Dziś jest:
Czwartek, 19 września 2019

Ich dowódca zdecydował, że wszystkie te wydarzenia zostaną wymazane z naszej pamięci. Pomyślałam wtedy - przecież to niemożliwe... ja to wszystko zapamiętam! Ale myliłam się. /fragment wywiadu z Betty Hill po seansie hipnozy, CE III miało miejsce 19 września 1961/

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Co kosmici mówią na temat początków życia na Ziemi / ewolucji? Czego od nas chcą obcy?
Wt, 14 maj 2019 10:08 komentarze: 23 czytany: 2720x

Pytanie przysłał nam jeden z czytelników i dotyczy początków życia na Ziemi. Oczywiście istoty pozaziemskie mówią bardzo często o tym, skąd się wzięło życie. Nie opisują tego jednak w taki sposób, że to "obce cywilizacje" je przyniosły na Ziemię, ale że poddały to życie modyfikacji. Ono zaś jest tworzone przez potężną siłę zwaną przez nich Kreacją, którą ludzie nazywają Bogiem. To ona odpowiada za układ planet sprzyjający życiu na Ziemi, ale także to ona tworzyła pierwsze układy pierwiastków, które stworzyły pierwsze związki organiczne.

Potem pojawili się obcy i wtedy dopiero zaczęło być ciekawie. Był okres, kiedy jedna z ras obcych istot stworzyła coś, co oni nazwali "smokami". Tak powstały dinozaury, które miały być zabawą obcych. Kiedy jednak wibracja planety była gotowa na przyjęcie ludzi, wtedy planeta została oczyszczona ze smoków. Ludzie pochodzą w prostej linii od istot z gwiazdozbiorów Lutni i Plejad. Natomiast w sprawie drugiej części pytania..

Jeden z naszych kolegów z projektu"Otwarte Niebo" przygotowuje na ten temat tekst i zaczął nawet skanować kartki książki Guido Moosbruggera "UFO Z PLEJAD", gdzie jest sporo o tym.

Poniżej kilka "przykładowo" wybranych stron z tej fascynującej książki, gdzie poruszony jest ten temat.


 

C.D.N.


Komentarze (23)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 18 maj 2019 11:32 | ocena: + 1

promagna | Załogant

Wkradł się błąd czeski do mojego komentarza dla rafael1

Jest
"Odpowiedzialna jest za to siła dociskająca odśrodkowo do powierzchni ziemi, a nie dośrodkowo (bezwładność masy). Niby różnica niewielka bo różni się tylko minusem we wzorze"

Powinno być
"Odpowiedzialna jest za to siła dociskająca dośrodkowo do powierzchni ziemi, a nie odśrodkowo (bezwładność masy). Niby różnica niewielka bo różni się tylko minusem we wzorze"

Sob, 18 maj 2019 10:59 | ocena: + 1

promagna | Załogant

@rafael1,
Współczesna fizyka na podstawie obserwacji i badań doszła do pewnych wniosków na temat przestrzeni kosmicznej.

1. Przestrzeń ma cechy płynu, który posiada ujemne ciśnienie i to wynika z obliczeń
2. Przestrzeń rozszerza się coraz szybciej i w związku z tym wszechświat staje się coraz "młodszy" w kontekście prawa Hubble`a
3. Brak jest symetrii pomiędzy materią i antymaterią w tej części wszechświata powodując komplikację w modelu standardowym. W fizyce występuje przekonanie, że prawa fizyczne są niezmienne i mogą je zmienić tylko doświadczenia zaprzeczające tym prawom. Jeśli w innym rejonie wszechświata występują inne prawa fizyki, to nigdy się o tym nie dowiemy
4. Niezgodne z modelem standardowym wyniki obserwacyjne z misji Planck, które komplikują tzw. wielki wybuch. Wyniki zaprzeczają, że to zjawisko miało taki przebieg
5. Soczewkowanie grawitacyjne występujące w skupiskach gwiazd jest wyjaśniane za pomocą wzorów z optyki dla soczewek. Każda soczewka ma określone parametry typu wklęsłość, wypukłość, średnica, czy ogniskowa. Każda soczewka jest naczyniem zamkniętym i w każdym punkcie swojego przekroju ma jednorodną gęstość, natomiast to zaprzecza istnieniu natury grawitacji, która ma warstwy ściskające, aż do utworzenia horyzontu zdarzeń i osobliwości. Poza tym soczewkowanie grawitacyjne można zrobić w warunkach domowych
6. Problem ustalenia stałej grawitacji dla Słońca, pomimo że znana jest teoretyczna masa gwiazdy. Brak jest prostych doświadczeń na orbicie okołoziemskiej, aby sprawdzić doświadczalnie stałą grawitacji ziemi
7. Błędne przypisywanie zjawisku spadku swobodnego ciał w próżni do przyśpieszenia ziemskiego bez względu na gęstość spadających ciał. Nie jest to wynik siły grawitacji, bowiem jest to najsłabsza z 4 sił w fizyce. Odpowiedzialna jest za to siła dociskająca odśrodkowo do powierzchni ziemi, a nie dośrodkowo (bezwładność masy). Niby różnica niewielka bo różni się tylko minusem we wzorze
8. Prawo powszechnego ciążenia Newtona błędnie przypisywane jest grawitacji zapominając, że jest to efekt prawa Archimedesa (siła wyporu skierowana ku górze) i ciśnienia aerostatycznego (siła skierowana do dołu). Ciała gęstsze szybciej będą opadały na powierzchnię ziemi, niż ciała o niskiej gęstości i na odwrót.
9. Najnowsze badania trajektorii orbit planet w układzie słonecznym określają zupełnie inne ich położenia wobec ziemi.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 18 maj 2019 17:10 | brak oceny

rafael1 | Załogant

@promagna,
Dziekuje za szybka odpowiedz.
Powolujac sie na alternatywne badania doszedles do wniosku , ze nauka glownego nurtu sie myli.Co moze byc prawda bo wszystko istnieje tak dlugo dopoki nie zostanie obalone i to sie tyczy wszystkiego takze nauki. Zwroc tylko uwage prosze ze istnieje ryzyko ze to w co Ty wierzysz moze nie byc prawda bo jak wiesz wystepuja rozne prawdy.
Co do setna , przedstawiles teorie z ktorymi trzeba najpierw sie zapoznacz zeby wyrobic sobie zdanie ( przepraszam ja tego jeszcze nie zrobilem ).
Moje pytanie brzmi, jezeli znajdziesz czas na to, do jakich Twoich wnioskow to prowadzi.
Z uszanowaniem

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 18 maj 2019 18:40 | brak oceny

promagna | Załogant

@rafael1,

Nauka głównego nurtu chce interpretować wyniki badań prawie na siłę podtrzymując przy tym swoją nieomylność. Dla mnie sprawa jest prosta. Fizyka małych skal jest OK, ale jeśli chodzi o bardzo duże skale kosmologiczne podejrzanie wygląda cicha zmowa milczenia wśród naukowców najwyższego szczebla, która ma swój trzon w kręgach NASA i innych agencjach kosmicznych. To oni dyktują warunki nauki dla naukowców niższego szczebla i dla studentów.

Wielu zawodowych naukowców, aby utrzymać swój status akademicki, jak również badacze nie będący naukowcami, aby zrobić karierę w kręgach naukowych będą tak samo śpiewać jak naukowcy z NASA, bo tak nie tylko wypada, ale wyjście poza układ będzie stanowiło wejście w ostracyzm naukowy. Ci naukowcy nie zastanawiają się przy tym, że takie ich postępowanie prowadzi do oficjalnego ugruntowania wstecznictwa i zaściankowości wśród ludności z wiedzy ogólnej o kosmologii.

Znam takiego jednego jegomościa, który wypytywał mnie o moje "prywatne" kontakty z profesorem Zbigniewem Zembatym z Opola specjalizującym się w zakresie sejsmiki, a który pracował dla NASA w zakresie udoskonalenia detektora fal grawitacyjnych.

Oto treść prywatnej korespondencji do mnie bez danych osobowych.
https://bankfotek.pl/image/2137488

Natomiast naukowcy, ci bardziej niezależni mają w głębszym poważaniu klasyczne poglądy na kosmologię. Takim naukowcem jest profesor Santili i np. astronomowie odsuwani od swoich prac badawczych.
https://en.wikipedia.org/wiki/Ruggero_Santilli
https://youtu.be/GdlOmUiq3OM

W Polsce też zaczynają dojrzewać naukowcy z najwyższych półek do buntu przeciwko poglądom naukowym, które nadszarpnął skok rewolucji technicznej ostatnich kilku lat. Wystarczy posłuchać wykładów na UW. Oczywiście trzeba mieć trochę wiedzy, aby wyłowić ziarno od plew na tych wykładach, bo oficjalnie nauka jest fundamentem rozwoju nowych pokoleń.
https://zapytajfizyka.fuw.edu.pl/wyklady/

Moje wnioski? Księga rodzaju 1. 6.
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1

6 A potem Bóg rzekł: «Niechaj powstanie sklepienie w środku wód i niechaj ono oddzieli jedne wody od drugich!» 7 Uczyniwszy to sklepienie, Bóg oddzielił wody pod sklepieniem od wód ponad sklepieniem; a gdy tak się stało, 8 Bóg nazwał to sklepienie niebem.
I tak upłynął wieczór i poranek - dzień drugi.

Jak myślisz co to jest? Ktoś lub coś oddzieliło jedne wody od drugich. Za każdym razem jak pytam osoby studiujące Biblię pytam, jak to rozumieć. Ludzie nie mają zdania na ten temat, zbywają temat, a nawet obrażają się. Przeważnie mówią NIE WIEM. No to jak zawsze pytam "Jeśli nie wiecie co jest aktem stworzenia to jak chcecie uczyć innych wiedzy zawartej w Biblii?

Teraz spróbuj połączyć moje 9 punktów z tym, co jest w księdze rodzaju. Jeśli masz wyobraźnię przestrzenną to obraz tego świata sam Ci się ujawni. Poważnie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 19 maj 2019 19:02 | brak oceny

rafael1 | Załogant

@promagna,
Dziekuje za odpowiedz.Niestety nie moge tego poskladac do kupy ( moze jestem tepy ).
czy my jestesmy czescia jakigos wiekszego organizmu ? ( jak bakterie w jelicie ).Czy wszechswiat jest skonczony Twoim zdaniem?ufo to obcy czy bliscy?
Dziekuje z gory za odpowiedz.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 20 maj 2019 09:15 | ocena: + 2

promagna | Załogant

@rafael1,

Fakty geologiczne sugerują dość mocno, że żyjemy na wyściółce większego organizmu i w jego wnętrzu. Istnieje / istnieją na powierzchni ziemi i na dnie oceanu światowego cechy, które są zbieżne do elementów budowy biologicznej formy życia np. jeden pełny ślad po chromosomie i ślady po aktynach typu F.

Wszechświat jest skończony i cały czas go okrążamy w systemie dobowym. Jednak problemem jest wniknięcie do niego bezpośrednio i wiąże się to z czasem, bowiem działają tam siły odśrodkowe. Dlatego misje voyager tak długo trwają. Środek tego wszechświata otoczony jest przeźroczystą sferą / sferami, które są barierą dla sond. Ich gęstość jest na tyle duża, że można ją porównać z żelem lub nadtopionym szkłem. Jest kilka faktów, które to sugerują, choćby np. dziwne błędy optyczne tzw. dystorsje, które były sfotografowane przez misję Planck i sugerują dwie przeźroczyste powierzchnie.

UFO to nie są tacy "obcy" lecz bliscy. Mają oni swoje bazy w środku tego dziwnego wszechświata, jak i na powierzchni ziemi jak również pod jej powierzchnią. "Obcy" to będą wtedy, gdy nastąpi inwazja analogiczna do ataku wirusów. Tak przy okazji, lądownik + centrum dowodzenia dla Apollo, czy chiński odpowiednik Chang`e ma podobny wygląd do wirusa (bakteriofag). Ciekawe, czy zgadniesz po co ta maskarada? Sami swoi ;)

https://bankfotek.pl/image/2137547

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 20 maj 2019 10:48 | brak oceny

rafael1 | Załogant

@promagna,
podobaja mi sie wnioski do ktorych doszedles swoja droga.
musze przyznac ze nadwyraz zbiezne sa te zdjecia i rysunek bakterii.
nie mam niestety kompletnie pojecia dlaczego tak to zrobili.
Dziekuje za odpowiec.Zawsze fajnie jest poczytac inny pkt widzenia.
Jak to mowil Pawlak-madrego az milo posluchac ( w tym przypadku poczytac ).

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 20 maj 2019 11:15 | brak oceny

promagna | Załogant

@rafael1,

Proszę bardzo.

Czw, 16 maj 2019 12:26 | brak oceny

m___b | Załogant

Skoro macie tę książkę to zacytujcie te wszystkie nietrafione przepowiednie, np. o komecie, która miała uderzyć w Europę w 1996 roku ;)

Aha, nie wszyscy "kosmici" nazywają Boga Kreacją ale konkretnie kosmici wymyśleni przez Meiera, więc prosiłbym nie próbować tworzyć spójnego bajkowego świata z niepasujących do siebie cegiełek.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 17 maj 2019 10:33 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@m___b, w 1996 kosmici zaatakowali wiry w kongo z tego co czytalam

Wt, 14 maj 2019 21:14 | ocena: + 2

promagna | Załogant

Plejadianom wcale nie zależy na tym, aby ludziom pomóc. W tym fragmencie książki więcej jest bicia piany, niż pomocy na którą się powołują. Kiepscy z nich lekarze, którzy doradzają swoim pacjentom jaki lek ordynować. Może wskazali by do której apteki pójść? Takie bajki to dzieciom trzeba czytać, a nie ludziom dorosłym. Jak to mówią łatwo jest radzić komuś, ale trudniej służyć dobrą radą.

Nie wiem kto pisał tę książkę, ale jej treść jest naiwna. Jeśli "obcy" z jednej strony blokują pociski nuklearne w silosach w bazach wojskowych, aby ich wątła czasoprzestrzeń nie rozleciała się na kawałki, a z drugiej strony nie interesują się śmieciami radioaktywnymi w Pacyfiku po Fukushimie, to dla mnie jest to sygnał, że ich sposób myślenia jest ukierunkowany na ich własną formę przerwania. Dlatego nie musi ich interesować żadna forma biologiczna na ziemi. Może dlatego, ze potrafią ją odtworzyć?

Ziemia, jako "planeta" niczym się nie wyróżnia w Drodze Mlecznej, aby miała jakąś wartość dla "obcych". Dlaczego nie ma informacji od tych "obcy" plejadjan jak to jest na innych planetach. Cicho sza. Dlaczego Pan Meier nie upubliczni wszystkich swoich przekazów? A co się stanie, gdy osoba ta umrze?

Ludzie od dawien dawna zabijali się i prowadzili wojenki i wojny w Europie, a przecież Europa leży w umiarkowanym klimacie, który pozwalał na wzrost bujnej roślinności i bogactwo zwierzyny w lasach. Dlatego mówienie o relacji agresji ludzi do gęstości ludności ma km2 jest parodią. Ludzie z natury są agresywni bez względu na to gdzie żyją.

Z jednym, co można się zgodzić. To brak wiedzy u ludzi, jak wejść na tę prawidłową ścieżkę duchową. Nie oszukujmy się pewna wiedza duchowa jest zabroniona przez religię, a religie są państwowym tworem, który ma trzymać w ryzach owieczki. Owieczki mają się wypasać, potem są golone z wełny, a na koniec robi się z nich ofiarę. A ponieważ religie wg Plejadian to przyczyna wszelkiego zła to jakoś dziwnie to kontrastuje z wypowiedziami Sathya Sai Baby, który mówił wprost:

Cyt. "Niech różne religie istnieją, niech rozkwitają, niech chwała Boga będzie wyśpiewywana we wszystkich językach i najróżniejszych melodiach. Każdej religii należy się szacunek, każda jest dobra i ważna, dopóki nie gasi płomienia jedności. Nie ma wielu bogów, Bóg jest jeden. Jezus, Allach, Rama, Kriszna, Zaratusztra, Budda - to tylko różne imiona tego samego jednego Boga." /Sathya Sai Baba/"

Ja już wielokrotnie pisałem, że "obcy" nie są zainteresowani, abyśmy byli mądrzejsi i mieli pełną wiedzę o wszechświecie, jego budowie i innych światach. Ten fragment potwierdza moje stwierdzenia. Świat ten jest zupełnie inaczej skonstruowany, a posłuszne owce w to nie wierzą i nie uwierzą, bo nie mają dostępu do wiedzy zakazanej.

Rozwiń odpowiedzi (3)

Śr, 15 maj 2019 21:37 | ocena: + 1

Bandi | Załogant

@promagna, pakujesz wszystkich obcych do jednego worka, a jest ich wiele ras i jak to w warunkach naszego wszechświata mają dwa sprzeczne kierunki rozwoju mam na myśli STO i STS. Fundacja Nautilus stawia obcych jako bardzo zaawansowane "dobre " istoty, w istocie tak jest, ale tylko w ścieżce rozwoju STO, a szaraczki i reptilianie to jest STS i mają na naszej planecie niezłą farmę, coś jak my i bydło do uboju. Tyle że oni się karmią negatywnymi emocjami. Piszesz "Ludzie z natury są agresywni bez względu na to gdzie żyją" mają tylko wszczepiony taki gen (przez STS), razem z zazdrością, wyśmiewaniem rzeczy nadprzyrodzonych i inne negatywne - ale to się biegiem zmienia na bardziej poztywne już w naszych czasach lata 1990 - 2035 (IV gęstość, okres miłości i uczucie współczucia nawet do przesady),
Sathya Sai Baba to zdecydowanie jednostka STO, kiedyś nawet osobiście wpłynął jedną sprawą na mnie wiele lat temu, to było coś :-) to co mówił że szanuje wszystkie religie itd to jest czysty głos w kierunku STO, więc szanuje innych, wszystkie drogi (nawet ateizm) prowadzą do jednego stwórcy i ma rację.
Problem jest jeden, religie są jeszcze główną ostoją istot STS na ziemi (np objawienia, i inne nakręcajace ludzi na siebie -np zamachy religii islamskich), więc czynią też wiele szkód na naszym rozwoju i jak piszesz trzymają w ryzach owieczki.
"Ja już wielokrotnie pisałem, że "obcy" nie są zainteresowani, abyśmy byli mądrzejsi i mieli pełną wiedzę o wszechświecie, jego budowie i innych światach" - STS - TAK , STO (np plejadianie)- nie, w ich "inetresie" jest nas wspomóc, ale nie łamiąc wolnej woli nawet istot STS. Dlatego to takie trudne..

Pozdro :)

Rozwiń odpowiedzi (3)

Czw, 16 maj 2019 07:43 | brak oceny

rafael1 | Załogant

@Bandi,
Z calym szacunkiem a skad masz takie informacje na temat obcych.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 16 maj 2019 16:50 | ocena: + 2

Bandi | Załogant

@rafael1, na przestrzeni powiedzmy ostatnich ok 20 lat analizując całą literaturę dokumentująca UFO, relacje z wiarygodnymi świadkami spotkań z załogami UFO, porwaniami ludzi i zabójstwami np. krów z wycinaniem narządów przez istoty STS, poprzez przekazy istoto STO np. takich jak Plejadianie (na które powołuje się bardzo często FN), poprzez książki o rozwoju duchowym i reinkarnacji, poprzez informacje od bardzo uduchowionych ludzi , czy także szamanów z Australii, czy nawet poprzez informacje od samego źródła (gorąco polecam książki Neale Donald Walsch - Rozmowy z Bogiem jako wstęp do własnego dialogu z Bogiem ) ... można dojść do takich spójnych informacji. Jest to teoria która tłumaczy absolutnie wszystko, nie ma słabych punktów pokrywa się z tym do czego doszła Fundacja Nautilus i z cała resztą w/w. Jestem po prostu przekonany że tak właśnie jest. W Internecie jest np dużo dezinformacji i pół prawdy czy przesadzonych informacji, ale analizując wszystko można dodać 2 do 2 i odpowiedzieć sobie na nurtujące pytania. No ale każdy idzie własną ściężką poznania i inaczej interpretuje rzeczywistość, więc to tylko moje skromne zdanie , pozdrawiam

Czw, 16 maj 2019 10:37 | ocena: + 1

promagna | Załogant

@Bandi,

Czy możesz mi wyjaśnić co to jest STO i STS?

Co to jest IV gęstość? Ja wiem, czym jest gęstość.

Jaka jest pewność, że "obcy" są istotami "dobrymi"?

Jaki symbol ma ten gen w klasyfikacji współczesnej genetyki?

Dlaczego plejadianie nie piszą jak zbudowany jest wszechświat, czy "ziemia", mylę się? Są obecnie obiektywne poszlaki, fakty w tym naukowe, że rzeczywistość jest inaczej zbudowana, niż to się przedstawia w mediach, szkołach etc.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 16 maj 2019 21:01 | ocena: + 1

Bandi | Załogant

@promagna, mogę, pytanie czy chcę i mam czas :-)
Każde z wszak zasadnych pytań jakie zadajesz to temat na wielogodzinne spotkanie i dyskusję/wymianę poglądów, jeśli chcesz poznać moją opinię na przedmiotowe zagadnienia to najpierw skieruję Cie na materiały/książki i autorów na każde z tych pytań/ prześlę materiały na maila, jak przez nie przebrniesz to możemy zacząć wymieniać spostrzeżenia ..

Pozdrawiam serdecznie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 17 maj 2019 06:55 | brak oceny

promagna | Załogant

@Bandi,

Pytania są proste i nie wiem czy trzeba odwoływać się do książek, aby na nie odpowiedzieć. Albo się ma wiedzę na ten temat, albo nie. Niech będzie jak piszesz. Poproszę o materiały na prive pokładu FN.

Czw, 16 maj 2019 19:11 | ocena: -1

promagna | Załogant

@Bandi,

Jeszcze zapytam Cię, co to jest rozwój duchowy? Może wiesz czym to jest i do czego służy? Jeśli myślisz, że to jest po to, aby być bliżej boga to kiedyś się zawiedziesz. To tak nie działa.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 17 maj 2019 10:43 | brak oceny

Bandi | Załogant

@promagna, jesli uważasz że zadałes proste pytania to po co pytasz ? Widzę że masz wyrobione zdanie na temat rozwoju duchowego.
OK szanuję to, myślę że nasza dyskusja nie ma sensu. Na tym poprzestaję, Ty coś skomentowałeś ja wyraziłem swoje zdanie, pewno jeszcze będziemy mieli okazję pogadać kiedyś w komentarzach.
Trzymaj się miłego dnia :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 17 maj 2019 12:46 | ocena: + 2

promagna | Załogant

@Bandi,

Jeśli szanujesz wiedzę to pozwól, że Ci napiszę, czym jest rozwój duchowy. Ma on swoją przyczynę w energetyce ciała ludzkiego i jest niezależny od jakiejkolwiek religii, czy światopoglądu. Rozwój duchowy nie określi, czy ktoś będzie dobry, czy zły po uruchomieniu tego mechanizmu. Każdy pod wpływem bodźców będzie przejawiał przez pewien czas ambiwalentność uczuć w czynieniu uczynków do czasu świadomego rozpoznania czym jest dobroć i agresja. Dlatego trzeba to praktykować u osób, które mają wiedzę. Inaczej można być jak Lord Vader dosłownie.

Rozwój duchowy dotyczy ukrytych funkcji ciała, które są uśpione. Uruchamia się je poprzez "zalanie naczynia energią chi (praną, duchem świętym)", tak to nazywają. W chrześcijaństwie mówi się o napełnieniu Duchem Świętym, ale nikt nie wie czym jest Duch Święty ;) Naczynia te, są to specjalne kanały energetyczne, którymi płynie o większym natężeniu zmodulowany stały prąd elektryczny poprzez kości, powięzi, mięśnie, czy całe organy.

Pewne praktyki doprowadzają do uruchomienia i zwiększenia cyrkulacji tej energii w małym obiegu meridianowym. Dokładnie chodzi o główny regulator przedni i tylni. Naczyniami są również pozostałe meridiany, jak również kanały energii nieznane oficjalnie do tej pory w chińskiej medycynie, natomiast znane tylko wybranym ludziom np. w Chinach.

Na YT jest sporo filmów z osobami, które pokazują, jak ta energia się manifestuje. Są przedstawiane tylko małe moce tzw. siddhi w nomenklaturze hinduskiej. Duże moce są ukrywane przed ludźmi, aby nikogo nie prowokować.

Jak uruchomić ten mechanizm? Są dwa sposoby.
1. Poprzez manipulowanie dotykowe punktów blisko i po obu stronach kręgosłupa przez osoby, które mają umiejętność wysyłania energii przez palce dłoni i można to nazwać inicjacją.
2. Można siedzieć wiele lat pod drzewem i medytować, które pozwoli na rozprowadzanie ładunków elektrycznych po skórze i w ciele ludzkim w zwiększonym natężeniu, jak to zrobił budda.

Opis tej wiedzy jest znikomy w Biblii, ale są to strzępy, a każdy dobry chrześcijanin chce iść do raju po śmierci i zostać zbawionym nie rozumiejąc nawet czym jest zbawienie. Praktyki wschodnie są w stanie rozwinąć ducha do tego stopnia, że ma wpływ na otaczającą go rzeczywistość. W KK byli święci, którzy przejawiali duże moce.

Pozdrawiam

Pt, 17 maj 2019 17:54 | brak oceny

Monika-S79_ | Załogant

@promagna,
Pod tym linkiem znajdziesz strone Billy Mayera: https://www.figu.org/
Jego strony sa zrobione w kilku jezykach (niem., ang., hiszp. idt.), ale nie po polsku. Tam mozesz znalezc niemal wszystko o jego kontaktach i przekazach od Plejadian. Przeczytaj, moze w czyms pomoze i zmienisz zdanie.
Ps. Osądzasz bez wiedzy...
Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 17 maj 2019 21:34 | ocena: + 1

promagna | Załogant

@Monika-S79_,

Jeśli znasz te wszystkie strony i przeczytałaś je, to proszę Cię, abym nie musiał poświęcać swojego cennego czasu, podaj mi konkretną informację z linkowaniem o budowie wszechświata jaka jest zaprezentowana przez plejadian. Ja posiadam wiedzę być może równie dobrą, a może i lepszą od plejadian, więc mogę coś ocenić, czy coś jest prawdą, czy kłamstwem, a może nawet prawdą z niedomówieniem. To tak, jak z kręgami w zbożu na całym świecie. Jedni mówią, że to robota żartownisiów, drudzy filmują UFO, jak w kilka sekund robi wzory geometryczne na polu, ale nikt oficjalnie nie wie co te kręgi przedstawiają.

Aby przejrzeć dokładnie wszystkie linki trzeba kilku miesięcy. Ja nie władam niemieckim. Niektóre filmy z Meierem w oryginale są bez możliwości tłumaczenia z tego co widzę. Jeśli chodzi o rodzaj wiedzy bardziej wiarygodna jest wiedza samego Meiera przed kamerą, niż to co jest napisane przez Niego. Dlatego, że widzisz człowieka i możesz ocenić, czy mówi prawdę pochłonięty pasją, czy kłamie jak zawodowy aktor. Ja do Meiera nic nie mam, natomiast plejadianie niekoniecznie muszą Jemu przekazywać prawdę.

Parę lat temu jeden załogant dał mi konkretną stronę do Meiera w której miał wypowiadać się na temat natury szybkości światła, która jest zmienna w czasie, a różnice w prędkości podwajają się co jakiś czas. Znając pewne zasady działającego modelu od razu wiedziałem o co w tym chodzi, natomiast sam Meier nie wiedział jak to tłumaczyć, bo plejadianie nie wytłumaczyli. Naukowcy na takie rewelacje przymykają oczy, bo jest to bez sensu. Dlatego Meier nie jest godnym przypadkiem dla fizyków w przeciwieństwie do starohinduskich wed i upaniszad, a szkoda. Może wtedy naukowcy zainteresowali by się jakimiś wynalazkami Meiera, aby zmienić ten świat. Prosty przykład. Meier ponoć dostał instrukcję budowy maszyny produkującej prąd z "niczego". Czy to taki wielki problem, aby w Szwajcarii pokątnie każdy kantończyk mógł zrobić sobie w domu na kolanie takie urządzenie i odciążyć elektrownie? A nadmiar prądu przesyłać do CERN? Żaden problem. Problem jest w głowach.

No i chyba sprawa najważniejsza. Jeśli Meier jest plejadianem z poprzedniego życia to "sami swoi" utrzymują z nim kontakt po to, aby ich ziomek nie zwątpił, że przyjechał na ziemię na dość długi urlop. No nie oszukujmy się reinkarnacja powoduje, że rodzimy się w różnych miejscach i tylko po sygnaturach niewidocznych dla nas ludzi, ci "obcy" z Marsa i Wenus mogą rozpoznawać jednostki po kodzie genetycznym.

Poza tym dlaczego sądzisz, że ja osądzam bez wiedzy? Ja mam wiedzę opierającą się na faktach naukowych, którą analizowałem od 2013r. i okazuje się, że PRAWDA leży między wierszami, między nieścisłościami jakie serwują nam naukowcy. Jak ktoś wierzy w krasnoludki za młodu, to na pewno uwierzy również w szaraki, czy zielone ludki, jak będzie dorosły. Jak ktoś wierzy w cywilizacje poza ziemskie to pewnie wie, gdzie one mają swoje bazy, bo są poza ziemią, a ich statki latają po naszym niebie.

Sob, 18 maj 2019 07:49 | ocena: + 1

rafael1 | Załogant

@promagna,
"Ja posiadam wiedzę być może równie dobrą, a może i lepszą od plejadian, więc mogę coś ocenić, czy coś jest prawdą, czy kłamstwem, a może nawet prawdą z niedomówieniem. "
Jak by nie bylo to problemem to podziel sie z nami swoja wiedza.
Z gory dziekuje

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Tym razem nie będzie jednego 'tematu wiodącego', a kilka. Przedstawimy najnowsze informacje w sprawie kilku wybranych naszych projektów, a także postaramy się odpowiedzieć na wybrane pytania naszych sympatyków. Do usłyszenia 22 września o godz. 21.00!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Blik? Nieznany obiekt poruszający się na tle drzew? Zapraszamy do KAJUTY ZAŁOGI, gdzie prezentujemy ciekawy przypadek filmu, który trafił do projektu FOTO-LAB FN. [....]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 17 wrz 2019 09:18 | Witam, Dnia 13.09 o godz 18:40 wyszedłem na balkon (3 -pietro) obejrzeć na chwile zachód słonca, w pewnej chwili od strony południowej wysoko na niebie zauważyłem bardzo jasną, jak wczesniej myślałem gwiazdę która po chwili przygasła o połowę i zmieniła kolor na czerwony i szybkim ruchem ruszyła w kierunku północnym.Chciałbym dodać że tego wieczoru chmury były bardzo rozrzedzone lecąca kula mocna przeswitywała przez nie. cała obserwacja trwała około 10 sek. Co ciekawe żona dzień wczesniej też...

Dziennik Pokładowy

Środa, 4 września 2019 | Kluczem do uratowania świata jest życie zgodnie z zasadami Kreacji! – niezwykłe przesłanie od obcych cywilizacji do mieszkańców Ziemi.

czytaj dalej

FILM FN

US NAVY OFICJALNIE POTWIERDZA PRAWDZIWOŚĆ TRZECH FILMÓW Z UFO

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.