Dziś jest:
Niedziela, 29 maja 2022

Komentarze: 15
Wyświetleń: 4110x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 8 maj 2021 04:43   
Autor: FN, źródło: FN   

TAJEMNICE JASNOWIDZENIA - SPRAWA BRAKU PRECYZJI CZASU I MIEJSCA

- Być może to jest tylko do mnie - mówi Krzysztof Jackowski. Wizje jasnowidcze są najcześciej niesprecyzowane w czasie i przestrzeni. Czasami mogą dotyczyć tylko tego, co ma przeżyć sam jasnowidz.

/ten tekst powstał w ramach pracy naszego serwisu messing.org.pl/Ludzie wymagają od jasnowidza precyzyjnych wizji. Co to znaczy "precyzyjnych"? W ich rozumieniu tutaj "nie ma zmiłuj" - najlepiej, żeby wizja brzmiała tak:

- 17-tego o godzinie 20.30 wydarzy się to i to.

17-tego dokładnie o tej godzinie wydarzyła się rzecz zapowiadana przez jasnowidza? A, to była trafna wizja. Tymczasem tak to nie działa, gdyż przewidywanie przyszłości ma zawsze w sobie element pewnej tajemnicy związanej z precyzyjnym umiejscowieniem w czasie i przestrzeni danego wydarzenia. Tak samo miał najsłynniejszy polski jasnowidz okresu przedwojennego, czyli Stefan Ossowiecki.
Był on w stanie bardzo często jedynie mówić, że widzi jakąś sytuację, ale nie był w stanie podać ani dnia, ani godziny tego zdarzenia. Czasami udawało mu się nagle odczytać, że będzie to "latem" albo że w dacie będzie cyfra siedem. Praktycznie zawsze okazywało się to prawdą.

Identycznie ma jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa. W swoim ostatnim odcinku wideo-bloga na youtube z 7-go maja przypomniał dziwną sytuację, która znakomicie pokazuje, jak działa ten mechanizm.

W styczniu 2016 roku jasnowidz został poproszony o wizję na rok 2016 przez dziennikarzy Superekspressu. Prosił ich wtedy pod wpływem bardzo silnej wizji przyszłości.

- Napiszcie, że czerwiec będzie krwawy!

Wizja jasnowidza była trafna - czerwiec okazał się krwawy, ale... dla niego samego.

- Wyobraziło mi się pełno krwi... Nie potrafiłem uzasadnić, dlaczego krwawy, ale krew mi się kojarzyła. Okazalo się, że ta wizja była precyzyjna, ale dla mnie. To ja 1 czerwca 2016 roku miałem operację serca i cały miesiąc przeleżałem z jakimiś wężykami, rurkami, przez które krew przepływała... nawet na zewnątrz te rurki były, przezroczyste... widziałem tą krew! Klatka piersiowa cała zdrutowana. Więc dla mnie czerwiec 2016 okazał się krwawy, a Bogu dziękować nie dla świata.
Bardzo niezwykłe i intrygujące rzeczy powiedział jasnowidz w swoim kolejnym odcinku wideo-bloga, który nagrał wieczorem 7-go maja 2021. I tutj także zaznaczył, że nie potrafi udzielić odpowiedzi, czy dotyczy to jakiegoś wydarzenia globalnego, czy może jego samego.

- Być może to jest tylko do mnie - powiedział w pewnym momencie Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski mówił, że zobaczył wielki prostokątny obiekt, który przypomina centrum handlowe, ale to nie jest centrum handlowe.

- To nie jest ładny obiekt... to wcale nie jest ładne, to jest prostokątne, ze ścian jakby nowoczesnych, blach... ja wiszę nad tym obiektem. Kompletnie nie wiem, co to znaczy, ale ten obraz cały czas wraca mi do głowy - tajemniczo powiedział jasnowidz.

Później było jeszcze ciekawiej. Jasnowidz powiedział, że ma wizję, że w Europie powstaną "2 lub 3 super-państwa". Mówił także o koronawirusie, którego on od pewnego czasu nazywa "zarazą". W ostatnich wizjach Krzysztof Jackowski uprzedza, że w ciągu najbliższych miesięcy powróci "sprawa zarazy", ale w zupełnie innej wersji. I tu znowu padły słowa, które warto odnotować:

- Lipiec, sierpień... coś na świecie popsuje nam wypoczynek, lato... coś na świecie, bo w Polsce nie.

- Ten oddech, który teraz mamy, to jest oddech chwilowy. Czeka nas jeszcze jedno, najcięższe przejście. I to będzie wyjątkowo długie, uporczywie długie...

- Ludzie ślepi... ale tu nie chodzi o przenośnię... W tej całej przemianie obawiam się, że najgorszy czas jest dopiero przed nami... ślepną ludzie... szokuje mnie, to co czuję, ale tak czuję - powiedział w pewnym momencie jasnowidz.Cała jego wizja jest poniżej.

Komentarze: 15
Wyświetleń: 4110x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 8 maj 2021 04:43   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (15)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 10 maj 2021 11:30 | ocena: -1

Ruban | Załogant

Tu macie Nostradamusa 500 lat temu:
Persage XI 28, 3
W erze podboju Saturn (rakieta nośna Saturn 5) wystartuje,
Jak kula armatnia wyleci poza Ziemię.
Trzech z Ameryki odłączy się na niebie,
I ich Orzeł (lądownik Orzeł) wyląduje na Księżycu.
c.d.
Jeden z nich postawił stopę,
Później będzie to powtarzane.
Nie znajdą tam niczego co by było pomocne,
Po wielu latach powrócą i pozostaną na zawsze.

W końcu ósmej(1989) słaby generał odda władzę związkowi (Solidarność),
Będą mu to mieli za złe jego zwolennicy,
Od nieprzyjaciół nie zazna spokoju i litości,
Drugi, który po nim przyjdzie później zrobi z niego bohatera,
Ci którzy myśleli, że na zawsze zwyciężyli,
Zobaczą jak się pomylili, doprowadzając Polaków do wielkiej złości!
Persage IX 14, 6
Bezpłodne kraje Europy staną się ojczyzną muzułmanów,
U progu XXI stanie się modna ich: religia, kultura i muzyka,
Miliony Maurów i Turków najpierw będą ich Wielką UCIECHĄ,
A później Wielką kolumną i UCIECHĄ III Antychrysta!

Persage X 33, 66
Kraj nad Wisłą podzielony na pół,
Bliźniacy lubią władzę i rewolty.
Krasomówczy Kaszub o języku węża, (Germańskie plemię Bastranów żyło na obecnych Kaszubach przed przybyciem Słowian, Tusk sepleni))
Ochroni kraj mimo wielu wrogów.

Kobieta ze wschodu Europy 
Odkryje to co zawsze żyje
Choć rad jest bez duszy to powoduje zranienia
Aż zostanie sztucznie wytrzebiony.
 itd itp.

Nie, 9 maj 2021 12:08 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

Tak tak sluchajcie Jackowskiego nakrecajcie sie a potem placzcie bo sami sie wkopaliscie. Jackowski przewiduje co moze byc a wy to swoimi myslami zasilacie i macie czego sie obawialiscie. Ja dlatego przestalam go ogladac. To ja kreuje rzeczywistosc. Nie oddaje mojej mocy innym

Sob, 8 maj 2021 16:46 | ocena: + 2

-relatysta | Załogant

Oto cała Polska.
Kilka wzmianek o Putinie uaktywniło narodową prawice i stał się pan Jackowski - passę.
TV Republika - "Kulisy manipulacji" - cała audycja o tym jaki to zły człowiek i mało patriotyczny; nie wspominając o wpisach na Twitterze Stanisława Żaryna - rzecznika ministra służ specjalnych.
U Marcina Roli też już Pana niema.
Przykre i smutne - polskie piekło.
Nie ma co się z koniem kopać.

Sob, 8 maj 2021 13:27 | ocena: -4

Kepos | Załogant

Dusza człowieka nie jest zdolna do jasnowidzenia. Do jasnowidzenia może być zdolny Duch człowieka (Anioł Stróż) lub jego "przypisany". Sposobów widzenia przyszłości jest co najmniej dwa. Pierwszy to jest taki, że to co przewidujemy, to trzeba potem przy tych zdarzeniach przyszłych być i tak jak my będziemy tą rzeczywistość odbierać, to tak samo będziemy ją wcześniej przedstawiać przy jasnowidzeniu. To jest sposób Nostradamusa. Drugi sposób to jest taki, że Duch człowieka (przypisany) zna sprawy z plotek w swoim wymiarze co ma się stać i za pomocą wyuczonych rekwizytów np. karty przekazuje to swojemu człowiekowi.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 8 maj 2021 15:58 | ocena: + 4

JOK3R | Załogant

@Kepos, Skąd to wiesz? Badałeś naukowo to w jakiś sposób, masz jakieś dowody żeby tak twierdzić czy wyciągasz bajki z kapelusza? Może Ci się to przyśniło? Sorry ale na prawdę nie powinno się wierzyć na słowo w każde zdanie czy tezę napisane w internecie bo takie coś może napisać ktokolwiek o czymkolwiek i w jakiejkolwiek intencji, której czytający może nie być świadomy. Np. zdanie o "przypisanych aniołach stróżach", jeden potraktuje jako bajkę a-la Harry Potter, inny się zaśmieje, a jeszcze inny w to uwierzy i będzie święcie przekonany, że to jedyna prawda i będzie się modlił pół dnia do mitycznego chóru aniołów, których istnienia prawdopodobnie nikt do tej pory nie udowodnił z niebudzącą wątpliwości pewnością. Czy one są? Nie wiem, wygląda na to że nie. Czy jesteś w stanie udowodnić ich istnienie? Nie, bo niby jak? Chcesz wierzyć w ich istnienie? Proszę bardzo. Co, jeśli kiedyś okaże się, że nic takiego nie istnieje i nigdy nie istniało, lecz było jedynie wymysłem ludzkiej wyobraźni? I na tym polega problem z tymi wszystkimi opowieściami. Do momentu kiedy technika, bądź niepozostawiająca wątpliwości obserwacja pozwoli nam z pewnością odpowiedzieć: "tak właśnie jest" lub "nie, nie jest tak" to uważam, że przy każdym takim komentarzu czy artykule o jakiś wymiarach, portalach itp. których nikt nigdy nie widział i nikt istnienia nie jest w stanie udowodnić, czy zrobić z tego jakiegokolwiek użytku dla dobra ludzkości - powinno się pisać takie wielkie podkreślone zdanie: uwaga poniższe twierdzenie (czy tekst) to jedynie hipoteza bądź luźne rozmyślania autora mogące nie oddawać prawdziwego obrazu rzeczywistości. Myślę, że to pomogło by wielu ludziom, szczególnie, gdy widzę, że niektórzy na prawdę odlatują i brną w nieprzebytych wręcz oparach absurdu.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 9 maj 2021 09:15 | brak oceny

Kepos | Załogant

@JOK3R, sprawy, o których piszę zapoznałem bezpośrednio i dokładnie widziałem, miałem opowiedziane i sam zadawałem pytania. Więcej zapoznałem niż ci co widzieli UFO i kosmitów, a którym tak bardzo ludzie wierzą.
Moja wiedza choć tak bardzo prosta wykracza poza współczesną epokę.

Nie, 9 maj 2021 12:14 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@JOK3R, kepos to po prostu zwykly troll. ja sie dziwie ze fundacja go jeszcze nie zbanowala

Sob, 8 maj 2021 11:58 | brak oceny

H_anka | Załogant

Nie mogę nic poradzić na to, że napawa mnie smutkiem oglądanie tego stylu, w jakim pan Jackowski próbuje to dyskutować z widzami, to ich pouczać, to się im podobać, to walczyć o to, by choć przez chwilę mówić poprawnie po polsku....

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.