Nowe fakty w sprawie incydentu z Woodbridge

 Sprawa jest wyjątkowo ważna, gdyż dotyczy zdarzenia, które jest wyjątkowo wiarygodne ze względu na ilość dowodów. Mamy na myśli oczywiście słynny incydent w bazie „Woodbridge” z lasu Rendlesham w hrabstwie Suffolk, gdzie w grudniu 1980 roku doszło do lądowania obiektów pozaziemskich. Ciekawostką jest to, że stało się to na terenie wojskowej bazy, a świadkami są żołnierze RAF-u.

Jest to przypadek, który może być porównywalny z naszym polskim „zdarzeniem w Emilcinie”. Wydarzenia miały miejsce w ciągu trzech kolejnych nocy 25-28 grudnia 1980 roku.

Około 3 nad ranem w dniu 26 grudnia 1980 obiekt UFO został zauważony przez patrol bezpieczeństwa w pobliżu wschodniej bramy bazy wosjkowej RAF „Woodbridge”. Żołnierze początkowo myśleli, że to są jakieś konwencjonalne samoloty, ale po wejściu do lasu zobaczyli obiekt w kształcie piramidy, który mienił się światłami i delikatnie unosił w powietrzu. Otaczała go kolorowa mgła. Jeden z żołnierzy podszedł do obiektu i go dotknął. Jak później relacjonował, obiekt miał metaliczną powierzchnię i emitował ciepło. Piramida miała około 1.5 metra wysokości. Po chwili uniosła się w powietrze i w otoczeniu kilku innych obiektów UFO przemieszczała się tuż nad lasem. Tak to miejsce wygląda dzisiaj.

Powstały raporty o tej sprawie, które wojsko na wszelki wypadek utajniło. Żołnierze jednak nie czuli się związani żadną „przysięgą tajemnicy” i do dziś szczegółowo relacjonują to wydarzenie. Wiadomo było od samego początku, że RAF posiada jakieś materiały, a nawet, że cały incydent został nagrany na kamery wideo. 23 października mają zostać te materiały ujawnione i ma to być wielkie wydarzenie stanowiące dowód na istnienie UFO.

Larry Warren zapowiada, że materiały będą dotyczyły nocy z 26 na 27 grudnia 1980 roku, kiedy ów niezwykły obiekt wylądował. Oto jedno z jego wcześniejszych wystąpień także w tej sprawie.

W środę 21 października ekipa FN udaje się na Wyspy Brytyjskie (tę wiadomość piszemy prawie z lotniska), gdzie będzie przez kilka dni funkcjonować w naszej londyńskiej „tymczasowej” Bazie FN. Piszemy „tymczasowej”, gdyż jednym z celów naszej wizyty jest m.in. zorientowanie się, jakie są warunki do utworzenia właśnie na Wyspach Brytyjskich naszej filii na Europę Zachodnią. Oczywiście będziemy przekazywać Wam wszystkie wiadomości dotyczące incydentu z „Woodbridge”, gdyż ta sprawa interesuje nas bardzo. A więc kolejne wiadomości „z pokładu Nautilusa” już z Wysp Brytyjskich!

Tekst: Fundacja NAUTILUS

Dodaj komentarz