Dziś jest:
Wtorek, 29 listopada 2022

Człowiek ma ogromną moc. Medytacja i wewnętrzna siła zwielokrotniają tę moc. Nie zmierzy jej ani nauka, ani żaden przyrząd. Nie ogarnie jej wielkości także ludzki umysł.
/Liao Sifu, chiński mistrz Nei Kungu/

FN 24
WIADOMOŚCI OD NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas wiadomość - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania newsa do działu "FN 24": nautilus@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

NICK POPE: UFO tylko będzie obserwować
Nie, 13 mar 2022 10:50 | komentarze: 9 czytany: 3825x

Pasjonaci Niezidentyfikowanych Obiektów Latających na całym świecie mają nadzieję, że kosmici nie dopuszczą do nuklearnego armagedonu. Na forach dyskusyjnych pasjonaci UFO pojawiają się wpisy, że  obce cywilizacje odwiedzające Ziemię w pojazdach UFO wielokrotnie udowodniły, że bez najmniejszego problemu są w stanie wyłączyć instalacje jądrowe. Badacze UFO wierzą, że obce cywilizacje dyskretnie obserwujące od tysięcy lat naszą planetę nie dopuszczą do tego, aby ludzie doprowadzili do zagłady życia na Ziemi przez totalną wojnę nuklearną.
„Naprawdę wierzę, że przybysze z innych planet nie pozwolą żadnemu narodowi ponownie użyć broni nuklearnej!
wpis użytkownika na brytyjskim forum UFO Reddit.

UFO nad bazami z bronią jądrową? To się dzieje naprawdę!

Istnieją dziesiątki wiarygodnych relacji o pojawianiu się obiektów UFO nad amerykańskimi bazami z bronią jądrową. W 2010 roku badacz UFO Robert Hastings zorganizował konferencję prasową w Waszyngtonie, na której wystąpili emerytowani amerykańscy wojskowi, którzy pracowali w bazach z pociskami wyposażonymi w głowice jądrowe. Według ich relacji nad silosami jądrowymi wielokrotnie pojawiały się obiekty UFO w kształcie potężnych dysków czy kul, które potrafiły przejąć kontrolę nad ładunkami jądrowymi i je dezaktywować.

Najsłynniejszy incydent z UFO i bronią jądrową miał miejsce w bazie RAF-u Woodbridge w Wielkiej Brytanii w grudniu 1980 roku. Ponad 300 żołnierzy było świadkami, jak nad jedną z wyrzutni z pociskami jądrowymi zawisł ogromny, kilkudziesięciometrowej średnicy metaliczny dysk. Przerażony dowódca bazy po chwili zauważył, że obiekt przejął pełną kontrolę nad pociskami jądrowymi.Ten pojazd był ogromny... dosłownie wyłączył nam wszystkie systemy zabezpieczeń. Patrzyłem na czarne ekrany monitorów w centrum kontroli i zacząłem się modlić, aby nie doszło do eksplozji. Jest dla mnie jasne, że UFO interesuje się naszą bronią i dysponuje technologią niedostępną dla nikogo na Ziemi. były dowódca Bazy Woodbrige pułkownik Charles Halt

UFO obserwuje. I nic więcej

Najsłynniejszy brytyjski badacz zjawiska UFO Nick Pope jest zdecydowanie sceptyczny wobec wiary w interwencję obcych cywilizacji i nie wierzy, że kosmici zechcą powstrzymać wojnę jądrową. Ten były pracownik brytyjskiego Ministerstwa Obrony potwierdził, że do podobnych incydentów z UFO nad bazami z bronią jądrową dochodziło także w Rosji. Jego zdaniem są dowody, że UFO monitoruje broń jądrową posiadaną przez światowe mocarstwa. Jednak wiara ufologów w możliwą interwencję kosmitów to jedynie pobożne życzenia.Nawet jeśli jesteśmy obserwowani przez przyjaźnie do ludzi nastawione istoty pozaziemskie, to przecież "obcy" nie interweniowali, aby powstrzymać bomby atomowe zrzucane na Hiroszimę lub Nagasaki. Nie ma powodu by przypuszczać, że interweniowaliby teraz, aby powstrzymać wojnę nuklearną zachodu z Rosją.
Nick Pope, badacz UFO i były pracownik brytyjskiego Ministerstwa Obrony
Komentarze (9)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 15 mar 2022 20:34 | brak oceny

speedy29 | Załogant

Wystarczyło by tylko aby usunęli putlera. Reszta sama się ułoży....

Rozwiń odpowiedzi (2)

Śr, 16 mar 2022 06:34 | brak oceny

Maria_st | Załogant

@speedy29,
A co jeśli to nie jest ten prawdziwy ?
Coś to zmienia i dlaczego ?
Pamiętam jak jakiś czas temu napisałam na pewnym blogu że to nie jest Putin . Chodziło o pewien film ukazujący go na bieżąco w jakiejś sytuacji / musiałabym znależć ten mój wpis /.
Co ciekawsze jakby na potwierdzenie mojego wtedy odbioru tej osoby pojawiła sie wypowiedz jego żony, że nie żyje / być może chodzi o ten link, ale nie jestem tego pewna /.

Śr, 16 mar 2022 06:35 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

Pon, 14 mar 2022 17:01 | ocena: -2

Kepos | Załogant

Tak, ale to duchy potępione będą chciały zniszczyć część świata bronią jądrową (rękami ludzi).

Nie, 13 mar 2022 21:22 | ocena: + 3

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy.
Pomimo tragicznej sytuacji, która ma miejsce w Ukrainie, jest pocieszający komunikat z dnia dzisiejszego o kolejnej porażce agresora.
"...Wojska rosyjskie pod Kijowem są obecnie rozbite i nie ma teraz bezpośredniego zagrożenia wojennego dla stolicy Ukrainy - powiedział w  Ołeksij Arestowycz, doradca prezydenta Ukrainy. • Szef policji w obwodzie kijowskim Andrij Nebytow...
Warto kierować tam nasze pozytywne myśli i potrzebną Ukraińcom energię do pokonania sił zła.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Nie, 13 mar 2022 15:49 | ocena: + 3

arturu | Załogant

Byłbym mocno ostrożny z takimi fantazjami jak to UFO unicestwia składy atomowe, bo mogą berety pospadać razem z głowami. Najprościej byłoby samemu unicestwić pewien kolizyjny patologiczny element z natury.

Nie, 13 mar 2022 12:05 | ocena: + 3

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy!
W moim komentarzu do podobnego artykułu, napisałem 04.04.2021 r.,
między innymi to, że USA to największe mocarstwo militarne na świecie, posiadające najbardziej zaawansowane technologie i możliwości techniczne niezbędne do osiągania celów w przestrzeni kosmicznej.
Dla Obcej Cywilizacji, która od bardzo wielu lat OBSERWUJE ludzkość ma to znaczenie kolosalne...
Dwa dni później 06.04. g 09:27 | W artykule OBSERWUJĄ NAS! - brytyjski ufolog i komentator tych zjawisk - Nick Pope napisał o UFO. Nick Pope, były pracownik brytyjskiego ministerstwa obrony o działaniach, jakie siły zbrojne USA i Wielkiej Brytanii podejmowały w celu wyjaśnienia pojawienia się niezidentyfikowanych obiektów latających (UFO) w przestrzeni powietrznej oraz o możliwościach w zakresie przyczyn i wyjaśnienia incydentów związanych z UFO. Ciekawy zbieg okoliczności z moimi wcześniejszymi wywodami sprzed lat, a może jednak coś więcej?
Moja wiedza pochodzi od przedstawicieli cywilizacji pozaziemskiej, którzy - jak wynika z moich opisów snów proroczych - przekazali, że znają nas doskonale i obserwują ludzkość od bardzo dawna.
Teraz, kilka dni temu, na odpowiedź do postu Szanownego Załoganta Rycho_LV, napisałem m.in. że pojazdy obcych dokonują obserwacji naszej Planety w różnych częściach Globu. Są zainteresowani naszym rozwojem cywilizacyjnym i są świetnie zorientowani w dotychczasowych osiągnięciach technologicznych i militarnych. Przygotowują się do ujawnienia się przed Ziemianami.
Jeszcze w tym roku zintensyfikują " swoje manifestacje i demonstracje ", aby wyraźniej zaznaczyć, że moment kulminacyjny nastąpi niebawem.
Do tego nadzwyczajnego wydarzenia przekonani będą niebawem również dzisiejsi sceptycy i niedowiarkowie.
Proszę wierzyć, że to nie bajka, a jak najbardziej realny scenariusz niewyobrażalnego wręcz wydarzenia za ok. 2 lata.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Nie, 13 mar 2022 11:36 | ocena: + 5

Vrill | Załogant

A to teraz kolejne pytanie do echosondy: " Czy będziesz mieć za złe naszym "braciom większym" to że nie powstrzymali ludzkości przed nuklearnym samounicestwieniem? "

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 16 mar 2022 23:07 | brak oceny

SovietVixen | Załogant

@Vrill, Ja nie bede. Ba, jeszcze im podziekuje.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

NIEZWYKŁE LOSY PILOTÓW (II WŚ)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.