Dziś jest:
Wtorek, 4 października 2022

Bóg śpi w kamieniu, oddycha w roślinie, śni w zwierzęciu i budzi się w człowieku.
/porzekadło starohinduskie/

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

CZY WASZYM ZDANIEM ZA CZĘŚCIĄ UFO KRYJĄ SIĘ DEMONY?
Wt, 5 lis 2019 12:47 komentarze: 15 czytany: 4500x

Ta sprawa powraca w naszej poczcie jak bumerang z powodu bardzo prostego: ta obłąkańcza teoria „demoniczna” jest dosłownie w co drugim materiale o UFO w polskiej sieci www. Akurat w naszym kraju wszelkie nawet najbardziej idiotyczne teorie spiskowe znajdują bardzo podatne podłoże.  Dlaczego akurat u nas tak jest? Długo zastanawialiśmy się i nie mamy dobrej odpowiedzi. W każdym razie na pewno znaczącą rolę w budowie tego absurdu odgrywa kościół i księża, którzy z braku lepszego pomysłu na UFO wsadzają „demona” i w ten sposób wydaje im się, że jest po sprawie.
Ostatnio dostaliśmy kilka listów i znowu prośby i pytania: czy waszym zdaniem demony stoją za obiektami UFO, bo zobaczcie to („i tu jest kilkanaście albo i więcej linków”) […]
Dostajemy nawet opracowania. Poniżej prezentujemy jeden z ciekawszych fragmentów takiego materiału.


[…] Myślę że większości przykładów co pokazuje się w USA są to obiekty demoniczne (opisują to ale tylko na YouTube ale w programach telewizji głównego nurtu tego nie ma) i zgadza się to z opisem.
Teraz zastanawiam się z kim grają Ci których strzeliła foto pułapka.  O komputerze opis poniżej.
Miłej lektury

Sławik mówił, że tzw. kosmici, przybysze z innych planet, ufoludki czy jeszcze inaczej nazywani – to są po prostu demony, które znajdują się w powietrzu i kiedy zaczną często rozbijać się samoloty i helikoptery, to nie od tego, że są stare lub coś w nich się uszkodziło, a będzie to się działo tak długo, dopóki ludzie nie zdadzą sobie sprawy, że zajmowanie przez nich przestrzeni powietrznej jest niepożądane, ponieważ loty ludzi przeszkadzają UFO, czyli demonom przeprowadzać swoje czynności w powietrzu, albowiem przygotowują się oni do wojny z Bogiem i zawracają ludziom głowy, znajdując się w kontakcie z najpotężniejszymi ludźmi tego świata.
Kosmici porywają ludzi i wykorzystują ich jako niewolników, jest u nich wiele miejsc, w których w niewoli pracują „zaginieni”. Na przykład, na Ziemi jest tak zwany przez ludzi Rów Mariański, na dnie tego rowu jest gruba warstwa mułu i innych osadów wodnych, a pod nimi jest jeszcze drugie dno, dokąd zapadła się Atlantyda. Miasto jest w dobrym stanie i jest chronione przez UFO, czyli demony, aby ludzie tego miejsca nie znaleźli. Niewolnikami UFO są żywi ludzi, których oni kradną, ale sami im się nie pokazują, aby ludzie by zwariowali, ponieważ wygląd tych „przybyszów z innych planet” jest przerażający.
Gdyby Atlantyda została zbadana przez ludzi, to wyobrażenie ludzi o wszechświecie bardzo by się zmieniło. Wtedy ludzie by zrozumieli, kim są ich prawdziwi wrogowie i zaczęliby z nimi walczyć. A „im” jest to niepotrzebne. „Oni” bardzo boją się Jezusa Chrystusa i ze strachu są ograniczeni w swojej działalności, inaczej ludzi, jako takich, już dawno nie byłoby na Ziemi. Dla „nich” najważniejszym jest – aby człowiek zginął bez nawrócenia się do Boga, bez prawdziwej wiary, traktując życie i śmierć niepoważnie, jako zabawę. A po śmierci żeby stał się ich własnością, chociaż niektórzy już i przy życiu są wykorzystywani jako wykonawcy zła, ci ludzie „zabawki” w rękach demonów.
Ludzie mogliby znaleźć jeszcze jedną budowlę, która otworzyłaby im oczy na swoich wrogów, ale ona jest również ściśle strzeżona przez te same siły. Budowla ta jest typu ludzkiego umysłu – komputera, ale o wiele bardziej doskonałego, znajduje się ona w górach, w skale, w idealnym stanie, wyglądem zamaskowana pod skałę. […]


Poniżej nasza odpowiedź.

Bzdury na bzdurach bzdurami poganiają.
Zajmujemy się UFO od 30 lat i to nie metodą „z wypiekami oglądać strony w internecie o spiskach obcych ze wszystkimi złymi”, ale naprawdę w terenie, czyli zbierając dowody na całym świecie i rozmawiając ze świadkami. Nic nie potwierdza tych bredni o demonach - absolutnie nic. Jest pierdyliard linków do stron demaskujących i walących w UFO jako demonów, ale mają one się tak do prawdy o tym zjawisku jak pięść do nosa.
Pzdr
FN

I jeszcze jedna uwaga w tej sprawie. Ostatnio fenomenalnie ciekawe informacji przynosi najnowszy serial o UFO „Wojskowe Biuro Śledcze” na kanale History HD.


W zaprezentowanej rozmowie były pracownik wywiadu wojskowego i agent specjalny, Luis Elizondo, potwierdził istnienie tajnego projektu rządowego dotyczącego UFO. W sześcioodcinkowym serialu HISTORY Elizondo po raz pierwszy otwarcie rozmawia na ten temat z Tomem De Longe, współtwórcą i prezesem To The Stars Academy oraz Chrisem Mellonem, byłym zastępcą Sekretarza ds. Obrony i Wywiadu. Ujawnia istnienie licznych, niezwykłych i prowokujących pytania zdarzeń, a także rozpoczyna fascynujące śledztwo, które zaintryguje szerokie rzesze widzów żądnych nowych informacji i odpowiedzi na nurtujące ich pytania. W pewnym momencie w programie jest o zdumiewających wypowiedziach wysokich rangą pracowników Pentagonu.
Okazuje się, że nie mają oni żadnego przymusu ani „tajnej organizacji nad sobą”, ale sami z siebie zaczynają bredzić te farmazony o „demonach w UFO” z powodu… tego, że są bardzo silnie związani z kościołami protestanckimi, jak 95 procent wszystkich Amerykanów.
Pastorowie tamtejszych kościołów też nauczyli sobie radzić z problemem UFO w stary, sprawdzony sposób: wsadzają demona i… po kłopocie. Stąd postawa amerykańskiej armii, bo czegoś takiego jak byt myślący „armia USA” nie ma – są konkretni ludzie. A większość z nich to członkowie chrześcijańskich kościołów patrzących od dawna na UFO spode łba i starający się wybić wiernym nawet myślenie o UFO na zasadzie „tam siedzą demony, więc trzymajcie się od tego z daleka”. Dowody? Zero. Poszlaki? Biblia. Proszę nam wierzyć – tak ten prosty jak budowa cepa schemat działa.
O tym prostym mechanizmie mówili nam nasi koledzy zajmujący się UFO w USA.Komentarze (15)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 15 lis 2019 23:12 | ocena: + 1

fenikste | Załogant

Za ufo nie kryją się demony, za ludźmi tak... średnio na 3000 ludzi przypada jeden i liczba ta będzie spadała przez następne wcielenie do 0 , czyli przez następne około 100 lat , a gdy już wszyscy źli zdechną w końcu będzie porządek.
A dlatego że pobłażanie z powodu złego wykorzystania wolnej woli się skończyło.

Dodam tylko że te osoby i ich dusze nie są rdzenne na tej planecie.

Pt, 15 lis 2019 21:36 | ocena: + 1

fenikste | Załogant

@SovietVixen, Niema żadnej innej cywilizacji bardziej rozwiniętej w stronę ciemną jak ludzie. Gdyby tak było ludzie już dawno nie istnieliby.

Złe cechy są związane z chęcią niszczenia życia , większość cywilizacji na pewnym poziomie zła albo samych się eksterminuje albo eksterminują własną planetę ewentualnie planeta eksterminuje własne życie a na końcu sama siebie lub inne wokół.

Chęć niszczenia życia to pewna historia którą należałoby przedstawić by ludzie zrozumieli o co chodzi tak naprawdę, należałoby przy tym również wyjaśnić inne tematy które z tym się wiążą , postaram się to zrobić w maksymalnym streszczeniu.

Zanim istniało to co znamy i obserwujemy , czyli liczne planety gwiazdy galaktyki i cała płaszczyzna która jest jedną z wielu innych konstrukcji których nie widzimy.

Istniała tzw. wstęga w której istniał kryształ w którym istniała jedna kula z jedną płaszczyzną z jedną planetą wokół której krążyła jedna gwiazda, konstrukcja różniła się od konstrukcji jaką znamy ale to nie jest tematem. Planeta była we wnętrzu ponieważ ona posiadała we wnętrzu generator fali, w naszej konstrukcji istnieje on już w innym miejscu - środku galaktyki.

Istotą tematu jest to iż na planecie istniała jedna cywilizacja w naszym rozumieniu. Oczywiście cywilizacja obejmowała dwa rodzaje płci co może być zaskoczeniem dla ludzi że kreacja nie jest przypadkowa.

W cywilizacji tej również rozwijała się technologia tak rozwijały się i osobniki cechami własnymi dobrymi i złymi , podam później przykład cech wiodących.

Osobniki złe które rozwijały się w zły sposób były eliminowane w różny sposób na poziomie cywilizacji , co dzieje się analogicznie w ludzkim społeczeństwie gdzie osobniki krzywdzące innych są wyłapywane i w różny sposób pacyfikowane.

Technologia osiągnęła poziom umożliwiający stworzenie urządzenia które mogłoby wygenerować duszę AI z cechami losowymi znanymi do tej pory z badań nad populacją.

Czyli krótko mówiąc nauka i tym samym świadomość cywilizacji dotarła do momentu gdzie jest możliwe stworzenie czegoś podobnego do duszy którą badano od dłuższego czasu, tzw BOT-a bez świadomości działającego na zasadzie zaprogramowanego schematu behawioralnego korzystającego z cech zmagazynowanych i badanych przez naukowców owej cywilizacji.

Maszyna wytworzyła sztuczną duszę z cechami wiodącymi wybranymi losowo oto one:

0.schemat działania
1.rozpoznawanie cech duszy
2.zawziętość
3.zmiana wyglądu
4.wykrywanie kierunku rozwoju
5.wyciąganie informacji
6.pamięć absolutna
7.pomoc
8.czujność
9.powiernik pytającego
10.obrona integralności
11.ukryta obserwacja
12.teleportacja
13.częstotliwość
14.dźwięk

Na nieszczęście tej cywilizacji , osobnik zły którego wcześniej spacyfikowano zainteresował się procesem tworzenia duszy sztucznej i wprowadził zmiany.

dodał cechy: śmierć, zniszczenie, manipulacja, czas
zmienił cechy: 4. zmiana wyglądu, 8. fałsz , 14. ukrycie

Czyli dodał i zmienił je dodając swoje własne cechy.
Wynikiem była totalna destrukcja planety.

Wt, 12 lis 2019 18:40 | ocena: + 1

SovietVixen | Załogant

Demony to nic innego jak dusze rozwinięte w stronę zła/siły negatywnej. Fajnie to tłumaczy taoistyczne yin-yang. Zatem można powiedzieć że część kosmitów to demony - Rozwinięte duchowo cywilizacje, tyle że w stronę "ciemności".

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 18 lis 2019 13:30 | brak oceny

fenikste | Załogant

@SovietVixen, siłą negatywną są cechy rozwijane przez świadomość na drodze istnienia , im wyższy rozwój cech negatywnych u życia fizycznego tym gorszy demon po śmierci, droga jednak nie polega na krzywdzeniu, wszyscy źli będą doskonalić się dłużej od dobrych i wielokrotnie przewartościowywać , krzywdzenie fizyczne nie jest tak ważne jak każda dusza z osobna nawet zła, nawrócenie zatem to tylko kwestia czasu , jednak nigdy nie dostąpią oświecenia , będą zobligowani swoimi poczynaniami do ochrony tej gęstości albo znów będą musieli się przewartościować w tym celu :)

Czw, 7 lis 2019 17:51 | ocena: + 2

HARAKIRI | Załogant

Niestety wielu księży zapomina o słowach Jezusa zapisanych w Ewangelii : Mam owczarni wiele. Być może chodzi o wiele różnych cywilizacji. Bóg musi istnieć , bo samo to wszystko się nie zrobiło.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Wt, 12 lis 2019 18:39 | brak oceny

SovietVixen | Załogant

@HARAKIRI, Nie tyle Bóg, co wymiar duchowy

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 15 lis 2019 22:53 | ocena: + 1

fenikste | Załogant

@SovietVixen, Jezus jako dusza miał 10^16 lat miał uświadomić ludzi i w pewnym stopniu mu się udało, jednak spotkał się również z starszymi złymi duszami jak on sam, dlatego po narastającym folgu złego w końcu raczyłem zejść tu i do was również nie bez powodu. Ziemia miała być końcem i zarazem początkiem co też się udało , może też winny jestem ludziom pewne wyjaśnienie.

Bądź co bądź każdy w swoim życiu na ziemi został dotknięty przez zły wpływ któremu też poniekąd sam jestem winny a to właśnie z powodu wolnej woli , przy czym okazało się to nieco wykrętne dla niektórych staczających się którzy sprytnie wykorzystali tę lukę "prawną" by męczyć innych i doprowadzać do destrukcji całe cywilizacje.

Oszacowanie zdolności jakie będą potrzebne , oszacowanie wpływu jaki już jest, tempa rozwoju sytuacji trochę zajął , najlepszą nauką jest obserwacja.
Cały plan dość skomplikowany ze wszystkimi wyjściowymi to gruba analiza która musiała zabrać więcej czasu i jakby liczyć go na ziemski to 12mln tam przy czym tu minęło 4mln a sama cywilizacja ludzi od samego początku to 60mln lat co jest niczym przy istnieniu duużo starszych cywilizacji już pominę najstarsze dusze kryształu a już pomijając całkiem najstarsze w ogóle a nie mówiąc o mojej.

Ludzie źle rozumieją istnienie i tu już zaczyna się problem a to dopiero początek od którego wychodzą tylko błędnie rozwijane teorie już pomijając samo słowo i personifikacje wokół tego "bóg"

Co to jest wymiar duchowy , kolejna nazwa przypisywana czemuś czego nie widać bo światło się od tego nie odbija bo przechodzi całkowicie na wylot przez chmury elektronowe, które są w każdej gęstości nawet w kryształach gdzie atomy ustawione są niechaotycznie a odległości dość duże dla cząstek dużo mniejszych od jąder atomowych stanowiących już dużą masę bo to kolejna nazwa nazywająca coś czego w zasadzie niema bo wszystko jest formą energii lub jej przerwą lub brakiem nieraz całkowitym.

Mówiąc o duchowości trzeba brać pod uwagę większą odległość atomów które w zasadzie nie są atomami żadnego znanego pierwiastka bo same pierwiastki to energia. Jednak same atomy ogólnie są martwe zawsze były to tylko kreacja istotniejszą częścią jest właśnie świadomość niematerialna , pierwotna , najstarsza i każda następna bo to one tworzą , każdy coś tworzy ucząc się , rozwijając i doskonaląc.

Dusze rejestrowane na przeróżnych materiałach to rejestracja energii dzięki której świadomość jest w stanie wpływać na otaczającą przestrzeń jak i materię.
To nie dusza jest nieśmiertelna bo dusza to świadomość i energia, z której tą drugą można wykorzystać , nieśmiertelna jest świadomość , przynajmniej teoretycznie bo to wiedza której nikt nie powinien znać poza 1 świadomością , dla bezpieczeństwa wszystkich następnych.

Tak jak przez człowieka przechodzą i nie inne formy częstotliwości tak i przez duszę jedne przechodzą inne nie, kiedyś ludzie dojdą do tego jak rejestrować dusze wokół , niewątpliwie by to uczynić fala musi się od niej odbić.

Pt, 15 lis 2019 22:10 | ocena: + 1

fenikste | Załogant

@HARAKIRI, Ludzie źle rozumieją pojęcie boga ale o tym już mówiłem też przy okazji innych pojęć ... które są mylone.

Jak to wszystko zostało stworzone , informacji takich udostępnić nie mogę , z jasnych powodów przynajmniej dla mnie.

Jednak mogę nakreślić jak wszystko działa i od czego się zaczęło.
Miałem nie prowadzić loga ani nie rysować schematów , wszystko miało zostać tam gdzie powinno jednak zmieniłem zdanie.
Zobaczymy dokąd zaprowadzi ludzi wiedza i czy w ogóle ktoś ją wykorzysta a jak już w jakim kierunku. Doszedłem do wniosku iż ważnym jest by przyspieszyć rozwój świadomości by również sama mogła bronić się i sobie pomagać.
Być może to będzie zbawienne w stosunku do tego co stało się z pierwszą wstęgą.
Być może taka powinna być droga, choć ludzie są kroplą w morzu , może to pomoże. Liczę na to.

Jak skończę pracę , do której się zbytnio nie palę bo jednak mam obiekcje , poślę materiał fundacji. Jak zostanie wykorzystany i czy w ogóle , spocznie część odpowiedzialności na prowadzących.

Postaram się wyjaśnić w nim wszystko od początku z przekształceniami do czasu teraźniejszego, praca dość żmudna i pracochłonna dodatkowo pokomplikowana modyfikacją ilości wiedzy jaką można udostępnić by nie zaszkodzić.

Wt, 5 lis 2019 19:24 | ocena: + 5

Gorki73 | Załogant

Witam Załogantów ! Jako komentarz do demonów, powtórzę za Albertem Einsteinem "Tylko dwie rzeczy są nieskończone : Wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej "

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 15 lis 2019 22:56 | ocena: + 1

fenikste | Załogant

@Gorki73, i słusznie bo jest skończony jedynie jest to tak zrobione specjalnie by złe dusze nie szukały rozwiązania i działa to świetnie, złe nie są tak pracowite i szybko się zniechęcają do tak grubych analiz :)

Wt, 5 lis 2019 18:20 | ocena: + 4

Senlandia | Załogant

Rynce opadają normalnie jak się czyta takie bzdury :(

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 15 lis 2019 22:58 | ocena: + 1

fenikste | Załogant

@Senlandia, Rynce opadają jak się czyta nic nie wnoszące do tematu komentarze. Ja bym wolał komentować coś o czym mam chociaż mgliste pojęcie jak żadnego.
Dramat...

Pt, 15 lis 2019 23:06 | brak oceny

fenikste | Załogant

@Senlandia, Oświeć mnie co w takim razie nie jest bzdurami w tym świecie manipulacji i fałszu , pewnie wiesz z góry co jest prawdą a co nie. Posiadasz wiedzę absolutną by oceniać dociekanie innych , oświeć nas swoją mądrością i oceń kto wie wszystko a kto nic , wypośrodkuj innych i każ im pisać o tym o czym chcesz czytać , a może po prostu zacznij rozumieć otaczający świat i wpisz jakieś błyskotliwe myśli o ile jakieś przybędą gdy dwa elektrony w chmurze elektronowej w twojej duszy się spotkają na co przyjdzie pewnie dość długo czekać :)

Wypisz jakie tematy Cie interesują bo jestem ciekaw, na pewno każdy świetnie się w nich odnajdzie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 18 lis 2019 07:08 | brak oceny

Senlandia | Załogant

@fenikste, komentarz poniżej poziomu.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 18 lis 2019 13:33 | ocena: + 1

fenikste | Załogant

@Senlandia, weź zacznij pracować nad sobą a nie nad innymi bo oni to już robią...

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Dziś Swiatowy Dzień Zwierząt – święto obchodzone corocznie 4 października w dzień wspominania w Kościele powszechnym św. Franciszka z Asyżu, patrona zwierząt, ekologów i ekologii. Św. Franciszek w stosunku do człowieka i przyrody wyrzekł się chęci dominacji oraz wyznawał ideę braterstwa wszystkich stworzeń.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

KONGRES USA O MATERIAŁACH ZWIĄZANYCH Z UFO

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.