Dziś jest:
Wtorek, 24 maja 2022

Komentarze: 13
Wyświetleń: 5095x | Ocen: 14

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 11 kwi 2022 05:57   
Autor: FN, źródło: FN   

USA: 5 KWIETNIA 2022 UJAWNIONO NOWE DOKUMENTY O UFO

Nowy raport został opublikowany przez Pentagon, w którym przedstawiono badania dotyczące wpływu na zdrowie ludzi, którzy mieli kontakt z UFO. Wśród 1500 stron dokumentów można znaleźć informacje o eksperymentach prowadzonych przez obce istoty. Osoby, które przeżyły CE III, były monitorowane przez obiekty UFO. Po spotkaniach uczestnicy CE III mieli fizyczne ślady na ciele.
Nowy raport został opublikowany przez Pentagon, w którym przedstawiono badania dotyczące wpływu na zdrowie ludzi, którzy mieli kontakt z UFO. 1574-stronicowy raport zatytułowany „Anomalne ostre i podostre skutki polowe na ludzkie i biologiczne tkanki” został uzyskany przez brytyjski dziennik The Sun od amerykańskiej Agencji Wywiadu Obronnego (DIA) w ramach wniosku o wolność informacji .

Wystarczająca liczba incydentów/wypadków została dokładnie zgłoszona, a dane medyczne zebrane, aby potwierdzić hipotezę, że niektóre zaawansowane systemy są już wdrożone i niejasne dla pełnego zrozumienia przez Stany Zjednoczone”, czytamy w raporcie z nieistniejącego już zaawansowanego programu identyfikacji zagrożeń lotniczych ( AATIP ).
AATIP był tajnym przedsięwzięciem dochodzeniowym finansowanym przez rząd Stanów Zjednoczonych w celu zbadania niezidentyfikowanych obiektów latających (UFO) lub – jak wolą je nazywać – niewyjaśnionych zjawisk powietrznych (UAP).

Mowa o blisko 1500 stronach nowych dokumentach rządowych opublikowanych na podstawie wniosku złożonego zgodnie z amerykańską ustawą o wolności informacji (FOIA).

Dokumenty pochodzą z programu amerykańskiego Ministerstwa Obrony realizowanego w latach 2007-2012 pod nazwą Advanced Aerospace Threat Identification Program (Program Identyfikacji Zaawansowanych Zagrożeń Lotniczych). Choć sam program nie był sklasyfikowany jako tajny albo ściśle tajny, o jego istnieniu amerykańscy obywatele dowiedzieli się dopiero w 2017 roku, gdy jego były dyrektor opublikował znane już obecnie nagrania kilku spotkań z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi.

Program trwał od 2007 do 2012 roku i wyszedł na jaw w 2017 roku, kiedy New York Times uzyskał materiał wojskowy, który ukazywał niezidentyfikowane samoloty poruszające się w bardzo nietypowy sposób.

Niemal natychmiast do Ministerstwa Obrony wpłynęły wnioski o ujawnienie informacji związanych z UFO zgodnie z zapisami Ustawy o wolności informacji. Autorem jednego z takich wniosków byli dziennikarze brytyjskiego tabloidu The Sun.

The Sun twierdzi, że raport zawiera 42 przypadki z dokumentacji medycznej i 300 przypadków, w których ludzie twierdzą, że zostali ranni w wyniku „anomalnych” spotkań.

Niektóre z tych obrażeń wydawały się być wynikiem promieniowania elektromagnetycznego lub spowodowanego przez „systemy napędowe związane z energią”.

Istnienie raportu ujawnił demaskator i były szef programu, Luis Elizondo.
Wśród różnych twierdzeń zawartych w dokumencie, najdziwniejsze z nich obejmowały rzekome obrażenia „ludzkich obserwatorów przez anomalne zaawansowane systemy lotnicze”, „pozorne uprowadzenie”, a nawet „niewyjaśnioną ciążę”.


Amerykanie - zgodnie z ustawą - udostępnili informacje, ale ponad cztery lata po otrzymaniu wniosku, we wtorek 5 kwietnia 2022 roku.

W jednym z dokumentów opisano zebrano szczegółową dokumentację medyczną 42 osób i niepublikowane opisy przypadków doznania przez ludzi uszkodzeń biologicznych na skutek spotkania z UFO. W wielu przypadkach spotkania zakończyły się oparzeniami (np. przez napęd takiego statku), uszkodzeniami mózgu, schorzeniami układu nerwowego, czy w końcu bólem głowy. Wśród dokumentów znalazły się także opisy bardziej nietypowych przypadków, w których spotkania z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi kończyły się doświadczeniem telepatii czy nawet teleportacji.

Komentarze: 13
Wyświetleń: 5095x | Ocen: 14

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 11 kwi 2022 05:57   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (13)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 15 kwi 2022 10:25 | ocena: + 1

Ordep | Załogant

@arturu, Szanowny Załogancie, Arturze!
Powszechnie wiadomo, że bardzo wiele osób, włącznie z naukowcami dokonuje odkryć lub ma niezwykłe wglądy właśnie podczas snu. Częściowo wynika to z tego, że umysł może w bardzo twórczy sposób powiązać pozornie dalekie od siebie fakty i zbudować z nich nową całość trudną do skonstruowania i połączenia ze sobą "na jawie".
Szanuję Pańskie spostrzeżenia i uwagi, zresztą jak innych Załogantów, które przyjmuję do wiadomości i staram się wyciągać z nich wnioski.
Myślę też, że jeśli czasem coś się nie udaje tu i teraz, to po to, by udało się lepiej później.
W życiu musimy czasem zaryzykować, idąc w kierunku swoich marzeń, głęboko wierząc, że lepsze jutro nadejdzie.
Pozdrawiam serdecznie. Pedro

Śr, 13 kwi 2022 22:02 | brak oceny

majomir | Załogant

Równo tydzień temu miałem dziwny sen spałem przy spuszczonych roletach więc kiedy się obudziłem przywitał mnie mrok nocy.Sen dziwny bo sam dźwięk bez obrazu ,co mi się usłyszało pocisk a właściwie jego upadek gzizd przelot i upadek z wybuchem .Rano obszedłem dom czy oby coś nie spadło ale nie.W pracy usłyszałem o zbombardowaniu dworca pełnego ludzi gotowych do ewakuacji .Sny są dziwne,

Śr, 13 kwi 2022 18:06 | brak oceny

Sara01 | Załogant

A mi często przypomina się relacja Lecha Chacińskiego.

Wt, 12 kwi 2022 20:36 | ocena: + 3

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy!
Świat jest częścią Galaktycznej Konfederacji, która ma bazy wsparcia w naszym Układzie Słonecznym.
"...Dzięki nowoczesnym teleskopom, stacjom kosmicznym oraz całej nowej technologii i wiedzy świat nauki oficjalnie otworzył się na ideę, że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Badanie układów gwiezdnych naszej galaktyki potwierdza istnienie planet podobnych do Ziemi, na których mogły powstać inteligentne gatunki, a zatem społeczności ludzkich porównywalnych z tymi na Ziemi. Są to jednak planety oddalone o tysiące lat świetlnych. Dlatego nauka całkowicie wyklucza, że ​​te odległości mogą pozwolić na dotarcie do nas hipotetycznym pozaziemskim społeczeństwom.
Jednocześnie jednak zjawisko UFO jest coraz bardziej szalone i obejmuje wszystkie narody i społeczeństwa świata. Wiele niewytłumaczalnych obserwacji przekonało o pozaziemskiej naturze UFO, zakwalifikowało ludzi w każdej sferze społecznej, od naukowej po polityczną i religijną. Hipoteza o rzeczywistej obecności pozaziemskiej naprawdę podważa niekorzystne stanowisko oficjalnej nauki...."
W rzeczywistości są astronomowie, astronauci, piloci samolotów, wysocy urzędnicy państwowi, zarówno wojskowi, jak i politycy, którzy oświadczyli, że widzieli obiekty latające, których ich zdaniem nie można przypisać zjawiskom naturalnym lub obiektom pochodzenia ziemskiego .
Z biegiem czasu nastąpił wzrost liczby autorytatywnych ludzi, którzy publicznie wyrażają przekonanie, że obecność pozaziemska, nawet jeśli niewytłumaczalna, jest jednak prawdziwa.
Już niebawem, jak piszę od dość dawna,Ludzkość dowie się dużo więcej około 2024 roku. To naprawdę zbliża się i raczej nikt i nic temu nie zapobiegnie. To, że ma dojść do ujawnienia się Obcej Cywilizacji przed Ziemianami, jest zapisane w historii zdarzeń Wszechświata, o której kiedyś wspominał też słynny mistyk i przewodnik duchowy Sathya Sai Baba. Wiem o tym również z przekazów, o których pisałem i piszę od ok. 10 lat.
Pozdrawiam serdecznie. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (2)

Śr, 13 kwi 2022 16:30 | ocena: + 1

Kepos | Załogant

@Ordep, podziwiam tych ludzi, którzy "sięgają" gwiazd, a nie widzą tego co znajduje się w obrębie Ziemi.
Nie będzie żadnego odkrycia cywilizacji pozaziemskiej do czasu, aż ten świat się wypełni tj. wcielone zostaną wszystkie istoty przeznaczone do wcielenia.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 14 kwi 2022 18:05 | ocena: + 2

Ordep | Załogant

@Kepos, Szanowny Załogancie.
W dzisiejszych, niezwykle powikłanych, czasach nie można
niczego wykluczyć. Możemy spodziewać się wszystkiego.
Należy pamiętać jednak, że wiele zależy od nas samych,
bo tu i teraz rozwijamy się i tworzymy naszą przyszłość.
To, co czeka ludzkość jest nadal wielką niewiadomą, ale
powinniśmy być dobrej myśli i wierzyć, że w nieodległym
czasie dojdzie do oczekiwanej metamorfozy naszego
życia i wspaniałego procesu przemiany myślenia.
Odkryjemy też tajemnicę związaną z głównym celem
naszego istnienia i przyszłością.
Pozdrawiam serdecznie. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 15 kwi 2022 09:14 | brak oceny

Kepos | Załogant

@Ordep, cel naszego istnienia i przyszłości jest już tajemnicą poliszynela. Jesteśmy exobywatelami Raju, z którego nas usunięto, aby wychować na nowo.

Czw, 14 kwi 2022 09:57 | brak oceny

arturu | Załogant

@Ordep, Za głęboko w to wszedłeś, o wiele. ;)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 15 kwi 2022 10:21 | ocena: + 1

Ordep | Załogant

@arturu, Szanowny Załogancie, Arturze!
Powszechnie wiadomo, że bardzo wiele osób, włącznie z naukowcami dokonuje odkryć lub ma niezwykłe wglądy właśnie podczas snu. Częściowo wynika to z tego, że umysł może w bardzo twórczy sposób powiązać pozornie dalekie od siebie fakty i zbudować z nich nową całość trudną do skonstruowania i połączenia ze sobą "na jawie".
Szanuję Pańskie spostrzeżenia i uwagi, zresztą jak innych Załogantów,
które przyjmuję do wiadomości i staram się wyciągać z nich wnioski.
Myślę też, że jeśli czasem coś się nie udaje tu i teraz, to po to, by
udało się lepiej później. W życiu musimy czasem zaryzykować, idąc
w kierunku swoich marzeń, głęboko wierząc, że lepsze jutro nadejdzie.
Pozdrawiam serdecznie. Pedro

Wt, 12 kwi 2022 18:07 | brak oceny

komisarzzus2@gmail.com | Załogant

Ciekawa sprawa. Dobrze, że wypłynął na światło dzienne taki raport. Ostatnio mam wrażenie, że jakby ciszej było o aktywności NOL nie tylko w Polsce, ale i na świecie.
Pozdrawiam

Pon, 11 kwi 2022 14:37 | brak oceny

Pawel_ | Załogant

Za poparzenia i podgotowane mózgi uczestników bliskich spotkań odpowiedzialne jest promieniowanie mikrofalowe o częstotliwości nieco wyższej niż to w kuchence mikrofalowej, a zmodulowane amplitudą drgań 30,60 i 90Hz które możecie usłyszeć jako tajemniczy furkot z projektu kontakt. Potwierdza to także udokumentowana prze US Army obserwacja i rejestracja emitowanych mikrofal przez obiekt z 1957 roku lot RB-47. Zresztą dźwięk ten często opisywany jest podczas obserwacji ufo kiedy obiekt oddziaływuje na elementy otoczenia jako słyszalne buczenie, rój pszczół itp. Tak więc twórca EM drive był całkiem blisko stworzenia nowego napędu.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 12 kwi 2022 18:27 | ocena: -1

komisarzzus2@gmail.com | Załogant

Z tego co pamiętam chyba podobne dźwięki opisywał Jan Wolski w Emilcinie
@Pawel_,

Pon, 11 kwi 2022 09:19 | brak oceny

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy!
Świat jest częścią Galaktycznej Konfederacji, która ma bazy wsparcia w naszym Układzie Słonecznym.
"...Dzięki nowoczesnym teleskopom, stacjom kosmicznym oraz całej nowej technologii i wiedzy świat nauki oficjalnie otworzył się na ideę, że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Badanie układów gwiezdnych naszej galaktyki potwierdza istnienie planet podobnych do Ziemi, na których mogły powstać inteligentne gatunki, a zatem społeczności ludzkich porównywalnych z tymi na Ziemi. Są to jednak planety oddalone o tysiące lat świetlnych. Dlatego nauka całkowicie wyklucza, że ​​te odległości mogą pozwolić na dotarcie do nas hipotetycznym pozaziemskim społeczeństwom.
Jednocześnie jednak zjawisko UFO jest coraz bardziej szalone i obejmuje wszystkie narody i społeczeństwa świata. Wiele niewytłumaczalnych obserwacji przekonało o pozaziemskiej naturze UFO, zakwalifikowało ludzi w każdej sferze społecznej, od naukowej po polityczną i religijną. Hipoteza o rzeczywistej obecności pozaziemskiej naprawdę podważa niekorzystne stanowisko oficjalnej nauki...."
W rzeczywistości są astronomowie, astronauci, piloci samolotów, wysocy urzędnicy państwowi, zarówno wojskowi, jak i politycy, którzy oświadczyli, że widzieli obiekty latające, których ich zdaniem nie można przypisać zjawiskom naturalnym lub obiektom pochodzenia ziemskiego .
Z biegiem czasu nastąpił wzrost liczby autorytatywnych ludzi, którzy publicznie wyrażają przekonanie, że obecność pozaziemska, nawet jeśli niewytłumaczalna, jest jednak prawdziwa.
Już niebawem, jak piszę od dość dawna,
Ludzkość dowie się dużo więcej około 2024 roku. To naprawdę zbliża się i raczej nikt i nic temu nie zapobiegnie. To, że ma dojść
do ujawnienia się Obcej Cywilizacji przed Ziemianami, jest zapisane w historii zdarzeń
Wszechświata, o której kiedyś wspominał też słynny mistyk i przewodnik duchowy Sathya Sai Baba. Wiem o tym również z przekazów, o których pisałem i piszę od ok. 10 lat.
Pozdrawiam serdecznie. Pedro

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.