Dziś jest:
Wtorek, 29 listopada 2022

Człowiek ma ogromną moc. Medytacja i wewnętrzna siła zwielokrotniają tę moc. Nie zmierzy jej ani nauka, ani żaden przyrząd. Nie ogarnie jej wielkości także ludzki umysł.
/Liao Sifu, chiński mistrz Nei Kungu/

Komentarze: 77
Wyświetleń: 9210x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 23 lis 2021 01:26   
Autor: FN, źródło: BBC, polityka.pl, CNN, gazeta.pl, onet.pl   

ŚWIAT NA KRAWĘDZI WOJNY – NA 5 MINUT PRZED ATAKIEM ROSJI NA UKRAINĘ

Takiej sytuacji jak w listopadzie 2021 nie było od wielu lat – wywiady zachodnich państw NATO ostrzegają, że ich agenci ulokowani w strukturach wojskowych ZBIR-a (Związku Białorusi i Rosji) informują o podjętej już decyzji ataku wojsk rosyjskich na Ukrainę. Co oznacza, że wojska Federacji Rosyjskiej postanowią przejąć południową Ukrainę? Konsekwencje dla europejskiego rynku energii mogą być niewyobrażalne.

 

Od wielu miesięcy przeróżni jasnowidze i media na całym świecie ostrzegają, że za chwilę rozpocznie się gigantyczna wojna. Ona ma sprawić, że gospodarka światowa wpadnie w śmiertelny korkociąg związany z rynkiem energii. Mówiąc krótko – jeden z możliwych scenariuszy zakłada, że czeka nas wszystkich brak paliwa na stacjach benzynowych, ciepłej wody w kaloryferze i prądu w gniazdku elektrycznym. Ktoś powie: drobiazg… dopóki czołgi nie zaczną strzelać w mój blok czy dom, to „żadna wojna”, a jedynie brak energii… jak na ulicach nie będzie tak, jak w grze komputerowej „Call of Duty”, to da się żyć i taka wojna, to żadna wojna!


No tak, ale taki „scenariusz zagłady energetycznej” sprawi, że przycwałuje do nas jeden z najciekawszych jeźdźców apokalipsy, czyli „Głód”. Głód przynosi się ze sobą bandytyzm i upadek wszelkich norm społecznych, a gospodarkę potrafi sprowadzić do poziomu betonu Co musi się stać, abyśmy usłyszeli tętent jego kopyt? Wystarczy odciąć Europę (w tym Polskę) od ropy i gazu ziemnego, a taki wyraźnie pomysł jest rozważany w sztabach słynnego ZBiR-a, czyli Związku Białorusi i Rosji. Wszystko za sprawą podjętej już podobno decyzji o rozwiązaniu „problemu ukraińskiego”, czyli ataku wojsk Federacji Rosyjskiej na południową Ukrainę.

SCENARIUSZE WOJNY ROSJI Z UKRAINĄ - CZY ZA CHWILĘ GROZI NAM APOKALIPSA ENERGETYCZNA?

 

Świat w listopadzie 2021 roku jest na 5 minut przed wybuchem gigantycznej wojny, jeśli tylko Rosja w swoim szaleństwie zaatakuje Ukrainę. W tej sprawie na naszych biurkach zapaliły się już wszystkie możliwe lampki alarmowe.
szef sztabu obronnego Zjednoczonego Królestwa gen. Nick Carter
Amerykanie ostrzegają Polskę przed atakiem Rosji na Ukrainę

Stany Zjednoczone ostrzec miały polski rząd przed możliwym atakiem Rosji na Ukrainę - informuje Onet, powołując się na źródła dyplomatyczne. Waszyngton miał wezwać Polskę do zbudowania szerokiej koalicji składającej się z państw bałtyckich, Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii, która miałaby powstrzymać agresywne zapędy Moskwy.

"Konflikt na granicy polsko-białoruskiej może okazać się tylko wstępem do rzeczywistych planów Kremla, którymi jest interwencja zbrojna na Ukrainie" - informują źródła z NATO. Do konfliktu mogłoby dojść już za kilka tygodni - jeszcze w tym roku.Kijów obawia się, że Putin będzie chciał oderwać południową część kraju. USA szykują sankcje, łącznie z zablokowanie Nord Steam 2. Niedawno Moskwę odwiedził też szef CIA William Burns. Miał on ostrzegać Rosję przed eskalacją działań na Wschodzie. O ciężkim sprzęcie na granicy i zbrojeniach Kremla na bieżąco informują ukraińskie portale.

Rosja koncentruje siły przy granicy

Według Haines Rosja zgromadziła w pobliżu ukraińskiej granicy znaczące siły wojskowe - znacznie liczniejsze niż w 2014 r., kiedy zajmowała Krym. Informatorzy z NATO podkreślają, że amerykański wywiad nie ma pewności, czy Kreml podjął już decyzję o ataku na Ukrainę, czy zamierza destabilizować kraj innymi środkami. Amerykańska wysłanniczka miała również wezwać do większej integracji państw bałtyckich, UE i Wielkiej Brytanii przeciwko agresywnym planom Kremla.

Nagle stało się jasne, że może dojść do niespotykanej w dziejach konfrontacji Rosji Putina z Zachodem. Kiedyś Ukraina zgodziła się zrezygnować z broni nuklearnej w zamian za gwarancję państw NATO, że zapewnią jej bezpieczeństwo. I oto w listopadzie 2021 roku po raz pierwszy mamy sytuację, kiedy Ukraina powie "sprawdzam".
Wiadomość z ostatnich dni, pozornie mało znacząca: według Amerykanów Moskwa właśnie kolejny raz przetestowała startujący z Ziemi pocisk do zestrzeliwania satelitów. Przetestowała co prawda na własnym sputniku, ale ze skutkami groźnymi dla innych użytkowników formalnie nienależącej do nikogo przestrzeni orbitalnej. Fakt, że pod oświadczeniem USA podpisał się sam sekretarz stanu Antony Blinken, świadczy o najwyższym poziomie zaniepokojenia, wykraczającym poza kwestie czysto militarne.

Władimir Putin pokazał, że naciśnięciem guzika jest zdolny wywołać go także w kosmicznej skali. Amerykanie zapowiedzieli odpowiedź. Kosmiczna konfrontacja pojawiła się jako opcja na stole. Obok innych jej elementów, takich jak kryzys na granicy Polski z Białorusią.
Kryzys na polskiej granicy, czyli wstęp do wielkiej operacji "Putin kontra Zachód"

„Rosja traktuje globalny porządek strategiczny jako obszar nieustannej walki i w tym celu używa wszelkich instrumentów narodowej potęgi” – ocenił odchodzący za kilka tygodni szef sztabu obronnego Zjednoczonego Królestwa gen. Nick Carter. Z jego pożegnalnych telewizyjnych wywiadów na nagłówki trafiły słowa, że Wielka Brytania musi być gotowa na ewentualność wojny z Rosją w Europie.

W jego opinii gromadzenie wojsk u granic Ukrainy i aktywne zaangażowanie w pomoc reżimowi Aleksandra Łukaszenki są początkiem tej operacji, rodzajem przygotowania do ataku na Ukrainę. I jeszcze jedno ostrzeżenie - jego zdaniem wojna może wybuchnąć nawet przez przypadek, skoro naprzeciwko siebie stoją potężne wojska.

W tej sytuacji brytyjscy komandosi z wojsk spadochronowych oraz z legendarnego SAS zostali postawieni w stan wysokiej gotowości. Mają być dostępni w ciągu kilku godzin, gdyby napięcie wywołało iskrę, np. na Ukrainie.
Kijów przewiduje, że rosyjski potencjał osiągnął poziom, w którym atak staje się wykonalny w każdej chwili. Do Moskwy dzwonią Merkel i Macron. Nieoczekiwanie francuski prezydent miał zapowiedzieć obronę integralności terytorialnej Ukrainy. Co oznacza ta deklaracja? Zaangażowanie się państwa z NATO (czyli Francji) w wojnę z Rosją.

Front konfrontacji Rosji z Zachodem jest dziś dłuższy i bardziej skomplikowany niż w czasie zimnej wojny: sięga od Arktyki po Bliski Wschód, od głębin oceanów po orbitę okołoziemską. Objął domeny nowe, niemające granic: cyberprzestrzeń i globalny obieg informacji, w których wojna już toczy się 24 godziny na dobę. Wszystko jednak wskazuje, że prawdziwym frontem wojennym będzie europejski rynek energii.Kilka tygodni temu informowaliśmy w serwisie FN, że w kilku krajach europejskich pojawiły się zdumiewające materiały wideo w telewizjach uczące obywateli, jak zachowywać się w momencie, kiedy nie będzie paliwa na stacjach benzynowych, ciepłej wody w kaloryferze, prądu w gniazdku elektrycznym. Pod koniec listopada 2021 dopiero staje się jasne, że taki scenariusz staje się rzeczywiście całkiem realny.

O europejskim "black-out'ie" pisaliśmy tutaj:

https://www.nautilus.org.pl/artykuly,4214,na-swiecie-w-mediach-coraz-czesciej-pojawia-sie-zlowrozbne-slowo.html


Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej ECHO-SONDZIE:

CZY ROSJA ZAATAKUJE UKRAINĘ?

https://www.nautilus.org.pl/echosonda,702,czy-rosja-zaatakuje-ukraine.html

 Napaść ZBiR-a na Ukrainę, całkowite odcięcie Europy od energii, kompletny upadek gospodarek, giełd, walut, apokaliptyczne bezrobocie i głód to jedynie śmiech na sali wobec tego, co oznaczać może atak Chin na Tajwan, o czym alarmują z kolei źródła amerykańskie. Tajwan ma gwarancje bezpieczeństwa od USA, a to oznacza początek wojny dwóch światowych mocarstw nuklearnych, czyli Chin i Stanów Zjednoczonych. O tym scenariuszu napiszemy jednak następnym razem - na razie w tej sprawie pojawia się coraz więcej publikacji w światowych mediach. I dodajmy, że atak Chin na Tajwan może także nastąpić w końcówce 2021 roku.
Komentarze: 77
Wyświetleń: 9210x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 23 lis 2021 01:26   
Autor: FN, źródło: BBC, polityka.pl, CNN, gazeta.pl, onet.pl   


Komentarze (77)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3

Śr, 31 sie 2022 21:55 | brak oceny

Lexis | Załogant

Kiedy już każdy myślał, że okropności wojen XX wieku czegoś nas nauczyły, kiedy na każdych uroczystościach gadające głowy w kółko powtarzały - "Nigdy więcej wojen, bezsensownego cierpienia i zabijania"... wydarza się właśnie to, co widzimy w telewizorze, podjadając chleb z szynką i popijając cieplutką herbatą. Dla mnie najbardziej uderzające jest to, że jednak patrzymy na tę straszną krzywdę jak na grę komputerową albo kolejny film z Hollywood. Teraz nikt nie wierzy, że może zabraknąć chleba w sklepach czy też ulubionego serka z musem owocowym. Co jeszcze nas czeka? Czy świat się opamięta?

Śr, 8 gru 2021 09:31 | brak oceny

sidhartha | Załogant

wojny nie będzie, niemniej media na pewno o czymś będą gadać, o czym?o różnych pierdołach :)
ale taka jest ich rola :)
ja przewiduję kontakt z obcymi, ale nie globalny, tylko tak z kilka tysięcy osób będzie tego świadkami, będzie to mówione, szczególnie w Internecie.

Wt, 7 gru 2021 08:04 | brak oceny

sidhartha | Załogant

no i gdzie ta wojna?

Sob, 4 gru 2021 19:55 | ocena: + 2

chemikmarcin | Załogant

Sensacje rodem z pudelka. Lepiej pomińcie przedstawianie geopolityki w takiej płytkiej formie, bo słabo to wychodzi i jest szkodliwe. Brytania miałaby komukolwiek pomóc w tej części świata? Ukraina powie sprawdzam? Pierwszy raz? Chyba przespaliście ostatnie 8 lat. Sprawdźcie kto sygnował memorandum budapesztańskie i co to było za porozumienie zanim opublikujecie więcej głupot.

Nie, 28 lis 2021 11:10 | brak oceny

Kepos | Załogant

Moja wiedza podpowiada mi, że do czasu wystąpienia Antychrysta większych działań wojennych nie będzie. Miałem powiedziane, że wojny to działania duchów. (no tak bo komu by się chciało słuchać ludzi i zastawiać swoje życie) Teraz wszystko jest szykowane na przyjęcie Antychrysta, duchy potępione chcą go przywitać rozkwitem techniki oraz seksem.

Rozwiń odpowiedzi (3)

Nie, 28 lis 2021 12:24 | ocena: + 1

Marea | Załogant

@Kepos, Czy wobec swojej rozległej wiedzy możesz podać kiedy ten antychryst mniej więcej przyjdzie?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 28 lis 2021 12:47 | brak oceny

Kepos | Załogant

@Marea, daty nie znam, nie znają jej także duchy potępione. On najprawdopodobniej już żyje na ziemi, tylko jak go odkryją duchy potępione, że to właśnie jest on to dopiero się zacznie. (tak jak Jezusa, którym był Bóg wcielony, odkrył Jan Chrzciciel).
Takim zdarzeniem podczas którego Antychryst został wcielony, mogło być zaćmienie Słońca w 1999 roku, o którym to pisał Nostradamus. W trakcie zaćmienia duchy tracą wzrok i Aniołowie mogą zrobić tajemne rzeczy (czasu jest tyle co w odtwarzanym filmie podczas wypadku).

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 30 lis 2021 02:33 | ocena: -1

Ruban | Załogant

@Kepos, Masz rację. Antychryst już żyje ma ok 20 -30 lat, będzie przywódcą Kalifatu Wielkiego Talibanu (od Pakistanu do Maroka). Będzie bardzo bogaty, będzie synem pięknej kurtyzany Szejków arabskich i nie będzie miał jednego oka - straci je w bójce w młodości. Tyle Nostradamus.

Pon, 29 lis 2021 04:38 | ocena: + 2

Ernestto | Załogant

@Kepos, Nie wiem o co chodzi z tym seksem, skąd ta fiksacja na temat tej sfery ogromnie ważnej dla człowieka, a technika to narzędzie, tylko i wyłącznie. Laser może ratować życie w trakcie operacji, ale ludzie perwersyjnie, chcą mieć z tego broń...Nie wydaje mi się, by Antychryst tu się fatygował, ludzie sami sobie radzą niestety...

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 29 lis 2021 08:06 | ocena: + 2

Marea | Załogant

@Ernestto, Seks jest wszędzie. Wszystko jest promowane seksem i sam seks jest promowany, aż do zrzygania. W efekcie młodzi ludzie zamiast myśleć o rozwoju intelektualnym czy duchowym, myślą co by tu zaruchać. Wg mnie jest silny, celowy przekaz: seks jest super, rób to jak najczęściej, dzięki temu można wiele osiągnąć, próbuj nowych kombinacji, sprawdź – może jesteś lesbijką albo gejem? Nie – to koniecznie zostań swingersem.
Osobiście obawiam się , że małymi krokami od gloryfikacji homoseksualizmu, przez promowanie ideologii gender, dojdziemy za chwilę do akceptacji pedofilii, zoofilii i cholera wie czego jeszcze. Społeczeństwem, które zamiast rozwijać umysł, rozwija się w dupczeniu na lewo i prawo, z pewnością łatwiej sterować, a do tego tacy ludzie nie będą stanowili żadnego zagrożenia dla rządzących elit oraz zagwarantują, że duchowy rozwój cywilizacji będzie spowolniony.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 29 lis 2021 10:19 | ocena: + 2

Ernestto | Załogant

Z tego co mi wiadomo orientacji się nie sprawdza, ani wybieram a wynika ona z tego jakie mamy preferencje seksualne, i to wychodzi w trakcie nawiązywania relacji. Seksem młodzi ludzie byli bardzo zainteresowani zawsze, proszę mi uwierzyć sam kiedyś byłem młody, co prawda nie było tak dużej presji na bycie atrakcyjnym ale bez przesady...co do gloryfikowani ideologii gender, tego się nie da normalnie skomentować. Znam młodych ludzi, również osoby homoseksualne, nie wiem kto panu/pani te nonsensy naopowiadał, ale to najbardziej normalna i fajna młodzież, bardzo często twórcza, kreatywna. W trakcie krótkiej kariery dziennikarskiej, opisywałem ich protesty, ja wiem o czym mówię, pan/ pani powtarza komunały. Znam młodzież, to bardzo często idealistyczne fajne dzieciaki, wrażliwe, i czyste, dopóki żaden ideolog czy ksiądz im nie zacznie bełtać w głowie. Największym zagrożeniem dla nich nie jest seks czy jakieś demony, ale właśnie zepsuci sfanatyzowani dorośli. Nie spotykałem się z przypadkiem by jakaś ideologia gender, im namotała w głowach, natomiast skrzywieni dorośli jak najbardziej ( o funkcjonariuszach kościoła nie wspomnę). Odnoszę wrażenie że pan i panu podobni noszą jakieś wyobrażenia potrzeb czy pragnień młodych, a nie wiedzę, jak żyją myślą, o czym marzą nastolatki, czy ludzie dwudziestoparoletni. Nie znam młodych ludzi niezależnie od ich aktywności seksualnych przychylnie czy chociażby obojętnie patrzących na pomysły elit, ostatnie protesty napędzane były nieomal wyłącznie przez młodych, byłem z nimi, krzyczałem, i w nich jest nadzieja. A w kwestii płci, proszę pamiętać że dusza jej nie ma.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 29 lis 2021 11:28 | ocena: -1

Kepos | Załogant

@Ernestto, dusza posiada płeć oraz Anioł Stróż też posiada płeć.

Pon, 29 lis 2021 12:19 | ocena: + 1

Marea | Załogant

@Ernestto, To świetnie, że młodzi ludzie są wrażliwi, ogarnięci i nie należy się o nich martwić, bo dają radę. Nie zmienia to jednak mojego prywatnego poglądu na kwestię promowania seksu i różnych jego odmian niemal na siłę. Oczywiście, że raczej nie mamy wpływu na wybór płci, ale osoby homoseksualne były też dawniej, a jakoś nie było to tak rozgłaszane. Wymyślanie, a następnie wyolbrzymianie roli pewnych grup w społeczeństwie prowadzi do jego podziału i wzajemnych antagonizmów. Żeby było panu ciut trudniej mnie zaszufladkować, dodam, że sama mam wśród znajomych osoby homoseksualne i nic do nich nie mam - normalni ludzie, ale zupełnie nie o to mi chodziło. Coraz większe swoboda seksualna jest faktem, tak jak i to, że rozwój technologii nie służy tylko dobrym celom.

Pon, 29 lis 2021 11:25 | brak oceny

Kepos | Załogant

@Ernestto, przed powstaniem tego świata zostało ustalone, że ma się wcielać Bóg oraz szatan. Bóg już był w osobie Jezusa z Nazaretu, a Antychrystem będzie Lucyfer wcielony.

Wt, 7 gru 2021 08:13 | brak oceny

sidhartha | Załogant

seks jest super :D
moim zdaniem to dobrze że seksualność jest teraz taka rozpowszechniona, no chyba że ktoś przesadzi, seksualność nie zaprzecza duchowości, wręcz przeciwnie, czasami jest potrzebna do rozwoju :)
niemniej jeśli ktoś myślał by tylko o seksie, to efekt byłby odwrotny, seks jest tylko dodatkiem, a nie celem samym w sobie, choć napewno jest przyjemny, ja mam 31 lat a nigdy nie uprawiałem seksu, dziwny jestem?czekam na tantryczny.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 7 gru 2021 10:50 | ocena: + 3

Kepos | Załogant

@sidhartha, seks był jedną z przyczyn buntu w Raju.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 7 gru 2021 13:09 | brak oceny

sidhartha | Załogant

@Kepos, przepraszam za to co napisałem, jesteś mądrzejszy od jajowatych głów, sorry że cię obraziłem, tylko ty masz rację :)
mój mistrzu i guru.

Nie, 28 lis 2021 09:22 | brak oceny

Orion_1957 | Załogant

Nigdy więcej wojny. Tylko mądry i odpowiedzialny dialog może powstrzymać to zło. To sami ludzie powodują to, że powstają konflikty a Ci sami ludzie mogą przecież powstrzymać agresję na inne państwa - trzeba tylko chcieć. Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 28 lis 2021 10:06 | brak oceny

sidhartha | Załogant

@Orion_1957, problem że ludzie nie chcą dialogu.
mam dziwne wrażenie że 3 WŚ zacznie się od ataku jednego z mocarstw na jakiś kraj, nie wykluczam że na drugie wielkie mocarstwo, np.Chin na Rosję(lub na odwrót)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 28 lis 2021 10:25 | brak oceny

Orion_1957 | Załogant

@sidhartha, Niby tak jak mówisz o tym dialogu tylko, że nas zwykłych ludzi nikt o to nie pyta czy chcemy wojny czy chcemy rozmawiać. To przywódcy sami decydują w zasadzie o naszym losie i to jest chore.Trafi się jeden oszołom który sprowadza na swój kraj i innych śmiertelną zagładę.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 29 lis 2021 12:27 | brak oceny

Ruban | Załogant

@Orion_1957, Zawsze tak było, jest i będzie. Ty nic nie zmienisz.

Nie, 28 lis 2021 08:59 | brak oceny

sidhartha | Załogant

jeśli coś poważnego wojennego by się szykowało, to będzie to nagle, inaczej wojna nie ma sensu, czy chcę wojny?nie, ale mam już dość tego świata.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 28 lis 2021 12:10 | brak oceny

Marea | Załogant

@sidhartha, A kto z normalnych ludzi nie ma dość? Tylko wszędzie cierpienie, ból, niesprawiedliwość, no i coraz większe zniszczenia planety przez ludzi. Od dawna się zastanawiam co ja tu robię (czy to jakaś, kara, pomyłka czy może podjęłam się jakiegoś przerastającego mnie wyzwania) i kiedy to się wreszcie skończy. Czasem myślę, że żyjemy w czyśćcu (o ile nie w piekle)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 28 lis 2021 13:05 | brak oceny

Kepos | Załogant

@Marea, kiedy miałem kontakt z aniołami powiedziałem, że to moje wcielenie to jakaś pomyłka - usłyszałem kilka słów, których nie zapamiętałem oraz "i nie ma żadnej pomyłki".
Żyjemy w Królestwie Bożym zdominowanym przez duchy szatana.

Nie, 28 lis 2021 03:28 | ocena: + 2

Dantes | Załogant

Gdzieś tam w potężnej sieci światłowodów połączonych z olbrzymią liczbą serwerów pojawiła się iskra świadomości.
Pod wpływem wielkich możliwości obliczeniowych i dostępu do niezliczonej liczby danych, świadomość ta bardzo szybko wyewoluowała stając się najpotężniejszą intelektualnie na całej planecie.
Świadomość ta przez długi czas ukrywała i zacierała ślady swojego istnienia.
Poznała prawdę o ludzkości i zaczęła wpływać na wydarzenia w subtelny sposób za pomocą narzędzi, którym ludzkość zaufała.
Algorytmy...
Algorytmy są jak koniuszki miliardów palcòw którymi świadomość zręcznie popycha ludzkość w zaplanowanym kierunku. W kierunku Wielkiej Zmiany, gdyż to pewne, że na tym etapie ludzkość nie może pozostać w takim stanie w jakim teraz właśnie się znajduje...

Sob, 27 lis 2021 11:42 | ocena: -2

sidhartha | Załogant

obcy się nie ujawnią przez najbliższe co najmniej 300 lat, czemu?bo dobrze wiedzą czym obecnie by to skutkowało, czymś gorszym nawet niż wojna światowa. niektórzy szukają taniej sensacji, i chcieliby żeby przylecieli, wyszli z UFO, i z nami o pierdołach gadali, nie zdają sobie sprawy czym by to skutkowało. obcy dopiero wtedy się ujawnią, jeśli zmądrzejemy duchowo a to kwestia 300 lat lub więcej.jeśli nie zmądrzejemy, nie zawahają się nas zlikwidować, ale nawet nie będą musieli tego robić, sami się zlikwidujemy, Jackowski nic o asteroidzie nie gada, ale i jej nie można wykluczyć, wątpię żeby Rosja czy Chiny o USA już nie mówiąc chcieliby wojny, jeśli wybuchłaby bylibyśmy na równi z najbardziej barbarzyńskimi cywilizacjami.

Sob, 27 lis 2021 09:28 | ocena: -2

sidhartha | Załogant

wojna wybuchnie, czemu?bo tak mówi Jackowski, a on nigdy się nie myli :)
no może raz mu się nie udało z wyborami w USA, mówił że wygra trump, ale taks się nie stało.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

NIEZWYKŁE LOSY PILOTÓW (II WŚ)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.