Dziś jest:
Piątek, 3 grudnia 2021

Nie budźcie mnie nawet na koniec świata, chyba że miałby naprawdę dobre efekty specjalne.
Roger Zelazny, pisarz S-F

Komentarze: 2
Wyświetleń: 3372x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 30 lip 2021 07:22   
Autor: FN, źródło: FN   

TAJEMNICA UFO: 'ONI' NIE CHCĄ, ABYŚMY ICH WIDZIELI!

Każdego dnia na pocztę FN przychodzą fotografie od zdziwionych czytelników serwisu, którzy wykonując fotografie na wakacjach nie wiedzieli absolutnie niczego na niebie, a potem zauważyli na zdjęciu dziwne obiekty. Technika wykorzystywana przez pojazdy UFO pozwala je skutecznie otaczać polem maskującym – to jeden z kluczy do zrozumienia tego fenomenu. Obce cywilizacje chcą trzymać ludzkość w przeświadczeniu, że jesteśmy „sami w kosmosie”. To jest potrzebne na tym etapie naszego rozwoju - mamy być przekonani, że Ziemia to jedyna zamieszkała planeta. Trzeba "obcym" przyznać, że potrafią to robić znakomicie.

 

W naszym serwisie youtube zamieściliśmy wykład Marca Davenporta, nieżyjącego od kilku lat amerykańskiego badacza UFO, którego opinia na temat obiektów UFO zawsze była zgodna z tym, co my myślimy o tym zjawisku. Marc miał 100 procent racji, kiedy mówił o wykorzystywaniu przez te obiekty zjawiska związanego z manipulacją czasu, a mówiąc jeszcze precyzyjnie z zakrzywianiem przez te obiekty czasoprzestrzeni. Dzięki zaawansowanej technice obce istoty są w stanie tworzyć coś w rodzaju małego wszechświata wokół statku, rodzaj bańki, w której narzucają własne prawa fizyczne. Dzięki temu potrafią robić wszystkie rzeczy, które dla ludzi wydają się być na pograniczu magii, tymczasem jest to tylko i wyłącznie zaawansowana technika. Marc Davenport tłumaczył dokładnie, że to właśnie wyjaśnia bardzo dużo rzeczy, w tym ich umiejętność zatrzymywania czasu, zmieniania kształtów pojazdów, przenikania przez materię itd. Ten wykład jest tak ważny dla zrozumienia istoty UFO, że jeszcze raz – jeśli ktoś z czytających serwis go przeoczył – dajemy do niego poniżej link.

Mimo, że od śmierci Marca Davenporta minęło już tyle lat, do dziś nie możemy się pogodzić z jego odejściem. Naprawdę nikt jak on nie potrafił w sposób jasny, wręcz oczywisty wyjaśnić fenomen związany z zakrzywianiem czasoprzestrzeni przez obiekty UFO, ale powróćmy do głównego tematu.

Każdego dnia otrzymujemy fotografie przysłane przez czytelników serwisu FN, na których oni ze zdziwieniem zauważają dziwne obiekty na niebie. Oczywiście w trakcie wykonywania zdjęcia niebo było absolutnie czyste, a dopiero potem na ekranie komputera zauważyli oni coś dziwnego. Zdjęcia te prezentujemy w różnych miejscach naszego serwisu, ale najczęściej robimy to w naszym dziale ZDJĘCIE DNIA.

/poniżej link do najnowszej publikacji/

https://www.nautilus.org.pl/zdjecie-dnia,1550,ufo-nad-samolotem-ladujacym-na-lotnisku-w-radawcu---18-kwietnia.html

 

Nawet jeśli założyć, że tylko 10% takich fotografii zawiera prawdziwe obiekty UFO, to i tak ilość takich zdjęć jest naprawdę szokująca - na pokład okrętu Nautilus dociera niekończący się strumień zdjęć UFO i filmów z tymi obiektami.


  Absolutnie najcenniejsze są fotografie, na których widać obiekty UFO które były widziane przez świadka i który wykonał zdjęcia w bardzo dobrej jakości, na których widać nawet elementy obiektu UFO. Tego typu fotografie zdarzają się rzadko, ale jednak się zdarzają. Przygotowujemy większą publikację o serii takich fotografii, które zostały wykonane w Polsce w 2009 roku. Świadek widział ten obiekt na niebie, ale – jak opisuje – po wykonaniu kolejnego zdjęcia UFO po prostu zniknęło!


Tego typu sytuacja, że świadek widzi obiekt, a następnie UFO wręcz w sposób magiczny rozpływa się w powietrzu, jest wręcz klasyczna dla obserwacji UFO. Bardzo często jednak świadkowie obserwacji popełniają błąd myśląc, że obiekt odleciał lub wręcz „wyparował”, kiedy on znajduje się cały czas w tym samym miejscu, a jedynie uruchomił pole maskujące związane prawdopodobnie z zakrzywianiem czasoprzestrzeni, co tak pięknie wyjaśnił Marc Davenport w swoim wykładzie. Gdyby świadek w przypadku opisywanym powyżej zamiast bezgranicznego zdumienia, że obiekt UFO „nagle zniknął” nie reagował na ten fakt i nadal robił zdjęcia czystego nieba, mógłby potem przekonać się, że UFO jest cały czas w tym samym miejscu, lecz po prostu jego oczy nie widzą pełnego zakresu pasma światła i dzięki temu pojazd skutecznie się schował za polem maskującym. Oczywiście pojazd mógłby być rozmazany, jakby „trochę za mgłą”, ale nadal byłby widoczny na zdjęciu czy filmie.

W 2005 roku w Las Vegas podczas spotkania badaczy UFO z całego świata tym wątkiem manifestacji UFO zajął się meksykański badacz fenomenu Niezidentyfikowanych Obiektów Latających, Jaime Maussan. Pisaliśmy kiedyś o tym, ale przy okazji tej publikacji warto to przypomnieć. Maussan w trakcie swojej prezentacji przedstawił dwa nagrania wykonywane w tym samym czasie z dwóch różnych kamer. Jedna z nich była wyposażona w filtr podczerwieni. Skierowane one były na ten sam fragment nieba, ale ta z filtrem podczerwieni rejestrowała obiekt UFO wiszący nieruchomo nad ziemią. Kamera bez filtra nie rejestrowała absolutnie niczego. Oto screeny z tej znakomitej prezentacji:Dla osób, które być może jeszcze nie miały okazję zobaczyć wykład Jaime Maussana wygłoszonego w Las Vegas w 2005 roku, zamieściliśmy go w naszym serwisie vimeo. Od mniej więcej 20 minuty wykładu Jaime Maussan prezentuje ów niezwykły aspekt manifestacji obiektów UFO, które potrafią zasłonić się polem maskującym. Poniżej jest ten materiał:

 

Powoli podnosimy się po małym "Armagedonie" przez liczbę korespondencji i spraw (zdjęcia, filmy, relacje itp.), które w ostatnich tygodniach dotarły na pokład okrętu Nautilus. Do końca tygodnia już powinno być wszystko OK.

Poniżej dwa materiały z naszej "poczty do FN".


From: [...]
Sent: Tuesday, July 27, 2021 9:26 AM
To: Fundacja NAUTILUS [...]

Subject: wrzesen 2019 i ludzie meiera i sars2

Właśnie przypadkiem znalazłem film z ciekawym zbiegiem okoliczności
ludzie Meiera z Kanady we wrzesniu 2019 opublikowali film o możliwych przyszłych wydarzeniach lub pewnych - w 43.51 jest obrazek z koronawirusem no i mowa o superwirusach
2019.06.09 - An Unpleasant Future Awaits - Michael Uyttebroek - YouTube
jak powszechnie wiadomo sarscov2 byl wykryty grudniu 2019.

Pozdrawiam Załogę Nautilusa :)43 minuta 38 sekunda 

From:[...]
Sent: Wednesday, July 28, 2021 11:54 PM
To: [...]
Subject: Zjawiska swietlne na niebie, Warszawa 28.07.2021

Witam serdecznie,

Koleżance
 podczas wieczornego biegania udalo sie nagrac dosc nietypowe zjawiska
świetlne
,
dziś w Warszawie
około
 godziny 21:30

Zjawiskom tym nie towarzyszyły żadne dźwięki, co ciekawe miało to miejsce na niebie mniej wiecej nad ambasadą USA.
Zjawiska te wystąpiły na znacznej wysokości, zdecydowanie wyżej niż 200-300m, "wewnątrz chmury"

Zastanawiam sie czy mogło być to wywołane przez projektory/lampy na ziemi,
jednakże koleżanka twierdzi że nie było widać typowego snopu światla idącego od ziemi, nie słychac było rowineż aby w okolicy miało miejsce jakies wydarzenie.
Cz były już odnotowywane przypadki tego typu świateł na niebie, lub czy moze to byc zwykle zjawisko atmosferyczne?

Prosze dać znać jeżeli mieli Państwo więcej takich zgłoszeń lub maja jakies infromacje na ten temat.

Prosze wybaczyć niską jakość ale ja kto zwykle bywa, film został nagrany telefonem

Pozdrawiam serdecznie,
[...]


 

I jeszcze jeden film przysłany przez naszego czytelnika z tym samym  "dziwnym zjawiskiem na niebie".

 

Poniżej wyjaśnienie zagadki.
Od:Orion_1957
edward1957@op.pl

Witam serdecznie Fundację Nautilus !

W nawiązaniu do informacji dot. tajemniczych świateł widzianych wieczorem w dniu 28.07.2021 r na niebie nad Warszawą w chciałbym powiedzieć, że oczywiście był to cudowny widok bo sam rejestrowałem te światła ale muszę wszystkim powiedzieć, że to nie było UFO ani żadne zjawisko tylko iluminacja świateł. Widać było snopy światła puszczane od podstawy a na niebie bardzo ciekawy i efektowny pokaz. Z uwagi, że mieszkam w Centrum Warszawy mogłem je dokładnie śledzić od strony zachodniej tj. światła były od strony ul. Świętokrzyskiej. Widać je było faktycznie na całym niebie nawet od strony Stadionu Narodowego. W pierwszej fazie sam pomyślałem, że pojawiło się dziwne zjawisko na niebie ale po chwili było wiadomo, że gra świateł była zaprogramowana. W związku z powyższym ok 20 zdjęć usunąłem z aparatu. Gdybym miał je w koszu komputera to oczywiście byłby do odzyskania celem zaprezentowania ale usunąłem je jak wspomniałem z karty aparatu. Nie chciałem wysyłać do Fundacji bo było wiadomo, że zostaną uznane za światła pochodzące z jakiejś imprezy okolicznościowej w Warszawie i tak też się zapewne stało.
Pozdrawiam całą załogę Fundacji
( Orion_1957 )

Komentarze: 2
Wyświetleń: 3372x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 30 lip 2021 07:22   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (2)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 1 sie 2021 10:08 | ocena: + 3

magdakowalska48 | Załogant

Jakby ufo nie chcialo zebysmy je widzieli to do dzisiaj bysmy o tym nie wiedzieli .

Sob, 31 lip 2021 16:41 | ocena: -2

Korben | Załogant

No i proszę, doczekałem w końcu rzetelnego podejścia do wyjaśniania zjawisk. Nie żadne ufo, a reflektory (na wcześniejszych filmach z telefonu również wygląda to na tego typu iluminacje) Chociaż w pierwszej chwili (film nr. 1 i ustawienie świateł w linii i zapalanie ich "po kolei") przypominało coś, co sam kiedyś widziałem na niebie będąc w domu, tylko, że ja to widziałem na dość niskim pułapie, więc trudno mi to było tłumaczyć imprezą/reflektorami.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

2 grudnia:// [...] Zapraszamy wszystkich do obejrzenie filmu Zbigniewa Blani-Bolnara z 1994 p.t.: 'Zdarzenie w Emilcinie' Film trwa ponad 1,5 godziny i jest najdłuższym dokumentem o przypadku CE III w historii. Można go obejrzeć w naszym serwisie, jest zaprezentowany w okienku FILM FN  [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 1 gru 2021 08:30 | 29 listopada 2021 jeden z naszych czytelników widział przelot jasnego obiektu nad Żywcem. Była to jasna kula, która poruszała się i zatrzymywała, w pewnym momencie jak opisuje świadek 'zgasła'. Manifestacja była widoczna ok. 20 sekund , natomiast według świadka była godzina ok. 23.55, czyli tuż przed północą.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Piątek, 19 listopada 2021 | Zgadzam się z Krzysztofem Jackowskim, że jesteśmy w przededniu wielkiej światowej wojny, choć widzę ją zupełnie gdzie indziej niż jasnowidz z Człuchowa i trochę inaczej. Moim zdaniem wybuchnie nie na Bliskim Wschodzie i nie w pobliżu tak znienawidzonego przez najsłynniejszego obywatela Człuchowa Izraela (którego cały czas nazywa małym państwem, którego nazwy nie wymieni), ale być może w dwóch punktach...

czytaj dalej

FILM FN

ZDARZENIE W EMILCINIE - DOKUMENTACJA o Bliskim Spotkaniu III Stopnia z UFO w 1978 roku - ARCHIWUM FN

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.