Dziś jest:
Poniedziałek, 25 stycznia 2021

"Miej oczy i uszy otwarte" Sokrates

FN 24
WIADOMOŚCI OD NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas wiadomość - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania newsa do działu "FN 24": nautilus@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

OGROMNY KŁOPOT Z UFO LUDZI O POGLĄDACH NACJONALISTYCZNO- KATOLICKICH – kilka refleksji po wywiadzie o UFO w TVP INFO
Czw, 19 kwi 2018 09:03 | komentarze: 12 czytany: 5961x

W programie telewizji nadającej praktycznie wyłącznie przekaz zgodny z rządowym ‘kursem nacjonalistyczno-katolickim’ nagle pojawia się temat UFO i… jest naprawdę zabawnie.

W telewizji TVP INFO stałym komentatorem jest dziennikarz-podróżnik Wojciech Cejrowski, którego poglądy można określić jako mieszankę skrajnego nacjonalizmu i radykalnego katolicyzmu. Od lat „w czambuł” potępia wszelką wiarę w tzw. „zjawiska niewyjaśnione”. Jest Jezus, jest Maryja, a reszta to „mamidła szatańskie”. W programie „Minęła 20” został zapytany przez dziennikarza o sprawę związaną ze słynną manifestacją UFO, której kulisy ujawniła armia amerykańska. Pisaliśmy o tym w serwisie.

https://www.nautilus.org.pl/archiwum-filmow,703,ufo-nagrane-z-samolotu-super-hornet.html

 

Chodzi o nagranie opublikowane przez Pentagon, na którym amerykańscy wojskowi śledzą obiekt latający. Nagranie przedstawia lot, który w 2014 roku wykonały dwa myśliwce F/A-18 Super Hornet u wybrzeży San Diego. Na nagraniu widać niezidentyfikowany obracający się obiekt latający na wysokości 24 km nad ziemią.

/poniżej z tłumaczeniem/

Ale wróćmy do tego, co działo się w TVP INFO. Oto zapis całej rozmowy z Wojciechem Cejrowskim.ONI MAJĄ NAPRAWDĘ DUŻY KŁOPOT – rozmowa na pokładzie okrętu Nautilus

Oglądałeś ten materiał?

Tak.

I jaka była twoja reakcja?

Nie byłem w stanie powstrzymać się od śmiechu… Widać było, jak ogromny kłopot stanowi to zjawisko dla ludzi o takich poglądach jak Cejrowski. Powód jest prosty.

Jaki?

Istnienie UFO rozbija w pył jego pogląd na świat. Stąd usilne sprowadzanie UFO to „tajnych projektów amerykańskich wojskowych geniuszy”. Założenie, że gdzieś tam w pieczarach pod strefą 51 ukryły się największe umysły przekupione przez pieniądze US ARMY i klecą latające spodki jest równie głupie i naiwne, jak ta cała ideologia współczesnego nacjonalizmu. Tymczasem UFO jest widywane od tysięcy lat i są to pojazdy na takim poziomie technologicznym, o jakim mogą marzyć wszystkie laboratoria wojskowe naszej planety pomnożone razy sto miliardów.

Nie wierzysz w tajne projekty amerykańskie?

Nie wierzę w projekty zakładające idiotyzmy. Zbyt dużo razy byłem w Stanach Zjednoczonych i zbyt wiele razy rozmawiałem z ludźmi zajmującymi się UFO za oceanem, żeby kupować „bajki o genialnych trepach-geniuszach-wynalazcach”. Oczywiście są tzw. czarne projekty pracujące nad nowymi technologiami, ale ma się to tak do zjawiska UFO jak pięść do nosa, czyli nijak. Zebrany przez ostatnie 25 lat materiał przez FN dosłownie krzyczy: UFO to pojazdy obcych cywilizacji odwiedzających Ziemię. Nie żadne „drony” i „latające magnetyczne wagony sklecone w wojskowych barakach”, ale pojazdy technologicznie wyprzedzające nasze samoloty typu „stealh” o miliony lat świetlnych.

Wróćmy do tego wywiadu, którego udzielił Wojciech Cejrowski. Co ciebie najbardziej rozbawiło?

Jego bezradność i na siłę sprowadzanie UFO do poziomu „kolejnego, bardziej zaawansowanego niewidzialnego bombowca B-2”. Ja się jemu nie dziwię, gdyż jego poglądy są całkowicie błędne. Wiem coś o tym, bo kiedyś jako młode szczenię także wydawało mi się, że tzw. nacjonalizm w sumie nie jest taki zły. Potem z upływem lat i zdobywania wiedzy zrozumiałem, że to największy błąd ludzkości, który zawsze prowadzi do wojen, rozlewu krwi i wypalonej ziemi. Czym innym jest patriotyzm, a czym innym nacjonalizm – ten ostatni jest chorobą ludzkości, która niestety znowu wraca w wielkim stylu. Ale wróćmy na chwilę do tego, dlaczego dla ludzi o poglądach w stylu „pana WC” temat UFO zawsze musi być opluty, wyśmiany i zatłuczony pałką „wojskowych technologii”…

No właśnie. Gdzie twoim zdaniem jest zagrożenie?

Wszyscy znamy poglądy tego pana. Jezus, Maryja, Częstochowa – reszta to „syf sekciarski i bujdy na resorach”. Moja droga do zbawienia jest jedynie słuszna, a reszta to „frajerzy, którzy tkwią w błędzie” i ja się cieszę z tego. Tymczasem do tego systemu postrzegania świata wystarczy wsadzić drobiazg w postaci „wędrówki dusz” który przecież wiemy że jest bezdyskusyjnym faktem, aby ta cała nacjonalistyczno-katolicka piramida rozleciała się w pył! /śmiech/ Bo skoro ty dzisiaj możesz być Polakiem, w następnym wcieleniu Żydem, a jeszcze następnym Marokańczykiem, to znaczy, że wiedza duchowa rozbija nacjonalizm w pył. UFO… czy wiesz, jakie konsekwencje ma przyjęcie faktu, że Ziemia jest odwiedzana przez pozaziemskie cywilizacje?

Nie wiem. Jakie?

Jeśli jest życie na obcych planetach, to znaczy, że są tam żywe istoty. Skoro tak, to pewnie mają dusze podobną jak my. Jeśli przyjmiemy takie założenie, to oznacza, że nasz „Bóg” musi także monitorować ich zbawienie i za nie odpowiadać. Skoro tak, to należy przypuszczać, że oni też mają „swojego Zbawiciela”, bo „Zbawiciel, co oddał za nas życie na obcej planecie Ziemi” na pewno by nie zadowolił tamtej społeczności. Skoro tak, to pewnie oni też musieli mieć swojego „Jezusa Chrystusa”. A jeśli tak było, to znaczy, że postacie typu Jezus Chrystus nie pojawiają się „raz i wystarczy”, ale wiele razy. To z kolei oznacza, że być może taki Budda czy Kriszna byli podobnymi zawodnikami jak Jezus, co z kolei zmusza nas do przyjęcia wiary w „pojawianiu się na Ziemi potęg duchowych czyli Awatarów”. Ten drobny fakt prowadzi nas do reinkarnacji, o czym kiedyś obiecuję opowiedzieć, jak będę miał trochę więcej czasu… W każdym razie – nacjonalizm i wiara w „jedno życie, potem sąd i raj / piekło /czyściec” naprawdę zmusza do tak zabawnych postaw, jak ta, którą mieliśmy okazję oglądać w programie mediów rządowych.

Czy zgodzisz się kiedyś dłużej porozmawiać na temat nacjonalizmu? Bo to bardzo ciekawe.

Oczywiście.

Dziękuję za rozmowę.

/rozmowa odbyła się w Bazie FN 18 kwietnia 2018/Komentarze (12)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 22 kwi 2018 11:41 | ocena: + 2

najsampierw | Załogant

Sam Wojciech Cejrowski jest na swój sposób osobą sympatyczną i charyzmatyczną, tego nie mogę mu odebrać. Nie pojmuje on jednak tego, że jego skrajny katolicki fanatyzm jest wyłącznie efektem miejsca urodzenia i wychowywanie się. Taka jest już jego dusza, popada w skrajności religijne. Dziwię sie, że na jako tako w miarę inteligentnego faceta, nie jest w stanie tego pojąć. Gdyby Pan Wojciech urodził się gdzieś na bliskim wschodzie, byłby zapewne fanatycznym muftim wygłaszającym niestworzone poglądy w memri tv :) Gdyby to było wiele wieków temu, mógłby być wojujacym druidem w lasach starożytnej Francji itd. itd.

Czw, 19 kwi 2018 17:38 | ocena: + 3

Logic | Załogant

I znowu atak na nacjonalizm. Już tu kiedyś pisałem że zdrowy nacjonalizm nie jest zły. Cejrowski ma po prostu zamknięty umysł, on się dobrze sprawdza w walce z UE oraz islamizacją. W ciekawy sposób obnaża debilizmy obecnego systemu chociaż w wielu aspektach się myli.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 19 kwi 2018 22:16 | ocena: + 3

infinity_ | Załogant

@Logic, nie ma czegoś takiego jak zdrowy nacjonalizm :-) nacjonalizm to halucynacja, a nie można halucynacji nazwać zdrowiem...nacjonalizm to ideoologia dzieląca ludzi tam gdzie nie ma różnic. nikt sie nie rodzi polakiem niemcem czy ruskim, i nigdy się nim nie staje, ale można w to wierzyć a nawet w imie tego zabijać , na dokładnie takiej samej zasadzie jak można zabijać w imię allaha jehowy czy innego gargamela :-) pamietaj niejesteś polakiem i nigdy nie będziesz, to tylko ideoologia a ty nie jestes ideoologią...zaprogramowali cię jako dzięcko, i teraz wykorzystują jak biocyborga za pomocą komend

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 20 kwi 2018 09:36 | ocena: + 1

Logic | Załogant

@infinity_,
Zapewniam cie ze jest taki nacjonalizm ten w Polskim wydaniu. Chociaż jest wiele do poprawy. Gdy by był zdrowy nacjonalizm Europa nie była by islamizowana.
Jesli komus tak bardzo przeszkadza chrześcijaństwo bedzie islam. Ziemia i ziemskie umysły sa jeszcze na etapie prymitywnych religii i trzeba miec to na uwadze i wspierać te najmniej szkodliwa religie. Islam nie jest nawet religia tylko opresyjnym totalitarnym systemem politycznym wystarczy przeczytać Koran sirę i hadissy.
Tak wykorzystują mnie - maja taki specjalny pulpit z moim imieniem i nazwiskiem i sterują.
Jesli zwalczymy zreformowane chrześcijaństwo to na to miejsce wejdzie system w którym za taki artykuł jak powyżej beda grozić poważne konsekwencje.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 20 kwi 2018 16:09 | ocena: + 3

infinity_ | Załogant

@Logic, nacjonalizm nie jest lekarstwem na fanatyzm religijny , albowiem nacjonalizm to dokładnie to samo, to również religia :-) chciałbym tylko przypomnieć że dwie największe wojny światowe i totalitaryzmy jak nazizm czy komunizm narodziły się w kulturze chrześcijańskiej wielonarodowej europy :-) może nie wiesz ale w europie narodów chrześcijanie wysyłali do ziemi świętej krucjaty krzyżowe, tak gorliwie chrześcijanie nawracali indian i niszczyli ich kulturę że dziś został ułamek ich kultury... boisz się że islam zastapi chrześcijaństwo? a wiesz że chrześicjaństwo zastapiło animizm słowian? podobnie niszczono zwyczaje słowian, wiedz że chrześcijaństwo przyjęto z wyrachowania, raz żeby krajom chrześcijańskim wybić motyw podboju , dwa by samemu mieć przyzwolenie na podbój wschodnich ziem :-) tak więc zostawmy utopie religijne i nacjinalistyczne bo są one z gruntu oparte na wyobraźni i ponoszą odpowiedzialność za ocean krwi i trupów

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 20 kwi 2018 23:27 | ocena: -1

Logic | Załogant

@infinity_,
Akurat te dwa totalitaryzmy wzięły sie z odrzucenia chrześcijaństwa - weź korepetycje z historii.
Ty chyba zeczywiscie nie rozumiesz co mowię. Mnie nie interesuje co było, mnie interesuje stan faktyczny i zainfekowanie Europy islamem. Oczywiscie prawdą jest to co piszesz o ciemnej karcie historii chrześcijaństwa. Tyle tylko ze chrześcijaństwo sie zreformowalo i jest obecnie w defensywie.
Wiec tłumacze ci jeszcze raz - zlikwidujesz pokojowe chrześcijaństwo na to miejsce wejdzie islam. Bo ludzie nie sa jeszcze widac gotowi zeby przyjac prawdę o reinkarnacji i prawdziwą wiedzę o rozwoju duchowym.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 30 kwi 2018 15:00 | brak oceny

infinity_ | Załogant

@Logic, mnie zaś interesuje całość a nie część historii :-) gdybyśmy mieli wybierać sobie fragmenty historii mogłoby się okazać że w powstaniu warszawskim to powstańcy byli agresorami a niemcy legalną władzą , dopiero cofnięcie się kilka lat wstecz pokazuje kto jest kim i skąd się wziął :-) podobnie z chrześcijaństwem, jest ono chorobą od 2 tysięcy lat po dziś dzień, bo pomijając stare zbrodnie, to nie kto inny jak chrześcijanie napadli na Irak pod pretekstem broni chemicznej doprowadzając do wojny domowej itd, to chrześcijanie obalili demokrację w Iranie i doprowadzili do reżimu szacha, to chrześcijanie zza oceanu chronią reżim okupujący muzułmanów w Palestynie, co jest paliwem dla terroryzmu islamskiego, to że ty nie widzisz na świecie zbrodni i terroryzmu chrześcijańskiego bardzo źle o tobie świadczy, świadczy że jesteś zaslepiony... islam jest tak samo pokojowy co chrześcijaństwo albo i bardziej , tylko ty nie widzisz współczesnych zbrodni kultury chrześcijańskiej , bo dziś nie mówimy o chrystianizacji czy wojnie krzyżowej tylko "demokratyzacji i mcdonaldyzacji", a robią to chrześcijanie... po prostu dziś chrześcijanom bardziej zalezy na kasie i czczą boga mamonę niż chcą rozwijać imperium watykanu, co jednak nie zmienia sprawy że to chrześcijanie po dziś dzień dokonują zbrodni na całym świecie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 3 wrz 2018 17:46 | brak oceny

Logic | Załogant

@infinity_,
Więc zamieszkaj w jakimś pokojowym islamskim kraju np Afganistanie, Iranie albo Somalii.

Czw, 19 kwi 2018 17:07 | ocena: + 3

rock10 | Załogant

Popieram wasze poglądy na mnóstwo spraw i także w tym artykule piszecie wiele prawdy ale bardzo mi się nie podoba sposób w jakim opisaliście wywiad z Wojciechem Cejrowskim. Ma on swoje poglądy i powinniśmy wszyscy je uszanować co nie oznacza, że musimy się z nimi zgadzać. Pisząc w prześmiewczym tonie „pana WC” jest bardzo ale to bardzo nie na miejscu i jestem zawiedziony waszą retoryką i stylem napisania tego artykułu. Czytając "dziennik pokładowy" i prawdy w nim zawarte oraz inne bardzo dobre artykuły jestem zdumiony jak mógł powstać na łamach Fundacji Nautulis tekst w Wojciechu Cejrowskim w tak "prześmiewczym tonie". TEN KOMENTARZ TO MÓJ PROTEST.

Czw, 19 kwi 2018 14:10 | ocena: + 1

darekufo | Załogant

Jestem członkiem ONR ,fakt że w naszych debatach nie ma tematu UFO ale są ważniejsze priorytety. Podczas rozmów na różnych imprezach z moimi kolegami na temat UFO i zjawisk poranormalnych stwierdzam że nie jest to tylko mój "konik" poniważ naprawdę wielu moich kolegów śledzi strony związane z tym zagadnieniem i podziela mój pogląd że trzeba badać i zdobywać wiedzę na ten temat.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 20 kwi 2018 02:28 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@darekufo, oj kolego https://pl.wikipedia.org/wiki/Obóz_Narodowo-Radykalny

Czw, 19 kwi 2018 12:08 | ocena: -1

darekufo | Załogant

Ja tam nie widzę żadnego kłopotu ,jestem członkiem ONR i podczas naszych debat nie przewija się temat UFO na tą chwilę mamy inne priorytety ,natomiast podczas prywatnych rozmów z kolegami na temat UFO ,zjawisk paranormalnych większa ich część nie negują ich istnienia a wręcz uważają że badania na ten temat powinny być prowadzone .

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o tym, co wydarzy się w najbliższych tygodniach [....] Rząd mówi, że do końca tego miesiąca zacznie luzować. Pod tym względem tak się zastanawiam, zacznie dziać się coś zupełnie odwrotnego. Nagle zaczną się przyrosty. Rząd w najbliższym czasie zacznie się zachowywać w taki sposób, że zacznie wszystko ignorować, co jest protestem. Nawet te protesty, co się teraz zaczęły, będą przez rząd ignorowane. Rząd nie zrobi w tym żadnego radykalnego kroku. Będzie to bagatelizował...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 12 sty 2021 05:38 | 29 grudnia 2020 nad Nowym Sączem jeden z naszych czytelników zauważył na niebie bardzo ciekawe zjawisko. Bardzo wysoko na jasnym, bezchmurnym niebie poruszały się dwie białe kule. Oba obiekty były w bliskiej odległości i na kolejnych zdjęciach wykonanych przez świadka obserwacji widać, że poruszają się zachowując taką samą pozycję.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 stycznia 2021 | Witam - Panie i Panowie… jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Takimi słowami ostatnio rozpocząłem wirtualny wykład w sieci (mała fucha na boku) dla pracowników jednej z firm w ramach ‘szkoleń w sieci’. W zasadzie zabrzmiało to jak żart, bo przecież ktoś na naszej planecie musi być bardziej szczęśliwy niż ja, ale potem już po zakończeniu wykładu zacząłem długo o tym myśleć i doszedłem do...

czytaj dalej

FILM FN

WIZJA O CHŁOPCU, KTÓRY ZAMORDUJE CZŁOWIEKA

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.