Dziś jest:
Piątek, 27 stycznia 2023

Osoby kwestionujące to, że Ziemia jest odwiedzana przez obcych, są albo patologicznymi głupcami, albo wariatami, albo kłamcami, albo nie mają o UFO pojęcia. Innych możliwości nie ma.
/Travis Walton, przeżył Bliskie Spotkanie III Stopnia 5 listopada 1975/

Komentarze: 9
Wyświetleń: 4240x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 10 gru 2021 16:10   
Autor: FN, źródło: FN   

INCYDENT Z UFO W KECKSBURGU: MINĘŁO 56 LAT

9 grudnia 1965 roku ognista kula rozbłysła na niebie nad północno-wschodnią częścią Ameryki Północnej i została zauważona z tak odległych miejsc jak Indiana, Nowy Jork, Wirginia i Ontario. Obiekt zwolnił i lśniąc rozbił się (lub jak wielu świadków twierdzi – wylądował!) w lesie w Kecksburgu.

 

Incydent w Kecksburgu to jeden z najciekawszych przypadków katastrof UFO w historii badania tego zjawiska w Stanach Zjednoczonych. Minęło 56 lat od dnia, w którym metalowy obiekt w kształcie "złotego dzwonu" spadł z nieba w Kecksburgu w Pensylwanii. Natychmiast pojawiło się kilka teorii wyjaśniających dziwne zdarzenie od katastrofy UFO po uderzenie w ziemię rosyjskiego satelity.

Każdego roku w małym miasteczku Kecksburg w Pensylwanii ulicami miasta przechodzi parada pasjonatów UFO, aby uczcić rocznicę bliskiego spotkania z UFO dokładnie 56 lat temu.

 

Parada, organizowana przez Ochotniczą Straż Pożarną, przyciąga wielu entuzjastów tego zjawiska, którzy tego dnia przyjeżdżają do Kecksburg`a.

W Kecksburgu, znanym również jako "Roswell Pensylwanii", obchodzona jest właśnie 56. rocznica tego,  jest znane jako "Incydent w Kecksburgu".


 

9 grudnia 1965 roku ognista kula pojawiła się na niebie nad północno-wschodnią częścią Ameryki Północnej i została zauważona z tak odległych miejsc jak Indiana, Nowy Jork, Wirginia i Ontario.

Spadający obiekt rozpadł się i wzniecił kilka małych pożarów w Ohio i Pensylwanii, gdy płonące odłamki spadły na ziemię. Świadkowie z Kecksburga twierdzili, że obiekt rozbił się w lesie w pobliżu tego małego miasteczka w zachodniej Pensylwanii, a mieszkańcy natychmiast pobiegli do lasu, aby zobaczyć dziwny obiekt.

 

Mieszkaniec miasteczka Bill Bulebush twierdzi, że widział, jak obiekt zawrócił na niebie "tak, jakby był sterowany" przed rozbiciem się w lesie. Kiedy pojechał na miejsce zobaczył w lesie obiekt w kształcie dzwonu, który cały czas lekko opalizował dziwnym światłem.


Teren został ostatecznie odgrodzony przez wojsko. Potem pojawił się oficjalny komunikat, że nic nie znaleziono. Świadkowie tamtych wydarzeń nie zgadzają się z tą wersją i utrzymują, że doszło tam do katastrofy pozaziemskiego obiektu nieznanego pochodzenia. Miejsce jest od wielu lat badane przez pasjonatów UFO - ekipa FN chce tam przybyć w 2022 roku. To jeden z naszych celów na przyszły rok, jeśli oczywiście sytuacja z pandemią na to pozwoli.


W 2003 roku został złożony pozew przeciwko NASA o wydanie dokumentów z dochodzenia wojskowego w tej sprawie.

Co wydarzyło się w Kecksburgu? Zapraszamy do obejrzenia materiału z naszego Archiwum FN w tej sprawie.


Polecamy wizytę w naszym dziale "PYTANIA DO FN". Jest tam wiele nowych wątków związanych z projektem KONTAKT dotyczących prostej sprawy, o której piszemy od lat - mimo największego wysiłku, zakupu wielu kilogramów modeliny, plasteliny, klocków lego, tysięcy koralików na allegro i czego tylko dusza zapragnie, a co oferuje internet - tak małego modelu jak ten obiekt z tej historii zrobić się nie da. ;-)  Poznaliśmy nowy, bardzo ciekawy materiał "hejterski" w sprawie historii z 2014 roku. Oto przykład takiego zdjęcia "UFO jak z tej historii... obiekt identyczny!", które miało "zmiażdżyć" sprawę wydarzeń w małej podpoznańskiej wiosce w 2014 roku:

link do publikacji w dziale PYTANIA DO FN poniżej:

https://nautilus.org.pl/pytania,473,10-grudnia-2021--czy-pomysleliscie-o-tym-aby-zlecic-zrobienie.html

Komentarze: 9
Wyświetleń: 4240x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 10 gru 2021 16:10   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (9)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 15 gru 2021 12:13 | brak oceny

Iwona31 | Załogant

hej,
dzięki, bardzo ciekawy artykuł! Pozwólcie proszę, że podzielę się z Wami dziwnym zdjęciem, które zrobiłam w tym roku - oczywiście w dużo mniejszej skali, ale wygląda na coś trochę podobnego..? zwróćcie proszę uwagę na ten piękny, złoty kolor i przedziwny kształt..dla mnie to wygląda na..pocisk.....
https://www.youtube.com/watch?v=2d4eBCP0d-U

Serdeczności dla wszystkich!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 15 gru 2021 17:34 | ocena: + 2

poza_czasem | Załogant

@Iwona31, też skojarzyłem z pociskiem. Tyle różnych kształtów lata wokół nas, trzeba tylko chcieć je zobaczyć.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 15 gru 2021 21:38 | brak oceny

Iwona31 | Załogant

@poza_czasem, hej, hej poza_czasem, dziękuję za komentarz!:) Tak, masz rację, wiesz, wydaje mi się, że ONI mogą przybrać dowolny kształt/kolor, jaki tylko IM się zamarzy, a do tego mają ogromne poczucie humoru..kiedyś będąc nad morzem zrobiłam zdjęcie czegoś, co wyglądało jak dziecięce koło do pływania, choć w momencie robienia zdjęcia woda była pusta..i niebo także..Póki co nie wrzuciłam tego zdjęcia, bo pewnie i tak nikt by nie uwierzył w moje słowa (choć już jestem blisko), ale w internecie krąży kilka filmów z identycznym obiektem. Pozdrawiam Cię serdecznie, niech nam lata i nigdy nie przestaje :-)!

Pon, 13 gru 2021 08:39 | ocena: + 2

Fisher | Załogant

11 grudnia 2021: [z poczty do FN] ... Panie Robercie,wiem ze to mail ogólny i nie wiem czy to do Pana dotrze… ale nie mogę już znieść antyszczepionkowych komentarzy wszędzie jak i również na nautiliusie. Najbardziej światłe umysły, buddyści guru mówią o szczepionkach jak o nauce z której możemy korzystać to jest jasne, bliska mi osoba jest lekarzem , naprawdę nie jestem w stanie znieść mieszana kwestii duchowych, UFO i rozwoju z antyszczepionkowym szurstwem. Czy może Pan zabrać głos w tej...


Koncern farmaceutyczny Pfizer podniósł prognozę tegorocznych zysków ze sprzedaży szczepionek przeciwko COVID-19 do 36 mld dol. To o 7,5 proc. więcej niż wynosiła poprzednia prognoza. Wszystko za sprawą decyzji państw rozwiniętych o podawaniu swoim obywatelom trzeciej dawki oraz zatwierdzaniu preparatu Comirnaty w kolejnych państwach.

A zaraz 4 itd. Ale co tam....

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 13 gru 2021 12:54 | brak oceny

Maria_st | Załogant

@Fisher,

"....Najbardziej światłe umysły, buddyści guru mówią o szczepionkach jak o nauce z której możemy korzystać to jest jasne, bliska mi osoba jest lekarzem , naprawdę nie jestem w stanie znieść mieszana kwestii duchowych, UFO i rozwoju z antyszczepionkowym szurstwem. "
Ponieważ Twój wpis znalazł sie tu więc tu odpowiem jak ja to postrzegam.
Nie znam buddystów a ponieważ nie jestem już na etapie guru więc sama wyciagam wnioski.
Uważam, że wszystko jest ze soba powiązane i prawdopodobnie jesteśmy na tzw etapie " egzaminu " i nasze wybory są tu bardzo ważne. Temat szczypawek a wcześniej innych istotnych spraw świadczy o naszej dojrzałości duchowej i albo sami decydujemy o naszym Jestestwie albo ktoś np buddyjski guru czy inny światły umysł / cokolwiek to znaczy / . Ja doceniam swoje życie w tym ciele i nie życzę sobie by ktokolwiek wpływał na nie a przeciez widzimy że jest inaczej . Być może było to dobre w czasach braku wiedzy ale nie dziś gdy każdy ma do niej dostęp, biorę także pod uwagę intuicję i szerszy wgląd w daną sytuacje co nawet wyjasnia zamieszczony na stronie FN list z transcendencji .
To co sie zadziewa to nie moja droga ani nauka i nie chce siedzieć w tzw klasie kilka lat bo zachciało mi sie wagarować / słuchać wszelkiej maści guru i postepować zgodnie z ich widzi mi się / . Sami dla Siebie jesteśmy najlepszymi nauczycielami .

Pon, 13 gru 2021 15:54 | ocena: -1

poza_czasem | Załogant

@Fisher, to nie buddyści guru powinni wypowiadać się na ten temat ale właśnie nauka. Nauka jako wiedza wynikajaca z doświadczeń, pomiarów, obserwacji, eksperymentów, ich systematyczności i powtarzalności. Ale nie nauka jako religia, masz wierzyć w naukę. Podkreślam że w naukę nie trzeba wierzyć, tylko posiąść wiedzę w danej dziedzinie. Jeśli piszesz o najbardziej światłych umysłach to podaj kilka przykładów i napisz czego dokonali w tej materii. Jak dotąd nie spotkałem się z żadnymi konkretami dotyczącymi badań na ten temat, a jedynie słowa, słowa, słowa, które dla mnie mało znaczą jeśli nie są poparte badaniami naukowymi. Człowiek jest wolny i sam stanowi o sobie, dlatego nikt nie może decydować za nas.
"Kto sieje wiatr, zbiera burzę"

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 14 gru 2021 07:37 | ocena: + 1

Fisher | Załogant

@poza_czasem,

W świecie gdzie rządzi pieniądz.....

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 14 gru 2021 10:15 | ocena: + 1

poza_czasem | Załogant

@Fisher,

W świecie gdzie rządzi pieniądz ... wyniki badań też można kupić, tak jak i naukowców od których zależą wyniki badań, tak jak i instytucje które dopuszczają specyfik do obrotu. To już nie jest tajemnicą że takie praktyki na świecie mają miejsce. Nie twierdzę że w tym przypadku tak jest. Dlatego zasadne jest, aby wykazać się dojrzałością duchową i nie podążać drogą w ciemności wyznaczaną przez jakichś "guru" Tak, to jest dla ludzkości egzamin i nasze wybory są tu bardzo ważne. Na koniec wyjaśnię, że nie jestem po żadnej stronie w tym sporze jaki powstał wokół preparatu, a jedynie obserwuję, czytam, słucham, szukam informacji w tym zakresie. Nie opieram się na pseudo autorytetach głoszących z ekranu jedyną prawdę, a wręcz przeciwnie, te opinie staram się skonfrontować z innymi wynikającymi z dostępnej wiedzy. Nie bez znaczenia jest też kontakt z moją nadświadomością, która pozwala szerzej spojrzeć na zaistniały problem. Powstała sytuacja ma wymiar nie tylko materialny, ale w dużym stopniu też duchowy.

Nie, 12 gru 2021 18:03 | ocena: + 1

Stefan | Załogant

Publikuję ponownie swój komentarz z 19 kwietnia 2021 jako przestrogę przed nadchodzącą wojną:
------------------------------------------------------------------------

Sen mieszkańca wschodniej Polski (około miesiąc temu):
"Wychodzę na miasto, widzę, że wszystko jest zniszczone - nie ma budynków, ŻÓŁTY PYŁ w powietrzu, aż gęsto.
Widoczność maksymalna 100 metrów. Ludzie zbierają jakieś śmieci. Mijam szklany pawilon (którego tu nigdy nie było). W pawilonie znajdują się kobiety w białych sukienkach a każda mówi w innym języku.

Zaczynam krzyczeć do stojących nieopodal ludzi: Ratujcie narwale!
Jakiś mężczyzna odpowiada: Po co? One i tak się UGOTUJĄ. "

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

[.] Dzień dobry,  Podzielę się z Wami pewną myślą dotyczącą reinkarnacji oraz obaw o dalszy los Polski.  W latach 90. w jednym z odcinków Nautilusa Zet były wypowiedzi chłopca, który w poprzednim wcieleniu mógł być rycerzem z Malborka. Powiedział, że specjalnie wybrał sobie kolejne wcielenie teraz we współczesnej Polsce bo tu mu się nic nie stanie, bo nie będzie tu wojen, a on już zginął raz w walce i drugi raz tego nie chce. Obecnie boimy się eskalacji wojny z Ukrainy na Polskę. ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.