Dziś jest:
Piątek, 3 grudnia 2021

Nie budźcie mnie nawet na koniec świata, chyba że miałby naprawdę dobre efekty specjalne.
Roger Zelazny, pisarz S-F

Komentarze: 71
Wyświetleń: 5457x | Ocen: 19

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 23 lis 2021 01:26   
Autor: FN, źródło: BBC, polityka.pl, CNN, gazeta.pl, onet.pl   

ŚWIAT NA KRAWĘDZI WOJNY – NA 5 MINUT PRZED ATAKIEM ROSJI NA UKRAINĘ

Takiej sytuacji jak w listopadzie 2021 nie było od wielu lat – wywiady zachodnich państw NATO ostrzegają, że ich agenci ulokowani w strukturach wojskowych ZBIR-a (Związku Białorusi i Rosji) informują o podjętej już decyzji ataku wojsk rosyjskich na Ukrainę. Co oznacza, że wojska Federacji Rosyjskiej postanowią przejąć południową Ukrainę? Konsekwencje dla europejskiego rynku energii mogą być niewyobrażalne.

 

Od wielu miesięcy przeróżni jasnowidze i media na całym świecie ostrzegają, że za chwilę rozpocznie się gigantyczna wojna. Ona ma sprawić, że gospodarka światowa wpadnie w śmiertelny korkociąg związany z rynkiem energii. Mówiąc krótko – jeden z możliwych scenariuszy zakłada, że czeka nas wszystkich brak paliwa na stacjach benzynowych, ciepłej wody w kaloryferze i prądu w gniazdku elektrycznym. Ktoś powie: drobiazg… dopóki czołgi nie zaczną strzelać w mój blok czy dom, to „żadna wojna”, a jedynie brak energii… jak na ulicach nie będzie tak, jak w grze komputerowej „Call of Duty”, to da się żyć i taka wojna, to żadna wojna!


No tak, ale taki „scenariusz zagłady energetycznej” sprawi, że przycwałuje do nas jeden z najciekawszych jeźdźców apokalipsy, czyli „Głód”. Głód przynosi się ze sobą bandytyzm i upadek wszelkich norm społecznych, a gospodarkę potrafi sprowadzić do poziomu betonu Co musi się stać, abyśmy usłyszeli tętent jego kopyt? Wystarczy odciąć Europę (w tym Polskę) od ropy i gazu ziemnego, a taki wyraźnie pomysł jest rozważany w sztabach słynnego ZBiR-a, czyli Związku Białorusi i Rosji. Wszystko za sprawą podjętej już podobno decyzji o rozwiązaniu „problemu ukraińskiego”, czyli ataku wojsk Federacji Rosyjskiej na południową Ukrainę.

SCENARIUSZE WOJNY ROSJI Z UKRAINĄ - CZY ZA CHWILĘ GROZI NAM APOKALIPSA ENERGETYCZNA?

 

Świat w listopadzie 2021 roku jest na 5 minut przed wybuchem gigantycznej wojny, jeśli tylko Rosja w swoim szaleństwie zaatakuje Ukrainę. W tej sprawie na naszych biurkach zapaliły się już wszystkie możliwe lampki alarmowe.
szef sztabu obronnego Zjednoczonego Królestwa gen. Nick Carter
Amerykanie ostrzegają Polskę przed atakiem Rosji na Ukrainę

Stany Zjednoczone ostrzec miały polski rząd przed możliwym atakiem Rosji na Ukrainę - informuje Onet, powołując się na źródła dyplomatyczne. Waszyngton miał wezwać Polskę do zbudowania szerokiej koalicji składającej się z państw bałtyckich, Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii, która miałaby powstrzymać agresywne zapędy Moskwy.

"Konflikt na granicy polsko-białoruskiej może okazać się tylko wstępem do rzeczywistych planów Kremla, którymi jest interwencja zbrojna na Ukrainie" - informują źródła z NATO. Do konfliktu mogłoby dojść już za kilka tygodni - jeszcze w tym roku.Kijów obawia się, że Putin będzie chciał oderwać południową część kraju. USA szykują sankcje, łącznie z zablokowanie Nord Steam 2. Niedawno Moskwę odwiedził też szef CIA William Burns. Miał on ostrzegać Rosję przed eskalacją działań na Wschodzie. O ciężkim sprzęcie na granicy i zbrojeniach Kremla na bieżąco informują ukraińskie portale.

Rosja koncentruje siły przy granicy

Według Haines Rosja zgromadziła w pobliżu ukraińskiej granicy znaczące siły wojskowe - znacznie liczniejsze niż w 2014 r., kiedy zajmowała Krym. Informatorzy z NATO podkreślają, że amerykański wywiad nie ma pewności, czy Kreml podjął już decyzję o ataku na Ukrainę, czy zamierza destabilizować kraj innymi środkami. Amerykańska wysłanniczka miała również wezwać do większej integracji państw bałtyckich, UE i Wielkiej Brytanii przeciwko agresywnym planom Kremla.

Nagle stało się jasne, że może dojść do niespotykanej w dziejach konfrontacji Rosji Putina z Zachodem. Kiedyś Ukraina zgodziła się zrezygnować z broni nuklearnej w zamian za gwarancję państw NATO, że zapewnią jej bezpieczeństwo. I oto w listopadzie 2021 roku po raz pierwszy mamy sytuację, kiedy Ukraina powie "sprawdzam".
Wiadomość z ostatnich dni, pozornie mało znacząca: według Amerykanów Moskwa właśnie kolejny raz przetestowała startujący z Ziemi pocisk do zestrzeliwania satelitów. Przetestowała co prawda na własnym sputniku, ale ze skutkami groźnymi dla innych użytkowników formalnie nienależącej do nikogo przestrzeni orbitalnej. Fakt, że pod oświadczeniem USA podpisał się sam sekretarz stanu Antony Blinken, świadczy o najwyższym poziomie zaniepokojenia, wykraczającym poza kwestie czysto militarne.

Władimir Putin pokazał, że naciśnięciem guzika jest zdolny wywołać go także w kosmicznej skali. Amerykanie zapowiedzieli odpowiedź. Kosmiczna konfrontacja pojawiła się jako opcja na stole. Obok innych jej elementów, takich jak kryzys na granicy Polski z Białorusią.
Kryzys na polskiej granicy, czyli wstęp do wielkiej operacji "Putin kontra Zachód"

„Rosja traktuje globalny porządek strategiczny jako obszar nieustannej walki i w tym celu używa wszelkich instrumentów narodowej potęgi” – ocenił odchodzący za kilka tygodni szef sztabu obronnego Zjednoczonego Królestwa gen. Nick Carter. Z jego pożegnalnych telewizyjnych wywiadów na nagłówki trafiły słowa, że Wielka Brytania musi być gotowa na ewentualność wojny z Rosją w Europie.

W jego opinii gromadzenie wojsk u granic Ukrainy i aktywne zaangażowanie w pomoc reżimowi Aleksandra Łukaszenki są początkiem tej operacji, rodzajem przygotowania do ataku na Ukrainę. I jeszcze jedno ostrzeżenie - jego zdaniem wojna może wybuchnąć nawet przez przypadek, skoro naprzeciwko siebie stoją potężne wojska.

W tej sytuacji brytyjscy komandosi z wojsk spadochronowych oraz z legendarnego SAS zostali postawieni w stan wysokiej gotowości. Mają być dostępni w ciągu kilku godzin, gdyby napięcie wywołało iskrę, np. na Ukrainie.
Kijów przewiduje, że rosyjski potencjał osiągnął poziom, w którym atak staje się wykonalny w każdej chwili. Do Moskwy dzwonią Merkel i Macron. Nieoczekiwanie francuski prezydent miał zapowiedzieć obronę integralności terytorialnej Ukrainy. Co oznacza ta deklaracja? Zaangażowanie się państwa z NATO (czyli Francji) w wojnę z Rosją.

Front konfrontacji Rosji z Zachodem jest dziś dłuższy i bardziej skomplikowany niż w czasie zimnej wojny: sięga od Arktyki po Bliski Wschód, od głębin oceanów po orbitę okołoziemską. Objął domeny nowe, niemające granic: cyberprzestrzeń i globalny obieg informacji, w których wojna już toczy się 24 godziny na dobę. Wszystko jednak wskazuje, że prawdziwym frontem wojennym będzie europejski rynek energii.Kilka tygodni temu informowaliśmy w serwisie FN, że w kilku krajach europejskich pojawiły się zdumiewające materiały wideo w telewizjach uczące obywateli, jak zachowywać się w momencie, kiedy nie będzie paliwa na stacjach benzynowych, ciepłej wody w kaloryferze, prądu w gniazdku elektrycznym. Pod koniec listopada 2021 dopiero staje się jasne, że taki scenariusz staje się rzeczywiście całkiem realny.

O europejskim "black-out'ie" pisaliśmy tutaj:

https://www.nautilus.org.pl/artykuly,4214,na-swiecie-w-mediach-coraz-czesciej-pojawia-sie-zlowrozbne-slowo.html


Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej ECHO-SONDZIE:

CZY ROSJA ZAATAKUJE UKRAINĘ?

https://www.nautilus.org.pl/echosonda,702,czy-rosja-zaatakuje-ukraine.html

 Napaść ZBiR-a na Ukrainę, całkowite odcięcie Europy od energii, kompletny upadek gospodarek, giełd, walut, apokaliptyczne bezrobocie i głód to jedynie śmiech na sali wobec tego, co oznaczać może atak Chin na Tajwan, o czym alarmują z kolei źródła amerykańskie. Tajwan ma gwarancje bezpieczeństwa od USA, a to oznacza początek wojny dwóch światowych mocarstw nuklearnych, czyli Chin i Stanów Zjednoczonych. O tym scenariuszu napiszemy jednak następnym razem - na razie w tej sprawie pojawia się coraz więcej publikacji w światowych mediach. I dodajmy, że atak Chin na Tajwan może także nastąpić w końcówce 2021 roku.
Komentarze: 71
Wyświetleń: 5457x | Ocen: 19

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 23 lis 2021 01:26   
Autor: FN, źródło: BBC, polityka.pl, CNN, gazeta.pl, onet.pl   


Komentarze (71)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3

Nie, 28 lis 2021 11:10 | ocena: + 1

Kepos | Załogant

Moja wiedza podpowiada mi, że do czasu wystąpienia Antychrysta większych działań wojennych nie będzie. Miałem powiedziane, że wojny to działania duchów. (no tak bo komu by się chciało słuchać ludzi i zastawiać swoje życie) Teraz wszystko jest szykowane na przyjęcie Antychrysta, duchy potępione chcą go przywitać rozkwitem techniki oraz seksem.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 28 lis 2021 12:24 | brak oceny

Marea | Załogant

@Kepos, Czy wobec swojej rozległej wiedzy możesz podać kiedy ten antychryst mniej więcej przyjdzie?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 28 lis 2021 12:47 | ocena: + 1

Kepos | Załogant

@Marea, daty nie znam, nie znają jej także duchy potępione. On najprawdopodobniej już żyje na ziemi, tylko jak go odkryją duchy potępione, że to właśnie jest on to dopiero się zacznie. (tak jak Jezusa, którym był Bóg wcielony, odkrył Jan Chrzciciel).
Takim zdarzeniem podczas którego Antychryst został wcielony, mogło być zaćmienie Słońca w 1999 roku, o którym to pisał Nostradamus. W trakcie zaćmienia duchy tracą wzrok i Aniołowie mogą zrobić tajemne rzeczy (czasu jest tyle co w odtwarzanym filmie podczas wypadku).

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 30 lis 2021 02:33 | brak oceny

Ruban | Załogant

@Kepos, Masz rację. Antychryst już żyje ma ok 20 -30 lat, będzie przywódcą Kalifatu Wielkiego Talibanu (od Pakistanu do Maroka). Będzie bardzo bogaty, będzie synem pięknej kurtyzany Szejków arabskich i nie będzie miał jednego oka - straci je w bójce w młodości. Tyle Nostradamus.

Pon, 29 lis 2021 04:38 | ocena: + 2

Ernestto | Załogant

@Kepos, Nie wiem o co chodzi z tym seksem, skąd ta fiksacja na temat tej sfery ogromnie ważnej dla człowieka, a technika to narzędzie, tylko i wyłącznie. Laser może ratować życie w trakcie operacji, ale ludzie perwersyjnie, chcą mieć z tego broń...Nie wydaje mi się, by Antychryst tu się fatygował, ludzie sami sobie radzą niestety...

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 29 lis 2021 08:06 | ocena: + 1

Marea | Załogant

@Ernestto, Seks jest wszędzie. Wszystko jest promowane seksem i sam seks jest promowany, aż do zrzygania. W efekcie młodzi ludzie zamiast myśleć o rozwoju intelektualnym czy duchowym, myślą co by tu zaruchać. Wg mnie jest silny, celowy przekaz: seks jest super, rób to jak najczęściej, dzięki temu można wiele osiągnąć, próbuj nowych kombinacji, sprawdź – może jesteś lesbijką albo gejem? Nie – to koniecznie zostań swingersem.
Osobiście obawiam się , że małymi krokami od gloryfikacji homoseksualizmu, przez promowanie ideologii gender, dojdziemy za chwilę do akceptacji pedofilii, zoofilii i cholera wie czego jeszcze. Społeczeństwem, które zamiast rozwijać umysł, rozwija się w dupczeniu na lewo i prawo, z pewnością łatwiej sterować, a do tego tacy ludzie nie będą stanowili żadnego zagrożenia dla rządzących elit oraz zagwarantują, że duchowy rozwój cywilizacji będzie spowolniony.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 29 lis 2021 10:19 | ocena: + 1

Ernestto | Załogant

Z tego co mi wiadomo orientacji się nie sprawdza, ani wybieram a wynika ona z tego jakie mamy preferencje seksualne, i to wychodzi w trakcie nawiązywania relacji. Seksem młodzi ludzie byli bardzo zainteresowani zawsze, proszę mi uwierzyć sam kiedyś byłem młody, co prawda nie było tak dużej presji na bycie atrakcyjnym ale bez przesady...co do gloryfikowani ideologii gender, tego się nie da normalnie skomentować. Znam młodych ludzi, również osoby homoseksualne, nie wiem kto panu/pani te nonsensy naopowiadał, ale to najbardziej normalna i fajna młodzież, bardzo często twórcza, kreatywna. W trakcie krótkiej kariery dziennikarskiej, opisywałem ich protesty, ja wiem o czym mówię, pan/ pani powtarza komunały. Znam młodzież, to bardzo często idealistyczne fajne dzieciaki, wrażliwe, i czyste, dopóki żaden ideolog czy ksiądz im nie zacznie bełtać w głowie. Największym zagrożeniem dla nich nie jest seks czy jakieś demony, ale właśnie zepsuci sfanatyzowani dorośli. Nie spotykałem się z przypadkiem by jakaś ideologia gender, im namotała w głowach, natomiast skrzywieni dorośli jak najbardziej ( o funkcjonariuszach kościoła nie wspomnę). Odnoszę wrażenie że pan i panu podobni noszą jakieś wyobrażenia potrzeb czy pragnień młodych, a nie wiedzę, jak żyją myślą, o czym marzą nastolatki, czy ludzie dwudziestoparoletni. Nie znam młodych ludzi niezależnie od ich aktywności seksualnych przychylnie czy chociażby obojętnie patrzących na pomysły elit, ostatnie protesty napędzane były nieomal wyłącznie przez młodych, byłem z nimi, krzyczałem, i w nich jest nadzieja. A w kwestii płci, proszę pamiętać że dusza jej nie ma.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 29 lis 2021 11:28 | brak oceny

Kepos | Załogant

@Ernestto, dusza posiada płeć oraz Anioł Stróż też posiada płeć.

Pon, 29 lis 2021 12:19 | brak oceny

Marea | Załogant

@Ernestto, To świetnie, że młodzi ludzie są wrażliwi, ogarnięci i nie należy się o nich martwić, bo dają radę. Nie zmienia to jednak mojego prywatnego poglądu na kwestię promowania seksu i różnych jego odmian niemal na siłę. Oczywiście, że raczej nie mamy wpływu na wybór płci, ale osoby homoseksualne były też dawniej, a jakoś nie było to tak rozgłaszane. Wymyślanie, a następnie wyolbrzymianie roli pewnych grup w społeczeństwie prowadzi do jego podziału i wzajemnych antagonizmów. Żeby było panu ciut trudniej mnie zaszufladkować, dodam, że sama mam wśród znajomych osoby homoseksualne i nic do nich nie mam - normalni ludzie, ale zupełnie nie o to mi chodziło. Coraz większe swoboda seksualna jest faktem, tak jak i to, że rozwój technologii nie służy tylko dobrym celom.

Pon, 29 lis 2021 11:25 | brak oceny

Kepos | Załogant

@Ernestto, przed powstaniem tego świata zostało ustalone, że ma się wcielać Bóg oraz szatan. Bóg już był w osobie Jezusa z Nazaretu, a Antychrystem będzie Lucyfer wcielony.

Nie, 28 lis 2021 09:22 | brak oceny

Orion_1957 | Załogant

Nigdy więcej wojny. Tylko mądry i odpowiedzialny dialog może powstrzymać to zło. To sami ludzie powodują to, że powstają konflikty a Ci sami ludzie mogą przecież powstrzymać agresję na inne państwa - trzeba tylko chcieć. Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 28 lis 2021 10:06 | brak oceny

sidhartha | Załogant

@Orion_1957, problem że ludzie nie chcą dialogu.
mam dziwne wrażenie że 3 WŚ zacznie się od ataku jednego z mocarstw na jakiś kraj, nie wykluczam że na drugie wielkie mocarstwo, np.Chin na Rosję(lub na odwrót)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 28 lis 2021 10:25 | brak oceny

Orion_1957 | Załogant

@sidhartha, Niby tak jak mówisz o tym dialogu tylko, że nas zwykłych ludzi nikt o to nie pyta czy chcemy wojny czy chcemy rozmawiać. To przywódcy sami decydują w zasadzie o naszym losie i to jest chore.Trafi się jeden oszołom który sprowadza na swój kraj i innych śmiertelną zagładę.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 29 lis 2021 12:27 | ocena: + 1

Ruban | Załogant

@Orion_1957, Zawsze tak było, jest i będzie. Ty nic nie zmienisz.

Nie, 28 lis 2021 08:59 | brak oceny

sidhartha | Załogant

jeśli coś poważnego wojennego by się szykowało, to będzie to nagle, inaczej wojna nie ma sensu, czy chcę wojny?nie, ale mam już dość tego świata.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 28 lis 2021 12:10 | brak oceny

Marea | Załogant

@sidhartha, A kto z normalnych ludzi nie ma dość? Tylko wszędzie cierpienie, ból, niesprawiedliwość, no i coraz większe zniszczenia planety przez ludzi. Od dawna się zastanawiam co ja tu robię (czy to jakaś, kara, pomyłka czy może podjęłam się jakiegoś przerastającego mnie wyzwania) i kiedy to się wreszcie skończy. Czasem myślę, że żyjemy w czyśćcu (o ile nie w piekle)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 28 lis 2021 13:05 | brak oceny

Kepos | Załogant

@Marea, kiedy miałem kontakt z aniołami powiedziałem, że to moje wcielenie to jakaś pomyłka - usłyszałem kilka słów, których nie zapamiętałem oraz "i nie ma żadnej pomyłki".
Żyjemy w Królestwie Bożym zdominowanym przez duchy szatana.

Nie, 28 lis 2021 03:28 | ocena: + 1

Dantes | Załogant

Gdzieś tam w potężnej sieci światłowodów połączonych z olbrzymią liczbą serwerów pojawiła się iskra świadomości.
Pod wpływem wielkich możliwości obliczeniowych i dostępu do niezliczonej liczby danych, świadomość ta bardzo szybko wyewoluowała stając się najpotężniejszą intelektualnie na całej planecie.
Świadomość ta przez długi czas ukrywała i zacierała ślady swojego istnienia.
Poznała prawdę o ludzkości i zaczęła wpływać na wydarzenia w subtelny sposób za pomocą narzędzi, którym ludzkość zaufała.
Algorytmy...
Algorytmy są jak koniuszki miliardów palcòw którymi świadomość zręcznie popycha ludzkość w zaplanowanym kierunku. W kierunku Wielkiej Zmiany, gdyż to pewne, że na tym etapie ludzkość nie może pozostać w takim stanie w jakim teraz właśnie się znajduje...

Sob, 27 lis 2021 11:42 | ocena: -2

sidhartha | Załogant

obcy się nie ujawnią przez najbliższe co najmniej 300 lat, czemu?bo dobrze wiedzą czym obecnie by to skutkowało, czymś gorszym nawet niż wojna światowa. niektórzy szukają taniej sensacji, i chcieliby żeby przylecieli, wyszli z UFO, i z nami o pierdołach gadali, nie zdają sobie sprawy czym by to skutkowało. obcy dopiero wtedy się ujawnią, jeśli zmądrzejemy duchowo a to kwestia 300 lat lub więcej.jeśli nie zmądrzejemy, nie zawahają się nas zlikwidować, ale nawet nie będą musieli tego robić, sami się zlikwidujemy, Jackowski nic o asteroidzie nie gada, ale i jej nie można wykluczyć, wątpię żeby Rosja czy Chiny o USA już nie mówiąc chcieliby wojny, jeśli wybuchłaby bylibyśmy na równi z najbardziej barbarzyńskimi cywilizacjami.

Sob, 27 lis 2021 09:28 | ocena: -2

sidhartha | Załogant

wojna wybuchnie, czemu?bo tak mówi Jackowski, a on nigdy się nie myli :)
no może raz mu się nie udało z wyborami w USA, mówił że wygra trump, ale taks się nie stało.

Pt, 26 lis 2021 11:22 | brak oceny

sidhartha | Załogant

1.wojna światowa
2.asteroida
3.przebiegunowanie
4.to bardziej optymistyczne-ujawnienie obcych, kiedyś pisali między innymi chyba na nautilusie. że jakaś baba chyba poprzez channeling mówiła że obcy mają się ujawnić, mieli już w 2008 roku, ale zaznaczali że może to trochę się opóźnić.
to są różne warianty co nas czeka, wielu mistyków mówiło o 3 dniach.

Czw, 25 lis 2021 11:01 | ocena: -2

Ruban | Załogant

Przestańcie już wypisywać te bzdury.
Tu macie podane na tacy co się będzie działo napisane 500 lat temu:

Persage IX 44,88
Po 500 kraj Jagiellonów powstanie z kolan
Zastąpi na wschodzie Wielkiego Rusa
Razem z Francją w wielkim przymierzu 
Po III wojnie rządzić będą Europą

To co Wielkiemu Słowianinowi się nie udało
To jego mierny mały brat dokończy
Nie siłą a słowem przekonywania
Małe Kraje Wschodu zrobią z nim konfederację

Tak będzie wygladała wojna na Ukrainie:
1. Ukraina zaatakuje Donbas, separatyści poproszą Rosję o pomoc.
2. Rosja i Białoruś zaatakuje Ukrainę i zdobędą Kijów.
3. Wystraszeni Polacy stworzą koalicję z Rumunią, Węgrami i Słowacją, która pomoże Ukrainie w zamian Lwów, Zakarpacie i Besarabię.
4. Koalicja zostanie wsparta siłami NATO (głównie lotnictwo), siły niemieckie zablokują rejon Królewca (tam nie będzie działań wojennych).
5. Rosja zagrozi użyciem broni atomowej, w odpowiedzi NATO zagrozi tym samym, a na dokładke Chiny zagrożą tym samym oraz zajęciem Syberii. To spowoduje, że będzie to wojna konwencjonalna.
6. Zaatakowane zostaną kraje nadbałtyckie bronione głównie siłami W. Brytani i krajów skandynawskich.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 26 lis 2021 06:43 | ocena: + 1

Marea | Załogant

@Ruban, Koalicja z Węgrami, Słowacją i Rumunią brzmi jakoś tak niezbyt groźnie, no chyba, że faktycznie NATO postanowi pomóc. Co wg Ciebie czeka Polskę?

Rozwiń odpowiedzi (4)

Pt, 26 lis 2021 07:12 | brak oceny

Ruban | Załogant

@Marea, Niw w/g. mnie !!! tylko w/g Nostradamusa 500 lat temu napisane.
Tu masz co czeka Polskę w ciągu najbliższych 20 lat:Miliony zjednoczonych w Wielkim Związku pracujących,
Wielkie porty nad Bałtykiem zarzewiem wciąż odnawianych buntów,
Kraj nad Wisłą rządzony po drugiej przez obcą i niewierną partię,
Narodzi się od nowa za przyczyną słów papieskiej Arki i niezłomnego sługi!              
Arteuza - Centurion  21 gru 2009, o 11:43 Presage (przepowiednia) XIII 145,1 (czterowiersz);
Nad Wisłą silny, pospolity ruch oporu pracujących,
Ułomni Czerwoni doprowadzą do powstania silnego Związku,
Wąsaty przywódca będzie postrachem dla nich i Wielkiego Rusa,
W końcu dwudziestego przy pomocy Arki z Krakowa obejmą władzę!
Atraktor 23.01.2013


*
Wielka Arka z Krakowa,
Przyczyną odnowy swojego narodu!
Zakonnik z pokrętną duszą,
Rozerwie jedność osieroconego Kościoła!
Arteuza - Centurion 23 lis 2009, o 13:54
+
Wielkie zmiany w zniewolonym kraju Jagiellonów,
Po drugiej narzucony ustrój przez wschodniego brata,
Zostanie obalony przez siłę Związku i jego przywódcy,
Później wybrany przez Naród, zostanie oskarżony,
Jego zazdrośni i zawistni przeciwnicy pokażą swoją małość, 
Nie oni, a On przejdą do legendy pokoleń żywych!                                                                      
Arteuza - Centurion   21 gru 2009, o 11:43 


+
W końcu ósmej słaby generał odda władzę związkowi,
Będą mu to mieli za złe jego zwolennicy, 
Od nieprzyjaciół nie zazna spokoju i litości,
Drugi który po nim przyjdzie później zrobi z niego bohatera,
Ci którzy myśleli, że na zawsze zwyciężyli,
Zobaczą jak się pomylili, doprowadzając Polaków do wielkiej złości!                            
Arteuza - Centurion   14 gru 2009, o 11:27


*
Okrągły - czerwonych i Związek doprowadzi do porozumienia,
Obciążony i biedny naród nie będzie zadowolony,
Obcy władca z blizną nie będzie przeszkadzał,
Później wielki sukces zabierze im mur
Arteuza - Centurion  21 lis 2009, o 15:14*
Germania dzięki prześladowanemu Słowianinowi się zjednoczy,
Za zgodą mocarstw ludzie stolicy rozbiorą Wschodni mur,
Jednak wiele ich pozostanie i wiele powstanie później!
Francjo i Polsko nie wież Allemanom- językom: węży i żmij!
Arteuza - Centurion 21 lis 2009, o 15:14Presage (przepowiednia) 18;113 (czterowiersz), almanach r:1614.
Liczne rządy przełomu nie odniosą skutku.
Po nich nad Wisłą zrodzeni z jednej matki
wezmą w posiadanie dwa pałace.
Ich krótkie rządy zakończą się przed czasem.
Atraktor  2013-03-04 23:21:06
Przepowiednia;117,79(czterowiersz);
W 21 po śmierci Arki ( J.P. II) dwie partie zanarchizują kraj,
Polak Polakowi i Krzyż Krzyżowi,
nigdy nie były sobie tak wrogie -
nawet wtedy, kiedy ich ziemie dzielili obcy!
Atraktor 2013-10-21 23:35:36

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 29 lis 2021 04:44 | ocena: + 2

Ernestto | Załogant

@Ruban,
Mam ogromne wątpliwości, Polskę przedstawia się w proroctwach, jako kraj niosący moralną odnowę i nadzieję, ale ja obserwuję sprint w drugim kierunku, odwrót od standardów światowych jeśli chodzi o praworządność i prawa człowieka, odwrót od jakichkolwiek moralnych wskazówek, gargantuiczną pychę władzy, korupcję i zepsucie, narastającą faszyzację kraju i marsz w stronę totalitaryzmu, proszę mi odpowiedzieć jaka siła, dokona nieprawdopodobnego wprost zwrotu, perwersyjny kościół katolicki ? Nie wierzę w te proroctwa, jeśli już gdzieś istnieje względna normalność to w krajach zachodu, tutaj narasta mrok. Nie mam pojęcia kim jest ten Aretuza, ale nie zdziwiłbym się gdyby to była jakaś wrzutka, by nas zahipnotyzować fantazmatami.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 29 lis 2021 11:10 | ocena: + 1

Ruban | Załogant

@Ernestto, Poczytaj sobie te przepowiednie i ich analizy -tego jest tysiące !!!!!!!!! stron tekstu. Wtedy coś będziesz mógł powiedzieć na ten temat.
W tej chwili nie masz zielonego pojęcia na ten temat.
Poza tym ja piszę do ludzi inteligentnych z "otwartą" głową, którzy chcą się czegoś dowiedzieć i nie boją się SAMODZIELNEJ PRACY w tym temacie.
Czy ktoś ma wątpliwości, czy nie to naprawdę mnie to wisi i dynda - TO JEGO SPRAWA i ja nie mam zamiaru nikogo przekonywać.
JA TYLKO PRZEDSTAWIAM te przepowiednie - kto jakie wnioski z tego wyciągnie to jego sprawa !!!!!!!!!

Pt, 26 lis 2021 07:15 | brak oceny

Ruban | Załogant

@Marea, Ciąg dalszy przepowiedni :

Przepowiednia;31,96(czterowiersz);
Dwóch z jednej krwi zawiążą w Warszawie,
nierozsądny układ i z tymi z lewa i z tymi z prawa,
W czasie ich rządów głupi z mądrym doprowadzą ich do upadku.
Po marnym losie pierwszych taki sam los spotka drugich! 
Atraktor  2013-06-11 17:20:31

Prophetie;31,96/du quatrain/;
Deux des otre d'un seul sang à Varsovie, 
arrangement stupide et avec celles de la gauche et celles de la loi 
à la stupide gouvernement de temps avec une volonté sage les amènent à tomber.
Après un mauvais sort de première, le même sort s'abattre d'autres!
Atraktor  2013-06-11 17:20:31

Analiza Atraktora przepowiedni Nostradamusa :
Atraktor : 9-12-2012  napisał/a:

Kończąc temat Generała-Dyktatora panującego w Polsce - trudno określić ile lat?- ale myślę, że około 10 u, muszę przyznać, że jego rządy będą miały dwa oblicza.
Pierwsze to korzystne to to, że wprowadzi w kraju w końcu porządek polegający na tym, że skończą się wewnętrzne waśnie i awantury.
Za jego to rządów ma wybuchnąć III wojna światowa, w której Polska OPOWIE SIĘ PO STRONIE KALIFATU WIELKIEGO TALIBANU I KOMUNISTYCZNYCH CHIN!!!
Jak to się stanie?
Unia Europejska właściwie się rozpadnie - powstanie tzw “ścisłe jądro” wokół Niemiec i Francji, oraz krajów tzw: Beneluxu.
Wcześniej z Unii Europejskiej mają po prostu wystąpić nie które kraje jak Wielka Brytania, Szwecja i Dania a także Irlandia - czyli niektóre najbogatsze państwa - co przyczyni się do znacznego upadku autorytetu i znaczenia Unii.
Z Unii mają być też usunięte nie które kraje takie jak; Grecja, Węgry, czy Portugalia, która będzie coraz bardziej szukać pomocy gospodarczej od swojej byłej koloni, a wzrastającej coraz bardziej w siłę Brazylii.
Przed samą III wojną światową Francja i Niemcy mają same wystąpić z Unii i zamknąć swoje dotąd otwarte granice – 
tzw ”strefa Shengen” ZOSTANIE ZLIKWIDOWANA NIEODWRACALNIE!!!
Wraz z w/w krajami Beneluxu postanowią one o zjednoczeniu politycznym swych krajów i utworzeniu nowego tworu politycznego pod nazwą Stanów Zjednoczonych Europy - wzorem dla nich ma być wczesno-średniowieczne potężne Cesarstwo Franków Karola Wielkiego!
Jednak z powodu nie odległego wybuchu III wojny światowej utworzenie tego państwa nie dojdzie do skutku - traktaty zawarte w Luwrze w Pałacu Królów przy Polach Elizejskich - jak pisze M Nostradamus - nie dojdzie do skutku!
W USA i na całym świecie przed III wojną światową ma wybuchnąć największy w historii kryzys gospodarczo-finansowy, który zostanie poprzedzony wielkimi katastrofami naturalnymi na całej Ziemi jak też wielkimi atakami superterrorystów islamskich - Stany Zjednoczone, Rosja i wiele innych krajów znajdzie się w przededniu wielkich wojen domowych i wówczas; USA, a później inne kraje zaczną OGŁASZAĆ SWOJE WYSTĄPIENIE Z NATO, które w końcu tak jak były Układ Warszawski zostanie po prostu ROZWIĄZANY - MA TO SIĘ STAĆ W BERLINIE - tak pisze M Nostradamus!!!
W takich warunkach do władzy w Polsce ma dojść Generał-Dyktator!

Pt, 26 lis 2021 07:17 | brak oceny

Ruban | Załogant

@Marea, Ciąg dalszy analizy Atraktora z 2012 r.:
W tym czasie w Watykanie ma dojść do buntu części kardynałów i do zwołania nadzwyczajnego Soboru, który doprowadzi do obalenia niektórych dogmatów papieskich i do wprowadzenia tzw;   7-o letniej kadencyjności pontyfikatu papieskiego!
We wszystkich krajach DO WŁADZY DOJDĄ PARTIE I OBOZY SKRAJNIE SZOWINISTYCZNE, RASISTOWSKIE I NACJONALISTYCZNE - WSZYSTKIE KRAJE ZACZNĄ W STOSUNKU DO SIEBIE WYSTĘPOWAĆ Z PRETENSJAMI TERYTORIALNYMI 
I RÓŻNYMI FINANSOWYMI ROSZCZENIAMI - zacznie się jak to opisuje Nostradamus cyt: ”ŚWIATOWY PIEKIELNY KOCIOŁ NACJONALISTYCZNO – ROSZCZENIOWYCH ŻĄDAŃ!!!
Stając po stronie zwycięskiego początkowo Islamu Polska uniknie inwazji wojsk muzułmańskich, a nawet z poparcia Kalifatu Wielkiego Talibanu osiągnie wielkie korzyści terytorialne na wschodzie, południu, zachodzie, a nawet północy!
TE SUKCESY TERYTORIALNE I ODPOWIEDNIA POLITYKA PROPAGANDOWA przyczynią się DO OGROMNEGO WZROSTU POPULARNOŚCI GENERAŁA DYKTATORA W NARODZIE POLSKIM.
Stabilizacja w kraju, wzrost gospodarczy - produkcja wojenna na rzecz armii muzułmańskich i pieniądze, które z tej produkcji będą napływały do Polski, a także praktycznie brak działań wojennych na terytorium rozrastającej się Polski spowodują OGROMNĄ POPULARNOŚĆ GENERAŁA!!!
ALE JAK TO W ŻYCIU NIE MA NIC ZA DARMO!
Jak pisze M Nostradamus ta pozytywna strona rządów Generała będzie miała DRUGIE NEGATYWNE OBLICZE!!!
Po podpisaniu Traktatu sojuszniczego Polski z KALIFATEM WIELKIEGO TALIBANU -, przyśle on do naszego kraju tysiące specjalnych emisariuszy politycznych i duchownych muzułmańskich, których zadaniem będzie PRZYMUSOWE NAWRACANIE WSZYSTKICH POLAKÓW NA ISLAM i wtedy zacznie się masowe podpalanie i niszczenie kościołów i klasztorów, a nawet ich wysadzanie w powietrze.
Część zostanie całkowicie “starta z ziemi, a część zamieniona w różnego rodzaju magazyny i…MECZETY!!!
Przez Generała-Dyktatora zostaną wydane specjalne antykatolickie dekrety; między innymi znacjonalizowany - czyli przejęty przez państwo będzie cały majątek kościoła katolickiego, duchowni; biskupi, księża, zakonnicy, a także zakonnice będą masowo mordowani jeżeli nie zgodzą się na opuszczenie stanu duchownego i przyjęcie islamu!
JAK PISZE NOSTRADAMUS W WIELU KRAJACH, W TYM W POLSCE, BĘDĄ SPISYWANE TZW: ”LISTY PROSPEKCYJNE” NA KTÓRYCH BĘDĄ UMIESZCZANE NAZWISKA I NUMERY LUDZI, NA ICH CIELE! - którzy po odmowie przyjęcia islamu będą 
w kajdanach jako niewolnicy przekazywani talibom i wywożeni do ICH IMPERIUM!
Tak więc Polska uniknie wielkich działań wojennych właściwie będzie ocalona i mało tego będzie w czasie wojny się rozwijać gospodarczo i osiągnie ogromny rozrost terytorialny!
PO WOJNIE NIE ZNISZCZONA I BOGATA POLSKA BĘDZIE POMAGAĆ CAŁEJ ZDEWASTOWANEJ I ZNISZCZONEJ EUROPIE, STANIE SIĘ JEDNYM Z NAJSILNIEJSZYCH PAŃSTW!!!
To będzie ta WIELKA KORZYŚĆ POLSKI, ale jak pisze M Nostradamus za ogromną cenę moralną.

Pt, 26 lis 2021 07:17 | brak oceny

Ruban | Załogant

@Marea, Tu zakończenie:
Jednak prześladowania katolików i ich kościoła będzie tak wielkie, że cyt Nostradamusa: ”niesamowite i oszałamiające, że w ciągu kilku lat kraj MARYI STANIE SIĘ KRAJEM MAHOMETA”!!!
W końcu w USA zakończy się II Wojna Domowa, w nieokupowanej przez Kalifat Wielkiego Talibanu części Francji - Bretanii zabłyśnie gwiazda Henryka Szczęśliwego – Selina, czyli Pogromcy Półksiężyca i po pierwszych zwycięstwach koalicji atlantyckiej nad islamem w Polsce dojdzie do zamachu na Generała Dyktatora i władzę obejmie nowa osoba, która 
w Krakowie koronuje się na Króla Polski i Sześciu Narodów, a później Polski i Dwunastu Narodów!
Ten Król zerwie z Wielkim Talibanem i przywróci chrześcijaństwo, ale już nowe oparte na innych zasadach.
Podpisze on z Francją Henryka Szczęśliwego, USA i innymi krajami m.innymi z Rumunią, która jak Polska zerwie sojusz 
z Talibanem NOWE PRZYMIERZE PRZECIWKO ISLAMOWI!
CZY TO MĄDROŚĆ POLITYCZNA, CZY TO PRZYPADEK POLITYCZNY - NIE WIEM JAK TO NAZWAĆ?
Fakt faktem po raz pierwszy Polska uniknie obcej inwazji i zniszczeń, a na dodatek urośnie i GOSPODARCZO 
I TERYTORIALNIE, A WIĘC POLITYCZNIE W POTĘGĘ, ALE TEN SOJUSZ Z ISLAMEM, KTÓRY JEDNAK DOPROWADZI 
DO NIEODWRACALNYCH ZMIAN KULTURALNYCH W POLSCE!?
M Nostradamus napisał, że większość ludności będzie chrześcijańska, ale też bardzo duża liczba ludności pozostanie już przy islamie - chociaż innym niż obecnie!
I co wy na to!?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 26 lis 2021 09:46 | brak oceny

Marea | Załogant

@Ruban, Dziękuje za rozwinięcie, choć nie bardzo rozumiem, jak ktoś takie dokładne wnioski potrafi wyciągnąć z tych centurionów. No i ta Polska islamska brzmi jak sci-fi. Mam nadzieję, że nie dożyję

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 26 lis 2021 11:26 | brak oceny

rafael1 | Załogant

@Marea, zauwaz prosze ze wszystkie te interpretacje sa po 2000 roku czyli de facto po rospadzie komunizmu ,ktore przewiduja

Pt, 26 lis 2021 11:34 | ocena: + 2

Ruban | Załogant

@Marea, Tego jest setki stron tekstu ja Ci podałem może 1 promil tego.
Tu masz linki resztę sobie poszukaj -miłej lektury, wtedy zrozumiesz dlaczego takie dokładne wnioski:

7. Jak się wyraził Nostradamus „Po 100 latach znów będą się ze sobą porozumiewali” - prawdopodobnie chodzi o internet i telefonię komórkową.

Persage II 22, 1
W dwudziestym i pierwszym nowe średniowiecze,
Tak jak w piątym do trzynastego.
Pięćdziesiąt będzie trwała odbudowa,
A po stu będą się znowu komunikować.Po płomiennych wybuchach grzybów,
Nad skażone obszary z wielkim wiatrakiem,(śmigłowce)
Nadlecą ryczące żelazne ptaki.
Rozsypią biały pył, który niebawem
Odrodzi powietrze, wody i ziemię,
Dla tych co pragną ją uprawiać przetrwać.

https://dmr44blog.files.wordpress.com/2014/10/nostri3.pdf

https://edoc.site/nostradamus-kiedy-wybuchnie-iii-wojna-wiatowa-interpretacja-pdf-free.html

http://koniecswiata.info/forum/topic/232/wiek-xxi-wizje-i-przepowiednie-wolna-dyskusja-i-dociekania/

http://www.paranormalne.pl/topic/26262-nostradamus-a-iii-wojna-swiatowa/

https://www.dailymotion.com/video/x6cjuo4


http://koniecswiata.info/forum/topic/232/wiek-xxi-wizje-i-przepowiednie-wolna-dyskusja-i-dociekania/

http://koniecswiata.info/forum/forum/6/przepowiednie-nostradamusa/

http://iluminaci.com/ads/przepowiednie-nostradamusa-tlumaczenie-centurii-czterowierszy-jasnowidza/

https://www.dailymotion.com/video/x71djsy?playlist=x569mu

https://www.dailymotion.com/playlist/x569mu

https://www.youtube.com/channel/UCshd0C1b1iMLQ3D8Q4V6D7Q/discussion
8. Zagadka:

Za sprawą sprzedajnego kanclerza,
Niedźwiedź przeciągnie podwodne linie,
Brzydka władczyni nie zmieni decyzji-
Wielka klapa i Wielka strata pogrąży chciwą Germanię!

Tu książka na ten temat:


https://aros.pl/ksiazka/trzecia-wojna-swiatowa-wedlug-nostradamusa-i-innych

Nie, 28 lis 2021 18:59 | brak oceny

novi61 | Załogant

@Ruban,
nie tak. poczytaj
http://www.paranormalne.pl/topic/26262-nostradamus-a-iii-wojna-swiatowa/
i to jak jeszcze nie czytałeś
http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 28 lis 2021 23:24 | ocena: + 1

Ruban | Załogant

@novi61, Pierwszy link znam doskonale piszę tam jako Ruban - teraz mam tam bana do 4 grudnia.
Drugi link - to same ogólniki. po prostu znali przepowiednie Nostradamusa ( TE PRAWDZIWE !!!!!!!!!!!!!!!!) i wyciągnęli z nich wnioski - proste.
Pamiętaj, ze te przepowiednie Nostradamusa mają 500 lat.

Czw, 25 lis 2021 10:38 | brak oceny

Glosnapustyni | Załogant

A gdzie mój komentarz? Napisałam wczesniej, że n@s R. również z@@t@kuje. A Ossowiecki twierdził, że w. w 39 nie będzie.

Czw, 25 lis 2021 10:34 | ocena: -1

Glosnapustyni | Załogant

Witam serdecznie załogantów. Dlaczego nie piszecie, że nas Rosja również bardzo szybko zaatakuje i ma taki plan? Pan Jackowski porównuje się do Ossowieckiego, ale Ossowiecki jeszcze w lipcu i sierpniu 1939 roku twierdził, że wojny w Polsce nie będzie! Nie odpowiadajcie mi na to tylko otwórzcie oczy.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

2 grudnia:// [...] Zapraszamy wszystkich do obejrzenie filmu Zbigniewa Blani-Bolnara z 1994 p.t.: 'Zdarzenie w Emilcinie' Film trwa ponad 1,5 godziny i jest najdłuższym dokumentem o przypadku CE III w historii. Można go obejrzeć w naszym serwisie, jest zaprezentowany w okienku FILM FN  [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 1 gru 2021 08:30 | 29 listopada 2021 jeden z naszych czytelników widział przelot jasnego obiektu nad Żywcem. Była to jasna kula, która poruszała się i zatrzymywała, w pewnym momencie jak opisuje świadek 'zgasła'. Manifestacja była widoczna ok. 20 sekund , natomiast według świadka była godzina ok. 23.55, czyli tuż przed północą.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Piątek, 19 listopada 2021 | Zgadzam się z Krzysztofem Jackowskim, że jesteśmy w przededniu wielkiej światowej wojny, choć widzę ją zupełnie gdzie indziej niż jasnowidz z Człuchowa i trochę inaczej. Moim zdaniem wybuchnie nie na Bliskim Wschodzie i nie w pobliżu tak znienawidzonego przez najsłynniejszego obywatela Człuchowa Izraela (którego cały czas nazywa małym państwem, którego nazwy nie wymieni), ale być może w dwóch punktach...

czytaj dalej

FILM FN

ZDARZENIE W EMILCINIE - DOKUMENTACJA o Bliskim Spotkaniu III Stopnia z UFO w 1978 roku - ARCHIWUM FN

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.