Dziś jest:
Piątek, 27 stycznia 2023

Byłem w ich pojeździe, dotykałem podłogi, stołu. Negowanie istnienia UFO to nawet nie głupota... to zbrodnia na ludzkim rozumie.
Travis Walton (w wywiadzie dla FN, Los Angeles 24 września 2015)

Komentarze: 11
Wyświetleń: 2587x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 7 sty 2023 20:31   
Autor: FN, źródło: FN   

WYLATOWO - POCZĄTEK HISTORII!

Historia związana z Wylatowem zaczęła się w roku 1999. Bardzo niewiele osób o tym wie, sprawa jest praktycznie nieznana. Nasi przyjaciele z dużej firmy produkującej filmy zwróciili się do FN z propozycją zrobienia filmu o Wylatowie w latach 1999-2001. To wtedy wydarzyły się najważniejsze wydarzenia związane z tym miejscem. Fascynujące, poruszające, niebywałe. Pokażą one historię Wylatowa w zupełnie nieznanym świetle. To właśnie w latach 1999-2001 jest klucz do zrozumienia, co tam się stało… ten film powstanie w 2023 roku. Wiele osób na niego czeka – wiemy o tym. I naprawdę jest warto, możecie nam wierzyć… ;-)

Poniżej ciekawy materiał, który przyszedł na pocztę FN (skr. 221, 00-950 Warszawa 1) na początku stycznia 2023 roku. On także zostanie wykorzystany przez ekipę realizującą film " Wylatowo - Początek historii!".

 

Dziękujemy za wszystkie wiadomości, które docierają na pokład okrętu Nautilus! Pokazują one skalę tego, czym jest Fundacja Nautilus... naprawdę to doceniamy!


Witam Panie Robercie Nasz Kapitanie !
Mam tylko jedno pytanie. Proszę Nas wszystkich zapewnić, że okręt nadal będzie przemierzał wszelkie zakątki świata i nigdy nie przybije na stałe do portu w którym zakończyłby swoją wędrówkę.
Osobiście nie wyobrażam sobie, że tak mogłoby się stać. Jesteście dla mnie . Otworzyliście mi oczy a także innym załogantom na ten tajemniczy świat o którym tak na prawdę niewiele wiedzieliśmy.
Pozdrawiam

[...]


W serwisie youtube ukazał się materiał, który zamierzamy wkrótce usunąć (pojawi się nowy). Jest tam trochę ciekawych informacji, ale czekajcie na nowe - naprawdę warto! Niech MOC BĘDZIE Z WAMI W 2023!

Komentarze: 11
Wyświetleń: 2587x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 7 sty 2023 20:31   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (11)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 17 sty 2023 12:15 | brak oceny

Antarktis | Załogant

Drogi Robercie.
Hejtu jak widzisz nie było. Śmiało możesz pokazać ten film z monitoringu.
Kilka miesięcy czekałeś, żeby upublicznić to wydarzenie. Ale jak już dałeś się namówić, to po pierwszym kroku, zrób kolejny.
Miej wiarę w załogę okrętu Nautilus.

Btw. Ten pomysł z Joasią był bardzo dobry. Uwiarygodniła historię, że nawet taki sceptyk jak ja, nie ma powodu, by ją negować.
Pozdrawiam.

Nie, 15 sty 2023 10:51 | ocena: + 1

Natenczas_Wojski | Załogant

Ciekawy przyczynek do fenomenu kręgów zbożowych znajduje się dziś na portalu Onet: -

https://www.onet.pl/informacje/smoglabpl/300-tys-bochenkow-chleba-poszlo-na-straty-z-powodu-kregow-zbozowych/1c7krwk,30bc1058

To artykuł o tym jak kręgi zbożowe i ich twórcy generują wymierne straty gospodarcze w dobie kryzysu żywnościowego. Otóż ci "wandale" za nic mają ciężką pracę farmerów, wchodząc w szkodę i powodując spore szkody w uprawach. Ciekawa rzecz, warto przeczytać...

Śr, 11 sty 2023 21:35 | ocena: + 3

mansur | Załogant

Droga kapitanie.
Ostatnio chwaliłeś się w live że posiadacie baaardzo dużo materiału aby zapełniać stronę gdy będzie brakować newsów. Jak na razie ten materiał jest (przepraszam za określenie) odgrzewanym kotletem. Słyszeliśmy dużo o tym wydarzeniu. Nowością są w nim zdjęcia.
Ale może wreszcie zaczną być udostępniane inne materiały? Przecież podobno macie najbogatsze archiwum w Polsce jeśli nie w świecie?
Obawiam się że jeśli dalej artykuły będą pojawiać się w takim tempie to nigdy nie zobaczymy nawet 1% z tej bogatej wiedzy przechowywanej na statku.
Tak niekiedy bywa, że los zabiera to co daje, widząc że TALENTY nie zostały wykorzystane.
Zacznijcie korzystać z tego co macie i proszę jeszcze o jedno, o różnorodność w tematach. Bo odnoszę wrażenie że trochę tematy stają się monotematyczne. A przecież świat jest bardzo różnorodny.
Pozdrawiam :D

Nie, 8 sty 2023 06:43 | ocena: + 2

HARAKIRI | Załogant

CHWAŁA KAPITANOWI ROBERTOWI ! nowy wpis SUPEROWO

Nie, 8 sty 2023 05:26 | ocena: + 2

maxer | Załogant

Taka ciekawostka też mam wrodzony astygmatyzm i mam to samo co ta Pani. Znam też inntch z astygmatyzmem wrodzonym którzy mają inne spojrzenie na świat i rzeczywistość. ja np. widziałem świat równoległy w 2019 r. i mogłem do niego wejść tak jak wchodzi się do nowego mieszkania z zupełnie innymi meblami innym rozkładem mieszkania a najbardziej przykół moją uwagę palący się kominek. Do dzisiaj zastanawiam się dlaczego nie wszedłem tam , ale mam dziwne odczucie że jak tylko będę chciał te drzwi mogę zawsze otworzyć. Od 1973 r. mam implant nad uchem na szyszynce pod skórą samego uprowdzenia nie pamiętam ale pamiętam w głowie uporczywą myśl że o czymś zapomniałem a wracałem ze sklepu z zakupami nagle film się urywa a ja jestem w domu z tą myślą i z pytaniem do swojej mamy czy wszystko kupiłem bo napewno czegoś zapomniałem. To tylko cząstka tego co mi się przytrafiało ale może czas zacząć o tym mówić. Pozdrawiam Nautilusa a w szczególności tę Panią z astygmatyzmem uważam że jest to pewna prawidłowość i dotyczy wielu ludzi!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 8 sty 2023 11:38 | brak oceny

poza_czasem | Załogant

@maxer, ciekawe z tym astygmatyzmem. Czy to wpływa na widzenie równoległej rzeczywistości ? Też mam podobne objawy, obraz płaski widzę przestrzennie, ale wtedy gdy tak chcę. Potrzebuję na to 3-5 sekund. Zdarza się widzieć obok siebie to, czego teoretycznie nie ma.

Sob, 7 sty 2023 21:02 | ocena: + 4

Orion_1957 | Załogant

Bardzo ciekawe zdjęcia z Wylatowa. Myślę, że jest jeszcze sporo osób które w latach 90 były w Wylatowie i wykonali wówczas sporo ciekawych zdjęć ukazujących kręgi w zbożu. Warto byłoby aby te zdjęcia trafiały do Fundacji Nautilus podobne jak te przedstawione dzisiaj.
Chciałbym również pięknie podziękować koledze ,,Yedynemu" za cudowną nową grafikę jak i te poprzednie które możemy podziwiać na stronach Naszej Fundacji Nautilus. Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 7 sty 2023 21:32 | ocena: + 1

Boblazar | Załogant

@Orion_1957, "...nową grafikę..." - a czy ktos znalazl kota? :D

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 11 sty 2023 20:29 | brak oceny

Orion_1957 | Załogant

@Boblazar, Witam. Oczywiście kocina Mruczek znajduje się pod drzewem a bliżej pod obiektem obcych. Piękna grafika. Również marzy mi się by również kiedyś taką mieć. Pozdrawiam

Sob, 7 sty 2023 20:58 | ocena: + 2

Boblazar | Załogant

Nowe materialy zawsze w cenie, powieksza zasob archiwaliow i jednoczesnie sa dopelnieniem historii.
Ostatni filmik: 15 790 wyświetleń - Nadawane na żywo 1 sty 2023 - nie widze sensu usuwac go, ale Wasza decyzja.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 10 sty 2023 20:34 | brak oceny

ania28261 | Załogant

@Boblazar, również nie jestem za tym aby kasować ten materiał od 40 min jest mega ciekawy. Miałam zakłócenia odtwarzając go jakieś dziwne smugi myślałam, że fn chce go skasować ze dobrze nie widać, po parunastu min jest wszystko ok jakaś dziwna sprawa jak dla mnie,ciekawe czy ktoś miał podobnie z dziwnym odtwarzaniem i białymi kreskami od połowy ekranu tuż przy samym dole.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

[.] Dzień dobry,  Podzielę się z Wami pewną myślą dotyczącą reinkarnacji oraz obaw o dalszy los Polski.  W latach 90. w jednym z odcinków Nautilusa Zet były wypowiedzi chłopca, który w poprzednim wcieleniu mógł być rycerzem z Malborka. Powiedział, że specjalnie wybrał sobie kolejne wcielenie teraz we współczesnej Polsce bo tu mu się nic nie stanie, bo nie będzie tu wojen, a on już zginął raz w walce i drugi raz tego nie chce. Obecnie boimy się eskalacji wojny z Ukrainy na Polskę. ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.