Dziś jest:
Piątek, 27 stycznia 2023

Byłem w ich pojeździe, dotykałem podłogi, stołu. Negowanie istnienia UFO to nawet nie głupota... to zbrodnia na ludzkim rozumie.
Travis Walton (w wywiadzie dla FN, Los Angeles 24 września 2015)

FN 24
WIADOMOŚCI OD NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas wiadomość - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania newsa do działu "FN 24": nautilus@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Poszukiwania 3,5-letniego Kacpra z Nowogrodźca trwały od 27 kwietnia. W sobotę 9 maja policja znalazła ciało dziecka. Miejsce położenia zwłok wskazał Krzysztof Jackowski.
Sob, 16 maj 2020 07:33 | komentarze: 6 czytany: 3954x

– W godzinach dopołudniowych z rzeki Kwisa zostały wyciągnięte zwłoki dziecka. Najprawdopodobniej jest to 3,5-letni Kacper z Nowogrodźca, którego szukaliśmy przez ostatnie dni – przekazała aspirant sztabowy Anna Kublik-Rościszewska. Jak dodawała, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu będą odbywać się teraz czynności mające na celu potwierdzenia tożsamości chłopca. W związku z tym policja wstrzymuje poszukiwania i wszelkie działania z nimi związane.

Portal 112 Polkowice ujawnił informację, że zwłoki dziecka znaleziono w pobliżu wiaduktu kolejowego na rzece Kwisa w Nowogrodźcu. Trwające od poniedziałku 27 kwietnia poszukiwania rozpoczęły się od zgłoszenia zaginięcia przez ojca chłopca, który przebywał z nim na terenie tych samych ogródków działkowych. Podczas przesłuchania wyjaśniał, że „stracił dziecko z oczu”. Ojciec usłyszał już zarzut narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia. Policja poinformowała też, że został zatrzymany, ponieważ poszukiwano go do odbycia kary za przestępstwa przeciwko mieniu.

Akcja poszukiwawcza Kacperka trwała od 5 dni, mimo to wciąż nie odnaleziono chłopca. Wtedy matka dziecka postanowiła działać i poprosiła o pomoc Krzysztofa Jackowskiego. Znany jasnowidz powiedział jej, co sądzi na temat zaginięcia jej synka.
„Pierwszej nocy, gdy zaginął chłopczyk, skontaktowano się ze mną w tej sprawie. Nie znając szczegółów, nie wiedząc nic, poczułem, że dziecko jest w rzece. Zobaczyłem wodę” – mówi Jackowski.

PRZYGOTOWAŁ MAPKĘ

Jasnowidz przygotował też mapkę, zgodnie z którą dziecko miało wpaść do Kwisy, niedaleko swojej działki. Żeby wizja ta była jednak bardziej szczegółowa i namacalna, Jackowski musiałby zobaczyć i dotknąć kilku rzeczy osobistych chłopca.

Jego wizja okazała się w 100 procentach trafna. Ponizej dowód - dokument na pokład okretu Nautilus przysłał Krzysztof Jackowski.
Komentarze (6)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 23 maj 2020 16:20 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

takie dzieci gina a ja ciagle zyje i gdzie tu sprawiedliwosc?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 23 maj 2020 17:07 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

@magdakowalska48, Witaj Magda już nie mogę czytać tych Twoich postów...wez się za siebie i nie "piepsz" Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 23 maj 2020 22:04 | ocena: -2

magdakowalska48 | Załogant

@Gorki73, to nie czytaj. czy ja ci przystawiam pistolet do glowy i kaze czytac? a ty sie ode mnie "odpiepsz" nie pozdrawiam

Nie, 17 maj 2020 09:41 | ocena: + 2

HARAKIRI | Załogant

Pan Krzysztof Jackowski wielokrotnie udowodnił swój dar od Boga w postaci wskazywania miejsca zwłok oraz okoliczności tragicznego zdarzenia. Nikt nie zmusza do akceptowania i przyjmowania każdego punktu widzenia Nautilusa. Jak pisze w nagłówku strony ORGANIZACJA BADAJĄCA ZJAWISKA NIEWYJAŚNIONE. Czyli badająca oznacza stałe badanie bez podania ostatecznego wyroku. Wszystko podlega nowym faktom poznawczym w danej dziedzinie i stale jest modyfikowana wraz z nowymi często zaskakującymi faktami w danej dziedzinie. Sam byłem mocno sceptyczny w kwestii przypadku KONTAKT. Obiekt wielkości 15 cm powiększa się do wielkości ok. 800 m. Wiedza przyjęta w szkole blokuje pewne wyobrażenia. Ta wiedza może być błędna, lub znacząco niepełna. Dopiero gdy Przypadek KONTAKT jest trudny do zaakceptowania i bym go nie promował. Obiekt 15 cm powiększa się do 800 m i zmniejsza się. To nie mieści się w głowie ze względu na fizykę nauczaną w szkole. Dopiero gdy pomyślałem o czarnej dziurze i zaciśnięciu daleko większym materii, uzmysłowiłem sobie, że to jest możliwe ! Coś co dla ludzi jest czarami może być zwykłą technologią i fizyką której jeszcze nie znamy i jest dla Nas niepojętą. Przykład : wyobraźmy sobie że WSZECHŚWIAT nie ma końca ! NIE DA RADY -za mało RAM-u w głowie ! PAN BÓG jest WIELKI , a my niezmiernie mali. By nie powiedzieć TYCI, TYCI ! Natomiast Nautilus jest wielkim dobrodziejstwem dla osób, które NIGDY nie spotkały się z czymś podobnym i doznają wstrząsu intelektualnego po spotkaniu z NIEZNANYM. Burzy się dotychczasowy światopogląd bez którego może "walnąć instalacja". Dotarcie do NAUTILUSA leczy traumę psychiczną poznaniem faktu, że ktoś też czegoś podobnego doświadczył i nie jestem sam na Świecie. Ktoś też tak miał. Rzeczywistość nie od razu i nie dla każdego jest do zaakceptowania. Proces poznawczy jest procesem stopniowym, a i tak wszystkiego nie poznamy. Tak jest mniej nudno i zawsze coś jest do odkrycia. Tylko pokora i logiczna analiza faktów na podstawie aktualnej, sprawdzonej 100 % wiedzy może posuwać Nas naprzód. Pozostałe koncepcje należy traktować prawdopodobnie i stale je weryfikować. Jak mawia klasyk NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ i DO PRZODU...

Sob, 16 maj 2020 12:40 | ocena: + 2

Mario2571 | Załogant

Jak dla mnie wyczyny pana Jackowskiego są jedynym w miarę udowodnionym dowodem na istnienie nieznanego nieopisanego i niezbadanego świata. Pan Jackowski bardzo dobrze zrobił , że przy każdej sprawie , w której znajduje jakiegoś trupa , żąda pisemnego potwierdzenia swoich dokonań Z tego co czytałem ma w swoim archiwum paręset dokumentów potwierdzających znalezienie zwłok. Wskazanie i znalezienie jednych zwłok jest jak znalezienie igły w stogu siana - ale czasami niektórzy trafiają szóstkę w totolotka . Były ponoć przypadki , że niektóre osoby trafiały szóstkę dwa razy . Ale trafienie szóstki paręset razy raczej nie zdarzyło się nikomu na Ziemi. Dlatego na 99,99 proc dokonania pana Jackowskiego są dla mnie wiarygodne i potwierdzają że istnieje coś takiego jak jasnowidzenie. Ważne jest też aby to archiwum było dostępne dla badaczy postronnych , często sceptycznych wobec dokonań pana Jackowskiego. Z tego co wiem archiwum to było sprawdzane przez niezależne osoby , ponoć nawet powstała na ten temat książka , a więc wydaje się , że dochowane jest kryterium aby dokonania pana Jackowskiego były weryfikowane i sprawdzane przez niezależne podmioty. O ile nikt nie podważa autentyczności i prawdziwości dokumentów z archiwum pana Jackowskiego , to dla mnie to wystarczająca przesłanka aby uznać to archiwum za prawdziwe i w związku z tym aby uznać zdolności pana Jackowskiego i samo jasnowidzenie za fakt rzeczywisty. W sumie, o ile mimo iż na strony Nautilusa zaglądam od parunastu lat to raczej nie wierzę ani w UFO ani w reinkarnację w wydaniu Nautilusowym . Jednak w jasnowidzenie pana Jackowskiego wierzę i dlatego w jakimś tam zakresie dopuszczam , że i inne kwestie poruszane w Nautilusie mogą być prawdziwe. Ale moja wiara w jasnowidzenie bierze się właśnie z mocnych dowodów jakie przez wiele lat zebrał pan Jackowski.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 17 maj 2020 09:50 | ocena: + 2

HARAKIRI | Załogant

@Mario2571, Wiara z mocnymi dowodami staje się WIEDZĄ !

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

[.] Dzień dobry,  Podzielę się z Wami pewną myślą dotyczącą reinkarnacji oraz obaw o dalszy los Polski.  W latach 90. w jednym z odcinków Nautilusa Zet były wypowiedzi chłopca, który w poprzednim wcieleniu mógł być rycerzem z Malborka. Powiedział, że specjalnie wybrał sobie kolejne wcielenie teraz we współczesnej Polsce bo tu mu się nic nie stanie, bo nie będzie tu wojen, a on już zginął raz w walce i drugi raz tego nie chce. Obecnie boimy się eskalacji wojny z Ukrainy na Polskę. ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.