Dziś jest:
Wtorek, 17 maja 2022

Ludzkość na Ziemi żyje obecnie w niegodziwym nadmiarze materialnych pragnień i przyjemności.
/Billy Eduard Meier, najsłynniejszy kontaktowiec z UFO na świecie/

Komentarze: 2
Wyświetleń: 3900x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 18 lip 2021 10:47   
Autor: FN, źródło: FN   

WIELKI EKSPERYMENT PROJEKTU MESSING – NA CELOWNIKU… HISTORIA JOSEPHA SMITHA

We wrześniu 2021 chcemy wykorzystać zespół naszych jasnowidzów z Projektu MESSING do sprawdzenia historii Josepha Smitha - założyciela Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich (powszechnie nazywanych Mormonami). Kim byli „Aniołowie”, którzy wręczyli mu złote tablice? Skąd pochodzili? Czy Joseph Smith mówił prawdę? Sprawdzą to najlepsi polscy jasnowidze.

 

Osoby śledzące serwis FN wiedzą, że bardzo zainteresowała nas historia Mormonów, czyli Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich (powszechnie znani jako Mormoni). Opowieść Josepha Smitha przypomina nie tylko przygody Indiana Jonesa, ale także jest niczym żywcem wzięta z historii o Bliskich Spotkaniach Trzeciego Stopnia z UFO.

W tej historii występują świetliste postacie, jakieś artefakty (Złote Tablice zawierające rzekomo prawdziwą historię Jezusa, który po ukrzyżowaniu powędrował do Ameryki Północnej), światła na niebie, wizje przekazane za pomocą telepatii itp.

O Mormonach pisaliśmy już w serwsie:

https://www.nautilus.org.pl/artykuly,4123,tajemnica-historii-mormonow--niezwykle-watki-znane-z-tematyki.html?LoFi=1

 


Tym razem chcemy wykorzystać siłę naszych jasnowidzów skupionych w ramach projektu MESSING, który od wielu lat funkcjonuje w ramach Fundacji Nautilus. Pomysł PROJEKTU MESSING jest bardzo prosty: oto najlepsze media i osoby jasnowidzące niezależnie od siebie robią wizję na ten sam temat, a potem konfrontuje się ich wizje.


Adres Projektu Messing:

http://www.messing.org.pl


Wiele lat zabrało nam zrobienie listy takich jasnowidzów, z którymi podjęliśmy współpracę. Oczywiście „perłą w koronie” jest nasz przyjaciel Krzysztof Jackowski, ale są tam także inni znakomici jasnowidze, a takich w Polsce nie brakuje Jak działa projekt Messing? Ideałem jest to, co pokazał nowozelandzki program „JASNOWIDZ NA TROPIE ZBRODNI”. Jeśli ktoś nie oglądał żadnego odcinka tej serii (my dokumentujemy wszystko, co w TV pokazuje się w związku ze zjawiskami niewyjaśnionymi), to specjalnie dla takich osób poniżej jeden z odcinków tej znakomitej serii pt: „Zbrodnia na statku”. Historia opowiada o zbrodni na statku. Film znakomicie pokazuje, jak wygląda praca jasnowidzów, a także to, co od dawna opisuje jasnowidz Krzysztof Jackowski, czyli kontakt z duszami zmarłych.

 

Bardzo podobny pomysł dotyczy tego, co jest związane z naszym planem zbadania historii Josepha Smitha. Wybrani przez nas jasnowidze otrzymają prośbę o odpowiedzenie na kilka pytań:

Czy Joseph Smith sam napisał księgę Mormona?

Czy spotkał się ze świetlistymi istotami?

Jeśli tak, to kim one były?

 Gdzie znajdują się tzw. Złote Tablice?

Czy w tej historii – zgodnie z tym, jak podejrzewamy – jest element związany z UFO?

 

W tej sprawie współpracujemy z p. Arturem Wójtowiczem, który w Polsce jest jedną z nielicznych osób, która ma potężną wiedzę na temat tego kościoła i historii Josepha Smitha (zajmował się tym naukowo). Pan Artur z zainteresowaniem przyjął naszą hipotezę o związkach tej historii z UFO, a nawet sam zaczął szukać informacji o tym, jak sami Mormoni traktują temat UFO. Zgodził się nawet opowiedzieć o tym podczas połączenia z pokładem okrętu Nautilus.

I tak powstał materiał wideo, który jest zamieszczony w jego witrynie i który polecamy wszystkim interesującym się tematem UFO, których także zafascynował temat historii Josepha Smitha. Będzie także monitorował eksperyment Projektu Messing, który będzie dotyczył tej sprawy.

Poniżej materiał wideo „Czy Joseph Smith widział UFO?”, którego obejrzenie bardzo polecamy:

Autor wideo-bloga na youtube.com przysłał do nas także materiały dotyczące historii Josepha Smitha, które natychmiast dołączyliśmy do dokumentacji projektu. Poniżej je prezentujemy:
Eksperyment Projektu MESSING odbędzie się we wrześniu, ale już teraz nie możemy się doczekać, jakie przyniesie rezultaty. Jak w praktyce będzie wyglądał? Tego na razie nie zdradzimy. Będzie to jednak jedna z pierwszych prób zweryfikowania za pomocą osób o zdolnościach do postrzegania pozazmysłowego  historii, na którą oparła się jedna z największych na świecie wspólnot religijnych. Szczegóły już wkrótce!

Ale to nie wszystko.

Pan Artur Wójtowicz przysłał na pokład okrętu Nautilus intrygujące zdjęcie, które prezentujemy poniżej.Co ono przedstawia? Dlaczego jest tak ciekawe? O tym jest jeden z odcinków wideo-bloga Artura Wójtowicza.

 UWAGA WSZYSCY MIŁOŚNICY UFO!

 

Suenne i nasi czescy przyjaciele interesujący się fenomenem UFO uruchomili polskojęzyczną wersję swojego serwisu, którą bardzo polecamy!

https://pl.suenee.cz/


 

20 listopada 2021 odbędzie się w Pradze międzynarodowa konferencja o UFO, w której będzie także skromna reprezentacja okrętu NAUTILUS. Wykład FN podczas tej konferencji będzie wyjątkowy – zaprezentujemy historie zupełnie nieznane, także wiele rzeczy powiemy po raz pierwszy… serdecznie zapraszamy, jeśli ktoś tego dnia będzie w czeskiej Pradze!


Komentarze: 2
Wyświetleń: 3900x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 18 lip 2021 10:47   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (2)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 27 lip 2021 23:25 | ocena: + 1

Natenczas_Wojski | Załogant

Spotkałem kiedyś Mormona na ulicy w centrum Lublina. Właściwie to na Placu Litewskim, który jest centralnym punktem miasta, kojarzonego z polsko-litewską Unią Lubelską. Mormon nie był sam, było ich kilku - pięciu czy sześciu. Okazało się, że wszyscy to Amerykanie ze Stanów i przyjechali do nas w ramach działalności misyjnej, żeby... nawracać Polaków-Katolików na wiarę mormonów. Nawracanie to praktykowali na wzór Świadków Jehowy, czyli przez indagowanie przypadkowych osób i bezpośrednie głoszenie "Słowa Bożego", cokolwiek przez to rozumieli. Ten, który mnie zagadnął bardzo dobrze mówił po polsku, z lekkim tylko anglosaskim akcentem. Może miał jakieś korzenie polskie, nie spytałem? Ale raczej nie... Na pytanie skąd konkretnie pochodzi odpowiedział, że z Arizony. Stwierdził przy tym, że na specjalnych kursach wyuczył się naszego języka w tym jedynym celu, aby prowadzić w Polsce działalność misyjną. Wszyscy to byli młodzi ludzie, na oko - studenci! Wszyscy biali. Ubrani elegancko, w garnitury. Dla mnie wydali się tak dziwni i egzotyczni, jakby nie z tego świata. Całkiem, jak gdybym spotkał Ufoków, albo MIB-ów. No bo wychodzisz sobie z domu i ni stąd ni zowąd natykasz się w biały dzień na Mormona! Tego z Arizony zapytałem czy nie brakuje mu w polskim krajobrazie kaktusów i kanionów? Przyznał, że owszem krajobraz naszego kraju widzi mu się jako dość egzotyczny, a polski klimat raczej jest chłodny w porównaniu z arizońskim skwarem. Zaczęliśmy trochę rozmawiać na luźne tematy, a w rozmowie niby przypadkiem napomknąłem, że kiedyś chciałbym pojechać do USA, a w szczególności do Salt Lake City - bo to jakoś w głowie skojarzyło mi się z ichnim mormoństwem. Gość wyraźnie się ożywił i zaczął zapewniać, że jest to piękne miejsce. Pytał, czy nie mam aby jakichś kontaktów w Stanach... Na koniec życzyliśmy sobie wszyscy wzajemnie "good luck" i tak się rozstaliśmy. Dostałem od nich na pożegnanie broszurkę o Kościele Mormona, którą zapamiętałem głównie ze względu na nietypową (oszczędną, wręcz ascetyczną), lecz jednocześnie wykwintną szatę graficzną. Zachowałem ją i gdzieś trzymam jeszcze w którejś z szuflad. W domu jak powiedziałem, że widziałem się z Mormonami uznali, że zbyt mocno przygrzało mnie wiosenne słońce. Na szczęście nie był to Prima Aprilis, więc musieli uwierzyć...

Śr, 21 lip 2021 00:06 | ocena: -1

majomir | Załogant

Nie mogę się już doczekać video relacji z tego spotkania, znowu będą nosić karła na rękach i ten koleś podobny do Dr. Profesora Torgalskiego z kotem ten głosik niby hipnotyzująco halucynogenny a zarazem piskliwy po prostu łał
Wiadomości od Zoltana Klucznika prosto z groty Redgara

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Rosyjscy blogerzy zajmujący się wojskowością mają być zszokowani stratami, jakie Rosjanie ponieśli podczas próby forsowania Dońca - twierdzi amerykański Instytut Studiów nad Wojną. Jak czytamy w analizie, 'próba przeprawy przez rzekę wykazała oszałamiający brak zmysłu taktycznego'.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

RODZINA WAWRZONKÓW O EMILCINIE

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.