Dziś jest:
Wtorek, 29 listopada 2022

Człowiek ma ogromną moc. Medytacja i wewnętrzna siła zwielokrotniają tę moc. Nie zmierzy jej ani nauka, ani żaden przyrząd. Nie ogarnie jej wielkości także ludzki umysł.
/Liao Sifu, chiński mistrz Nei Kungu/

FN 24
WIADOMOŚCI OD NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas wiadomość - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania newsa do działu "FN 24": nautilus@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

CZY ZWRÓCILIŚCIE UWAGĘ, CO MÓWI JACKOWSKI? SIOSTRA ŁUCJA MÓWIŁA PODOBNIE
Czw, 31 mar 2022 14:31 | komentarze: 9 czytany: 3538x

Kapitanie, Droga FN,

Zauważyliście, że w ostatnim Live Krzysztof wspomina (od minuty 44), że Rosja zostanie zaatakowana od południa, że nikt się tego nie spodziewał, będzie to jak zdrada, cios w plecy, widział jakieś rakiety. (w domyśle Chiny?)Tymczasem w przepowiedniach siostry Łucji również jest jest taka informacja:
cyt. "Dla świata będzie zaskoczeniem i szokiem błyskawicz¬ne natarcie Chin na Rosję. Natężenie walk i okrucieństwa będą straszliwe. Chińczycy będą naśladować postępowanie Japończyków podczas drugiej wojny światowej: zaskoczenie, szybkość i terror...."

Może to tylko przypadek i wiadomo, że istnieje wiele przepowiedni - zawsze można coś ze sobą między nimi dopasować.

Kolejny przykład z Waszego artykułu o przepowiedniach Aloisa:
"Na wschodzie straszne walki. Czerwone i żółte masy wojsk na ulicach. "
Nie wiadomo czy to Rosja i Ukraina czy Rosja i Chiny

Pozdrawiam serdecznie,
Załogant Night

Dziękujemy za e-mail. Tak, też zauważyliśmy to ciekawe podobieństwo.

pzdr

FN

 

From: [...]
Sent: Wednesday, March 30, 2022 9:45 AM
To: Fundacja Nautilus
Subject: Krzysztof Jackowski Wizja Wojny - Rakiety z Turcji

 

 Dzień Dobry Fundacjo! Witam Pana Kapitana!

 Buszując po Kajucie Załogi natrafiłem na wpis dotyczący wizji III WW Polskiego Śpiącego Proroka i połączyły mi się dwie kropki, którymi jako tezą pragnę się podzielić.

 Mianowicie w ostatnich wizjach Pana Krzysztofa była wielokrotnie poruszana informacja dotycząca ataku Turcji na Rosję poprzez wystrzelenie rakiet. Z tego co pamiętam padło nawet hasło, że ten atak będzie wyglądał wręcz jak ,,zdrada”. I teraz pozwolę sobie wkleić wycinek z Państwa artykułu w kajucie załogi.

 O ile obecnie nie widać zupełnie możliwości spełnienia się wizji dotyczącej Niemiec to…. Czy czasem Pan Krzysztof nie widział tego samego? Chyba u Ojca Klimuszko była informacja, że III WW rozpocznie się wtedy kiedy wszystkie traktaty pokojowe będą już podpisane. Znów możemy postawić tezę: A co jeżeli Rosja dogada się po pewnym czasie z Ukrainą i NATO, będąc jednocześnie mocno wyniszczoną gospodarczo i militarnie (mają sprzęt, ale brakuje im ludzi/wojskowych poszła nawet informacja w mediach dotycząca tego, że będą chcieli zrobić ciche uzupełnienie wojska w tradycyjnym co rocznym poborze do wojska młodzieży gdzie wezmą znacząco większą ilość ludzi). To wszystko tylko tezy/teorie, ale zadziwiające jest to jak mocno się to wszystko zaczyna krzyżować na naszych oczach tj. wizje wcześniejszych znanych jasnowidzów z wizjami obecnymi Pana Jackowskiego.

 Moc z Wami! Załogant Dzibril88


From: [...]
Sent: Wednesday, March 30, 2022 8:13 PM
To: Fundacja NAUTILUS <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Wojna w Ukrainie/live stream Pana Roberta III wojna swiatowa

 

Dzien dobry Nautilusie.

Dziekuje za ostaniego live streama Pana Roberta odnosnie sytuacji za nasza wschodnia granica.

Pisze do Panstwa odnosnie tego czego jestem swiadkiem ,sluchaczem jak i obserwatorem w Irlandii gdzie mieszkam oraz pracuje.

Mam okazje byc oraz dzielic swoje obowiazki w fabryce z ludzmi z krajow bylego zwiazku radzieckiego ,sa ta mezczyzni jak i kobiety w roznym wieku,przyznam sie ze jestem przerazony ich opinia oraz tego w jakim swietle widza ten konflikt,opowiadaja sie za rosja przyznajac im racje swoim dzialaniom(szczegolnie ludzie etniczni rosjanie zyjacy na Litwie ,Lotwie czy Estonii  badz Ci ktorzy zyli pod flaga ZSRR) ,dla nich jak to mowia o Ukraincach "chachły" to sa tacy sami jak ludnosc Polska dla niemiec w 1939.

Zgodze sie z Panem Robertem co do takich ludzi ze jest to KACAP.

Wiecie dziwi mnie to ze pracuja zyja w kraju ktory oferuje im lepsze warunki zycia ,lepsza ochrone socjalna oraz wiele innych rzeczy,ze ich wizja jest dalej taka sama odnosnie rosji do ktorej stracilem szacunek jak i nadzieje.

Kiedy przyjechalem do Irlandii dla mnie to bylo cos poznac Litwina ,Lotysza poniewaz bylem ciekawy jacy sa,ich jezyka ,kuchni,oraz wielu innych spraw.

Pamietam jak Pan Robert kiedys w jednym z internetowych spotkan powiedzial "ludzie jakie granice? wysylam maila do francuza i on za chwile jego przeczyta"

Zmienilem calkowicie moj naiwny punkt widzenia odnosnie tych ludzi, doszlo tak napawde do slownego sporu o to co sie dzieje jak ja to widze a jak reszta ludzi z ktorymi pracuje,dla nich sankcje naniesione na rosje to jest dla nich strata ,ze musi palacic duzo za gaz,ze drogie samochody,ze zywnosc droga itp itd ze to zachod i ameryka wszystkiemu sa winne,w takim razie pytam ich co wY tutaj robicie skoro taki miod jest w waszych krajach ,ze zawsze moga jechac do siebie czy do kochajcego sasiada w postaci KACAPA i zyc w ich systemie.

Pytajac ich czy jak ruska rakieta  wystrzelona pelna milosci spadnie na ich rodzinny dom  np na Lotwie to czy dalej beda wielbic tak ten narod?

Odpowiedzi sa bardzo naiwne z ich strony ze nigdy im Wladimir krzywdy nie zrobi bo tam mieszkaja etniczni rosjanie (dziwne historia mowi co innego) albo to wina bedzie Ameryki.

Przyznam ze jednak ci ludzie powinni zostac tam skad przybyli......

Zycze Wam Nautilusie  oraz wszystkim ludziom a zeby ten konflikt zakonczyl sie jak najszybciej oraz tego zebysmy nigdy prze nigdy jak ten horror sie skonczy nie czytali oraz nie byli swiadkami smierci z powodu wojny ,gdzie kolwiek i o co kolwiek by ona sie toczyla.

Pozdrawiam Wojtek

3majcie sie!

   

 Komentarze (9)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 2 kwi 2022 21:01 | ocena: + 2

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy.
Chciałbym jeszcze nawiązać do różnych wizji i przepowiedni.
W moim niedawnym poście z 27.02.2022 r. ( 3 dni po rozpoczęciu
wojny w Ukrainie ) do art. pt. " Czy obecne wydarzenia w Ukrainie
mogą mieć związek z przeszłością, która miała miejsce w tym kraju",
napisałem o tym, iż przewiduję, że jeśli nie dojdzie do zawarcia
porozumienia pokojowego między Ukrainą i Rosją, to może nastąpić
w nieodległym czasie bunt w szeregach rosyjskiego wojska i jakiś
przewrót na szczytach władzy.
Dzisiaj czytając informację podaną przez służby specjalne Ukrainy,
coraz bardziej wierzę, że niebawem może się to stać i dalsze
działania wojskowo militarne że strony Rosji mogą się załamać?
"...Rosyjski żołnierz sugeruje bunt. "Jesteśmy na skraju szaleństwa"
Służba Bezpieczeństwa Ukrainy przechwyciła rzekomą rozmowę rosyjskiego żołnierza z jego żoną. Z nagrania opublikowanego w mediach społecznościowych wynika, że rosyjscy wojskowi są na skraju "szaleństwa", a nawet rozważają bunt. Są wściekli na Putina i dowódców, którzy nakazują im walkę w Ukrainie, skąd codziennie wywożone są ciężarówki wypełnione ciałami poległych. Rzekomo codziennie wyjeżdża
w głąb Rosji około 30 ciężarówek załadowanych ciałami zmarłych
żołnierzy. Na jednej ciężarówce może być nawet 200 ciał. Co się z nimi
dalej dzieje, nikt dokładnie nie wie...?
Pozdrawiam serdecznie. Pedro

Pt, 1 kwi 2022 16:48 | ocena: + 1

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy!
Z całym szacunkiem odnoszę się do tego wszystkiego, co jest opisywane
i podawane do opinii publicznej, szczególnie w kwestiach dotyczących
najbliższej i dalszej przyszłości, nas wszystkich, ludzi w Europie i na
Świecie. Szczególnie zatroskany jestem, tym, co wszyscy widzimy
i obserwujemy. To przede wszystkim zagrożenie dla pokoju światowego,
związane z napaścią Rosji na Ukrainę i prowadzone działania wojskowo
militarne w tym kraju. Ostatnio napisałem wiele postów w tej kwestii
i dzieliłem się moimi spostrzeżeniami i uwagami na ten temat.
Pragnę serdecznie podziękować wielu Załogantom i Czytelnikom za
wsparcie i dzielenie się pozytywnymi emocjami, które - jak pisałem - zaowocują wspólnym, korzystnym oddziaływaniem na tą sytuację.
To, mimo jeszcze dalekiej drogi do celu, sprawi, że powoli będą następować, oczekiwane przez większość, zmiany na lepsze.
To zaczyna się dziać.
Jasnowidze opublikowali dziesiątki, a nawet setki przepowiedni, które okazały się nie mieć wiele wspólnego z prawdą. Również te dotyczące ostatnich wydarzeń. Chociażby p. Jackowskiego w ostatniej dekadzie.
"...Jasnowidz twierdził, że Tadeusz Rydzyk przestanie być ojcem dyrektorem w Radiu Maryja i TV Trwam w 2012 roku. Przepowiedział także, że w 2011 roku Wielka Brytania i Irlandia wystąpią z UE. Brexit się sprawdził, co prawda dużo później, jednak Irlandia wcale nie zamierza iść brytyjską drogą. Jackowski w jednej ze swoich wizji z tamtego okresu zobaczył również rychłe bankructwo polskiego rządu. Mniej więcej rok później miało dojść do rewolucji w jednym z państw należących do Unii Europejskiej - a w rezultacie do rozpadu całej UE. To, jak wiemy, także nie ma do tej pory żadnego pokrycia w faktach.
Warto też przypomnieć, że według jasnowidza w okolicy 2015 roku miał rozpocząć się światowy konflikt zbrojny na wielką skalę..."
"Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego nie ma szans na spokój... Jasnowidz uważał, że 2015 rok będzie ostatnim rokiem pokoju przed wybuchem światowej wojny!" - tak opisywał tą sytuację "Super Express".
Kolejna wojna światowa i krach na giełdzie miał przyjść w 2018 roku.
Póki co, nic takiego wówczas nie nastąpiło.
Krzysztof Jackowski mylił się nie tylko co do rozwoju sytuacji politycznej, ale również w sprawie pogody. Doskonale pamiętamy ostatnie nie
sprawdzone "zapowiedzi "srogiego i bardzo groźnego listopada i grudnia
2021 roku. Nie chcę już przypominać wielu innych zagadnień nie sprawdzonych , o których mówił niedawno jasnowidz z Człuchowa, bo zabraknie miejsca na tej stronie. To chociażby ucieczka Polaków do
Bułgarii i Rumunii, zmiana waluty, czy też wyludnienie 1/3 terenu
naszego kraju i inne groźne zjawiska społeczne.
Co do ostatnich przedstawianych wizji, związanych z wojną w Ukrainie,
nie sprawdzi się przewidywanie zdarzeń, o których mówił Pan Krzysztof,
czy też nie żyjący Pan Irlmaier i św. Łucja z Portugalii ( pisałem szerzej
na ten temat jeszcze niedawno na stronach FN i Projektu Messing).
Najmilsze pozdrowienia. Pe

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 1 kwi 2022 19:58 | ocena: + 1

maruda1 | Załogant

@Ordep, Drogi Załogancie,
z uwagą śledzę Twoje wpisy, które mają tonujący i uspokajający charakter. Muszę powiedzieć, że sam pomimo covidowo/wojennej zawieruchy mam wrażenie, przeczucie, że choć będą jeszcze na świecie ciężkie chwile choćby ze względu na ograniczoną dostępność żywności czy konflikt USA-Chiny to przyszłość Polski rysuje się dobrze.
Trudno mi to wyjaśnić, ale od kilku lat towarzyszy mi poczucie, że Polskę czeka stabilna i bezpieczna przyszłość. Ta wojna choć potworna wyłoni stabilne, demokratyczne i bezpieczne Ukrainę i Białoruś, Rosję zaś zawróci z drogi imperializmu, choć nie będzie to dla Rosji ani łatwe ani przyjemne (np. utraci ona ostatecznie Obwód Kaliningradzki). Putin chciał cofnąć zegar do czasu ZSRR, ale cofnięcie będzie dużo większe tj. do czasów wręcz I Rzeczpospolitej gdy Rosja zajmowała dużo mniejsze terytorium i władała dużo mniejszą liczbą ludzi.
Może się mylę, nie wiem. Może to wizje Pana Jackowskiego się sprawdzą, ale absolutnie nie dyskredytując jego daru, myślę, że widzi on tylko jeden z wariantów przyszłości i niekoniecznie ten, który faktycznie się wydarzy. Jest to wariant bardzo pesymistyczny i wg mnie przyszłość potoczy się inaczej, w tym upatruję szansy na pomyślność Polski.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 2 kwi 2022 06:09 | brak oceny

Ordep | Załogant

@maruda1, Szanowny Załogancie.
To prawda, że czekają nas lepsze czasy.
Uważam, podobnie jak Pan, że wielu
jasnowidzów i różnych wróży, próbuje
"wprowadzać" w nasze życie i naszą
przyszłość pewne dawki pesymizmu
i często nawet grozy. Nie odnotowuję
natomiast prawie wcale wizji, które
w przekazie " niosłyby" jakieś
elementy pozytywne i dawały chociaż
odrobinę nadziei na lepszą przyszłość.
Podzielam Pański sposób rozumowania
i właściwe podejście do tych spraw.
Wiem, że każdy ma prawo do swoich
przemyśleń i spostrzeżeń. Nie pojmuję
jednak takiej narracji, którą narzucają
nam niemalże permanentnie niektórzy
profeci i rzekomo wybitni jasnowidze.
Pozdrawiam serdecznie. Pedro

Pt, 1 kwi 2022 09:04 | brak oceny

jonny | Załogant

Witam. Tak jak Night pisze są inne przepowiednie, które brzmią bardzo podobnie lub wręcz identycznie do wizji K. Jackowskiego. Mnie osobiście od razu z jedną z ostatnich wizji Jackowskiego skojarzyła się przepowiednia Biskupa Jana Cieplaka. Krzysztof Jackowski w jednej z ostatnich wizji mówił, że widzi uderzenie na Rosję z północy i południa (Skandynawia i Turcja) oraz, że Chiny zdradzą Rosję. A w przepowiedni Cieplaka brzmi to:

"
Niedźwiedź, co dotąd zżerał własne dzieci,
Krwią się zachłyśnie własną i upadnie.
Ten niby „olbrzym” przed karłem z północy
Drugi cios straszny z południa otrzyma,
A smok ze wschodu dobije olbrzyma.
"

Pt, 1 kwi 2022 08:28 | brak oceny

sidhartha | Załogant

akurat w tej kwestii zgodzę się z Jackowskim :)
choć rzadko mi się to zdarza :)
choć niczego nie przesądzam, w jednym z wariantów przyszłego "teraz"
Chiny zaatakują Rosję, choć nie jest to pewne, ponieważ to tylko domysły.

Pt, 1 kwi 2022 07:33 | brak oceny

Wbogdan38 | Załogant

A ja w swej naiwności sądziłam, że gdy Rosjanie zostaną pozbawieni medialnego prania mózgu i dowiedzą się, co się wydarzyło naprawdę, przebudzą się.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 1 kwi 2022 19:01 | ocena: + 3

Xynek | Załogant

@Wbogdan38, Niestety, propaganda kremlowska sięga bardzo daleko i robi ludziom wodę z mózgów na cały świecie. Sam mam wielu znajomych, z których część kiedyś bardzo ceniłem, a teraz zakopali się w fejkowych portalach, youtubowych "prawdach", czy utknęli na TVP Info i nie ma z nimi o czym rozmawiać. Zamiast myślenia jest powielanie stereotypów, fejkowych newsów, czy rzucanie hasłami w stylu paski TVP Info. Najwięcej takich "trudnych" przypadków mieszka za granicą, czyli teoretycznie nie powinni być narażeni aż tak bardzo na propagandę, a jednak...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 5 kwi 2022 10:40 | brak oceny

Woj | Załogant

@Xynek, Witam jak w Rosi są kacapy tak w Polsce kołtuny, co do TV to zrób to co ja, wywaliłem telewizor na śmietnik 12 lat temu i jestem szczęśliwy.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

NIEZWYKŁE LOSY PILOTÓW (II WŚ)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.