Grupa jasnowidzów zatrzymała przestępce!

 

Informowaliśmy już naszych czytelników o unikalnym projekcie, który nazwaliśmy “Projekt Messing“. Polega on na tym, że ustaliliśmy listę najsilniejszych polskich jasnowidzów. Oczywiście jest tam Krzysztof Jackowski, ale są także osoby zupełnie nieznane, których moc i umiejętności są zdumiewające. Ta grupa ma na celu zmierzenie się z największymi tajemnicami jak choćby poszukiwanie Bursztynowej Komnaty czy najsłynniejsze polskie zaginięcia. W materiałach, które otrzymaliśmy z USA jest wiele dowodów na to, że unkalna moc ludzi obdarzonych darem postrzegania pozazmysłowego potrafi się zsumować! Powstaje wtedy ogromna siła, której nie jest w stanie się oprzeć ani przestrzeń, ani czas, ani… materia.

Zebraliśmy wiele historii, które naprawdę trudno wyjaśnić. Przykładem może być sprawa poszukiwania psychopatycznego mordercy, który atakował swoje ofiary na terenie Stanów Zjednoczonych. Swoje ofiary atakował uderzeniem nożem. Takich przestępców zawsze co roku pojawia się kilku, ale tym razem sytuacja była wyjątkowa, gdyż nie było żadnych śladów ani poszlak dla policji. Ta ostatnia była bezradna. Dopiero zaangażowanie się w sprawę jasnowidza Nancy Weber popchnęło sprawę do przodu.

Sprawca jednak jest nieuchwytny. Jasnowidz ma wizję, że przestępca zaatakuje ponownie. Wizja jednak jest na tyle nieprecyzyjna, że nie jest w stanie wskazać miejsca, gdzie dojdzie do kolejnego morderstwa. Jasnowidz decyduje się na bardzo unikalny krok. Dzwoni do swoich najlepszych uczniów z kursów jasnowidzenia, którzy posiadają zdolności pozazmysłowe. Spotykają się razem w domu, siadają wokół stołu. Chwytają się za ręcę i – jak opowiadała potem Nancy Weber – poprosili Boga, aby zatrzymał mordercę i aby ten ostatni odczuł to, co robił swoim ofiarom. Spotkanie się kończy, jasnowidze rozchodzą się do domów. Następnego dnia policja dzwoni z zaskakującą informacją.

Przestępca został schwytany, kiedy przyszedł do szpitala z prośbą o pomoc. Na szczęście wszystkie szpitale w USA miały informację, że taki człowiek jest poszukiwany. Co się stało? W czasie, kiedy było to niezwykłe spotkanie jasnowidzów, sprawca miał wypadek we własnym domu. Otóż przez nieszczęśliwy zbieg okoliczności (nie chciał ujawnić szczegółów) został zraniony nożem. Dokładnie tak, jak to on wcześniej robił swoim ofiarom! To wydarzenie było tak przerażające, że morderca nie chciał podać, jak do tego doszło.

Nie ma wątpliwości, że to wydarzenie miało związek ze spotkaniem jasnowidzów. Pytań dotyczących tej historii jest znacznie więcej. Czy to ich energia dotarła do sprawcy, czy może ktoś wysłuchał prośby jasnowidzów i to “on” powstrzymał sprawcę?

Oto materiał wideo, który został zmontowany na potrzeby tego tekstu:

 

Ten post ma 3 komentarzy

 1. Ordep

  Jest w tym wiele prawdy, ponieważ zwielokrotniona siła ludzkiego umysłu i energia myśli człowieka
  potrafią czynić cuda. Do tego dołączone prośby kierowane do nieograniczonej siły Kreacji i wiara w to,
  potrafią wywołać zamierzony cel. Przekonałem się o tym w moim życiu, że pewne zjawiska można wywołać przy pomocy głębokiej medytacji i przepotężnej siły i mocy naszych myśli. Czasami aż trudno
  w to uwierzyć, ale takie rzeczy mogą się dziać.
  Pozdrawiam serdecznie. Pedro

 2. Lexis

  Nigdy nie wolno się modlić o krzywdę dla innych! Oko za oko – to już było w starożytności, jak mamy wznieść się na inny poziom duchowości, skoro wciąż będziemy pełni nienawiści?

Dodaj komentarz