Dziś jest:
Piątek, 7 sierpnia 2020

Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn.
Arystoteles

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

CZY W SWOICH ARCHIWACH MACIE INFORMACJE O TYM, ŻE 'OBCY Z UFO' ZABIJAJĄ I... MASAKRUJĄ LUDZI?!
Pt, 4 sty 2019 06:28 komentarze: 49 czytany: 2544x

[...] Szanowni Państwo Interesuje się tematem ufologicznym przeszło 15 lat, wiele przeczytałam o tym, wiele usłyszałam, sporo zobaczyłam. Jednakże zupełnie przez przypadek natrafiłam jakiś czas temu na informacje o których wolałabym nigdy nie usłyszeć. Chodzi o okaleczenia przez obcych. Ale nie zwierząt, lecz ludzi.

Czy mają Państwo w swoich dokumentach jakiekolwiek informacje o znalezionych zmasakrowanych zwłokach ludzi na terenie Europy (Polski) z wyraźnymi oznakami tortur i ran, które zostały zadane w sposób kompletnie odbiegający od współczesnych standardów medycyny?


Chodzi mi tu głównie o coś w rodzaju przypadku mężczyzny z Sao Paulo w Brazylii z 1994 roku. Wyniki sekcji zwłok wykazywały, że zarówno zwierzęta jak i ludzie byli okaleczani przez narzędzia głównie ssące w czasie ich całkowitego paraliżu i co gorsze - byli wówczas przytomni.

Często w swoich opiniach powołują się Państwo na ukazanie obcych jako przyjaźnie nastawionych przybyszy, których inteligencja i rozwój technologiczny mocno przewyższa naszą ziemską, ja jednak coraz częściej zadaje sobie pytania odnośnie zasad moralnych owych istot i pytam samą siebie czy uleganie iluzji jakoby byli naszymi "kosmicznymi braćmi" nie jest po prostu naiwne.

Być może jest ich wiele, może jak twierdził Phil Schneider odwiedza nas 11 ras, z czego tylko 2 są nam życzliwe. Nigdzie również nie znalazłam żadnego artykułu odnośnie świadectwa wspomnianego przeze mnie Schneidera zamordowanego za głoszenie skrajnych tez o istnieniu baz kosmitów na Ziemi. On sam twierdził, że powinniśmy się przed nimi bronić, gdyż są naszymi największymi wrogami. Bardzo zależy mi na tym, aby poznać Państwa opinię.

Dziękuje i pozdrawiam!

[...] - Wierna czytelniczka


Z całą mocą oświadczamy - nie mamy żadnych tego typu informacji, a gdyby "było coś na rzeczy", to po tylu latach działalności w sieci na taką skalę jak FN mielibyśmy "pełne katalogi" tego typu zgłoszeń. Skoro ich nie ma, to znaczy, że te upiorne "agresywne teorie spiskowe o obcych zabijająco/mordujących" są wielką bzdurą!

Poniżej ciekawostka z naszej "poczty do FN" - link do filmu polecany przez jednego z naszych czytelników. Relacja polskiego kierowcy pracującego na Wyspach Brytyjskich o spotkaniu z UFO.


Komentarze (49)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 4 sty 2019 19:17 | brak oceny

andromeda123 | Załogant

Są również istoty złe. To co mi wiadomo to jest uzależnione od tego czym emanuujemy takich się przyciąga. Ogólnie kto dobry życzliwy i roślinożerca to spotka na swiej drodze takie istoty. Kto kaleczy zwierzeta itp. Ten również napotkać może podobne istoty i stać się ofiarą.

Pt, 4 sty 2019 16:06 | ocena: + 2

tur77ek | Załogant

Droga FN to że akurat nie macie informacji o złych rasach obcych to nie znaczy że ich nie ma. We wszechświecie są złe cywilizacje i dobre do złych można zaliczyć Reptilianów i niektórych szarych nie wszystkie rasy są dobre. Rasy te żywią się naszą energią złe żywią się negatywna energią dobre pozytywnym jesteśmy tym dla nich czym zwierzęta są dla nas.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 4 sty 2019 22:43 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@tur77ek, masz racje

Pt, 4 sty 2019 12:21 | brak oceny

Romeo | Załogant

We wszechświecie jest miliardy przeróznych cywilizacji, przy czym rzeczywiście rasa ludzka tu na plenecie Ziemia- póki co raczkuje i należy narazie do najprymitywniejszych- wszechobecne barbarzyństwo, wojny, jeden przeciwko drugiemu, wzajemne okaleczania, zabijanie sie wzajemne, brutalne zabijanie niewinnych zwierząt w rzezniach , wyzysk człowieka przez człowieka itd..itp.. można by mnożyć te potworności związane z naszą narazie tak bardzo prymitywną i zacofaną cywilizacją. Ale na szczęscie ostatnimi czasy coś drgnęło, coraz więcej ludzi zaczyna sie "budzić"- jest to narazie promil, ale zawsze coś... Natomiast odnośnie "ZŁYCH OBCYCH zabijających ludzi"- to oczywiście TOTALNA BZDURA, WYMYSŁY KOGOŚ KTO NIE MA POJĘCIA O CZYM PISZĘ. Dlatego chciałbym Panią uspokoić i zapewnić- że "ŻLI OBCY" NIE ISTNIEJĄ! Z prostego wpowodu: cywilizacje, które nas odwiedzają- wyprzedzają nas technologicznie, duchowo o tysiące i miliony lat jak np. ARKTURIANIE więc nie mają żadnego interesu w tym by krzywdzić ludzi, ponieważ znają konserwencję ZŁA!!! Z miliardów cywilizacji we wszechswiecie- odwiedza nas zaledwie kilkanaście. Oni nas obserwują ale nie ingerują, chcą nam pomóc- są za to zdumieni poziomem barbarzyństwa tu na ziemi! Osobiście badam fenomen UFO od ponad 20 lat i nigdy nie słyszałem o "złych obcych"

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 4 sty 2019 22:42 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@Romeo, XDDDDDDD "zli obcy nie istnieja" XDDDDDD oczywiscie ze istnieja. a niby kto nas dawno temu zniewolil i zniewala do dzisiaj? najlepszym przekretem bylo wmowic ludzkosci ze jest wolna. niektore cywilizacje wyprzedzaja nas o kilka lat zaledwie. skoro sa dobrzy kosmici to musza byc i zli kosmici. gdybym ja byla kosmitka to zniewolilabym ludzkosc tak zeby sie nawet nie pokapowala ze jest zniewolona. udawalabym angielska krolowa albo prezydenta usa

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 4 luty 2019 12:01 | ocena: -2

nikodem | Załogant

@magdakowalska48, i to jest "super" cytuje - " niektore cywilizacje wyprzedzaja nas o kilka lat zaledwie. " - To ONI też nas odwiedzają ?

cytuje - " udawalabym angielska krolowa albo prezydenta usa" - brawurowa logika - Obcy istnieja ... i faktycznie sa już na Ziemi. Magdakowalska - to właśnie taki przedstawiciel

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 4 luty 2019 15:07 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@nikodem, ale ty jestes mądry inaczej. tyle filmow w telewizji o obcych a ty nadal jak ten Cypher z matrixa

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 4 luty 2019 16:44 | ocena: -2

nikodem | Załogant

@magdakowalska48, zacytowałem twoje mądrości - jak wyprzedzają nas o kilka lat to zadałem tobie pytanie - czy ci też nas odwiedzają ? Proste pytanie - prosta odpowiedź - TAK/NIE.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 5 luty 2019 16:13 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@nikodem, niektorzy nas odwiedzaja niektorzy mieszkaja posrod nas

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 5 luty 2019 17:00 | ocena: -2

nikodem | Załogant

@magdakowalska48, powtórze ... informacje czerpiesz podobnie jak w innym komentarzu z portalu o2 i podobnych ? czy może mieszkają z Tobą ?

PS. jesli sa to z pewnością na 100 % nie masz o nich zielonego pojęcia

Pt, 4 sty 2019 11:26 | ocena: + 4

mAr-8 | Załogant

ten pan z filmiku to jak "plaster na ranę", przyjemnie słucha się kogoś kto mówi o niesamowitych zdarzeniach jak i o normalnym życiu tak samo spokojnie i ze zdrowym spojrzeniem mimo, że nie może zmienić wszechobecnego zła.

Pt, 4 sty 2019 10:35 | ocena: + 1

slawkali | Załogant

Droga Fundacjo. Wasze opinie czasami mnie po prostu "powalają". Nie pierwszy raz piszecie, że skoro Wy czegoś nie wiecie, nie znacie, nie posiadacie, nie słyszeliście o tym, nie spotkaliście się z tym, itp., to oznacza, że to nie istnieje! Sorki, ale komentarz do takiej Wasze postawy wydaje mi się po prostu zbędny...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 7 luty 2019 21:42 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@slawkali, fundacja sama siebie osmiesza

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Uwaga czytelnicy, na końcu tekstu 'Sai Baba, motyl i dziwne zdarzenia' w naszym dziale XXI PIĘTRO zamieściliśmy aktualizację, tekst, który dotarł do nas w ostatnich godzinach. Polecamy ponowne odwiedzenie naszego XXI PIĘTRA ... [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 5 sie 2020 08:53 | Obserwacja trwała ok. 10 minut po godz. 22. Obiekt - najpierw kula - jasne światło, ktore następnie zmieniło barwę na czerwone. Obiekt znikł, a za chwilę pokazał się, ale już o innym kształcie  jakby 2-ch prostokątów. Następnie cygaro z niebieskim światłem. Odleglość trudno w nocy oszacować, wg świadka 1 do 3 km. Obiekt wykonywał manewry wykraczające poza możliwości standardowych obiektów. [...]

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 3 maja 2020 | Miałem zabawne spotkanie z moim wiernym słuchaczem sprzed lat. Wtedy młodym chłopakiem, a dziś poważnym panem z rodziną, dziećmi i siwiejącymi skroniami. Dopiero patrząc na niego zobaczyłem dyskretny urok upływu czasu, który dotyczy przecież każdego z nas. Zadał mi ciekawe pytanie... Panie Robercie, jak można utrzymać pasję przez tyle lat? Przecież reszta pasjonatów panu podobnych dawno odpadła od...

czytaj dalej

FILM FN

KRZYSZTOF JACKOWSKI O SCENARIUSZACH WYDARZEŃ - 23 lipca 2020

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.