Dziś jest:
Wtorek, 31 stycznia 2023

Nie ma śmierci, gdyż życie duszy trwa wiecznie. To, co nazywamy śmiercią, jest jedynie śmiechem małego dziecka.
/hinduskie/

Komentarze: 17
Wyświetleń: 6739x | Ocen: 14

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 26 kwi 2022 02:35   
Autor: FN, źródło: FN   

WOJNA I JEJ KONSEKWENCJE - CZY ZIEMI GROZI BRAK ŻYWNOŚCI?

Minęły dwa miesiące od momentu agresji Rosji na Ukrainę. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że konsekwencje tego mimo wszystko lokalnego konfliktu będą miały wymiar globalny. I to ten bardzo trudny w postaci głodu. Nasi czytelnicy zwracają na to uwagę w e-mailach.


From: [...]
Sent: Monday, April 25, 2022 6:54 PM
To: Fundacja NAUTILUS
Subject: Kolejny jeździec apokalipsy - głód artykuł.

Buszując po Internecie natrafiłem na poniższy link. Kluczowe informacje z artykułu:
•    — W 2023 r. doświadczymy jednej z największych klęsk głodu w historii ludzkości — przewiduje Matthias Berninger, były parlamentarny sekretarz stanu w Federalnym Ministerstwie Ochrony Konsumentów, Żywności i Rolnictwa
•    Ceny nawozów wzrosły kilkukrotnie. Oznacza to, że wielu rolników nie może już sobie pozwolić na zakup nawozów, co może doprowadzić do bardzo niskich zbiorów
•    Rosja odgrywa kluczową rolę w globalnym zaopatrzeniu w nawozy. Imperium Putina, wraz ze swoim sojusznikiem — Białorusią, jest jednym z największych producentów nawozów sztucznych i potasu.
I link:
Ostrzeżenie dla ekonomii. Może czekać nas "jedna z największych klęsk głodu w historii ludzkości" - Wiadomości (onet.pl)

Moc z Wami!
Załogant [...]


Ostrzeżenie dla ekonomii. Może czekać nas "jedna z największych klęsk głodu w historii ludzkości"

Rosja odgrywa kluczową rolę w globalnym zaopatrzeniu w nawozy. Eksperci obliczyli już, jak poważne będą konsekwencje niedoborów związanych z wojną. W przeciwieństwie do innych kryzysów, w tym przypadku zbliżająca się katastrofa rozwija się podstępnie.

Niemcy mają już narodową rezerwę ropy naftowej. W tajnych miejscach w całym kraju przechowuje się także zboże i niektóre leki na wypadek sytuacji kryzysowych. W przypadku gazu ziemnego i skroplonego rząd federalny również chce utworzyć rezerwy krajowe, aby być przygotowanym na dalsze skoki cen i ewentualne braki w dostawach w wyniku wojny z Rosją. Być może jednak trzeba będzie rozszerzyć listę zapasów o znaczeniu krajowym o inny produkt, który do tej pory w powszechnym odbiorze miał raczej niszowy charakter: nawóz sztuczny.

Przynajmniej tego domaga się Niemieckie Stowarzyszenie Rolników (DBV), które ostrzega przed nieuchronnymi konsekwencjami niedoboru "systemowo ważnej produkcji nawozów" w Niemczech. — Jeśli wystąpią niedobory, od 2023 r. będą zaprogramowane znacznie niższe zbiory — mówi prezes rolników Joachim Rukwied.

O tym, jak ważne są nawozy sztuczne dla rolnictwa i zaopatrzenia w żywność, świadczy niedawny przypadek Sri Lanki. Azjatyckie państwo wyspiarskie chciało być pierwszym krajem na świecie, który całkowicie przestawi się na rolnictwo ekologiczne. W związku z tym prezydent Gotabaya Rajapaska zakazał importu nawozów sztucznych i pestycydów chemicznych w kwietniu ubiegłego roku.

Jednak już w grudniu rząd musiał zakończyć ekorewolucję z powodu masowych nieurodzajów i gwałtownie rosnących cen żywności. W międzyczasie kraj pogrążył się w głębokim kryzysie gospodarczym i nie jest już nawet w stanie produkować wystarczającej ilości podstawowej żywności na własne potrzeby. Sri Lanka jest więc drastyczną lekcją tego, co może zagrozić światowemu zaopatrzeniu w żywność, jeśli zabraknie nawozów sztucznych.

Rolników nie stać już na zakup nawozów

Prognozy na wypadek kryzysu nawozowego są zdecydowanie ponure. António Guterres, sekretarz generalny Organizacji Narodów Zjednoczonych, ostrzega przed "huraganem głodu" i wzywa do podjęcia skoordynowanych działań przez poszczególne kraje. To właśnie od tej substancji zależy duża część światowego rolnictwa, a tym samym cała światowa produkcja żywności.

Niemieckie środowisko biznesowe również coraz częściej domaga się bardziej zdecydowanej interwencji politycznej. — W 2023 r. doświadczymy jednej z największych klęsk głodu w historii ludzkości — przewiduje Matthias Berninger. Były parlamentarny sekretarz stanu w Federalnym Ministerstwie Ochrony Konsumentów, Żywności i Rolnictwa jest obecnie szefem działu spraw publicznych, nauki i zrównoważonego rozwoju w niemieckiej firmie farmaceutycznej i agrochemicznej Bayer. Firma z Nadrenii sama nie produkuje nawozów, ale zaopatruje rolników na całym świecie w nasiona i środki ochrony roślin, w związku z czym bacznie obserwuje sytuację w branży.

[fragment publikacji]


From: [...]
Sent: Monday, April 25, 2022 2:03 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Może czekać nas "jedna z największych klęsk głodu w historii ludzkości" - Wiadomości

 

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/moze-czekac-nas-jedna-z-najwiekszych-klesk-glodu-w-historii-ludzkosci/v4h2b7m 

 

Bardzo ciekawy artykuł, zapewne dla Was nic zaskakującego, ale istotnie widać już trzeciego jeźdźca na horyzoncie. Jednym słowem, wygląda na to że mamy wszyscy przechlapane...

To w istocie nie do uwierzenia, że istnieje możliwość, że żyjemy w czasach ostatecznych, ale wszystko się niestety z wolna składa w jedną całość...

 

Z pozdrowieniami dla całej Załogi Nautilusa,

[...], Łódź

Dane do wiadomości redakcji.

 

From: [...]
Sent: Thursday, April 21, 2022 2:59 PM
To: FN
Subject: Jeźdźcy apokalipsy spostrzeżenie

 

Dzień dobry szanowna Fundacjo i czytelnicy.

Piszę W nawiązaniu do artykułu CZY NA NASZYCH OCZACH MAMY POCZĄTEK BIBLIJNEJ APOKALIPSY.

Zaciekawiło mnie spostrzeżenie czytelnika odnośnie ostatecznej bitwy Armagedonu i jego powiązania z nazwami miast na Ukrainie i nie może mi to wyjść z głowy, szczególnie w związku z ostatnimi doniesieniami iż szykuje się olbrzymia bitwa o Donieck.

Mam jednak jeszcze inne spostrzeżenie związane z samymi jeźdźcami.
Dla przypomnienia pojawiają się w kolejności:

Zwycięzca:
I widziałem, a oto koń biały, a ten, który na nim siedział, miał łuk, i dano mu koronę, i wyszedł jako zwycięzca, ażeby zwyciężał - Interesujące jest to że dano mu koronę - skojarzenie z wirusem, w skrócie często nazywanym koroną, ma też podobny wygląd

Wojna:
A gdy otworzył wtórą pieczęć, słyszałem wtóre zwierzę mówiące: Chodź, a patrz!
I wyszedł drugi koń rydzy[3]; a temu, który na nim siedział, dano, aby odjął pokój z ziemi, a iżby jedni drugich zabijali, i dano mu miecz wielki.
 Dosłownie ognistoczerwony (gr. πυρρος, Ap 6,4) - Wojna przyjechała na czerwonym koniu, skojarzenie jest jednoznaczne z Rosją ale czerwień kojarzy się też z flagą Chin

Głód:
A gdy otworzył trzecią pieczęć, słyszałem trzecie zwierzę mówiące: Chodź, a patrzaj! I widziałem, a oto koń wrony[4], a ten, co na nim siedział, miał szalę w ręce swojej.
I słyszałem głos z pośrodku onych czworga zwierząt mówiący: Miarka pszenicy za grosz, a trzy miarki jęczmienia za grosz; a nie szkodź oliwie i winu. - Tutaj mamy konia czarnego, i już dziś mówi się o tym że obecna sytuacja w kwestiach braku żywności najbardziej odbije się na czarnej Afryce

Śmierć:
A gdy otworzył czwartą pieczęć, słyszałem głos czwartego zwierzęcia mówiący: Chodź, a patrzaj!
I widziałem, a oto koń płowy[5]. , a tego, który siedział na nim, imię było Śmierć, a Otchłań mu towarzyszyła; i dana im jest moc nad czwartą częścią ziemi, aby zabijali mieczem i głodem, i morem, i przez zwierzęta ziemskie.
 Dosłownie szarożółty (gr. χλωρος), zwykle tłumaczony jako blady (Ap 6,8). - Tutaj mamy konia szarożółtego który niesie śmierć, skojarzenia z żółtym to Chiny, może Azja, atom, no i żółty proszek z proroctw między innymi Krzysztofa Jackowskiego.

Mam nadzieję, że to skojarzenie to tylko ciekawostka, a wojna szybko się zakończy.

Pozdrawiam serdecznie
(do wiadomości fundacji)


From: [...]
Sent: Monday, April 25, 2022 6:54 PM
To: Fundacja NAUTILUS
Subject: Kolejny jeździec apokalipsy - głód artykuł.

 

Buszując po Internecie natrafiłem na poniższy link. Kluczowe informacje z artykułu:

  • — W 2023 r. doświadczymy jednej z największych klęsk głodu w historii ludzkości — przewiduje Matthias Berninger, były parlamentarny sekretarz stanu w Federalnym Ministerstwie Ochrony Konsumentów, Żywności i Rolnictwa
  • Ceny nawozów wzrosły kilkukrotnie. Oznacza to, że wielu rolników nie może już sobie pozwolić na zakup nawozów, co może doprowadzić do bardzo niskich zbiorów
  • Rosja odgrywa kluczową rolę w globalnym zaopatrzeniu w nawozy. Imperium Putina, wraz ze swoim sojusznikiem — Białorusią, jest jednym z największych producentów nawozów sztucznych i potasu.

I link:

Ostrzeżenie dla ekonomii. Może czekać nas "jedna z największych klęsk głodu w historii ludzkości" - Wiadomości (onet.pl)

 

Moc z Wami!

Załogant Dzibril88

 

W ostatnią sobotę 23 kwietnia odbył się kolejny rejs okrętem Nautilus. Sygnał płynął z Bazy FN w Warszawie...


...ale także z Gdańska.


Jakby ktoś chciał posłuchać - materiał poniżej.

Komentarze: 17
Wyświetleń: 6739x | Ocen: 14

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 26 kwi 2022 02:35   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (17)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 29 paź 2022 21:44 | ocena: + 3

Ordep | Załogant

Szanowni!
28.10.2022 r. godz. 16.00 - to bardzo ważna informacja.
Gwałtowna zmiana u Putina. Już nie potrzeba lepszego dowodu.
...Oskarżył Zachód o kryzys żywnościowy, zaczął wycofywać się ze straszenia bombą atomową, próbował tłumaczyć się z agresji na Ukrainę, a na koniec zapowiedział, że chce pokoju. Przemówienie Władimira Putina na forum Klubu Wałdajskiego odbiło się szerokim echem na całym świecie. Zachodnia opinia publiczna oceniła je krótko: raczej kłamliwe i absurdalne - Putin będzie dobrym wujkiem, kiedy będzie mówił o pokoju. A złym wujkiem, kiedy ukraińska armia będzie odbijać zajęte przez Rosję tereny. Putin został też zapytany o kwestię użycia broni atomowej. Jego czwartkowa wypowiedź znacząco odbiegała od narracji, którą dotychczas stosował, otwarcie grożąc rosyjskim arsenałem jądrowym. - Tak długo, jak ta broń istnieje, tak długo będzie istnieć groźba jej użycia. Ale obecna dyskusja na ten temat jest prymitywna. Zachód szuka tylko pretekstu do konfrontacji z Rosją - powiedział.
Jak zadeklarował, Rosja nie musi uderzać w Ukrainę bronią atomową. - Nie ma to sensu - ani politycznego, ani wojskowego - stwierdził wyraźnie.
Jak widać, zmiany ujawniające się u tego człowieka mają różne oblicza. Coś wpływa na jego sposób zachowania i wyrażania swoich myśli. To dość zastanawiające. Od jakiegoś czasu intuicja podpowiada mi, że nie będzie dobrego rozwiązania dla Putina, a on sam wie, że nie może użyć broni jądrowej, bo to zagrozi jemu samemu i całej Rosji. Bije się z myślami i chce w jakiś wyszukany sposób wyjść z tej wojny cały i z twarzą. To jednak będzie trudne i raczej niemożliwe?
Pragnę przy tym powiedzieć, że moje ostatnie posty i informacje nie biorą się znikąd. Należy szczególnie podkreślić, że obecnie nie ma ważniejszej sprawy od tego, co dzieje się w pobliżu naszych granic. Wszyscy musimy zdać sobie sprawę jak istotne dla przyszłości Europy i Świata jest zachowanie tego człowieka. Musimy za wszelką cenę dążyć do jak najszybszego zakończenia tego konfliktu zbrojnego i starać się kierować moc naszych myśli przeciwko wrogom pokoju, aby nie doszło do najgorszego. Wiem, że nie wszyscy chyba dobrze mnie zrozumieją? Zaangażowałem się całym sercem i mocą w celu uzyskania postępu w dążeniu do pokoju w naszym regionie. Niemalże bez przerwy staram się to robić i angażować swoje moce. Zdaję sobie sprawę z olbrzymich sił i przeciwności, które są do pokonania ( nie mam tu na myśli pola walki militarnej ). Jestem jednak pełen optymizmu i wiary, że wszyscy ludzie dobrej woli doprowadzą do pokonania tego zła. Jeszcze trochę to potrwa, ale wiem, że powoli zbliża się koniec tej pożogi wojennej.
Na zakończenie dodam, że aktualne problemy okrętu Nautilus, są niczym w porównaniu do tego trudnego czasu, jaki mamy obecnie. Skupmy się więc na tym, aby powróciły spokój, pokój, bezpieczeństwo i nadzieja na przyszłość w jak najlepszych barwach dla wszystkich ludzi kochających życie, swoich bliskich i przyjaciół.
Pozdrawiam wszystkich Państwa serdecznie. Pedro

Nie, 1 maj 2022 18:37 | ocena: + 6

Ordep | Załogant

@sidhartha, Szanowny Załogancie!
Szanuję Pana poglądy i interpretacje wielu różnych zagadnień. Każdy przekazuje swoje przeczucia zgodnie z wewnętrznym głosem. Prawdą jest, że trzeba umiejętnie odbierać "informacje docierające z przyszłości" i dobrze interpretować taką wiedzę. Skoro Pan wywołał mnie do "tablicy", przypomnę tylko, że trzymam się swoich zasad i nie zmieniam zdania na ten temat. Według mojej wiedzy takie wydarzenie nastąpi nie wcześniej niż w 2024 roku. Gdyby miało dojść już w maju tego roku, bardzo bym się cieszył. Niestety tak jednak się nie stanie. O tym piszę od dziesięciu lat. Były już podawane różne wcześniejsze terminy od 2012 roku i jakoś się nie sprawdziły. Wszystko ma swój czas i musimy cierpliwie czekać jeszcze wiele miesięcy?
Na koniec dodam, że nie daję minus za wpis, nawet jeśli mam inny pogląd na daną kwestię.
Pozdrawiam serdecznie. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 6 maj 2022 10:14 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

@Ordep,
spoko ;)
z tym majem to faktycznie trochę mnie poniosło ;)
musimy czekać ok.2 lat, twoim zdaniem?
poza tym myślisz że kontakt może nastąpić później?np. w 2025 czy 6 roku?
czy jesteś absolutnie pewien co do tego 2024 roku?
jak widać maj nie jest taki straszny jak mówiłem, ale Pedro wiedz jedno:
po sobie widzę(przynajmniej po sobie)
że od początku maja moja sytuacja życiowa i zdrowie się radykalnie poprawiły :D
ale to taka ciekawostka, ale zbieg wielu fuksów w moim życiu od początku maja, czego jeszcze nigdy nie było.
kiedy oficjalny kontakt z obcymi?
stawiałbym jak ty na 2024 roku, poza tym co masz na myśli że sygnały stamtąd mogą pojawiać się już w przyszłym roku?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 6 maj 2022 19:47 | brak oceny

Ordep | Załogant

@sidhartha, dobry wieczór.
Jak już wcześniej powiedziałem, wydarzenie związane z ujawnieniem życia pozaziemskiego ma mieć miejsce nie wcześniej niż w 2024 roku. Czy może być jakieś przesunięcie w czasie?
Wszystko jest możliwe, ale na razie nic mi o tym nie wiadomo. Gdy tylko dotrze do mnie taka wieść, na pewno podzielę się tym z Załogantami. Z wcześniejszych przekazów wiem, że pewne sygnały o zbliżającym się tajemniczym ujawnieniu, będą docierały do ludzkości nieco wcześniej, najprawdopodobniej kilka lub kilkanaście miesięcy przed tym, trudnym do wyobrażenia zjawiskiem. Z niedawnego przekazu medialnego w Wielkiej Brytanii, wynika, że USA już przygotowują się do tego i opracowują plan nawiązania kontaktu z obcą Cywilizacją. Tak więc mamy pewne już potwierdzenie tego, o czym piszę i informuję od blisko 10 lat. Wiem też, że za niedługo będą się działy na naszym Globie i w niedalekiej przestrzeni kosmicznej niespotykane dotychczas nieziemskie zjawiska.
Spoglądam z nadzieją w przyszłość.
Pozdrawiam serdecznie. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 8 cze 2022 12:36 | ocena: + 2

Sampson | Załogant

@Ordep, aż dreszcz mnie przeszył po tym co napisałeś, co to będzie i jak to się nam zamanifestuje nikt nie wie, ale na samą myśl moja dusza się cieszy, mam nadzieję, że większość z nas zostanie "automatycznie przeprogramowana", by od tego momentu tylko dobro czynić. Pozdrawiam serdecznie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 16 cze 2022 22:12 | ocena: + 4

Ordep | Załogant

@Sampson, witam i kłaniam się nisko.
To prawda, że jesteśmy tym bardzo przejęci i spoglądamy z nadzieją na lepszą przyszłość. Mnie też nieraz nachodzą dziwne i niecodzienne myśli, co to będzie, gdy sprawdzi się ta wprost niewiarygodna przepowiednia? Myślę często o tym wszystkim. Nie daje mi to spokoju, chociaż wiem, że nic nam nie grozi z tamtej strony. Przypominam sobie bardzo ważne i znamienne słowa, które przekazano mi w marcu 2014 roku w czasie sennej wizji. Będąc w pojeździe Obcych wyraźnie akcentowali, że nie jesteśmy sami, podobnie jak Ich Cywilizacja, we Wszechświecie. Wszyscy mamy prawo żyć i egzystować w swoich światach. I to, czego nie zapomnę do końca moich dni na Ziemi. Nad wszystkimi Cywilizacjami panuje Ktoś Potężniejszy i Wszechmocny. Wiem też, że życie rozumne na naszym Globie nie wzięło się z przypadku. Oni wiedzą niemal wszystko o życiu na naszej Planecie i prawdopodobnie zamierzają wpłynąć na zmianę i poprawę dalszej egzystencji człowieka. Nie jest wykluczone, że dojdzie do jakiegoś "przeprogramowania" i wpływu na nasze życie duchowe, które jest fundamentem wszystkich wysoko rozwiniętych Istnień we Wszechświecie. Jestem niezwykle zainteresowany zbliżającym się nieziemskim wydarzeniem. Według mojego przeczucia i docierających myśli z przyszłości, wiem, że zostało niewiele czasu na przygotowanie się do przyjęcia " Wysłanników Najpotężniejszej Istoty Wszechświata".
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Pt, 29 kwi 2022 13:28 | ocena: -4

sidhartha | Załogant

ludzkość on pewnego czasu, a trwa to już tysiące lat zatrzymała się w rozwoju :(
tylko obcy lub przyjście potężnego awatara może przyspieszyć nasz rozwój, plejadanie mówili że już teraz powinniśmy nie chorować na żadne choroby, i żyć co najmniej 5000 lat :)
antygrawitacja i ogólnie dostępne podrożę UFO po wszechświecie u nas już powinny być, co jest temu stanowi rzeczy winne? albo ludzka głupota, albo coś jeszcze innego, jeśli technologii nie poprawimy o świetle możemy zapomnieć.
o 4 gęstości czy złotej erze ludzkości tez, ludzkość musi przestać zgrywać cwaniaczka, i zacząć ostro pracować nad technologią.

Pt, 29 kwi 2022 12:02 | ocena: -2

sidhartha | Załogant

@sidhartha, nie wiem za co daliście mi te minusy :(
boli mnie to :(
natomiast jestem trochę bardziej optymistyczny niż Jackowski.
skoro czarne wizje wam przeszkadzają, to napiszę coś bardziej optymistycznego :P
albo maj będzie przełomowy w sensie negatywnym, albo wręcz na odwrót,
Pedro możesz się z tym nie zgadzać, ale mam poczucie że w maju będzie oficjalny kontakt z obcymi cywilizacjami, wiem to ze snów które mam i z chanelingów :)
siły zła będą chciały zablokować ten kontakt, np. będą namawiały Putina do użycia lada dzień broni jądrowej, ale kontakt i tak nastąpi.
nie pisze tego żebyście dali mi plusy, ale tak czuję ;)

Śr, 27 kwi 2022 14:07 | ocena: -1

Canis | Załogant

Witam. Pierwszy jeździec miał łuk i koronę. Korona wiadomo z czym się kojarzy.Zaraza.

Śr, 27 kwi 2022 07:18 | ocena: -2

sidhartha | Załogant

niepokoi mnie maj :(
w maju sytuacja może się wymknąć spod kontroli!
atak jądrowy? tego się obawiam, choć to poczucie, silne bo silne ale poczucie.
czy uważam że w maju zacznie się coś poważnego militarnie?
niestety mam takie obawy, mam obawy szczególnie jeśli chodzi o początek maja, powiedzmy 1 tydzień :(
ale nie musi być tak źle.
ale mam obawy :(

Wt, 26 kwi 2022 21:32 | ocena: + 2

Aleksander012 | Załogant

Nie a się ukryć, że czekają nas trudne czasy i dziwne, ale chciałbym wzmocnić przepowiednie Pana Jackowskiego o bardziej empiryczne słowa dopełniające jego przepowiednie. Fakt, energia zła się wylała się dzisiaj w Rosji, która nigdy nie była czymś inny niż CCCP w nowym opakowaniu. Moim zdaniem i też energetycznym okiem, to sam Putin jest ostatnim bastionem tej demonicznej destrukcji, która po upadku Związku Radzieckiego chce dokonać ostatecznego rozliczenia ze światem (tym złym), którego demony nienawidzą (demokracji i wolności) i to robi na naszych oczach, ale w sposób bardzo bezpośredni i zastraszający i tak jak jego poprzednicy Hitler i Stalin w sposób widzialny ..to typowe dla tych wielu "ruskich"demonów. Putin, były szpieg z DDR i podłe bydle w sam sobie to tchórz, zbrodniarz, i zboczeniec, tak jak jego znak "Z" i jego Orkowie, ale też to zbrodnicza energia w jego socjopatycznej paranoi i zemsty za upadek Sowieckiego Imperium zła. Nie jest to też energia, aż tak silna aby zdominować każdego człowieka i aby dokonywać tych zbrodni, które widzimy, więc teraz to jest jasne przesłanie Putina wg tzw Ruskiego i i kacapskiego miru dla nich to pokój to nic, a dla Nas Świata Wolnego otwarło się okno zła bo ja tak chce, tak jak w czasach wojny I czy II giej WS jestem po stronie dobra.,,ale to demony walczą o to aby zniszczyć Nasz świat przy pomocy ludzi, robią to po raz naprawdę ostatni, bo już ich energia dobiega końca..Prorocze słowa Pana Jackowskiego i Pana Roberta , mówią tu jednoznacznie...może będzie atak atomowy, ale co demonom i tym Orkom zostało..życzę Putinowi aby po taktycznym ataku jądrowym na Ukrainę w maju wiatr wiał w stronę Rosji, aby ominął Nasz kraj Polskę, Lwów i wszystkich wspaniałych Ukraińców, którym w, co było przecież było u Nas Wołyń, etc :przed" wybaczyliśmy już..A mocną intencję w Stronę Archaniołów teraz wznosimy bo oni mogą wszystko i wierzcie mi zrobią, aby Moskala i Swołocz euską wysłać do piekła wypełnią!!!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 30 kwi 2022 13:50 | brak oceny

Rafisell | Załogant

@Aleksander012, śmieszny ten Twój komentarz - serio! Jakby to pisało bezmyślne dziecko, które opiera swoje dyrdymały tylko i wyłącznie na TVN. Powiedz kolego, czy już zapomnieliście, co zrobiła Ameryka w ostatnim dwudziestoleciu, która szerzyła swoja anielską demokrację? A może przypomnieć Ci co zrobili 2 maja 2014 roku tak zwani "wspaniali Ukraińcy" w Odessie - to samo, co z Polakami w Wołyniu. Polacy NIE WYBACZYLI RZEZI Z WOŁYNIA!!! Ponieważ Ukraińcy nie przeprosili za ten mord Polaków i nie ukarali morderców za ten czyn! A co gorsza zaczęli gloryfikować zbrodniarza Stefana Banderę jako bohatera narodowego, to tak jakby zrobić z Hitlera bohaterem Niemiec. Proszę obejrzeć ten film w całości: https://www.youtube.com/watch?v=F1Igbm4LwEA

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 2 maj 2022 20:29 | brak oceny

Aleksander012 | Załogant

@Rafisell, śmieszne jest to kolego sympatyczny, że mylisz wybaczanie z pamięcią. Ale dam Ci radę, jest teraz w Polsce jakieś 3 mln Ukraińców, pewnie też tych potomków ,których rodziny 80 lat temu mordowały polaków więc możesz teraz się zemścić na nich za Wołyń itd.. Zbyt duża ilość papki hejterskiej w TVPiS i propagandy kremlowskiej w tych "mediach"niestety zamienia nienawistne mózgi rodaków na pro-putinowskich hejterów..Też Ci wybaczam ....ale tego nie zrozumiesz. Dlatego też dzięki Tobie tzw 'Obcy" będą omijać ten rezerwat nienawiści jakim jest ziemia przez jeszcze tysiące lat, puki takie barany jak ty nie wyginą...;)

Wt, 26 kwi 2022 19:16 | ocena: + 4

Nac2_3lny | Załogant

Każdej doby, choćby takie stosunkowo małe państwo jak Polska wyrzuca setki ton żywności. Po świętach wielkanocnych to chyba zleżała sałatka jarzynowa jest numerem 1. Także ten.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 26 kwi 2022 22:44 | ocena: + 1

Kasjopeja | Załogant

@Nac2_3lny, i tak się dzieje od wielu, wielu lat.

Wt, 26 kwi 2022 15:34 | brak oceny

Wedruss | Załogant

Oh, droga FN. Śmierć już tu jest. Tak naprawdę to Śmierć przychodzi jako pierwsza. Tamci Trzej to po prostu jej wysłańcy, którzy zapewniają Żniwa Śmierci.

Wt, 26 kwi 2022 10:49 | ocena: -2

sidhartha | Załogant

jest jedno rozwiązanie:
przejść na całkowity bretarianizm, a to nie lada sztuka.
ale z dystansem podchodziłbym do wielu przepowiedni, ja wiem swoje, i zapewniam że będzie wręcz na odwrót, w przyszłości będziemy mieli tyle jedzenia ze hoho, nawet nie będziemy musieli kupować, bo zmaterializujemy z wlanych myśli.
choć z 2 strony, niczego pewnym być nie można,ale poczekamy zobaczymy :)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

- Nikt nie jest dziś w stanie przewidzieć, kiedy wojna w Ukrainie się skończy. Putin może ją zakończyć już dziś. Ale on nie przygotowuje się do pokoju. My widzimy coś przeciwnego - tak o działaniach Kremla mówił sekretarz generalny NATO. Jens Stoltenberg w czasie wizyty w Korei Południowej wezwał kraj do zwiększenia pomocy dla Ukrainy i ostrzegł, że Rosja przygotowuje się do jeszcze większej wojny.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.