Dziś jest:
Niedziela, 28 lutego 2021

"Czy macie tu jakieś obiekty? Właśnie coś nad nami przeleciało i nie chcę tego mówić, ale miało długi cylindryczny kształt, który wyglądał prawie jak pocisk balistyczny i poruszało się naprawdę szybko" - pilot samolotu American Airlines do kontroli lotów, 21 lutego 2020.

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Co czeka po śmierci Hugh`a Hefner`a – założyciela pisma PLAYBOY?
Pt, 29 wrz 2017 06:26 komentarze: 11 czytany: 5358x

27 września 2017 zmarł założyciel pisma PLAYBOY Hugh Hefner w wieku 91 lat we własnym domu z przyczyn naturalnych. O jego śmierci poinformowała firma Playboy Enterprises. Założyciel "Playboya" zostanie pochowany na cmentarzu Westwood Village Memorial Park w Los Angeles obok legendy kina i popkultury Marylin Monroe. Ta sprawa pojawiła się w komentarzach pod jednym z tekstów opublikowanych w serwisie FN, a czytelnik poruszył ciekawy temat...


[…] Trochę nie na temat. Dziś w necie przeczytałem, że zmarł Hugh Hefner, założyciel PLAYBOYA... miał trzy żony, ostatnią 60 lat młodszą od siebie. Żył (w sensie materialnym) jak król i sułtan w jednym... alkohol, najpewniej narkotyki i piękne kobiety. Marzenie prawdopodobnie każdego faceta (hetero rzecz jasna) - moje też przyznam się ze wstydem:) W zasadzie gdybym miał w życiu to co On brakowało by mi tylko umiejętności łatwego "OBE" i... trans-komunikowania się. Bo tym się interesuje jak niemal wszystkim co "nieznane"... ale oczywiście po znudzeniu się w danej chwili cycuszkami tej czy innej modelki:) Ech. Zastanawiacie się dlaczego w ogóle o tym piszę? Heh. Pytam się Was drodzy Załoganci naszego Okrętu: JAKĄ KARMĘ miał Hugh Hefner? Hmm.. no i jaką lekcję wyniósł z tego żywota jak się w pracy spędza czas na ocenie cycuszków modelek i aktorek:) Ech...Poza tym co dalej? To jest mam na myśli jaki poziom astralu osiągnął Hugh Hefner i kim/czym będzie w następnym wcieleniu. Co prawda kiedy to nastąpi nikt nie wie, choć jak wiemy czas to pojęcie względne, niemniej intryguje mnie owo zagadnienie:) Pozdrawiam wszystkich!

 

Jak pewnie zauważyliście nie mamy najmniejszych oporów przed poruszaniem na tych łamach nawet najbardziej trudnych i drażliwych tematów, a takim niewątpliwie jest sfera seksualności ludzi. Przykład Hugha Hefnera jest dla wielu osób przykładem „życia marzeń”, czyli realizowania praktycznie zwierzęcej potrzeby intymnych kontaktów z możliwie największą ilością partnerek.


Konsekwencje takiego postępowania są jednak dramatyczne dla duszy i jej kolejnych wcieleń w ludzkich ciałach. Zanim jednak o tym, to najpierw wyjaśnijmy jedno: nie jest przypadkiem, że praktycznie wszystkie religie na Ziemi zalecają poskramianie żądz związanych z pozostałościami po światach niższych, w tym zwierzęcym, a więc zabijania, nieskrępowanej kopulacji z możliwie największą ilością osobników, obżarstwa itp.

To są niby różne rzeczy, ale półka jest ta sama… na niej także stoi prawdziwy bóg ludzkości XXI wieku, czyli seks. To on ma być źródłem wszelkiego szczęścia i udanego życia, to seks jest tym, na którego końcu jest ten cały ciąg „technologiczny” związany z przemysłem rozrywkowym, drogimi samochodami, restauracjami i mieszkaniami, a także medycyną kosmetyczną i tysiącami innych rzeczy – mają one ułatwiać „dostęp do seksu”, czyli zdobycia najbardziej atrakcyjnych partnerów.

Obcy przybywający na Ziemię traktują z tego powodu ludzkość praktycznie jako barbarzyńców na etapie półzwierzęcym, którzy nie potrafią poskramiać swoich najbardziej prymitywnych i niskich żądz. A jest to siła potężna, która pcha ludzi do rzeczy haniebnych! Przykład? Islamscy terroryści, w przytłaczającej większości młodzi chłopcy, którzy targani namiętnościami decydują się na radykalny krok: śmierć w dżihadzie, co oznacza dostanie się do islamskiego „raju” wypełnionego lubieżnymi dziewicami (zwanymi w Koranie hurysami). Czy wiecie o tym, że większość terrorystów z największych światowych zamachów dżihadu w nocy przed wykonaniem zamachu oglądała w hotelu na telewizorze w pokoju filmy pornograficzne? Wykazało to śledztwo przeprowadzone przez policję. Ale to na marginesie.

Seks jest związany nie tylko z bliskością intymną, ale także z wymianą energii na poziomie duchowym. Stan zwany orgazmem jest czymś, czego do końca nauka nie rozumie… Jest to rodzaj niezwykłej euforii, która jest związana z „tworzeniem nowego życia”. Nie mamy wątpliwości, że jest to sygnał ukryty przez stwórcę wszechświata, że tworząc świat czyli nowe życie „odczuwał radość”. I z tym podzielił się z ludźmi. To głębsza filozofia związana ze znakami od Boga (dlaczego jest noc i dzień, zima i lato, śmierć roślin na jesieni i odrodzenie się ich na wiosnę itp.), ale jej poświęcimy oddzielny tekst.

Wracając do twórcy PLAYBOYA – niech was nie zwiedzie jego życie i rzekomy sukces 91 lat polegający na „posiadaniu” kilku tysięcy partnerek… on nie był świadomy jednej rzeczy, którą wy powinniście wiedzieć. Każdy akt seksualny związany z ową „wymianą energii” zostawia ślad w naszej karmie, czyli przeznaczeniu.

Pomińmy to, że rozwiązłość seksualna prowadzi do obniżenia wibracji, zatraceniu się w moralności czy wręcz chorób fizycznych (ludzkie istoty traktują seks jak zwykłą, co dzienną czynność fizjologiczną nie dostrzegając w niej czegoś zupełnie wyjątkowego), ale właśnie poruszmy tylko sprawę tego „śladu”. Co to oznacza? Każdy kontakt intymny nawiązuje pomiędzy takimi osobami pewną nić, rodzaj „powiązania” w przeznaczeniu. Jeśli ktoś miał tysiące partnerów z każdym z nim łączy go owa „mała nić”. Jakie tego mogą być konsekwencje? Dramatyczne dla przyszłych wcieleń. Jeśli owa nić nie ma spełnienia w miłości czy rodzinie (macierzyństwie połączonym z wychowaniem dzieci w miłości), to wtedy takie „nici” są obciążeniem dla karmy. Pomińmy na chwilę przypadki homoseksualizmu, ale o tym także chętnie napiszemy. Nie mamy wątpliwości, że są to właśnie „ślady” po wcześniejszych życiach, w których została zakłócona seksualność. Ale o tym innym razem – obiecujemy.

Wracając do tematu: co czeka Hugha Hefnera? Będzie musiał ponieść konsekwencje swojego życia i „wypalić” karmę, którą powodował swoją nieokiełznanym popędem i niemoralnym życiem. Z każdą ze swoich partnerek będzie musiał „wrócić i odrobić lekcję”. Czasami pojedynczo, a czasami zbiorowo. Co to znaczy zbiorowo? Jako ułomne dziecko będzie musiał walczyć o akceptację i miłość całej wioski… Ten przykład podajemy nie przypadkiem, bo akurat mamy coś podobnego w naszym archiwum. Podsumowując: ludzkość powinna znać konsekwencje nieposkramiania swoich żądz, które przynieśliśmy do tego życia ze świata zwierząt, z którego przecież przyszliśmy (wędrówka dusz).

Na koniec polecamy fragment eseju pewnego człowieka – nieżyjącego od wielu lat hinduskiego potężnego duchowo "prawdziwego giganta wiedzy o duchowości", którego błyskotliwość i trafność ocen tego świata i zachowania ludzi wprawia nas od lat w bezgraniczne zdumienie. Pod jego tekstem podpisujemy się w pełni i mówimy – „to jest prawda, gdyż potwierdzenie tego znajdujemy w materiałach zebranych przez 25 lat przez FN”.

TEKST ZOSTAŁ ZAMIESZCZONY W NASZEJ „SZALUPIE RATUNKOWEJ” – specjalnym dziale w serwisie FN dla tych, którzy „szukają pomocy i wiedzy” w swojej podróży przez wzburzone morze naszego życia… im wysyłamy szalupę z pokładu okrętu Nautilus! ;)

KLIKJN NA LINK, ABY PRZECZYTAĆ CAŁY TEKST W "SZALUPIE RATUNKOWEJ" Fałszywy bóg ludzkości XXI wieku


Komentarze (11)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Nie, 1 paź 2017 09:00 | ocena: + 7

Maciej | Gość

Hej,
Myślę, że takie ocenianie jest bez sensu - każdy człowiek tu na ziemi wcielił się w jakąś postać, aby przeżyć jakieś doświadczenia, które dla niego są nauką i możliwością rozwoju duszy - tak naprawdę mało kto jest w stanie określić swoje własne lekcje do przerobienia (to myślę wymaga sporego poziomu rozwoju duchowego itp.), a co dopiero oceniać to u innych?
Oczywiście jak ktoś czyni oczywiste zło (zabija, gwałci itp.) to można się domyślać, że raczej po śmierci nie zostanie za to pochwalony (choć na 100 procent to nic nie wiadomo!)

W tym przypadku koleś mógł może wystawić się na próbę tego czy mając tak naprawdę wszystko w życiu, to czy umie się tego nie zaprzepaścić (narkotyki, samobójstwa itp. to częste u bogaczy), albo że pomimo tak wielu pokus i możliwości robienia co się praktycznie chce, jednak będzie wiedział, co w życiu najważniejsze? Czy mu się to udało - możemy tylko zgadywać.

Plus co do sprawy seksu - raczej tutaj też jestem zdania jak kilku poprzednio komentujących, że seks za zgodą obu stron to nic złego, a wręcz to też może być element prowadzący do oświecenia, nie wiem skąd macie info, że seks to zła karma. Rozumiem jakieś zdrady, gwałty itp. Ale sam seks?

Pozdrawiam
Maciej

Nie, 1 paź 2017 04:01 | ocena: + 5

Martini | Gość

A teraz krótko i dosadnie: Czy na pogrzebie Hefnera ktoś ośmieli się powiedzieć, że jego dusza jest teraz w lepszym miejscu? Nie sądzę.

Nie, 1 paź 2017 03:48 | ocena: + 2

Martini | Gość

Ja kwestię seksu i Hugh Hefnera widzę zupełnie inaczej niż FN. On za pomocą wydawanego przez siebie czasopisma dostarczył mnóstwo przyjemności milionom mężczyzn na świecie. Między innymi tym, którzy z powodu braku urody nigdy nie mieli szans na seks chociażby z jedną piękną kobietą w całym swoim życiu. W moim rozumieniu czeka go za to wielka nagroda, a raczej miliony nagród dzięki czemu jego przyszłe wcielenia będą jeszcze przyjemniejsze niż to, które właśnie zakończył. Generalnie jeżeli seks jest uprawiany za obustronną zgodą i przynosi wiele przejemności zarówno mężczyźnie jak i kobiecie to czy za dawanie sobie nawzajem czegoś bardzo przjemnego nie czeka ich jeszcze więcej przyjemności w kolejnym wcieleniu? Poza tym dlaczego Hefnera miałoby spotkać błaganie o miłość całej wioski? Przecież on się nad tymi kobietami nie znęcał i nie prowadził żadnego przymusowego haremu wbrew ich woli. Przychodziły do niego te, które same tego chciały a w zamian pieniądze, sławę i przyjemność zyskiwały. Karać go za to? Przecież to bez sensu. To wielki człowiek, który zrobił wiele dobrego dla innych dzięki swojej pasji. Miliony zadowolonych mężczyzn nie mogą się mylić.

Sob, 30 wrz 2017 22:17 | ocena: + 4

Playboy na niby | Gość

Widze, ze Fundacja bardzo zazdrosci Hefnerowi. Oj nieladnie nieladnie

Sob, 30 wrz 2017 11:43 | ocena: + 7

Enim Jesus Hyakinthos... | Gość

ładny opis karmicznych zasad, jednak po przejściu pełnego kręgu doświadczeń zrozumiecie, że nie ma żadnych zasad przechodzenia karmy. Z punktu widzenia duszy musisz po prostu przejść pełen krąg doświadczeń żeby osiągnąć oświecenie czy mistrzostwo. Bez tego będziesz po prostu w pewnych aspektach nieświadomy. Droga przez inkarnacyjny proces doświadczeń odbywana jest razem z naszymi duchowymi przyjaciółmi, z którymi tworzymy rodziny, przyjaźnie, znajomości i różne relacje zamieniając się rolami aby dostarczyć sobie wzajemnie potrzebnych doświadczeń. Nasz ludzki umysł stara się to zrozumieć i zdefiniować ubierając to w jakieś zrozumiałe dla niego zasady karmiczne. Powtarzanie niektórych doświadczeń przez wiele wcieleń wiąże się z tym, że zamiast zaakceptować nasze doświadczenia, walczymy z nimi i chcemy je wyeliminować. Dopiero kiedy się zmęczymy i odpuścimy - idziemy dalej. I nie ma żadnego odpracowywania karmy, choć na pewnym etapie świadomości można to tak rozumieć. Po prostu nieprawidłowe reakcje na pewne doświadczenie świadczą o brakach w rozwoju i trzeba to przerobić. W praktyce wychodzi to podobnie ale diametralnie inna interpretacja pozbawiona strachu, cierpienia a skierowana na rozwój i rzeczywisty sens. Robię to co robię i tak jak robię, bo Jestem Kim Jestem. Pozdrawiam.

Pt, 29 wrz 2017 22:29 | ocena: + 6

Piotr xxx | Gość

Tutaj Nautilus troche zapatrzył się w średniowiecze . Seksualność została dana człowiekowi także przez Boga . I nie każdy spotyka miłosc swojego zycia z która jest do końca swoich dni . A jak nie spotka to ma żyć w celibacie . Najwazniejsze to nie krzywdzić . I nastepne pytanie czy aby może takie życie tego goscia nie wynikało z jego jakiś zasług w poprzednim zyciu . Może własnie karma dała mu takie zycie aby nie musiął się o nic martwić. Ogólnie to jest temat na który można byłoby dyskutować ale na pewno nie oceniac negatywnie jak to zrobił NAutilus . Zresztą podobno każdy rodzi się w okreslonych warunkach i jest to dla niego jakąą lekcja . Może dla niego tez to była jakaś lekcja i próba . Może własnie to że nie upadł na dno a prowadził cały czas Playboya i prowadził sie raczej porządnie . Nie jeden był źle skończył mając takie możliwości . Ale pisac można by tu było bez końca .

Pt, 29 wrz 2017 21:22 | ocena: + 5

Stały czytelnik | Gość

Co do przyjemności płynącej z orgazmu, to mam nieco odmienne zdanie. Uważam, że gdyby seks nie był przyjemny to ludzie by wyginęli, bo nikt nie chciałby tego robić. Ta przyjemność została ludziom "zaimplementowana" przez naszych stwórców żebyśmy się mnożyli. Być może jest w tym również jakiś wyższy pierwiastek duchowy, jeżeli ludzie coś do siebie czują.

Pt, 29 wrz 2017 17:49 | ocena: + 1

Rimobul | Załogant

Ale generalnie myślę tak jak GOŚĆ pokładu NAUTILUSA Wert... a! Nie wiedziałem, ze jestem tu cytowany:) miło:) dzięki i pozdrawiam!

Pt, 29 wrz 2017 17:44 | ocena: + 5

Rimobul | Załogant

Trzy razy zaczynałem odpowiadać Wam na ów artykuł... i trzy razy mnie wywaliło. Nie mam sił... sorki... generalnie jednak nie zgadzam się z tezami powyżej bo trącają ideologią religijną w stylu Ojca Tadeusza z Torunia...

Pt, 29 wrz 2017 07:46 | ocena: + 12

wert | Gość

dlaczego osoba uprawiająca seks z duza iloscia partnerek za obopolna zgodą miałaby spłacac jakis dług karmiczny wobec nich ? Rozumiem gdy chodzi o gwałcicieli albo sutenerów ale gdy obie strony godzą się na taką rzecz ? Bardziej wydaje mi sie ze taka osoba w nastepnym wcieleniu bedzie musiała hamowac swoj poped w jakims celibacie albo ułomnosci uniemozliwiajacej życie seksualne

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Zapraszamy wszystkich sympatyków okrętu Nautilus do wysłuchania kolejnego LIVESTREAM Z POKŁADU NAUTILUSA, który jest planowany w niedzielę 28 lutego o 20.00. Oprócz sprawy tajemniczych 'znaków na ludzkim ciele', obserwacji UFO i dziwnych energii będą także informacje o projekcie KONTAKT, w tym przede wszystkim wiadomości w tej sprawie od naszych czytelników. Zapraszamy wszystkich interesujących się największymi tajemnicami wszechświata tego dnia o 20.00 na pokład okrętu Nautilus!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] /25 lutego 2021/ Tydzień temu na lewej piersi pojawił mi się znaczek kółko. Sama nie wiem co to jest ale przypomina koło dharmy. W sumie nie wiem po co pisze chyba z samej ciekawości [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 18 luty 2021 04:26 | 13.02.2021 roku około godziny 18 w miejscowości Okonek spędziłem czas z rodziną przy ognisku. Niebo było czyste gwiaździste. W pewnym momencie na niebie pokazała się jasnozielona długa łuna światła i zamierzała w stronę ziemi. Nie był to meteoryt czy bolid. Znam te zjawiska . To coś weszło w atmosferę zbyt wolno i w pewnym momencie wygasło bez płomieni i dymu. W ostatnim momencie udało mi się zobaczyć czarny obiekt który leciał dalej. Przez ułamek sekundy i zniknął . Widzieliśmy to wszyscy. Każdy...

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 stycznia 2021 | Witam - Panie i Panowie… jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Takimi słowami ostatnio rozpocząłem wirtualny wykład w sieci (mała fucha na boku) dla pracowników jednej z firm w ramach ‘szkoleń w sieci’. W zasadzie zabrzmiało to jak żart, bo przecież ktoś na naszej planecie musi być bardziej szczęśliwy niż ja, ale potem już po zakończeniu wykładu zacząłem długo o tym myśleć i doszedłem do...

czytaj dalej

FILM FN

21 LUTEGO 2021 OBIEKT UFO OBSERWOWAŁA ZAŁOGA SAMOLOTU LINII AMERICAN AIRLINES NAD NOWYM MEKSYKIEM (USA) - zapis rozmów z kokpitu

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.