Dziś jest:
Piątek, 27 stycznia 2023

Osoby kwestionujące to, że Ziemia jest odwiedzana przez obcych, są albo patologicznymi głupcami, albo wariatami, albo kłamcami, albo nie mają o UFO pojęcia. Innych możliwości nie ma.
/Travis Walton, przeżył Bliskie Spotkanie III Stopnia 5 listopada 1975/

Komentarze: 14
Wyświetleń: 2702x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 15 sty 2023 16:45   
Autor: FN, źródło: FN   

WIDZISZ UFO, ROBISZ ZDJĘCIA I… NA ZDJĘCIACH NIE MA ŚLADU PO UFO!


UFO mają możliwości maskowania – to oczywista prawda dla ludzi, którzy zajmują się tym zjawiskiem. Czasami objawiają się one w zaskakujący sposób. Oto przykład z naszej najnowszej poczty do FN.

 

From: […][

Sent: Thursday, January 12, 2023 10:14 AM

To: FN

Subject: Dziwna sytuacja z telefonem i zdjeciami

 

Witam zalogantow kapitana oraz wszystkich z fundacji mam pewną historię do przedstawienia choć treść jej chciałem samemu rozwikłać na własną rękę przeszukując odmety internetu lecz się poddałem bo informacje które wyszukałem mnie nie usatysfakcjonowały i może mi pomożecie mając tak przepotężna bazę danych i być może się z taką sytuacją spotkaliście a mianowicie opowiem od początku.

 Pracuje w firmie na skraju miasta jako logistyk  i dojeżdżam (crossem quadem) poprzez pola bo dosłownie jadąc drogami polnymi mam nie całe 3km do domu i pracujemy na 2 zmiany po 12h od 6rano do 18 i od 18 do 6rano.Pewnej nocnej zmiany około godziny 24 okazalo się że system nam padł razem z prądem,  prąd udało się przywrócić zaś system padł i informatyk zdalnie stwierdził że problem leży w serwerze i postara się rozwiązać problem ale dopiero 0 6 rano. Więc dzwoniąc do szefa stwierdził że możemy zamknąć biura i do domu stwierdziliśmy no ok zamykamy klucze do portiera i do widzenia i jadąc już poza firma przejeżdżając za przejazd kolejowy ujrzałem na polu jedno czerwone światło mieniace się na pomarańczowo czerwono żółto I te kolory pulsowały zmieniając się co chwilę będąc od małego zafascynowany przybyszami z innych galaktyk zatrzymałem się mniej więcej 100-150m od tego światła i zrobiłem kilka zdjęć obiektu po czym przygasły i zniknęły podekscytowany zadzwoniłem do partnerki na messenger co mnie spotkało przez chwilę musiałem się uspokoić tak mi się ręce trzęsły i wróciłem do domy rozebrałem się i chcąc pokazać jej zdjęcia okazalo się że zdjęć niema po prostu znikły przeszukałem cały telefon na tyle ile potrafię programami na komputerze i te zdjęcia w jakiś cudowny sposób wyparowały czy możecie państwo wytłumaczyć jakim cudem zniknęły te zdjęcia z pamieci telefonu ??

 

 

OD FN

Tego typu sytuacja to absolutna „klasyka gatunku”. W jakiś sposób te obiekty są w stanie sprawić, że nie ma po nich śladu na zdjęciach. Jak to możliwe? To jest jakaś technologia, ale poza zasięgiem naszej wyobraźni.

 

Poniżej kilka zgłoszeń UFO z naszej „POCZTY DO FN”.

 

 

UFO NAD PIASECZNEM - data rejestracji obiektu 20.11.2022

 

From: [...]

Sent: Thursday, November 24, 2022 12:08 AM

To: [...]

Subject: Nagrany niezidentyfikowany obiekt / wyraźne nagranie

 

Dzień dobry,

 

W wakacje widziałam obiekt ufo w Piasecznie pod Warszawą. Znajdował się bardzo blisko, był wyraźny. Nie miałam nic czym mogłabym udokumentować to zdarzenie. Od tego czasu noszę ze sobą kamerę i nagrywam obiekty na niebie. Dnia 20.11.2022r zobaczyłam świecący obiekt na dworcu w Krakowie. Nagrany został bardzo wyraźnie. Ma dziwny kształt i fakturę następnie oddalił się co również zostało nagrane. Nie ukrywam, że może to być dron, satelita lub coś zwykłego. Aczkolwiek frapuje mnie to nagranie i to co na nim się znajduje. Może państwo mają na ten temat jakieś zdanie ?

 

 

 

From: […]

Sent: Saturday, November 5, 2022 10:35 PM

To: FN

Subject: Nagranie UFO

 

witam 12.10.2022 nagrałem w Bydgoszczy dziwny obiekt latający, po przybliżeniu na obiekt widać różne kolory dostrzegam np zielony , była to godzina koło 6 rano

Pozdrawiam i czekam na wiadomość

 


 

 

 

UFO jak Księżyc - 2020 rok

From: [...]
Sent: Thursday, January 12, 2023 9:16 AM
To: Fundacja Nautilus
Subject: Re: UFO

Witam ponownie
Przesyłam plik oryginalny, prosto z telefonu spakowany zipem. Na youtube kolega skasował dźwięk. Miałem obawy, aby nie być rozpoznany. Wykonuje zawód wymagający minimum autorytetu. Dodatkowo słychać, że ta kula nas nabrała bo wzięliśmy ją za księżyc. Słychać to na oryginalnym filmie. Księżyc prawdziwy zobaczyliśmy tuż po nagraniu filmu w innym miejscy. Był nieco mniejszy i był widziany jako niepełna kula. Było to w roku 2020-tym.
Po długim namyśle razem z kolegą zdecydowaliśmy o wysyłaniu informacji z filmem.
Pozdrawiam
[...]

W dniu 12.01.2023 o 05:01, Fundacja Nautilus pisze:
Dziękujemy. Film ciekawy. Czy jest możliwość otrzymania pliku wideo?  

Pzdr
FN

From: [...]
Sent: Tuesday, January 10, 2023 6:39 PM
To: FN
Subject: UFO

Witam

Ja i kolega byliśmy świadkami chyba spotkania z NOL(UFO). Szczegóły zamieściliśmy na Yotube - UFO w Polsce - YouTube
Ja osobiście nie chcę rozgłosu. Nie mniej film może się przydać.

Pozdrawiam
[...]

 

 

 From: […]

Sent: Saturday, January 14, 2023 11:06 PM

To: […]

Subject: X

 

Witam.

Chciałbym przesłać krótki filmik obiektu/obiektów jaki udało mi sie nagrać jakiś czas temu. Obiekt wisiał w powietrzu i wyglądało, że delikatnie schodził na ziemie. Nie był jakoś wysoko na niebie. Wydawało się, że był trochę ponad drzewami. Dookoła są sady i pola. Niedaleko jest cmentarz, stacja paliw BP, trasa S7. Obiekt nie wydawał żadnych dźwięków. Udało mi sie nagrać kawałek, lecz było ciemno i dokładnie wszystkiego nie widać. Wydawało mi sie, że to jeden obiekt w kształcie wąskiego prostokąta który miał 3 lub 4 światła na krawędziach. Był pochylony w kierunku ziemi. Na filmie, na stop klatce widać, że na dole są dwa światła.  Z góry przepraszam za nasze reakcje na filmie, ale pierwszy raz widzieliśmy cos takiego. Nagranie zostało zrobione o 23.13 27.09.2021. Miejscowość Worów k. Grójca.

Pozdrawiam

 

 

 

 

From: […]

Sent: Friday, January 13, 2023 5:32 AM

To: Fundacja Nautilus

Subject: Ciekawe obiekty niewytlumaczalne.

 

Droga Redakcjo,

 

Przypadkowo trafilem na ten filmik na Youtube, moze Was zainteresuje.

 

Pozdrawiam,

[…]

 

 

 

Pojawił się najnowszy wpis w Dzienniku Pokładowym.

https://www.nautilus.org.pl/dziennik,213,15-stycznia-2023--wpis-w-dzienniku-pokladowym-15-stycznia-2023.html


Komentarze: 14
Wyświetleń: 2702x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 15 sty 2023 16:45   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (14)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 24 sty 2023 02:13 | brak oceny

mamoru007 | Załogant

Mój kolega miał taką sytuacje że widział UFO, a gdy robił zdjęcia, aparat obiektu nie zarejestrował. Jest w tym tajemnica podobna tej z Garabandal, gdzie materializującą się hostię na języku widzącego, zarejestrowała tylko jedna kamera, a inne, wraz z aparatami nic na języku wizjonera nie zarejestrowały. W razie czego tu wskazówki jak zmontować system do nagrywania nocnych UFO - w dobrej jakości: https://youtu.be/Prfk8UIZK6w

Sob, 21 sty 2023 07:33 | ocena: + 1

Trimite | Załogant

Ciekawy kanał o temetyce UFO https://www.youtube.com/@Farsight/featured , całość po angielsku. Ale warto.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 22 sty 2023 18:38 | ocena: -1

Dariusz_11 | Załogant

@Trimite,
Obejrzałem kilka ostatnich filmików z Twojej propozycji. Na wiosnę 2023 przewidują coś co ułatwi nowe postrzeganie ETs/UAP, następnie być może udowodni ich istnienie, co może przyspieszyć tzw. ogólnoświatowe ujawnienie.

A z naszego krajowego ogródka:
Nasz krajowy jasnowidz Krzysztof J., przewiduje na przełomie marca /kwietnia 2023 zmiany graniczące z upadkiem dotychczasowej ekonomii opartej na walucie.
W dniu 18.01.2023 r. premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji w Davos (chyba w większości dla naszych krajowych stacji), ujawnia już nadchodzący „nowy porządek fiskalny świata”.

Trochę dużo tych zbiegów okoliczności w 2023.

Ciekawe, czy mi mój pracodawca zdąży jeszcze w 2023 wypłacić mi tzw. „jubileuszówkę”.

Pozdrawiam

Pon, 16 sty 2023 18:18 | ocena: + 2

Robespierra | Załogant

i subskrybcje mam i ja, :) -195 subskrybent

https://www.youtube.com/@bernatowiczrobert


Bardzo, ale sie bardzo ciesze Panie Robercie. Pozdrawiam.

Pon, 16 sty 2023 09:05 | brak oceny

88kropka | Załogant

Jeśli chodzi o przypadek nr. 1 pana który widział czerwony pojazd nad polami, dlaczego zniknęły zdjęcia z aparatu? Odpowiedź jest prosta - stałeś od pojazdu około 150 metrów, to blisko a pilot tego pojazdu nie życzył sobie zdjęć w tamtej chwili, to coś było tam przypadkiem jak ty.

Nie, 15 sty 2023 23:41 | ocena: + 1

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci, drodzy Państwo!
To ważna i jasna odpowiedź pana R. Bernatowicza w Dzienniku Pokładowym.

"...Niech żywi nie tracą nadziei - pomocna dłoń już została wyciągnięta w moją stronę...
Kapitan Okrętu Nautilus ; -)
Okręt Nautilus, 15 stycznia 2023 r.

Podkreślam to również w moich postach, iż moja intuicja podpowiada mi, że kłopoty te wiążą się z brakiem dofinansowania Fundacji. Przeczuwałem też, że kryje się za tym wszystkim jakaś poważniejsza sprawa, co też zaznaczyłem.
Kto czytał moje wpisy, spostrzeżenia, uwagi i wnioski na ten temat, powinien to zapamiętać?

11 dni temu, 04.01.2023 r., w moim niedawno opisanym śnie z kapitanem, przeprowadziliśmy ze sobą miłą i szczerą rozmowę. Muszę też przyznać, że w śnie doszło do wytworzenia jakby takiej bliskiej więzi i przyjaznej atmosfery między nami. Tego się raczej nie spodziewałem. Może jest to związane z podobną wibracją?
A być może, to sposób wyrażenia wdzięczności ?
Rozumowanie i rozważanie kwestii naszych poglądów na interesujące zagadnienia, związane zarówno z tematyką poruszaną w serwisie, jak również w kwestii najbliższej przyszłości było też ciekawe.
To spotkanie było bardzo przyjazne, ciepłe i serdeczne.
Pan Robert potwierdził w tym śnie moje wcześniejsze przeczucie. Powiedział wprost:
" z pustego nawet Salomon nie naleje ". Starałem się przekonać mojego rozmówcę, że nie ma życiowych sytuacji bez wyjścia. Musimy reagować na piętrzące się problemy i pilnie szukać rozwiązania trudnych sytuacji, aby nie było za późno.

Po dzisiejszym wpisie pana kapitana Roberta Bernatowicza, w Dzienniku Pokładowym, wiem, że gdy pisałem o piętrzących się i poważnych problemach w FN, nie mylilem się.

Nadal - jeśli to możliwe - kierujmy wszyscy nasze pozytywne myśli w Jego kierunku, bo nadal potrzebuje energii do wyzwolenia swojej mocy, po tym, co przeszedł.

Ze swojej strony będę to robił i wspierał duchowo każdego w takiej potrzebie.
Wiem, że nie idzie to na marne.

Pozdrawiam Panie kapitanie serdecznie i przesyłam to, co najlepsze.
Powtarzam raz jeszcze, nadzieja gaśnie ostatnia.

Czułem cały czas, że okręt nabiera prędkości. Najwyższą moc osiągnie za kilka miesięcy po komendzie " CAŁA NAPRZÓD"

Przekazuję też ukłony dla wszystkich Załogantek i Załogantów okrętu Nautilus, którzy z niepokojem, ale też z nutką nadziei, oczekiwali na takie wiadomości. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 16 sty 2023 10:03 | ocena: -1

scyzoryk | Załogant

Fundacja to nie kościół czy orkiestra tu ludzie sami pieniędzy nie przyniosą , ani nie jest powiązana politycznie (i chwał im za to , najgorsze co mogło by być ) żeby czerpać kasę z jakiś dziwnych dofinansowań . A może jakieś gadżety ? , chętnie kupię koszulkę z logiem .

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 16 sty 2023 15:33 | ocena: + 2

Ordep | Załogant

@scyzoryk, witam serdecznie.

Zgodnie z przepisami każdy może dobrowolnie
dokonać wpłaty na działalność Fundacji.
Osoby zainteresowane wsparciem działań Fundacji NAUTILUS mogą pomóc poprzez wpłaty na wskazane przez nich konto bankowe. Osoby fizyczne mogą odliczyć od podstawy opodatkowania darowizny w kwocie nie wyższej niż 6% uzyskanego dochodu (art.26 ust.1 pkt 9 Ustawy o Podatku Dochodowym od Osób Fizycznych),
Nie koniecznie musi to być organizacja kościelna czy np. WOŚP.
Ponieważ FN nie jest jednak Organizacją Pożytku Publicznego, dlatego nie można dokonać na Ich rzecz odpisu 1% od podatku.
Nie widzę w tym nic złego, jeżeli ktoś dobrowolnie zechce wesprzeć tą organizację.
Przecież nikt nikogo do tego nie zmusza.
Cały czas podkreślam, że jest to dobrowolne.

Pozdrawiam serdecznie. Pedro

Pon, 16 sty 2023 19:13 | ocena: + 4

Dariusz_11 | Załogant

@scyzoryk, Witam.
Prowadzenie fundacji jest dość kosztowne. Problemy (chyba finansowe?) FN widać dosyć wyraźnie. Brak aktywności od wielu miesięcy. Późne reakcje na zamieszczanie postów, czasowe zawieszanie postów, co mi się trafiło 13.01.2023 pod art. „Pentagon zaskoczony liczbą obserwacji ufo”i w efekcie zrezygnowałem.
Ale jest coś na tych stronach FN, co przy w miarę swobodnej wypowiedzi, ciekawych i różnych odpowiedziach Załogantów, budzi zaufanie, ciekawość i jest trochę wciągające i rozwijające.
Brak/zablokowanie monetyzacji, naruszenie jakiś praw do programów, o której pisze Kapitan Okrętu Nautilus w Dzienniku Pokładowym z 15.01.2023r., w mojej ocenie jest raczej wyrazem poszukiwania prawdy i odpowiedzi. No cóż, nie wszystkie działania w dobrej wierze, są doceniane, respektowane. Droga do tego jest kręta, pełna pułapek prawnych, zakazów, roszczeniowych postaw, konieczności uwzględniania tzw. neutralności poglądowej, bez możliwości ujawnienia emocji, a nawet subiektywnego poglądu autora danego artykułu.
Odnosząc się do kupna jakiegoś gadżetu, koszulki z FN, to raczej przedsięwzięcie wymagające kolejnego zaangażowania czasu, kasy, ludzi, logistyki. Do tego dochodzi prowadzenie przychodów/rozchodów, paragonów, faktur itp. Być może trochę to przerysowałem, ale bez księgowości to się raczej nie uda.

A teraz, wychodząc z założenia oraz powiedzenia, że „Dobrze zrobione jest lepsze niż dobrze powiedziane” – (Benjamin Franklin), dzisiaj przelałem na FN kwotę będącą równowartości 1/600 prędkości światła [km/s]. To nie jest dużo, ale być może choć trochę zmobilizuję jeszcze kogoś. Kto wie co Nas i nasze środki fin., będzie czekać w tym roku.

Serdecznie pozdrawiam.

Nie, 15 sty 2023 22:05 | ocena: + 2

Lexis | Załogant

Takie uciekanie przed fotografem jest typowe. Dochodzi nawet do takich sytuacji, ze autofocus w aparacie nagle wariuje i nie daje się ustawić ostrego zdjęcia.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 16 sty 2023 05:19 | ocena: + 1

Ordep | Załogant

@Lexis, witam serdecznie.

To prawda, dzieje się tak bardzo często.
Większość z nas spotkała się z podobnym
zjawiskiem. Najprawdopodobniej " powłoka "
takich pojazdów i obiektów jest zbudowana, podobnie do niektórych ziemskich samolotów typu stealth, których akurat nie wykrywają radary.
Przy bardziej zaawansowanej technologii możliwe są różne warianty reagowania na próby ich zarejestrowania w przestrzeni okołoziemskiej

Pozdrawiam serdecznie. Pedro

Pon, 16 sty 2023 07:04 | brak oceny

scyzoryk | Załogant

Też tak miałem , robiłem zdjęcia helikoptera za którym podążał obiekt i w pewnym momencie telefon się zawiesił i wszystkie zdjęcia poszły w ........

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 16 sty 2023 17:22 | ocena: + 2

Orion_1957 | Załogant

@scyzoryk, Witaj. Przecież nikt nikogo nie zmusza aby cokolwiek wpłacał na konto Fundacji. To wszystko zależy od nas samych. Ale żeby kupić jakieś gadżety z logiem Fundacji Nautilus to też trzeba wcześniej wyłożyć sporą sumę pieniędzy by je ktoś wykonał. Niestety czasy uległy sporej zmianie i za wszystko trzeba płacić. Oczywiście jak mówisz to też jest dobry pomysł z tymi gadżetami bo np. podczas bezpośrednich spotkań z Fundacją można byłoby takie gadżety zakupić. Teraz to chyba temat raczej odległy. Pozdrawiam

Nie, 15 sty 2023 18:33 | ocena: + 1

Boblazar | Załogant

"Wpis w Dzienniku Pokładowym 15"... niestety na tym polega zycie, czasem musi byc gorzej, zeby pozniej bylo lepiej. Bardzo czesto sie to sprawdze; teraz widze, iz nie tylko w moim przypadku. Okret bedzie plynal zawsze, niezaleznie od perturbacji i "sztormow" :) Szczyciliscie sie tym -nie tylko podczas wywiadow w kraju- ze nie zarabiacie na witrynie, ze kaska na rachunki plynie z Waszych prywatnych pieniedzy. Z doswiadczenia wiem, ze dlugo sie tak nie da i zarabianie w sieci (za swoj trud, wysylek i ogolnie mowiac chęć wlozona na przygotowanie tresciwej audycji) jest obecnie czyms normalnym. W przypadku Fundacji niemal kazde nagranie jest czyms szczegolnym dla tysiecy osob; patrzac jakie gowna i syf sa prezentowane w sieci, za co tworcy zarabiaja setki tysiecy, to mozna sie przekrecic.. wychodzi na to, iz tandeta i idiotyzm zawsze -niestety- beda bardziej popularne... ale nie ma sensu spogladac na innych, Wasza marka jest juz utrwalona w Polsce na rowni z Jackowskim (co najmniej).
NA PEWNO BEDZIE LEPIEJ!

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

[.] Dzień dobry,  Podzielę się z Wami pewną myślą dotyczącą reinkarnacji oraz obaw o dalszy los Polski.  W latach 90. w jednym z odcinków Nautilusa Zet były wypowiedzi chłopca, który w poprzednim wcieleniu mógł być rycerzem z Malborka. Powiedział, że specjalnie wybrał sobie kolejne wcielenie teraz we współczesnej Polsce bo tu mu się nic nie stanie, bo nie będzie tu wojen, a on już zginął raz w walce i drugi raz tego nie chce. Obecnie boimy się eskalacji wojny z Ukrainy na Polskę. ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.