Dziś jest:
Niedziela, 27 listopada 2022

Posłuchaj mnie Solonie, będzie to opowieść dziwna, ale ze wszech miar prawdziwa...
Platon - „Timajos”

Komentarze: 9
Wyświetleń: 5827x | Ocen: 14

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 21 sie 2021 05:13   
Autor: FN, źródło: FN   

TO LICZBY KIERUJĄ TWOIM ŻYCIEM – WSZECHŚWIAT JEST LICZBĄ

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat – tak uważał Galileusz. Pitagoras z kolei mówił, że wibracje urodzenia to rodzaj pieczęci, jaką dostajemy od wszechświata na całe życie i to właśnie liczby sprawiają, że spotykają nas kolejne ważne wydarzenia. O znaczeniu liczb mówią także obce cywilizacje.

 

 

O numerologii pisaliśmy wiele razy na przestrzeni ostatnich 25 lat istnienia w sieci www (Nautilus pojawił się w przestrzeni wirtualnego oceanu naszej planety w 1996 roku, czyli 25 lat temu!), ale zawsze numerologia pojawia się przy okazji różnego rodzaju historii prezentowanych w na pokładzie okrętu Nautilus. Oto przykład najnowszy z naszego działu XXI PIĘTRO – Twoja Historia.

NIEZWYKŁA ZBIEŻNOŚĆ DAT I NUMERÓW SAMOLOTU W AFGANISTANIE

https://www.nautilus.org.pl/xxi-pietro,1279,18-sierpnia-2021--niezwykla-zbieznosc-dat-i-numerow-samolotu.html

 

Numerolodzy tłumaczą, że całe nasze życie jest wyższą matematyką. Liczby pojawiają się przy każdym naszym kroku, każdej naszej decyzji.

Numerologia wyróżnia dziewięć podstawowych energii – odpowiadają im liczby od 1 do 9 (0 podnosi ich wartość). Po zsumowaniu wszystkich cyfr z naszej daty urodzenia i sprowadzeniu ich do jednej, dowiadujemy się, że jesteśmy jedynką, czwórką, siódemką, ósemką i tak dalej. Każdej tej liczbie ma odpowiadać inny typ osobowości.

 

Jedynki to pionierzy, osoby pewne siebie, przebojowe. Dwójki – dyplomaci i mediatorzy, wrażliwcy. Trójki – artyści, optymiści, dusze towarzystwa. Czwórki – rzetelni budowniczowie, świetnie zorganizowani i dość zasadniczy. O piątkach zwykło się mówić, że są wiecznymi wędrowcami, obdarzonymi ponadprzeciętną witalnością, podczas gdy dla szóstek najważniejsza jest rodzina, miłość, opieka. Siódemka kojarzy się z wiedzą, poszukiwaniem głębi życia, intuicją, ósemka z władzą, pieniędzmi, umiejętnością zarządzania materią, a dziewiątka z ideałami, służbą innym.

Istotne są też imiona, nazwiska (według numerologii litery mają określoną wartość liczbową).

Cyfry przyporządkowane poszczególnym literom

1            2            3            4            5            6            7            8            9

A            B            C            D            E            F            G           H           I

J             K            L            M          N           O           P            Q           R

S            T            U           V            W          X            Y            Z           

 

Liczby pojawiają się także w wiedzy dotyczącej obcych cywilizacji. Przykładem może być wielokrotnie pojawiająca się ostatnio na pokładzie okrętu Nautilus książka „Abduction to the Ninth Planet : A True Report by the Author Who Was Physically Abducted to Another Planet” (przetłumaczona w Polsce pod dziwnym tytułem „Misja”) Michel`a Desmarquet`a. Autor relacji przebywając na statku obcych ze zdumieniem spostrzegł na jednym z monitorów panelu sterującego UFO pojawiające się… cyfry arabskie tak dobrze znane na Ziemi!

Istoty z planety Thiaoouba były bardzo rozbawione jego reakcją. Wyjaśniły, że cyfry arabskie pochodzą od nich, były przez nich stworzone i posiadają w sobie coś więcej (grafika) – każda ma informację o swoim numerze. Ich kształt nie jest przypadkowy.
Istoty z planety Thiaoouba wytłumaczyły Michelowi Desmarquet, że kiedyś przed wiekami ludzie zamieszkujący tereny Bliskiego Wschodu otrzymały od obcych tę wiedzę, stąd niezwykłe podobieństwo cyfr.

 

Na koniec ciekawostka z naszej poczty także mająca związek z numerologią – email dostaliśmy 20 sierpnia 2021.

From: […]
Sent: Friday, August 20, 2021 11:57 PM
To: Fundacja Nautilus
Subject: Ten sam Chinook w Wietnamie i Afganistanie.

 

Witam.

Na łamach FN czytałem ostatnio o zbiegu okoliczności który dotyczył numeru identyfikacyjnego jednego z samolotów transportowych użytego do ewakuacji z Afganistanu.

Historia Chinuka o numerze identyfikacyjnym 154038 moim zdaniem jest jeszcze ciekawsza.

Oto link do artykułu.

https://warisboring.com/from-saigon-to-kabul-the-tragically-ironic-tale-of-the-little-sea-knight-that-could/

Pozdrawiam […]

 

Z Sajgonu do Kabulu – tragiczno-ironiczna opowieść o "małym rycerzu morskim ", czyli helikopterze CH-46 Sea Knight o numerze seryjnym 154038.

Gdy siły amerykańskie wycofują się, a spanikowani sojusznicy uciekają z Afganistanu opanowanego przez talibów, jedna niezwykła maszyna - która już raz podobną sytuację przeżywała w Wietnamie - wpadnie w ręce wroga.

 Dzielny CH-46 Sea Knight, numer seryjny 154038, brał wcześniej udział w ewakuacji Amerykanów i Południowych Wietnamczyków z Sajgonu, gdy wojska północnowietnamskie zajęły miasto pod koniec wojny wietnamskiej.

 Znana jako "Operacja Frequent Wind", misja miała na celu ewakuację amerykańskich cywilów i "zagrożonych" Wietnamczyków z upadającego kraju, który został opanowany przez Północnych Wietnamczyków po wycofaniu się USA z powodów politycznych.

W operacji brał udział 154038, który po raz pierwszy został przydzielony do US Marine Corps w 1967 roku. Podczas operacji Frequent Wind, 154038 został sfotografowany na pokładzie USS Hancock, uwieczniając swoją obecność podczas tego rozdziału historii.


Stary rycerze o numerze 154038 wielokrotnie zmieniał właściciela aż do 2011 roku, kiedy to dokumentacja uzyskana przez Helis.com wskazuje, że 5 grudnia został przekazany do Biura Departamentu Stanu USA zajmującego się zwalczaniem  narkotyków.

 W latach 2015-2020 ten fantastyczny i sprawdzony helikopter Marynarki Wojennej działał w Afganistanie, a potem został przekazany firmie Red Air Transport, która zdecydowała się zatrzymać śmigłowiec w USA.

I oto nagle 15 sierpnia 2021 roku nasz bohater 154038 został zauważony podczas ewakuacji personelu USA z Afganistanu wraz ze śmigłowcami Chinook.

W odpowiedzi na post na stronie Barstool Operators na Facebooku, który zawierał zdjęcia tego weterana, mężczyzna pragnący zachować anonimowość twierdził, że jest… synem człowieka, który latał 154038 w Wietnamie! I tak historia zatoczyła koło.

 

"Ten 46 był pilotowany przez mojego ojca" - stwierdził mężczyzna dodając, że 154038 był jedynym CH-46 DoS "pracującym przez cały dzień w czasie ewakuacji ".

Mężczyzna powiedział, jaki los spotkał ten śmigłowiec. Został on po prostu porzucony w Afganistanie.

- Po tym jak wylądował po raz ostatni, wyłączyli wszystko co mogli w tym helikopterze i zostawili go na lotnisku.

 

I w ten sposób, jak się wydaje, kończy się historia 154038, ale… jeśli wierzyć w numerologię, to może sią zdarzyć tak, że kiedyś ta maszyna znowu powróci tam, skąd przybyła, czyli do USA. Jak to możliwe? Media i jasnowidze (w tym Krzysztof Jackowski) mówią, że tym razem historia Afganistanu potoczy się inaczej i Talibowie już niedługo będą mieli poważny kłopot. Z kim? Z Afgańczykami, którzy są ludźmi którzy już wiedzą, że „inny świat istnieje”. Dajmy im tylko trochę czasu…

Poniżej poruszająca scena – jedna z afgańskich rodzin przekazuje wycofującym się amerykańskim żołnierzom małe niemowlę, aby nie musiało spędzić życia w „religijnym raju Talibów”.

Komentarze: 9
Wyświetleń: 5827x | Ocen: 14

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 21 sie 2021 05:13   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (9)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 8 wrz 2021 13:51 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

a kim sa talibowie? ufem? afganczykami

Śr, 8 wrz 2021 13:47 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

to nie liczby kieruja moim zyciem tylko ja. a ja nikomu nie zamierzam oddawac wladzy nade mna

Pon, 23 sie 2021 16:07 | brak oceny

Rafii | Załogant

Wg daty urodzenia moja liczba to 8. Kiedyś mieszkałem pod numerem 22/22, dziś pod 35, numer dowodu to również 8, tak samo z numerem legitymacji studenckiej. Przypadek?!

Pon, 23 sie 2021 08:55 | ocena: + 1

Orion_1957 | Załogant

Wracając jeszcze do tych cyferek to muszę powiedzieć, że prześledziłem swoje imię i nazwisko podstawiając pod każdą literę odpowiednią cyfrę podaną w artykule. I jak wynika z wyliczeń w moim imieniu znajduje się sześć cyfr gdzie cztery są nieparzyste a dwie parzyste. Można wydzielić tu dwie grupy które po dodaniu dają dwie grupy cyfr- 14-tki. To samo dzieje się w nazwisku gdzie sumowanie podstawionych cyfr daje trzy grupy cyfr po 14. Pozostała jeszcze z nazwiska liczba 6. Kiedy 6 - kę rozbiję na dwójki i dodam do 14 -tek to uzyskam trzy grupy cyfr o cyfrze 16. I wiadomo już że podczas sumowania przy imieniu i nazwisku otrzymamy liczby parzyste. Ale wynika z tego że w samym imieniu jak i nazwisku występują tylko pod dwie cyfry parzyste - w imieniu 4 a w nazwisku 2. Co to w zasadzie oznacza tego nie wiem. Wiem tylko jedno, że uwielbiam cyfry nieparzyste które zawsze były dla mnie szczęśliwe i nadal tak jest. Pozdrawiam

Pon, 23 sie 2021 07:59 | ocena: + 2

Orion_1957 | Załogant

Też mam takie wrażenie, że liczby kierują naszym życiem. Pojawiają się wszędzie gdzie tylko spojrzymy. Jest w nich zawarta jakaś tajemnica która układa nam każdy dzień w naszym życiu. Coś jest w tych liczbach. Od wielu lat gram w Lotto i muszę przyznać, że występuje tu jakaś ułożona gra. Śledzę te cyfry zapisując je w notatniku i muszę powiedzieć, że np. Lotto czy Mini Lotto gra swoimi liczbami tzn. grupą numerów która pojawia się w losowaniach. Numery chodzą tymi samymi parami. Jednakże każda z gier posiada inne pary i w mniejszej ilości gdyż jest to spowodowane ilością numerów w dane grze ( 5 z 42 ) lub ( 6 z 49 ). Dlaczego jednak nie możemy trafić sporej wygranej. Jest to proste, gdyż do tych par dochodzą numery towarzyszące pojawiające się od czasu do czasu ale też są inne które w grze pojawiają się rzadziej i czasami w dość sporym odstępie czasu. Oczywiście trafić trójkę jest łatwiej bo mając swoją pewną parę czekamy tylko by wskoczył do niej numer dodatkowy co się dość często zdarza. Dlaczego tak się dzieje to trudno powiedzieć. Ktoś tą grę wymyślił tylko po to by jak najmniej ludzi wygrało a jak najwięcej wpłaciło do kasy. Kiedyś do losowania wykorzystywano tulejki wewnątrz których były ukryte numery, potem piłeczki a obecnie losuje maszyna . Skoro ona to robi to wiadomo, że już ma w swojej puli wszystkie numery złożone przez grających danego dnia. Kto wygra ? Zawsze jest pewna kwota którą można wypłacić grającym natomiast to co zostało w kasie jest tajemnicą. Pozdrawiam.

Nie, 22 sie 2021 09:44 | brak oceny

ZdjecieWsepii | Załogant

Podobno dziecko zostało przebadane przez amerykańskiego lekarza i oddane matce.

Sob, 21 sie 2021 14:14 | ocena: + 1

rafalJG | Załogant

Wróżenie z fusów też opisuje nasz Wszechświat i zawarta jest w nim pradawna wiedza ;)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 23 sie 2021 15:03 | brak oceny

SovietVixen | Załogant

@rafalJG, Co nie? Nie ma nic gorszego niz deterministyczny bullshit.

Sob, 21 sie 2021 08:07 | brak oceny

majomir | Załogant

Nie jestem expertem w matematyce ale numerologia to coś innego 1109 to nie 9,11 tu raczej chodzi o 1109 czyli atak połączonych sił niemiecko czeskich na Polskę ,dzieci głogowskie bitwa pod Nakłem śmierć i pożoga dla całego kraju. Dlaczego do tego doszło bo Zbiniu był tak mądry że wybył się do Germanów ze swoimi pretensjami że jakoby w Polsce łamana jest .........
Koło historii zatacza obrót dziś jest podobnie co ,znów szukamy pogłosu u Niemca

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

NIEZWYKŁE LOSY PILOTÓW (II WŚ)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.