Dziś jest:
Czwartek, 9 lutego 2023

I pokazujemy...
Tekst wypowiedziany przez 10-letniego chłopca podczas incydentu operacji KONTAKT.

FN 24
WIADOMOŚCI OD NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas wiadomość - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania newsa do działu "FN 24": nautilus@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

WIELKA BRYTANIA: PO SZCZEPIONKĘ CHOĆBY DO PIEKŁA
Czw, 29 lip 2021 20:42 | komentarze: 7 czytany: 2892x

Wielka Brytania: "Po szczepionkę choćby do piekła". Pacjenci w ciężkim stanie żałują, że się nie zaszczepili. Lekarze w szpitalach zajmują się kiedyś zaciekłymi antyszczepionkowcami, którzy w ciężkim stanie po zakażeniu koronawirusem mówią o tym, jak bardzo się mylili.
- Niektórzy żałują już kiedy przyjeżdża karetka, inni dopiero na intensywnej terapii, albo kiedy umiera im ktoś bliski. Ci ludzie wiedzą, że nie szczepiąc się przeciwko COVID-19 popełnili największy błąd w życiu - opowiadają brytyjscy lekarze.

Lekarze, których opowieści przytacza w środę „Guardian", pracują na intensywnej terapii w brytyjskich szpitalach. Jak mówią, ich pacjenci gorzko żałują, że się nie zaszczepili przeciwko koronawirusowi. Wielu odmówiło przyjęcia szczepionki i dopiero w zderzeniu z poważnymi albo tragicznymi skutkami zakażenia, zaczynają rozumieć, że popełnili błąd.

Nie czekajmy, aż dopadnie nas koronawirus
Wśród naszych pacjentów w stanie krytycznym spotkałam tylko jedną osobę, która zaszczepiła się dwiema dawkami. Zdecydowana większość pacjentów to osoby całkowicie niezaszczepione – relacjonuje w rozmowie z „Guardianem" Dr Samantha Batt-Rawden, specjalistka intensywnej terapii i szefowa Doctors’ Association UK.

Przyznaje, że bardzo trudno obserwuje się wyraz żalu na twarzach pacjentów, kiedy ich stan gwałtownie się pogarsza i staje się jasne, że potrzebują respiratora.

Widać jak zaczyna do nich docierać, że popełnili największy błąd w swoim życiu. To dla nich naprawdę trudne – tłumaczy. Batt-Rawden przyznaje, że czasem pacjenci w rozmowach z rodzinami wyrażają żal z powodu niezaszczepienia się.

Lekarka opowiada, że pacjenci, którym udaje się przeżyć, całkowicie zmieniają podejście do szczepień i pandemii. – Cały ich „covidowy sceptycyzm" znika po doświadczeniu pobytu na intensywnej terapii – przyznaje.

Jeden z opisanych w „Guardianie" pacjentów, którzy żałują, że się nie zaszczepili, to nauczyciel, Abderrahmane Fadil, który – mało brakowało – a zmarłby na COVID-19.

Nadal mam pozytywny wynik testu na koronawirusa. Ale moja droga do wyzdrowienia idzie świetnie i nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł się zaszczepić – opowiada. – Każdemu radzę, żeby się zaszczepił. Dzisiaj poszedłbym za szczepionką do piekła. Nie czekajmy, aż ta choroba dopadnie nas wszystkich – dodaje.

 
Nikt nie chce skończyć na OIOM-ie

Wtóruje mu cytowana w „Guardianie" Carla Hodges, 35-latka, której ojczym, 58-latek, zmarł na COVID-19 na początku lipca, a matka z ciężkimi objawami znalazła się w szpitalu. Hodges przyznaje, że dla całej rodziny dopiero choroba stała się budzikiem, wcześniej ojczym i matka nie wierzyli w szczepionki.

Żadne z nich się nie zaszczepiło, chociaż mama jest w grupie ryzyka, choruje na cukrzycę – opowiada.

Teraz jej matka nie może się szczepionki doczekać.

Ma szczęście, że nadal z nami jest. Wiem, że bardzo żałuje, że wcześniej się nie zaszczepiła. Wstydziła się przyznać do tego lekarzom w szpitalu – dodaje Hodges.

Zakażenia koronawirusem nie przeżył Glenn Barratt, 51-latek z Cleethorpes, który nie chciał się zaszczepić. Zmarł w szpitalu w Grimsby po kilkutygodniowej walce z chorobą. Jego ostatnie słowa do lekarzy i pielęgniarek brzmiały: „Żałuję, że się nie zaszczepiłem".
Dziś rodzina mężczyzny prosi Brytyjczyków, by nie popełniali jego błędu.

Nie jestem fatalistą, nie mówię nikomu, co ma robić, ale gdyby Glenn się zaszczepił, nadal byłby z nami – przekonuje kuzyn Glenna Barratta, Ken Meech.

Doktor Batt-Rawden przyznaje, że rodziny zmarłych na COVID-19 często pytają lekarzy, czy można było coś zrobić, żeby ich uratować.

Przecież wiadomo, że jest coś, co sprawiłoby, że życie pacjenta nie byłoby narażone, a jednak często słyszymy to pytanie – mówi lekarka.

Dodaje, że są przypadki, gdy rodzina aktywnie zniechęcała pacjenta do szczepionki. Jak przyznaje, duża część dezinformacji na temat szczepionek pochodzi z mediów społecznościowych.

Skutki uboczne są łagodne. Słuchajcie lekarzy, którzy pracują na intensywnej terapii, bo każdego dnia pęka nam tu serce. Naprawdę nikt z was nie chce tutaj skończyć – radzi Batt-Rawden.

Źródło: Guardian
Komentarze (7)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 4 sie 2021 03:19 | ocena: -1

Maria_st | Załogant

"„…2 sierpnia 2021 roku, Poseł Grzegorz Braun w trybie interwencji poselskiej wszedł do budynku Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, w związku z podejrzeniem o wydanie zgody, przez wyżej wspomniany urząd na prowadzenie szczepień preparatami na COVID-19 firmy Pfizer na dzieciach do dwunastego roku życia…

Interwencja Grzegorza Brauna była zgodna z Polskim prawem oraz była w całkowitym interesie narodu Polskiego. Była w interesie moim i Twoim Drogi Czytelniku.
Poseł Braun do urzędu wszedł wraz ze swoim pełnomocnikiem, a upływie około trzydziestu minut, do Grzegorza Brauna dołączyli również niezależni dziennikarze, aby relacjonować na żywo wydarzenia z wnętrza urzędu.

Zatem mamy tutaj na myśli telewizję wRealu24, którą reprezentował redaktor naczelny Marcin Rola oraz operator kamery. Mówimy także o znakomitym publicyście i dziennikarzu Janku Pospieszalskim i Grzegorzu Płaczku z „To się samo komentuje”.
Rola wyżej wspomnianych niezależnych dziennikarzy była szalenie istotna w ukazaniu prawdy na temat poselskiej interwencji Grzegorza Brauna. Dzięki nagraniom wideo, każdy, kto obejrzy relację z interwencji, dostrzeże ogrom patologii, z jaką mamy do czynienia w państwie Polskim (relacja jest dostępna na kanale wRealu24)…

Należy również zauważyć, że interwencja poselska Grzegorza Brauna była działaniem politycznym, jednak to działanie polityczne zostało oparte na wsparciu medycznym i naukowym w postaci Pani Dr. Ratkowskiej, która od dłuższego czasu alarmowała, że proceder eksperymentowania na najmłodszych Polkach i Polakach w naszym kraju trwa.
Dodatkowym wsparciem okazały się niezależne media, o czym wspomnieliśmy już powyżej.

Obraz sytuacji wynikający z ustaleń, jakie płyną z interwencji Grzegorza Brauna:
Otóż po upływie około dwóch godzin posłowi został udostępniony na piśmie oficjalny dokument, który zawiera informację na temat tego jak to Grzegorz Cessak szef URPL,

wydał zgodę na prowadzenie działań medycznych związanych z aplikowaniem preparatu genetycznego firmy Pfizer polskim dzieciom do dwunastego roku życia.

Jest to informacja szokująca, o której media głównego nurtu powinny mówić dzień i noc.
Panuje natomiast pełna zmowa milczenia.
Z dokumentu również wynika, że zostały już wytypowane placówki w całej Polsce, a jest ich osiem, w których wyżej wspomniany „eksperyment medyczny” będzie prowadzony.
Grzegorz Braun w dalszej kolejności domagał się wydania dokumentów na podstawie, których podjęto tak katastrofalną dla zdrowia dzieci decyzję.".......

http://globalne-archiwum.pl/g-braun-dociera-do-porazajacych-informacji-polskie-dzieci-do-12-tego-roku-zycia-sa-poddawane-eksperymentowi-medycznemu/

Piekło mamy na Ziemi ?!
Czy to kolejny spisek ?

Pon, 2 sie 2021 11:57 | brak oceny

faceplace | Załogant

Wolę amantadynę, działa na 100%. Jak powiedział dr Bodnar, miesiąc i po "pandemii"
Pozdrawiam myślących

Pon, 2 sie 2021 06:24 | brak oceny

Maria_st | Załogant

To warto posłuchać, bo dotyczy to każdego z nas
https://www.youtube.com/watch?v=4smcpRituOo

Nie, 1 sie 2021 00:32 | ocena: + 3

magdakowalska48 | Załogant

"Wśród naszych pacjentów w stanie krytycznym spotkałam tylko jedną osobę, która zaszczepiła się dwiema dawkami." szczepionki nic nie daja. dziekuje dobranoc

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 1 sie 2021 09:33 | brak oceny

Maria_st | Załogant

@magdakowalska48,

Prawdopodobnie ludziom otworzą sie oczy, gdy zaczną być szczepione dzieci a dlaczego, proszę posłuchać
https://www.youtube.com/watch?v=llPfDU-Bah4&t=15s

Dlaczego nie mówi sie z jakiego tak naprawdę powodu ludzie umierają ?
Dlaczego nie sa odpowiednio leczeni na sztucznie wytworzony covid ?
Szczepionki to biznes, bo dlaczego dzieci po zaszczepieniu przechodzą choroby na które by nie zachorowali gdyby nie zostali zaszczepieni.
Może troche sie douczmy by wiedziec jak sobie radzić gdy nasz układ odpornościowy szwankuje z różnych powodów.
Jeszcze jak widac długa droga przed nami bo do czasu aż sami nie weżmiemy odpowiedzialności za siebie, będziemy wciąż zagrożonym gatunkiem .
Szczęścia i zdrowia oraz madrości

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 1 sie 2021 10:11 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@Maria_st, Jak to powiedzial Ferdynand Kiepski "wam sie oczy otworza kiedy mnie sie zamkna"

Nie, 1 sie 2021 14:24 | ocena: + 2

GraZARG | Załogant

@Maria_st, powiem tak: " świadomość, świadomość i jeszcze raz świadomość ". To chyba podstawa Wszystkich działań naszych jako Gatunku, i współtowarzysząca temu wiedza. To procesy które powinny być w naszym życiu cały czas. .. Szkoda że większość ludzi oddaje siebie w ręce innych. .. Serdecznie Cię pozdrawiam

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

[...] 2014 rok lipiec piątek,sobota lub niedziela można to napewno sprawdzić godzina 14-16 ogladalem mecz z mistrzostw świata w tv w pewnym momencie wyszedłem na taras domu i zobaczyłem ogromny szary obiekt lśniący w słońcu nad domami był bardzo,bardzo blisko. przerazony jakimś strachem wszedłem do domu i zawołałem moją mamę żeby to zobaczyła po około 15 min z pobliskiego lotniska wojskowego wystartowało kilka samolotów. Mam 56 lat opowiedziałem o tym wraz z mamą całej mojej rodzinie. Jeśli chodzi...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Sobota, 4 lutego 2023 | 8 stycznia minęła rocznica incydentu z UFO w Zdanach. Fascynującego, poruszające do głębi swoją prawdziwością i w ogóle wszystkim, każdym elementem. Był kamieniem milowym dla mnie w zrozumieniu, jak złożone jest to zjawisko. To zdumiewające, jak wiele analogii dostrzegam z historią operacji „Kontakt”. I już wyjaśniam, dlaczego.

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.