Dziś jest:
Wtorek, 27 września 2022

Ich dowódca zdecydował, że wszystkie te wydarzenia zostaną wymazane z naszej pamięci. Pomyślałam wtedy - przecież to niemożliwe... ja to wszystko zapamiętam! Ale myliłam się. /fragment wywiadu z Betty Hill po seansie hipnozy, CE III miało miejsce 19 września 1961/

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

JAKIE JEST STANOWISKO FN WOBEC GŁODU NA ŚWIECIE? CZY WIDZICIE JAKIŚ SPOSÓB NA ZLIKWIDOWANIE TEGO PROBLEMU?
Sob, 7 mar 2020 14:13 komentarze: 7 czytany: 4524x

Witam, Przeczytałam ostatnio pod zdjęciem głodującego afrykańskiego dziecka taki tekst:
"Coronavirus: około 3000 zabitych na świecie w ciągu 3 miesięcy, światowa panika, codzienne wiadomości w mediach. Głód na świecie: około 24 tysięcy zabitych dziennie, z czego 3 z 4 to dzieci poniżej 5 roku życia. 0 komunikatach prasowych Głód nie jest rzeczą, przez którą bogaci mogą umrzeć, więc się nie martwią."

... i zastanowiło mnie co myślicie na temat głodu na świecie? z jednej spotykam sie z argumentami, ze żywności jest wystarczająco duzo by wykarmić calą ludność świata, a jest ona po prostu żle dystrybuowana i marnowana przez ludzi Zachodu.  Z głodem moznaby tez walczyć przechodząc na wegetarianizm. "Żeby wyprodukować 1 kg wołowiny, trzeba zużyć 10 kg zbóż. Tym zbożem można nakarmić 10 osób lub obsiać pola, ale zamiast tego produkuje się kilogram wołowiny i wysyła bogatemu mieszkańcowi Zachodu" [Martín Caparrós]. Istotne jest to, ze umierają w większości malutkie dzieci, niewinne, bezbronne. Trudno od nich oczekiwać, ze same zatroszczą sie o swój los, to rola nas dorosłych...

Z drugiej jednak strony, zastanawia mnie kwestia dlaczego ludzie, którzy nie mają jedzenia, sami głodują, obserwują to wokół  i mają świadomość, ze szybko sie to nie zmieni decydują sie na dzieci i to w dużej ilości. Narażają je na cierpienie i raczej pewną śmierć. Znajomy, który sporo czasu spędził w Afryce, tłumaczył mi, ze tubylcy nie myślę o przyszłości w takich kategoriach jak człowiek zachodu, nie zastanawiają sie nad " jutrem", nie planują, a posiadanie dużej ilości dzieci jest nobilitujące... 

Jakie jest zdanie Fundacji na ten temat? Serce rozdziera patrząc na zdjęcia jak to w załączniku. Mozna wnieść w poprawę sytuacji swój maly wkład np.  nie jedząc mięsa, ale przecież to niewiele zmieni. Musiałyby sie zmienić miliardy ludzi na świecie. Mozna cos zrobić Waszym zdaniem, czy to jest po prostu etap w rozwoju naszej prymitywnej cywilizacji i te dzieci będą sie rodzic, życ w cierpieniu i umierać z glodu...?

Pozdrawiam serdecznie

[…]

 

Zdjęcie przysłane przez czytelnika serwisu poniżej.


 

Pięknie dziękujemy za pytanie. Odpowiedź jest oczywista: problem głodu może rozwiązać jedynie błyskawiczne w skali globalnej wprowadzenie wiedzy duchowej, o której piszemy w serwisie. Aby była jasność – to sytuacja niewyobrażalna, gdyż ludzie nigdy na obecnym stadium rozwoju się na takie rozwiązanie nie zgodzą. Pełna kontrola urodzeń? Od razu podniósłby się wrzask, że to ograniczanie wolności i pomysł demonów na to, że Kowalska chce mieć 15-ścioro dzieci i wara komu od tego, co ona chce! Tymczasem wiedza duchowa mówi tak: jesteś dziś tym, jutro umierasz i jesteś kimś innym, gdyż jest reinkarnacja. Twoje życie jest tak naprawdę długą wstęgą żyć, a nie tym pojedynczym epizodem, który dla ciebie wydaje się wszystkim. Ograniczenie liczny potomstwa nie jest żadnym „zamachem na wolność”, ale być lub nie być dla ludzkości.


Problem głodu na świecie jest oczywiście przerażający, jeśli spojrzymy na Afrykę, bo tam od tysięcy lat ludzie umierają z głodu masowo i nie stanowi to dla nich wielkiego wydarzenia (dobrze opisał tę sprawę Ryszard Kapuściński w Cesarzu). Jednak z punktu widzenia mieszkańca Polski, który idzie do Żabki czy Biedronki i widzi pełne półki jest to absolutna fikcja. Tymczasem zabawa z głodem zacznie się dopiero wtedy, kiedy ten klient Żabki z pogardą i nienawiścią wygrażający pięściami do „demonów, które chcą ograniczać rozrodczość kobiet” poczuje smak głodu. A stanie się to niedługo, gdyż stać się musi. Zasoby Ziemi nie są w stanie znieść takiej ilości ludzi – obce cywilizacje, które mają za sobą milion lat rozwoju i więcej, dokładnie o tej sprawie mówią. To już – mówiąc brutalnie – zostało już dawno przerobione i wszelkie brednie o tym, że na Ziemi może żyć i sto miliardów ludzi i nikomu nic do tego – można uznać za szkodnictwo wynikające z niewiedzy. Obce cywilizacje mówią wyraźnie – przy waszych zasobach wody max to 500 milionów ludzi. Będzie więcej niż 500 milionów? Wtedy cywilizacja zamieszkująca daną planetę (mimo groźnych i buńczucznych pohukiwań wszelkiej maści nacjonalistów, że naród powinien być liczny, bo wtedy siła…. Duma!) czeka zagłada. My tę barierę dawno przekroczyliśmy i wszystkie straszne rzeczy, które obserwujemy z naszą planetą od kilku lat (włącznie z koronawirusem) to efekt tego, że Ziemia jest przeludniona.

Nic i nikt nie powstrzyma tego procesu samozagłady. Nikt nie przekona ludzi owładniętych szaleństwem pomnażania dóbr (w tym dzieci, które także się traktuje w kategoriach kolejnego dobra, które trzeba pomnożyć), że należy natychmiast zatrzymać wszelkimi sposobami niepohamowaną żądzę namnażania się ludzkości. W wielu rejonach świata ludzi podczas pierwszego spotkania zadają sobie pytanie na zasadzie takiej, jak my mówimy „Dzień Dobry”. Brzmi ono:

- Ile masz dzieci?

Tak jest na przykład w wielu regionach Chin. Jeśli odpowiedź pada „ nie mam lub mam jedno”, wtedy rozmówca podnosi ręce do góry i mówi ze współczuciem, że jest mu rozmówcy bardzo szkoda, że fatalnie, że tak zły los pokarał itp. Nie dziwne, że trwa wielki wyścig, aby ilością dzieci dosłownie rozjechać konkurujących z nami w wyścigu o szczęście sąsiadów czy rodzinę. Rekordzistki osiągnęły w tej dziedzinie naprawdę imponujące rezultaty – zdarzają się kobiety w Afryce, które urodziły 50 dzieci i więcej.

Głód dotrze także do tych, którzy chodzą do Żabki czy Biedronki, tyle że… trochę z innej strony. Obce cywilizacje mówią, że dramat zacznie się nie tyle od braku mięsa, lecz wody. Ten problem na razie wydaje się nam abstrakcyjny – ot idzie się do kuchni, odkręca kran i wody ile tylko dusza zapragnie. Ale proszę nam wierzyć – zasoby wody słodkiej na Ziemi są tak ograniczone, że za chwilę ludzkość dowie się, że cienka czerwona linia samozagłady jest dawno za nami. I nikt nie powtrzyma ludzkości, żaden człowiek, wykład, organizacja, żadne monity czy apele. To, co sprawi, że ludzkość się obudzi z tego szaleństwa, niestety będzie związane z dramatem, który zaczęliśmy obserwować my, ale tak naprawdę zobaczą go w pełni nasze dzieci.

 

 

[...] Witam. Czy wiecie że Michel desmarquet napisał 8 książek a książka Misja jest tylko jedną z nich? Reszta książek z tego co widzę także jest o Thiaooubie. Szkoda że tylko jedna jest przetłumaczona na polski bo zapewne w kolejnych książkach jest sporo nowych informacji o życiu na 9 planecie. Na YouTube są także nagrania z konferencji Michaela gdzie opowiada o swoich przeżyciach z tym że wszystko po francusku.

W razie gdybyście mieli informacje lub tłumaczenia tego co w innych książkach opisuje to ja jak i inni internauci będziemy wdzięczni za udostępnienie.

Pozdrawiam
[…]

 

Nie wiedzieliśmy, że napisał więcej książek, ale zainteresujemy się tym. Opisana przez niego historia naszym zdaniem jest w 100 procentach prawdziwa, a sama książka jest faktycznie jedną z najważniejszych książek, które kiedykolwiek zostały napisane na Ziemi. Od czasu jego śmierci staramy się ściągnąć ze wszystkich miejsc świata informacje na jego temat. Niedługo zaprezentujemy ciekawy tekst na ten temat w serwisie FN.

 

 

 

 

-----Original Message-----
From: […]
Sent: Friday, March 6, 2020 12:59 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Billy Meier

 

Witam przesyłam link do bardzo ciekawej witryny, jest po angielsku ale może znacie kogoś kto mógłby nawiązać z nimi kontakt i napisać polską wersję artykułów.

 

http://www.futureofmankind.co.uk/Billy_Meier/Main_Page

 

Pozdrawiam

 

[…]

 

 

Jak wszystko dobrze pójdzie i nie pokrzyżuje naszych planów np. ekspansja koronawirusa, to będziemy na farmie Billego Meiera za kilka miesięcy. Wtedy zapytamy o tę sprawę ludzi z FIGU.

 


Komentarze (7)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 9 mar 2020 13:36 | ocena: -1

Fokus44 | Załogant

Drogi autorze tego tekstu. Wody nie zabraknie. Od lat w krajach afrykańskich funkcjonują stacje odsalania wody morskiej. (Np. Egipt) Cenię was, nie obrażajcie się za tą uwagę. Pozdrawiam!

Pon, 9 mar 2020 08:01 | ocena: + 1

juliuszcezar | Załogant

Meier Wam nic nowego nie powie - od zawsze mówi, że na ziemi powinno być max 500 mln ludzi

Nie, 8 mar 2020 02:13 | ocena: + 1

Caoii | Załogant

Jeśli to prawda, że Michael Desmarquet napisał więcej ksiażek to trzeba je koniecznie przetłumaczyć na polski! To zadanie powinno być priorytetem.

Nautilusie to zdanie dla was! :)

Sob, 7 mar 2020 17:16 | ocena: + 1

Tomasz_J | Załogant

Cytat: " Obce cywilizacje mówią, że dramat zacznie się nie tyle od braku mięsa, lecz wody..."

Możecie podać coś bliższego o tych cywilizacjach, skąd pochodzą, kim są, gdzie i w jakich okolicznościach nastąpił kontakt, gdzie są zapisy tego "co mówią" ? Słowem - podajcie jakieś KONKRETY. Bo każdy może powiedzieć, że "obce cywilizacje mówią...".

Sob, 7 mar 2020 15:21 | ocena: + 3

najsampierw | Załogant

Powiem coś kontrowersyjnego dla niektórych, ale taka jest prawda. Ludzie w krajach trzeciego świata są prymitywni i dominuje tam przemoc, często seksualna. Duża ilość dzieci nie zawsze jest wyborem. Brak odpowiedniej edukacji seksualnej potęguje problem i stąd te przykre obrazki cierpiących afrykańskich dzieci.

Sob, 7 mar 2020 13:31 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

"CZY WIDZICIE JAKIŚ SPOSÓB NA ZLIKWIDOWANIE TEGO PROBLEMU?" zlikwidowac ludzi

Sob, 7 mar 2020 11:41 | ocena: + 2

Woj | Załogant

Ukochana i umiłowana kopulacja KK. daje rezultaty

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: Witam. Chciałbym przedstawić swój sen z bodajże marca br. Śniło mi się, że ubrany byłem w ubranie moro i uciekałem przez las od spadających z nieba zestrzelonych samolotów wojskowych. Uciekałem leśną drogą do momentu pojawienia się zabudowań. We śnie wiedziałem, aby omijać takie miejsca, wróciłem więc na leśną drogę. W oddali zauważyłem światła samochodu. Zacząłem uciekać. Jednak samochód był coraz bliżej. Wiedziałem, że mnie dogoni. Był to pomarańczowy Matiz, który podjechał ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

Na wyższych piętrach... - opowieścć z pokładu okretu Nautilus wrzesień 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.