Oto najładniejszy piktogram sierpnia.

W Bazie FN przejrzeliśmy tegoroczne piktogramy z Wielkiej Brytanii, a także te, które powstały we Włoszech i Niemczech. Czekamy na wideo z Wysp Brytyjskich (już zamówiliśmy), które powinniśmy dostać jeszcze we wrześniu. Wtedy pokażemy wybrane „co ciekawsze formacje” z powietrza.

W oczekiwaniu na ten materiał chcemy pokazać jeden piktogram, który zrobił na nas ogromne wrażenie. Zdjęcia wykonał Matthew Williams, który 8 sierpnia wykonał lot motolotnią nad polami hrabstwa Wiltshire, absolutnej stolicy światowych kręgów zbożowych. Okazało się, że intuicja go nie zawiodła.

Niedaleko słynnego „Białego Konia na polach” (zainteresowani wiedzą, o co chodzi) zobaczył potężną formację złożoną z okręgów. Uznaliśmy, że jest ona ze wszech miar warta tego, aby pokazać ją na naszych stronach. Z powietrza widać precyzję wykonania tego piktogramu, co może być jakąś formą oceny jego prawdziwości (proporcje przeważnie trochę gubią „fałszerze kręgów”, tekst z przykładami pisze na strony FN nasz kolega z Wielkiej Brytanii). A oto zdjęcia piktogramu z Wiltshire.

Dodaj komentarz