy. Np. zdanie o "przypisanych aniołach stróżach", jeden potraktuje jako bajkę a-la Harry Potter, inny się zaśmieje, a jeszcze inny w to uwierzy i będzie święcie przekonany, że to jedyna prawda i będzie się modlił pół dnia do mitycznego chóru aniołów, których istnienia prawdopodobnie nikt do tej pory nie udowodnił z niebudzącą wątpliwości pewnością. Czy one są? Nie wiem, wygląda na to że nie. Czy jesteś w stanie udowodnić ich istnienie? Nie, bo niby jak? Chcesz wierzyć w ich istnienie? Proszę bardzo. Co, jeśli kiedyś okaże się, że nic takiego nie istnieje i nigdy nie istniało, lecz było jedynie wymysłem ludzkiej wyobraźni? I na tym polega problem z tymi wszystkimi opowieściami. Do momentu kiedy technika, bądź niepozostawiająca wątpliwości obserwacja pozwoli nam z pewnością odpowiedzieć: "tak właśnie jest" lub "nie, nie jest tak" to uważam, że przy każdym takim komentarzu czy artykule o jakiś wymiarach, portalach itp. których nikt nigdy nie widział i nikt istnienia nie jest w stanie udowodnić, czy zrobić z tego jakiegokolwiek użytku dla dobra ludzkości - powinno się pisać takie wielkie podkreślone zdanie: uwaga poniższe twierdzenie (czy tekst) to jedynie hipoteza bądź luźne rozmyślania autora mogące nie oddawać prawdziwego obrazu rzeczywistości. Myślę, że to pomogło by wielu ludziom, szczególnie, gdy widzę, że niektórzy na prawdę odlatują i brną w nieprzebytych wręcz oparach absurdu.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 9 maj 2021 09:15 | brak oceny

Kepos | Załogant

@JOK3R, sprawy, o których piszę zapoznałem bezpośrednio i dokładnie widziałem, miałem opowiedziane i sam zadawałem pytania. Więcej zapoznałem niż ci co widzieli UFO i kosmitów, a którym tak bardzo ludzie wierzą.
Moja wiedza choć tak bardzo prosta wykracza poza współczesną epokę.

Nie, 9 maj 2021 12:14 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@JOK3R, kepos to po prostu zwykly troll. ja sie dziwie ze fundacja go jeszcze nie zbanowala

Sob, 8 maj 2021 13:10 | ocena: + 2

infinity_ | Załogant

Myślę że ludziom nie tyle chodzi o konkretne daty, tylko wiarygodność wizji. W tym artykule są same powiedzmy trafione wizje, ale ja sam z pamięci napisałbym artykuł w którym ani jedna wizja nie okazała się trafna ( w zeszłym roku szybkli koniec pandemii zapowiadany, wygrana trumpa, pod koniec zeszłego roku rada dla syna żeby sprzedał bitcoiny, bo po nowym roku miały tracić, a wzrosły 3 krotnie w tym czasie itd...) a ja śledzę tylko sporadycznie wizje jasnowidza...

W tym jest problem , większość się nie sprawdza. Poza tym czuć na kilometr jak jasnowidz interpretuje to poprzez własne poglądy polityczne i obyczajowe. Najbardziej razi wiara w spiskową teorię dziejów :-) Wiara że kaczynski i cała ta banda nieudaczników ma wiedzę na temat przygotowywanych planów wojny i stąd pewne ograniczenia i strategie związane z pandemią itd...

Nie , i życie to zweryfikuje , plan jest , to karma , słońce ma swoją karmę układ planetarny ma swoją karmę i naukowcy potrafią w pewien sposób przewidzieć kierunek wydarzeń za miliardy lat. Tak samo tendencje społeczne pełne zmiennych to tylko mechanizmy.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 10 maj 2021 12:33 | ocena: + 2

Ruban | Załogant

@infinity_, Jackowski nie jest jasnowidzem, jest medium.
W Polsce jedynymi jasnowidzami byli o. Klimuszko i inż. Ossowiecki.
Ich wizje to były "filmy", które musieli interpretować. Nigdy nie wiedzieli kiedy taki film się pojawi.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 10 maj 2021 15:12 | ocena: -2

infinity_ | Załogant

@Ruban, medium , to osoba w transie, która jest kanałem używanym przez inne dusze przemawiające przez ciało medium. Z Jackowskim nie ma to nic wspólnego...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 10 maj 2021 18:04 | ocena: + 3

Ruban | Załogant

@infinity_, Jackowski jest medium, które KONTAKTUJE SIE Z DUSZAMI -dzięki temu pozwala odnaleźć ciała zmarłych.
To też medium.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 12 maj 2021 21:42 | ocena: -1

infinity_ | Załogant

@Ruban, no więc jeśli kontaktowanie się z duszami oznacza bycie medium , to każdy z nas jest medium :-) Nie ma żadnej różnicy z przekazaniem informacji od sąsiada w ciele i bez ciała :-)
Poza tym , to część jego działalności, kiedy udaje mu się przewidzieć wydarzenia z przyszłości , to jest to jego własny wgląd...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 13 maj 2021 14:38 | ocena: + 1

Ruban | Załogant

@infinity_, Czy Ty jesteś naprawdę taki głupi czy udajesz. Czytaj ze zrozumieniem - szkoła podstawowa.
Chyba to jasne , ze kontaktuje się z duszami PO ŚMIERCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przecież napisałem, że nie jest jasnowidzem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 14 maj 2021 16:21 | ocena: -1

infinity_ | Załogant

@Ruban, widzę że prostego tekstu nie zrozumiałeś, nie wiem czy jesteś tak głupi czy to faktycznie a trudne. Napisałem przecież że nie jest medium , bo nie użycza swojego ciała innym duszom. Gdybyśmy uznali że rozmowa z duszami to mediumizm, to każdy jest medium bo każda rozmowa to rozmowa z duszami czy to w ciele czy nie:-) zrozum ten prosty fakt ...
Poza tym , jak napisałem, ma własne przeczucia przyszłości które nie pochodzą z rozmów z duszami , tylko jasnowidzenia i jego własnych wglądów. Zastanów się tyle razy aż to zrozumiesz, choć to proste...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 15 maj 2021 21:21 | ocena: -4

Ruban | Załogant

@infinity_, Czy ty idioto rozumiesz po polsku.
Medium jest tylko wtedy GDY ROZMAWIA Z DUSZAMI PO ŚMIERCI CIAŁA !!!!!!!!
Powtarzam dla kretyna PO ŚMIERCI CIAŁA, PO ŚMIERCI CIAŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, PO ŚMIERCI CIAŁA, czy kretyn zrozumiał czy mam jeszcze tysiąc razy napisać PO ŚMIERCI CIAŁA !!!!!!!!!!!!!
Żeby rozmawiać z duszą gdy ciało żyje nie trzeba być medium !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeżeli rozmowa z ciałem za życia tegoż jest jednocześnie rozmową z duszą ? -na to nie ma dowodu, ale można tak przyjąć.
Poczytaj sobie i nie nudź:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Medium_(osoba)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 16 maj 2021 05:25 | ocena: -3

infinity_ | Załogant

@Ruban, słuchaj no pajacu :-) mnie nie interesują definicje z wikipedii , to jest definicja pisana przez osoby nie mające żadnych doświadczeń duchowych, nie jest to definicja naukowa. W nauce medium to ośrodek przewodzący informacje, łądunek itp. Jak chcesz poszerzyć marną wiedzę w zakresie użycia słowa medium , ucz się do najlepszych :-) :
https://krzyzowka.net/haslo-do-krzyzowki/Medium

Dwa, nigdy nie rozmawiasz ciałem tylko zawsze z duszą ( przyjmując że dusza+świadomość) porozmawiaj sobie pajacu z czyimś ciałem podczas snu :-)

Trzy, zawsze rozmawiasz z duszą czy to bezpośrednio oko w oko, czy przez telefon komórkowy czy telepatycznie z duszą bez ciała. Taka osoba nigdy nie jest medium, w przypadku telefonii medium jest komórka, w przy[adku seansów spirytystycznych, ciało medium itd...

Zacznij myśleć , bo nie masz zielonego pojęcia o czym pleciesz....

Sob, 8 maj 2021 11:58 | brak oceny

H_anka | Załogant

Nie mogę nic poradzić na to, że napawa mnie smutkiem oglądanie tego stylu, w jakim pan Jackowski próbuje to dyskutować z widzami, to ich pouczać, to się im podobać, to walczyć o to, by choć przez chwilę mówić poprawnie po polsku....

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

19  czerwca 2021: [...]  Afrykańskie upały sprawiły, że w Bazie FN musieliśmy uruchomić klimatyzację, co przeważnie nie jest konieczne. Jasnowidz Jackowski zapowiada, że od połowy lipca nastąpi załamanie pogody [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 15 cze 2021 07:29 | [...] Zwracam się do Państwa z takim pytaniem,które od wczoraj chodzi mi po głowie i nie potrafię sobie na nie odpowiedzieć. Otóż wczoraj tj 14.06 wraz z żoną i synem poszliśmy na spacer i wracając do domu zobaczyliśmy 2 białe pkt na niebie (często patrzymy w stronę.nieba ponieważ lubimy obserwować  jak samoloty kierują się do lądowania na lotnisku w Pyrzowicach ) . Początkowo myśleliśmy,że to samoloty,jednak po chwili owe punkty stanęły w miejscu. Po około 3_4minutach obiekty odleciały ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 7 czerwca 2021 | Kiedyś do Pabla Picassa przyszedł młody człowiek mówiąc, że on także chce być wielkim malarzem jak Picasso, też tak potrafi malować i chce kilku lekcji „od mistrza”. Picasso postawił przed nim wazon z kwiatami i poprosił, żeby namalował go najbardziej realistycznie, jak tylko potrafi – bez żadnych uproszczeń, pojedynczych linii czy abstrakcyjnych symboli znanych z obrazów Pabla Picassa. Wyjaśnił mu...

czytaj dalej

FILM FN

11 czerwca 2021 - dwa podłużne obiekty zarejestrowane przez kamerę drona (UTAH, USA)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.