Dziś jest:
Środa, 5 października 2022

Umarłem jako minerał i stałem się rośliną. Umarłem jako roślina i stałem się zwierzęciem. Umarłem jako zwierzę i byłem człowiekiem. Czegóż mam się obawiać? Cóż straciłem umierając?
/Dżelal-uddin Rumi/

FN 24
WIADOMOŚCI OD NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas wiadomość - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania newsa do działu "FN 24": nautilus@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Zaginięcie 5-letniego Dawidka. Odnaleziono ciało. Według 'Super Expressu' to jasnowidz Krzysztof Jackowski wskazał miejsce położenia zwłok.
Nie, 21 lip 2019 20:26 | komentarze: 10 czytany: 5546x

Jasnowidz Krzysztof Jackowski odegrał ważną rolę w poszukiwaniach 5-letniego Dawida. Jak ustalił "Super Express" wizjoner pomógł policji w poszukiwaniach chłopca . Zapewniał, że chłopiec nie żyje, a „cała sytuacja” rozegrała się pod Grodziskiem Mazowieckim. Jackowski pomylił się tylko z miejscem znalezienia chłopca – wskazywał na dno jednego z akwenów przy Grodzisku, tymczasem ciało Dawidka znaleziono przy autostradzie A2.

Zdaniem Jackowskiego zdesperowany ojciec „chciał ukarać matkę” odbierając życie dziecku, a później sobie. Według "SE" jasnowidz przekazał funkcjonariuszom mapkę i zaznaczył teren, na który powinni zwrócić szczególną uwagę.

  -  Ja mam wrażenie, że cała sytuacja rozegra się pod Grodziskiem Mazowieckim. Postawienie samochodu przez ojca przy kościele nie było przypadkowe. To jest w bok trochę od trasy głównej, którą jechał. Prawdopodobnie poszedł pieszo w kierunku stacji. Nie wiem, czy to miejsce było sprawdzane, mam wrażenie, że nie do końca. Tam, gdzie był ojciec, to jest jednak duży teren i spenetrowanie tego terenu to jest jednak ciężka sprawa - mówił  jasnowidz Krzysztof Jackowski, na swoim kanale na Youtube

Śmierć Dawidka według Jackowskiego. "Mężczyzna płacze, łzy mu lecą. Otwiera wieko"

- Kiedy patrzyłem na zdjęcie chłopca, wyczułem coś bardzo złego. Poczułem, że tego chłopca trzyma mężczyzna na ręku, nie wiem, miałem wrażenie jakby był bezwładny. I ten mężczyzna płacze, łzy mu lecą. I potem kojarzy mi się, że otwiera coś, jakby wieko, klapę. Tylko tyle poczułem - mówił Jackowski.

Poniżej to, co napisał fakt.pl na ten temat.

Jasnowidz widział miejsce, w którym ojciec skrzywdził Dawida

Krzysztof Jackowski już kilka dni przed odkryciem ciała zobaczył straszną prawdę w swojej wizji. – Widziałem jak ojciec stał swoim samochodem blisko cmentarza. Uważam, że ten człowiek zrobił krzywdę dziecku właśnie w tym miejscu. Miałem odczucie, że w aucie na pewno były ślady na to, że do tego doszło. Były one jednoznaczne i policja z pewnością wiedziała od razu, że dziecku coś się stało – powiedział w rozmowie z Fakt24.

– W pewnym momencie zobaczyłem jak zamykał klapę. Możliwe, że było to zamknięcie na chwilę żywego dziecka w bagażniku, ale mogła to być też woda. Moment, gdy ojciec poszedł wyrzucić do wody – opisywał Jackowski. Dodał również, że staw, w którym znaleziono zwłoki znajduje się obok dużego cmentarza.Komentarze (10)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 31 lip 2019 10:40 | ocena: + 1

John3-16 | Załogant

Jestem emerytowanym policjantem. Wiem, że w resorcie służą też tzw. Betony. Pracowałem jednak z ludźmi, którzy są otwarci na takie sprawy. Zwłaszcza takie, których w inny sposób rozwiązać nie sposób. Miałem też przyjemność spotkać p. Krzysztofa w jednym z kaszubskich zajazdów i uciąć z nim pogawędkę, gdy po obiedzie wyszedł na papierosa. Ponadto mój brat korzystał z porad Pana Jackowskiego. Jego wizje w tym przypadku sprawdziły się w 100%. Dotyczyły ukrycia się i poszukiwań sprawcy zabójstwa. Pozdrawiam serdecznie.

Wt, 23 lip 2019 23:11 | ocena: + 1

parafa | Załogant

Jackowski miał wskazać miejsce znalezienia chłopca a czytamy w niniejszym artykule "Jackowski pomylił się tylko z miejscem znalezienia chłopca". Czyli nic nie znalazł. Dodam tylko, że w programie UWAGA TVN sam Jackowski przyznał, że do żadnej wizji nie doszło, bo jak przyjechał do Warszawy, to ciało już zostało znalezione przez policję.

Pon, 22 lip 2019 15:10 | ocena: + 3

magdakowalska48 | Załogant

tam nie zamazaliscie twarzy a tu tak? jemu to juz nie pomoze po co to robic? i strasznie mu zazdroszcze. on juz jest w lepszym miejscu a ja sie musze meczyc. oczywiscie ktos moze mi powiedziec "to sie zabij" gdybym miala odwage i mega depresje to bym tak zrobila. ludzie nie powinni tak mlodo umierac. zycie nie jest sprawiedliwe

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 22 lip 2019 18:27 | ocena: + 1

SovietVixen | Załogant

@magdakowalska48, Ja szczerze pewnie sie zastrzele za rok-dwa

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 23 lip 2019 20:17 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@SovietVixen, po co czekac?

Pon, 22 lip 2019 13:26 | ocena: -2

Agnieszka | Załogant

Bzdura! Teren na którym znaleziono ciało chłopca nie był przez nikogo wskazywany. Był to kolejny obszar z całego szeregu innych, które akurat tego dnia były do przeszukania i niestety tam znaleziono ciało.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 22 lip 2019 18:08 | brak oceny

TheSeeker | Załogant

@Agnieszka,
Dodatkowo chłopiec nie był uduszony, nie był zamknięty w śmietniku, ani nie znajdował się w wodzie.

Nie, 21 lip 2019 11:42 | ocena: -2

majomir | Załogant

jak bym był Leszkiem Millerem też bym kłamał w sprawie więzień CIA ...racja stanu
na miejscu policji też bo trzeba chronić swoich informatorów to oczywiste ale wymaga namysłu i oceny
pan Krzysztof musi to zaakceptować a kto wskazał ci co mają wiedzieć to wiedzą
Dawida
piątkę z Dunajca
Ewę Tylman
policja już tak musi ,ale to dobre chłopaki

Nie, 21 lip 2019 06:49 | ocena: + 4

Orion_1957 | Załogant

W dniu dzisiejszym tj. 21.07.2019 r. o godz. 7.20 oglądałem wiadomości w Polsacie. Gościem programu był Pan Andrzej Mroczek były policjant Wydziału Kryminalnego który stwierdził, iż Policja nie korzystała z pomocy jasnowidza który miał jak powiedział w/w wskazać akwen w którym znaleziono ciało chłopca. Według niego Policja nie korzysta z takiej pomocy. O taką pomoc jak dalej mówił A. Mroczek może się zwrócić do jasnowidza jedynie najbliższa rodzina. Jest to całkowita bzdura co powiedział były policjant ponieważ nie chcą przyznać, że ich działania poszły innym torem a ma to związek z tym, że obszar działania był zbyt duży. Oczywiście, że zaangażowane zostały potężne siły i środki, ale w tym wszystkim na pewno pomógł Pan Krzysztof Jackowski. Wielokrotnie w programach emitowanych na stronie Fundacji Nautilus Krzysztof Jackowski pokazywał pisma z różnych jednostek Policji informujące o udzielanej im pomocy w ustaleniu miejsca osób zaginionych itp. Więc wypowiedź Pana Mroczka jest niezasadna. Niech się ciszą, że są osoby posiadający niesamowity dar widzenia umożliwiający pomoc w tego typu sprawach. Panie Krzysztofie oni ni podziękują, ale ja za to bardzo dziękuję za Pana pomoc która zarysowała teren poszukiwań a tym samym doprowadziła do znalezienia ciała małego chłopca.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 21 lip 2019 07:06 | ocena: + 3

Gorki73 | Załogant

@Orion_1957, Witaj Orionie dokładnie tak jak piszesz... Zachowanie się naszej Policji jeśli chodzi o korzystanie z Jasnowidzów jest naprawdę śmieszne. Nie wiem czy Oni myślą, że korona z głowy im spadnie jak powiedzą prawdę? Może myślą, że jak się przyznają do tego faktu, to oznacza to, że mają słabych ludzi w "dochodzeniówce"?....Prywatnie Ci powiem znam kilku policjantów i jest to intelektualny beton.....najlepiej by im pasowało stać z suszarką lub jeździć bmką po A1 ...Brudziński to też "gość" na odpowiednim stanowisku zobacz czym się zajmuje :) (http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,156770,23807605,joachim-brudzinski-udowadnia-ze-zdjecia-jaroslawa-kaczynskiego.html#Z_MTstream)... no to czego tu wymagać ! Pozdrawiam Cię

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Dziś Swiatowy Dzień Zwierząt – święto obchodzone corocznie 4 października w dzień wspominania w Kościele powszechnym św. Franciszka z Asyżu, patrona zwierząt, ekologów i ekologii. Św. Franciszek w stosunku do człowieka i przyrody wyrzekł się chęci dominacji oraz wyznawał ideę braterstwa wszystkich stworzeń.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

KONGRES USA O MATERIAŁACH ZWIĄZANYCH Z UFO

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.