Dziś jest:
Niedziela, 29 maja 2022

Komentarze: 10
Wyświetleń: 4304x | Ocen: 6

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 16 sty 2022 07:04   
Autor: FN, źródło: FN   

BADANIA REINKARNACJI – PODOBIEŃSTWO KOLEJNYCH WCIELEŃ

Na pokładzie okrętu Nautilus od ponad 20 lat mamy projekt „REGUŁY GRY” zajmujący się badaniem zjawiska reinkarnacji. Jednym z ciekawszych cech kolejnych wcieleń jest duże podobieństwo fizyczne kolejnej inkarnacji do poprzednich wcieleń. Dotyczy to także rysów twarzy!

 Na samym początku powtórzmy tezę oczywistą: reinkarnacja nie jest żadną wiarą, ale wiedzą. To nie jest tak, że jakiś nawiedzeniec opowiada majaki o tym, że jest tak czy siak bo biduli z ciężkim odlotem religijnym „opowiedziały to anioły”, lecz po prostu wynika to nie tylko z oczywistej logiki, ale także z konkretnych przykładów pamięci o poprzednim wcieleniu.

Logiki, bo zasada „jedno życie – potem sąd – potem wieczna laba” tworzyłaby ze stwórcy obłąkańczego despotę i sadystę, których jednych obdarza długim, szczęśliwym i zdrowym życiem, a drugim daje w prezencie na starcie śmiertelną chorobę i po kilku latach cierpienia w dziecięcym hospicjum zabiera do rajskich ogrodów… tylko reinkarnacja pozwala zrozumieć sens cierpienia małych dzieci chorych na nieuleczalne choroby, które jest jedną z największych zagadek i tajemnic wszechczasów.

 

Ale o istnieniu reinkarnacji wręcz krzyczy zebrany przez nas (i podobne organizacje na świecie) materiał dotyczący poprzednich wcieleń. Tylko dla formalności dodajmy, że także obce istoty przybywające na Ziemię w pojazdach UFO podczas Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia z ludźmi zapytani „czy jest życie po śmierci?” zawsze odpowiadają w sposób jednoznaczny – oczywiście, że jest, a każda istota we wszechświecie podlega wędrówce dusz!


Tym razem chcemy zwrócić uwagę na ciekawy aspekt zjawiska reinkarnacji, zaskakujący i intrygujący, czyli podobieństwo fizyczne kolejnych wcieleń. Już dawno zauważyliśmy, że wystarczy zobaczyć zdjęcie osoby i ustalonego jej poprzedniego wcielenia, żeby z wrażenia wręcz zaniemówić… Rysy twarzy, linia włosów, nawet styl mówienia czy głos – podobieństwo potrafi wręcz zaszokować.

Jeden przykład z naszego archiwum – to chłopczyk, który pamiętał swoje poprzednie wcielenie, kiedy był pilotem w czasie II Wojny Światowej. Warto jest spojrzeć uważnie na te dwa zdjęcia i od razu da się zauważyć ogromne podobieństwo. Bardzo podobnie jest także w przypadku innych, podobnych historii...


Przypadek kolejnego wcielenia pilota z czasów II Wojny Światowej  został  bardzo efektownie przedstawiony w jednym z odcinków serii „Starożytni Kosmici”, który prezentujemy poniżej.

 

I jeszcze jedna historia, którą dostaliśmy na naszą pocztę w ostatnich dniach i która trafiła do naszego zespołu „Reguły Gry”.

From: […]

Sent: Friday, January 14, 2022 9:09 AM

To: FN

Subject: Rysunek

 

 

 

Moj sześcioletni syn narysował wczoraj w szkole (klasa 0) rysunek, podejrzewam, że z okazji zbliżającego się dnia babci, dzieci miały takie zadanie. Moja rozmowa z nim przebiegała tak:

S- mamo zobacz co narysowałem

J- mamusie?

S- nie, to babcia ( i tu zaznaczyć trzeba, że dla mojego dziecka babcia, to każda starsza Pani, nigdy nie poznał żadnej swojej babci, obie zmarły zanim się urodził)

J- babcia?

S- tak ona nie zyje, ona była w tym dużym domu,  który wybuchł

J- to jest samolot?

S- tak, ale to jest bomba samolot, on zrobił duży wybuch

J- Ty tez tam byłeś?

S- tak, ja chciałem ja zabrać, mówiłem chodź ze mną, ale ona nie chciała, mówiła trzeba poczekać

J- co się stało dalej

S- ona nie zyje, ja odjechałem czarnym busem na sygnałach a te domy całkiem spadły na popiół.

Być może to tylko wyobraźnia sześciolatka, ale sposób w jaki o tym opowiadał, miałam ciarki.

 

 

 

I jeszcze coś z najnowszych produkcji Gryzonka - naszego załoganta.

Steve Jobs - niezwykła wizja tuż przed śmiercią

Komentarze: 10
Wyświetleń: 4304x | Ocen: 6

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 16 sty 2022 07:04   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (10)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 30 sty 2022 20:15 | brak oceny

Pierzchnia | Załogant

Moja pamięć sięga momentu wcielenia - to było uczucie strasznego uwięzienia, do którego po jakimś czasie się przyzwyczaiłem i schodzenia wcześniej z kilku poziomów. Mogłem wybrać kolejne życie, ale jego jakość była zależna nie tylko od nazbieranych wcześniej punktów - dano mi możliwość oddania się większemu cierpieniu.

Wt, 25 sty 2022 23:54 | ocena: + 2

Marmar9 | Załogant

Reinkarnacja nie jest faktem. Tak naprawdę to tylko proste wytłumaczenie pewnych rzeczy, których nie rozumiemy. Zagadka zostanie rozwiązana niestety dopiero po naszej śmierci.

Nie, 16 sty 2022 17:42 | ocena: + 1

Orion_1957 | Załogant

Witaj załogancie Gryzonek. Moje gratulacje z tej Twojej wspaniałej produkcji. Super to wygląda. Myślę, że każdy z załogantów chciałby mieć w swoim domu taką fototapetę przenoszącą nas myślami w Kosmos. Pozdrawiam

Nie, 16 sty 2022 13:50 | brak oceny

sidhartha | Załogant

bez cierpienia nie byłoby szczęścia :)
oczywiście nie mam tutaj na myśli masochizmu czy ascezy, ale zakotwiczenie w "teraz"
osoba oświecona nie lgnie do niczego, bo dążenie do rozkoszy np.seksu
jest ograniczające, prawdziwy mistrz, nie potrzebuje seksu :)
ani sidhi ;)
znam kilku mistrzów buddyjskich którzy nigdy seksu nie mieli, nie potrzebują, niektórzy z nich robią no teges z własną ręką.
natomiast co do reinkarnacji, ona jest nieunikniona,
bo gdyby istniał sąd, czyli albo do nieba albo do piekła, w zależności od sumienia, to kreacja musiałaby by być sadystą, zresztą są 2 opcje:niebo i piekło, nie ma czyśćca, no może jest dla przeciętnego kowalskiego który się jeszcze nie przebudził duchowo.
jeśli żyjemy w raju(i tylko on istnieje)to dobrze, jeśli w piekle, to niefajnie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 18 sty 2022 06:47 | brak oceny

Arkaim369 | Załogant

@sidhartha,
Reinkarnacja jest faktem ale nikt nie jest w stanie określić stopnia ilości wykonanych wcieleń i przede wszystkim gdzie te wcielenia miały miejsce.
Mogły również być dokonane na innych planetach lub wymiarach co obrazuje nieskończoność Stwórcy.
Podczas regresji hipnotycznej niejednokrotnie okazuje sie ze niektore poprzednie wcielenia sa dla badaczy niedostepne zakryte.
Komu na tym zalezy?? Na to pytanie wiekszosć nie zna odpowiedzi.
Duzo badaczy poprzez regresje hipnotyczna doszło do konkluzji ze swiat duszy jest tak samo roznorodny jak i swiat czlowieka na ziemi.
Sa na kuli ziemskiej ludzie ktorzy w dusze maja WKLEJONE!!!!! innych dusz WCIELENIA!!!!! z kuli ziemskiej po to aby nie czuły sie osamotnione zagubione.- Temat mega!!!
I wisienka na torcie prawdy lub klamstwa jest badaczka Dolores Cannon (tworca glebokiej regresji hipnotycznej) w swoich ksiazkach opisuje rozne sytuacje rozmowy z istotą ktora niby chce pomóc a po smierci przywołana jej dusza mowi ze nie wszystko w ksiażkach jest prawdą.
I wyraznie mowi kto na nia czekał zaraz po smierci!( szacunek dla jednego z jasnowidzow ktory został opluty przez swojego znajomege ze otwarcie o nich mowił )

Nie, 16 sty 2022 11:55 | ocena: -2

Kepos | Załogant

Rozwiązuję jedną z największych zagadek i tajemnic wszechczasów - to, że dziecko rodzi się pokarane - PRZED WCIELENIEM, PODCZAS BUNTU W RAJU SOLIDNIE NAROZRABIAŁO (jako duch).
Ot cała tajemnica !

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 16 sty 2022 13:24 | brak oceny

sidhartha | Załogant

@Kepos, są 2 opcje:nie było buntu, 2 opcja:był
bóg kiedy stworzył raj stworzył ludzkość, z tym adamem i ewą to taka przenośnia, nawet nie chodzi o ogród(choć ogrody bardzo lubię)
według kościoła w raju było super :)
bunt adama i ewy przerwał tą rozkosz, i skończyło się potępieniem. Chrystus musiał umrzeć na krzyżu, żeby raj na nowo powrócił, choć lepiej zapobiegać niż leczyć, eden nie może się równać z niczym, co ja myślę?powiem wam jak osiągnę nirwanę/oświecenie itp.
czy był bunt?ciężko powiedzieć, wszechświat jest w dużym stopniu zagadką.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 16 sty 2022 15:21 | ocena: -1

Kepos | Załogant

@sidhartha, Przyznam rację, że z Adamem i Ewą to taka zakryta prawda, chociaż na Ziemi byli pierwszymi ludźmi. Gdyby bunt Adama i Ewy był przyczyną powstania tego świata to ci ludzie, którzy teraz cierpią, na Sądzie Ostatecznym zlinczowaliby pierwszych rodziców - ale tego nie zrobią bo prawie każdy się zbuntował. Bogu zbuntowały się duchy wyższe, które pociągnęły za sobą duchy najniższe, którymi teraz my jesteśmy. Miał się wcielać Bóg oraz Szatan.
Widzę, że opierasz się na Biblii - tam nie ma wszystkiego napisane.

Nie, 16 sty 2022 09:57 | brak oceny

sidhartha | Załogant

czasami wiedza o poprzednich wcieleniach może uzdrowić ciało :)
mam w planach medytację mająca na celu przypomnienie sobie wszystkich żywotów, nie wykluczam tez hipnozy.

Nie, 16 sty 2022 09:44 | brak oceny

sidhartha | Załogant

Reinkarnacja jest faktem!nie jest ona wieczna jak już kiedyś pisałem, ale bez niej nie możemy ostatecznie połączyć się że światłem i być na zawsze szczęśliwi, bez chorób, bez bólu, bez negatywnych emocji, czasami cierpienie jest błogosławieństwem, bo ono nas uczy szacunku do 2 człowieka, i do całej egzystencji :)
niestety chrześcijaństwo o tym nie mówi, owszem mówi o cierpieniu i krzyżu, ale w znikomym stopniu o reinkarnacji!
jedno jest pewne:każdy, absolutnie każdy, nawet najbardziej znienawidzona prze nas osoba, i która według nas nie zasługuję na światło, zjednoczy się z nim, kiedy?kiedy przyjdzie na to czas ;)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.