Dziś jest:
Niedziela, 18 sierpnia 2019

Dziwna jest nasza sytuacja tu, na Ziemi. Każdy z nas przychodzi z krótką wizytą, nie wiedząc dlaczego, a jednak czasami wydaje się, że zgadujemy jej cel.
/Albert Einstein/

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Po co jest płeć?
Nie, 9 gru 2018 00:22 komentarze: 4 czytany: 1715x

Mówiliśmy o tym, że wyższe światy nie mają płci. Jeden z naszych czytelników zapytał: po co w takim razie jest płeć? Nasz zespół „REGUŁY GRY” natychmiast odpowiada na to ważne i arcyciekawe pytanie.
To prawda, że informacje o najwyższych duchowo cywilizacjach są zdumiewające: one nie mają płci! Jak to możliwe? Czyli nie mają tej całej gry „męsko-damskiej”, która stanowi 99 procent sensu istnienia naszej cywilizacji?
Dokładnie tak jest. Powołamy się tutaj na to, co mówią obce cywilizacje w trakcie rozmów z uczestnikami CE III. Oto jedna z bardzo ciekawych odpowiedzi obcych:
„Wasze życie obraca się wokół seksu. Myślicie, że to jest sens życia, ale jest to złudzenie. Kreacja, czyli to co wy nazywacie Bogiem, stworzyła dwie płcie. Cel jest jasny – to jedyny sposób, aby istota duchowa poczuła miłość do innej istoty, która jest innym światem. Kiedy kochacie kogoś „na zabój”, wtedy kochacie nawet drzewo, które rośnie przed domem tej osoby… Tak uczycie się miłości. Po to są dwie płcie! Inaczej bez przykładu jednostkowego nie zrozumielibyście zjawiska miłości. W wyższych światach jest to już niepotrzebne, dlatego nie ma płci. Wszystko jest jedynie nauką w drodze do światła, które jest źródłem. Te wasze ukochane „płcie” znikną, kiedy wasza cywilizacja osiągnie poziom zrozumienia „miłości kreacji”. To jedynie sposób, abyście się nauczyli miłości... innego nie ma, jak miłość do jednej jedynej istoty. A wtedy nauczycie się miłości Stwórcy do jego dzieła, czyli... Was samych.
Komentarze (4)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 11 gru 2018 12:58 | ocena: -1

nikodem | Załogant

..... dalej. I tu taka wstawka seksistowska. Istotnie żeńskie ludzkie mózgi sa mniejsze od męskich. Ale to kobiece geny a głównie ich modyfikacje są głównie przenoszone na potomka. Mozna w dużym uproszczeniu powiedzieć iż podczas rozmnażania kobiety idą na jakość a mężczyźni idą na ilość. Stąd różnica w budowie mózgu w zakresie rozmnażania. Aby tą ilość uzyskać jak największą z kolei potrzebne jest myślenie w tym abstrakcyjne. Aby uzyskac natomiast jakość trzeba wiedzy do analizy jakościowej takiego doboru. Ale ... też do brutalizacji przejęcia jak najlepszego materiału. stąd kobiety jesli już muszą walczyć to do końca . Stad kobiety sa duzo bardziej brutalne niż mężczyźni bo dla nich jak nie ta to będzie inna kwestia umiejętności i wiedzy aby jak najwięcej.

P:S. i tu tak jeszcze wstawka. W tzw. organizmach wyższych ..... Kaczka może z kazdą kaczką czy to poprzez gwałt czy dobór świadomy czy homo. Ale..... Kaczka w swych organach płciowych juz po akcie np. gwałcie może nie dopuścić do zapłodnienia.

Wt, 11 gru 2018 12:49 | ocena: -1

nikodem | Załogant

No cóż - jest to dość logiczny argument. Z punktu widzenia duchowości miłość jest fundamentalna. Oczywiście nie wszystkie organizmy żywe posiadają płeć. Poruszany tutaj w komentarzach podział komórek jest bezpłciowy no ale i poziom pojedynczej komórki jest niski. Pisałem już kiedyś a powtarzając za Lemem - świadomość to przekroczenie granicznego stopnia skomplikowalności. W automatyce mówimy u kaskadowych układach ze sprzeżeniem zwrotnym zarówno dodatnim jak i ujemnym. Układy tzw. samouczące nie są niczym nadzwyczajnym i w analogii do pojedynczej komórki możemy je zbudować . Takim przykładem układu samouczacego jest np. układ z licznikiem przesuwnym , multiplekserm i demultiplekserem. Można by go przyrównac do pojedynczego neuronu. Ale w mózgu mamy ich aż 83 mld. Stąd takie układy w liczbie 83 mld a wbudowane jako struktury kaskadowe ze sprzeżeniami zwrotnymi moim zdaniem w pełni by spełniły sztuczny układ w pełni samouczący i w pełni świadomy. I tu wracamy do ... stopnia skomplikowalności a to jest 83 mld neuronów czyli 83 mld takich układów. Nie do przejścia dla Nas obecnie. Więc po co jest płeć ? Tak jak w artykule - celem nadrzędnym jest własnie nauka MIŁOSCI. A to możemy uzyskać tylko poprzez kontakt dwóch istot, i nie koniecznie ludzi. Ale tu dochodzimy własnie do stopnia skomplikowalności czyli do świadomości tego uczucia miłości a nie jako seksulanego odruchu. Ale ..... aby do tego dojść potrzebne są dwie płcie. Dwie dlatego, ze oszczedzamy na budowie, kazda płeć ma troche inne zadania a tym samym trochę inną np. budowę mózgu. Skupienie tego w jednej płci byłoby niepotrzebnym skomplikowaniem. Także dodanie np. trzeciej płci byłoby niepotrzebnym rozmyciem a tym samym również marnotrastwem. A to już wiąże się z przeżyciem . Seksualność a tym samym rozmnażanie w kontekście dwóch płci związana jest z naszym mózgiem. Nie wchodząc w szczegóły różnic mózgów dla każdej z płci z racji trochę innych ich celów i zadań , tzw. przetrwanie związane jest z naszym mózgiem. tak wiec Mózg nie jest po to aby myśleć, mózg jest po to aby przetrwać oczywiście również poprzez myślenie. Ale nie myślenie abstrakcyjne potrzebne np. do powstania fizyki kwantowej ale myślenie jak skutecznie przetrwać .... a nastepnie przekazac zarówno wiedze jak i własne geny. To jest cel i zadanie naszego Mózgu . Nie żadna abstrakcja , transcendecja czy inne duchowe rozterki. Przetrwanie i tylko przetrwanie. Oczywiście każda akt seksualny a w konsekwencji powstanie nowego życia wiąze sie zarówno z wydatkiem energii jak i kreacją energii ... ot po prostu z jednej strony do zmiany Entropii i z drugiej strony zmiany STOPNIA Swobody Energetycznej. Ale ... w skali makro do powstania mózgu , którego głównym celem jest przetrwanie w tym poprzez płciowość i rozmnażanie. Ale ....... mózg ewoluuje . także mózg człowieka . Powstają nowe obszary np. takie podwzgórze, szyszynka. Powstają gdyż przetrwanie narzuca także poprzez rozmnażanie przekazywanie genów ich modyfikacji, czyli myslenia

Pon, 10 gru 2018 20:47 | ocena: + 1

promagna | Załogant

Te wyższe cywilizacje ściemniają ludzi w tych CE III, bo docelowo prawda jest bardziej skomplikowana. Dotyczy nie tylko bezpłciowości, ale i innych kwestii fundamentalnych dla wiedzy człowieka na tym padole. Komórki rozmnażają się przez podział i nie ma tam płci.

Ludzie są przede wszystkim dawcami energii dla KREACJI i to KREACJA decyduje kiedy potrzebna jest większa ilość energii, której potrzebuje. Wtedy występują żniwa: wojny, epidemie etc... Płcie potrzebne są po to, aby namnażać dawców energii. My ludzie jesteśmy częścią KREACJI. W CE III nie mówili, że ludzie i inne istoty zwane fauną są hodowlą KREACJI?

Jest jeszcze jedno zagadnienie wynikające z płci. Życie tej "planety" też jest związane płcią. Gaja mówi Wam to coś? Gaja to coś dużego.

Ludzkie cywilizacje występowali na "ziemi" kilka razy i będą występować na nowej "ziemi" i jak myślicie, czego ludzie mają się cały czas uczyć? No tak miłości, bo tak mówią w CE III. Miłość to piękne uczucie, ale tu chodzi o nauczenie się wykorzystania hormonów uruchamianych podczas seksu do budowania tzw. "ciała świetlistego". Spytajcie się mnichów buddyjskich co to znaczy.

Pozdrawiam

Nie, 9 gru 2018 19:19 | ocena: -1

magdakowalska48 | Załogant

"Po co jest płeć?" no nie wiem moze po to zebys sie rozmnazal? serio niektorzy ludzie to zadaja takie durne pytania ze ja nie wiem. a po co jest dualnosc? moze po to zebys zrozumial druga strone?

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

UWAGA WSZYSCY INTERESUJĄCY SIĘ POSTACIĄ JEZUSA CHRYSTUSA I JEGO POTENCJALNEGO POWROTU NA ZIEMIĘ ...  w sobotę 17 sierpnia mieliśmy opublikować ciekawe informacje na ten temat. Ze względu na przedłużający się wyjazd wracamy do Warszawy w niedzielę i dopiero wtedy ukaże się ten tekst. Pozdrawiamy wszystkich czytelników! FN

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 09:26 | Witam. Dzisiejszego wieczoru około godziny 21.20 zauważyłem coś na niebie. Leciało stosunkowo szybko. Na początku myślałem że są to tzw lampiony szczęścia ale nie widziałem jeszcze lampionów z światłem zimna biel. Musiałby być elektryczny. Nie wydawało to żadnych dźwięków.Miejsce obserwacji Oborniki. Załączam zdjęcie i krótkie wideo. Świetlistych kul było +/- 15

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 25 lipca 2019 | 22 lipca 2019 roku odszedł w stronę światła Marek Rymuszko. Twórca i pomysłodawca miesięcznika ‘Nieznany Świat’, który przebudził miliony ludzi ze snu i sprawił, że dostrzegli inny, nieznany świat. Ale odszedł przede wszystkim bliski mi człowiek, którego brak odczuwać będę do końca mojej ziemskiej wędrówki.

czytaj dalej

FILM FN

JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI - ostrzeżenie przed oszustami sprzedającymi 'Amulety Jackowskiego'

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.