Ogromne trzęsienie ziemi w Japonii. Jego siła to 8,9 w skali Richtera!

 

 

Ta informacja bardzo poruszyła naszych czytelników. Ogromne trzęsienie ziemi o sile 8,9 w skali Richtera w Japonii doprowadziło do gigantycznych szkód, gdyż powstały fale tsunami. Stało się to 11 marca, tuż po publikacji na świecie informacji o tym, że Księżyc będzie rekordowo blisko Ziemi, co zawsze powodowało w historii „kataklizmy lub wielkie, ważne dla świata wydarzenia”. To rzeczywiście niezwykła zbieżność.

W Japonii największe szkody wywołuje jednak ogromna fala tsunami wywołana trzęsieniem, która wdarła się w głąb lądu,czyniąc wiele szkód. Fala może osiągnąć nawet 10 metrów wysokości. Po pierwszej fali, pojawiają się kolejne. Wiadomo już, że rannych jest wiele osób. Zginęła też jedna osoba. W Tokio zawaliło się kilka budynków, wiele obiektów ogarnęły pożary.

Ogromna fala niszczy wszystko na swojej drodze, ciągnąć ze sobą samochody, łodzie, domy, a nawet płonące budynki rolnicze. Jak na razie zginęła przynajmniej jedna osoba w prefekturze Fukushima, na północ od Tokio, gdzie cztery miliony domów jest bez prądu. Wiele ludzi ucieka w wyżej położone tereny.

Nastąpiło już kilka wstrząsów wtórnych, które również zatrzęsły budynkami w Tokio. Największe zniszczenia są na razie w mieście Sindei.

Epicentrum wstrząsów znajdowało się około 130 km od wybrzeży położonej na wyspie Honsiu prefektury Miyagi, na głębokości 10 km. Znajdująca się tam elektrownia atomowa wstrzymała pracę. Wstrzymano również ruch na lotnisku w mieście Sendai, stolicy prefektury oraz szybkie pociągi. W mieście doszło do przerw w dostawach prądu.

Trzęsienie w Japonii nie jest „globalnym armagedon”. To jedynie lokalne trzęsienie ziemi, które wobec ogólnoświatowego systemu mediów jest z przerażeniem obserwowane na całym świecie. Nie mieliśmy żadnego sygnału od jasnowidzów, którzy przewidzieli by to wydarzenie. Niezwykłym zbiegiem okoliczności jest jednak to, że właśnie „dopiero co” na stronach opublikowaliśmy tekst traktowany przez nas z ogromnym dystansem, że w połowie marca jest dość „niezwykły czas”, kiedy to zbiegło się kilka ciekawych informacji, jak choćby ta o „rekordowo bliskiej odległości Ziemi od Księżyca”.

 

Przy okazji tych wydarzeń warto przypomnieć niezwykle wiarygodną relację ze spotkania z UFO, które przeżył amerykański naukowiec Daniel Fry 4 lipca 1949 roku. To wydarzenie jest rewelacyjnie udokumentowane i mamy je w naszych archiwach. Był on doświadczonym technikiem rakietowym, zatrudnionym w AeroJet General Corporation.

Jego opis i rozmowa z obcymi były na niesłychanym poziomie technicznym ze względu na jego wiedzę. Dziś czytając jego relację rozwiewają się wszelkie wątpliwości co do tego, że faktycznie rozmawiał z „kimś lub czymś”, co miało obezwładniającą wiedzę o technologiach, które zaczęły kiełkować na naszej planecie dopiero 20, 30 lat później… ale to przy okazji.

W rozmowie z obcymi pojawił się ciekawy wątek. Daniel Fry był zdziwiony, że ich cywilizacja zrezygnowała z życia na swojej macierzystej planecie, a żyją w ogromnych „statkach/światach”. Oni odpowiedzieli w bardzo ciekawy sposób. Powiedzieli bowiem, że owszem, planeta, rośliny, wschody i zachody słońca – to wszystko jest piękne, ale zawsze może pojawić się trzęsienie ziemi, które zmiecie z powierzchni ziemi ten świat. Dlatego superzaawansowane technicznie cywilizacje opuszczają planety na rzecz potężnych statków, które są sztuczne, ale gwarantują pełne bezpieczeństwo. Patrząc na to, co się dzieje w Japonii trudno nie dostrzec w tej filozofii racji.

Dodaj komentarz