Dziś jest:
Wtorek, 27 września 2022

'Nie bój się. Nie masz powodu, żeby się bać. Nie zamierzamy was skrzywdzić. Chcemy przeprowadzić tylko kilka testów. Kiedy je skończymy, odprowadzimy cię z Barneyem do waszego samochodu. Wkrótce będziecie z powrotem w drodze do domu.'
Słowa, który powiedziała jedna z obcych istot podczas CE III z UFO Betty i Barneya Hillów 19 września 1961 roku

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

CZY WASZYM ZDANIEM ŚWIAT CIĄGŁEJ KONSUMPCJI UDA SIĘ ZNOWU POSKŁADAĆ W COŚ, CO ZNALIŚMY PRZED PANDEMIĄ?
Wt, 21 kwi 2020 02:13 komentarze: 6 czytany: 4517x

Witam FN, Bardzo ciekawią mnie wszystkie teksty w waszym serwisie o pandemii koronawirusa. Mam pytanie dotyczące tego, co w waszym Dzienniku Pokładowym zostało nazwane rozrzuceniem klocków, bo koronawirus rozbił świat roku 2019, a raczej rozbija. Czy uważacie, że ludzkości uda się go poskładać na nowo w jedną całość?
Z szacunkiem
[…]

 Dziękujemy za przesłanie pytania. Od samego początku mówimy, że koronawirus ma głębszą naturę niż zwykła wirusowa choroba, a także nie należy go mierzyć i oceniać liczbą zabitych osób. Jego ukryta moc jest związana z ogromną siłą destrukcji świata ludzkiej cywilizacji. Wielotygodniowe zatrzymanie machiny zwanej „światową gospodarką” będzie miało tysiąc razy bardziej większe znaczenie dla przyszłości niż statystyka ofiar osób, którym zabrakło respiratorów. Siła zabijania koronawirusa na poziomie 3-4 procent jest wręcz śmieszna i można ją uznać prawie za nieistotną. Spodziewamy się na Ziemi pojawienia się nowego wirusa, który także ma przyjść z Chin i jego moc zabijania będzie już znacząca, powiedzmy powyżej 70-80 procent, co dopiero zostanie zauważone przez ludzi i będzie powodem do niepokoju.

Obecny koronawirus jednak potrafi zrobić coś, czego nie był w stanie zrobić nawet w ułamku procenta kryzys z 2001 roku czy 2008 – wywoła falę tsunami, która rozbije świat pełnego zatrudnienia ludzi wykonujących prace zupełnie niepotrzebne. Po angielsku jest na to nawet specjalne sformułowanie, w każdym razie będzie na naszych oczach rozgrywało się fascynujące widowisko.

Czy miliony ludzi, którzy – to jest oczywiste – po odpuszczeniu pandemii stracą pracę uzyskają ją ponownie? Czy ten rozbity w pył przez koronawirusa system da się poskładać znowu w coś, co funkcjonowało przez 2020 rokiem? Czyli znowu będziemy prowadzili wyścig na PKB, dalej będą wielkie imprezy wypełniejące stadiony „dla spragnionych emocji mas”, dalej ludzie będą niszczyli zasoby naturalne z prędkością światła? Na pewno będzie podjęta taka próba, bo zbyt dużo ludzi myśli, że to co było i zostało rozsadzone bez problemu da się poskładać i dalej świat będzie taki, jak był…
Podczas spotkania w Bazie FN jeden z naszych kolegów powiedział, że przypominamy widzów w teatrze siedzących na widowni, którzy z zapartym tchem będą obserwować wydarzenia na scenie… sami jesteśmy ciekawi, jak próba ponownego „poskładania świata rozbitego przez koronawirusa” będzie wyglądać. Żyjemy w najciekawszym momencie dziejów na Ziemi! 

From: […]
Sent: Wednesday, April 15, 2020 10:03 AM
To: Fundacja NAUTILUS <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Ojawienia

Witam załogę
Piszę do was ponieważ chciałabym poznać wasze zdanie w pewnej sprawie. Należę do grupy na facbooku gdzie prowadzi ją pewna jasnowidz i tarocistka, nie będę wymieniać kto bo może sobie tego nie życzy, ale ona dużo przepowiada i wstawia to na grupę jej przepowiednie bardzo się sprawdzają. Ostatnio przepowiedziala  cud w Krotoszynie w kapliczce za 2 tygodnie  i żeby tam jechać i modlić się oraz niedługo po tym następny cud w Księżomierzy. Pod pierwszym postem o Krotoszynie grupowiczka stwierdziła że tam jest najwięcej zachorowań povczym, jasnowidz odpowiedziała że za 2 tygodnie będzie  lepiej. Pod następnym chyba postem ktoś zapytał ale po co to wszystko a ona odpowiedziała że dużo ludzi musi się nawrócić ponieważ dużo ludzi odeszło od kościoła i z tąd moje pytanie. Z moich poszukiwań na temat objawień jak i z waszych stron dowiedziałam się że cuda (prawdopodobnie) pochodzą od innych cywilizacji którym zależy na tym abyśmy trwali przy religii ponieważ w ten sposób mogą nas trzymać trochę w niewoli. Chciałabym poznać wasze zdanie w tej sprawie ponieważ wydaje mi się się że świat idzie w inną stronę czyli bardziej w wiarę w reinkarnację i duchowość a tu wiadomość o takim cudzie czyżby komuś nadal zależało abyśmy żyli w zaklamaniu i zniewoleniu? A po drugie wysyłam wam to bo może weźmiecie pod  lupę to miejsce i zauważcie coś ciekawego
Pozdrawiam wasza załogantka  […]


Dla nas sprawa reinkarnacji nie jest sprawą wiary, a wiedzy - mówimy o tym od 30 lat. Na świecie znamy ok. 300 miejsc, gdzie są lub były tzw. objawienia maryjne. W żadnym z nich (!) istota przekazująca informacje za pomocą osób uczestniczących w objawieniu nawet się nie zająknęła o reinkarnacji.
Wnioski? Naszym zdaniem są bardzo ciekawe, ale… proszę wybaczyć, że pozostawimy je dla siebie. ;)
Pzdr
FN
Dobry wieczór,

Od jakiegoś czasu jestem świadkiem sytuacji, określanej niedokładnie jako ,,channeling astralny''. Cały proces przebiega w następujący sposób:
Osoba A nie może skontaktować się z osobą B w rzeczywistym świecie dlatego używa osoby C jako swojego medium do kontaktu z osobą B na matrycy mentalnej.
Zjawisko przypomina bardzo seanse spirytystyczne tyle, że osoba przywoływana/kontaktująca się nie jest zmarła lecz żywa. Dodatkowo, medium w trakcie przekazu myśli osoby A do osoby B, otrzymuje obrazy tego co osoba A robi w danym momencie w rzeczywistości. Jestem ciekawa czy ktokolwiek z załogi Nautilusa zetknął się z danym zjawiskiem. I jeżeli tak, to czy osoba A pamiętała na jawie co przekazywała mentalnie medium i osobie B.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź


Nie mamy żadnych doświadczeń z tego typu zjawiskiem jak to, co zostało nazwane „channelingiem astralnym”. Postaramy się jednak porozmawiać na ten temat z zaprzyjaźnionym z nami jasnowidzem. Zobaczymy, co on powie…


Komentarze (6)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 9 maj 2020 19:45 | ocena: + 1

Nac2_3lny | Załogant

Jestem przekonany, że pytanie, które padło w tytule jest zbiorowym pytaniem wszystkich chcących mieć nadzieję i usilnie szukających wiary w tę coraz bardziej rozwijającą się "ludzkość". To także moje pytanie, bo jak pewnie wszyscy z Załogantów wypatruję wciąż "stałego lądu" w tym bezkresnym oceanie złej energii ukierunkowanej na "rozwój" poprzez destrukcję.
Niestety ja to widzę tak, że da się poskładać, ale w coś jeszcze gorszego niż było. Nie lubię posługiwać się nie swoimi słowami, ale śledząc także tzw. mainstreamowe wiadomości po prostu podam świeży link, po którym "ręce mi opadły":-(

https://sport.onet.pl/boks/walki-na-gole-piesci-czy-sa-bezpieczne-mateusz-borek-czekaja-nas-emocje/e3tmsdy

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 9 maj 2020 21:07 | ocena: + 1

Gorki73 | Załogant

@Nac2_3lny, Witaj ! masz racje, zgadzam się z tym co napisałeś...ludzie, niczego się nie uczą i na przestrzeni dziejów, niczego się nie nauczyli...to jest przykre, bo wśród nich znajdują się ludzie, którzy ten Świat zbudowaliby na całkiem innych zasadach. Ja zawsze powtarzam jak może być dobrze jak za "bicie po mordzie" czy kopanie "nadmuchanego balona" płaci się kilkadziesiąt milionów złotych (myślę tu o "najlepszych") a za nagrodę Nobla przyznawaną zazwyczaj po kilkunastu latach w dziedzinie fizyki (np. laser impulsowy -wykorzystywany dzisiaj szeroko w okulistyce) płaci się około miliona dolarów i tą sumę najczęściej się dzieli na kilka osób, którzy byli w to zaangażowanych...no to ja się pytam jak k....wa ma być dobrze? ...no nie może !!!! ....i jeszcze ten motłoch i jego pseudo" aspiracje" w wypowiadaniu się na wszystkie tematy od "jak żyć " , "co ubrać ", "czym jeździć", " jak tańczyć", "co gotować" etc. ...Mnie już dawno ręce opadły..... Kiedyś nasz Mikołaj Kopernik sformułował takie prawo w ekonomii, że "zły pieniądz, wypiera dobry" -to samo myślę, że dotyczy to ogólnie przyjętych norm społecznych, nauki, pracy, rządzenia ludzmi , duchowości człowieka itd., itd …. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Pt, 24 kwi 2020 16:19 | ocena: + 2

Orbs222 | Załogant

Nie trzeba i nie należy opierać się na "jasnowidzącej"opini kogoś, kto jeszcze niedawno drwił, kpił z KORONAWIRUSA! Dla mnie wiarygodność takich ludzi jest zerowa. Natomiast dla ludzi uduchowionych diagnoza obecnego stanu jest oczywista- to OSTRZEŻENIE DLA ŚWIATA! Obecna pandemia jest największą tragedią dla świata po II wojnie światowej! Nie będzie grozniejszego wirusa od obecnego "korona" w najbliższej przyszłości, jeśli ludzie opamiętają się i przestaną gonić, latać z klapkami na oczach za kasą jak wściekli, nie patrząc na sprawy najważniejsze, czyli DUCHOWE! Obecny Sars cov2 [po "hiszpance"- czyli najgrozniejszej odmianie grypy] jest najgrozniejszym, powodującym największe spustoszenie na świecie wirusem. Największy kryzys gospodaczy od czasów II wojny światowej, którego efekty DOPIERO POZNAMY! Ludzkość musi się opamiętać, odstąpić od nienawiści, bezsensownego latania za kasą ponad to, co jest niezbędne dla przeżycia, od ZABIJANIA ZWIERZĄT oraz siebie nawzajem!,od niewolnictwa , przemocy, wojen, zbrojeń itd... W przeciwnym razie może uderzyć w nas "coś" co zabije 3/4 ludności świata. Obcy nie chca do tego dopuscić, dlatego ich ciągłe wizyty w U.F.O.

Wt, 21 kwi 2020 11:10 | ocena: + 1

wojorzel | Załogant

Skąd informacje, że ma być jeszcze groźniejszy wirus? Dlaczego znów z Chin? Skąd takie przypuszczenia?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 21 kwi 2020 12:13 | ocena: + 1

paull | Załogant

@wojorzel, Informacja czesciowo pochodzi od zielonych ludzikow z kosmosu a czesciowo przewidzial ja pan Jackowski ;)

Wt, 21 kwi 2020 08:19 | ocena: + 5

paull | Załogant

Ciezko powiedziec jak dokladnie sie to skonczy ale nie wstrzymywalbym oddechu w oczekiwaniu na to ,ze swiat stanie sie po tym wszystkim lepszy, ludzie bardziej swiadomi,ze bedzie to zycie bardziej nastawione na duchowa strone niz na konsumpcje itp.
Porzadek przyszlego swiata nie bedzie bowiem zalezal od zwyklych ludzi a od tych,ktorzygo beda go ustalac ( a moze zreszta juz ustalili ? ).

Wydaje mi sie ,ze pandemia sie predzej czy pozniej skonczy i choc dlugo bedziemy lizac rany ,szczegolnie mam tu na mysli sprawy czysto materialne,ekonomiczne to wrocimy do mniej wiecej takiego swiata jaki byl wczesniej tylko bardziej kontrolowanego i jescze bardziej zglobalizowanego.

,,Spodziewamy się na Ziemi pojawienia się nowego wirusa, który także ma przyjść z Chin i jego moc zabijania będzie już znacząca, powiedzmy powyżej 70-80 procent, co dopiero zostanie zauważone przez ludzi i będzie powodem do niepokoju."

Nie wiem kto to ,,MY " ale ja akurat osobiscie sie niczego nie spodziewam...

,,Obecny koronawirus jednak potrafi zrobić coś, czego nie był w stanie zrobić nawet w ułamku procenta kryzys z 2001 roku czy 2008 – wywoła falę tsunami, która rozbije świat pełnego zatrudnienia ludzi wykonujących prace zupełnie niepotrzebne. Po angielsku jest na to nawet specjalne sformułowanie, w każdym razie będzie na naszych oczach rozgrywało się fascynujące widowisko."

To nie koronawirus to potrafi. To ludzie podejmuja te decyzje, jak WHO,Gates ,rzady (czasami bezradne..) korporacje, ludzie..... A skoro tak to ciezko przypuszczac zeby wszyscy byli slepi,nie widzac jak daleko moga pojsc konsekwencje ich dzialan, dzialan niepomiernie bardziej szkodliwych niz ten wirus..... Jesli natomiast wiedza co robia a przynajmniej niektorzy z nich to przyszlosc nie jest raczej rozowa.No nie dla nas przynajmniej ...

Co ma oznaczac tekst ,,ludzie wykonujacy prace zupelnie niepotrzebne ?!? " Jak mozna tak w ogole powiedziec ?Znakomita wiekszosc pracujacych ludzi wykonuje prace jak najbardziej potrzebne ,z ktorych wszyscy jako spoleczenstwo korzystamy.....
Najmniej pozyteczna praca jaka moge sobie teraz wyobrazic jest pseudodziennikartswo bazujace glownie na straszeniu ludzi czarnowidztwem poprzeplatanym czasem opowiesciami o zielonych ludzikach....

,,w każdym razie będzie na naszych oczach rozgrywało się fascynujące widowisko"

Czy fascynujace to nie wiem, popcornu kupowal nie bede zeby to ogladac i wcale sie o to nie prosilem :)

Podsumowujac,to swiat bedzie podobny jesli nie taki sam. Bogaci beda bogatsi a biedni jeszcze biedniejsi. Jak juz mowilem ludzie glodni a przede wszystkim przestraszeni zgodza sie czy wrecz sami poprosza o rzeczy ,o ktorych wczesniej by nie pomysleli nawet, rzeczy nie bedace dla nich dobre i w tym upatruje najwiekszego zagrozenia tej pandemii. Docenimy tez znowu male rzeczy jak kino z dziecmi, teatr z zona czy mecz z kolegami... I to najwiekszy pozytyw jakiego sie moge dopatrzyc w tej pandemii, ktora moim zdaniem nosi na sobie znamiona hucpy.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] kiedys w mojej wsi w Malopolsce umarla kobieta na bialaczke zostawila dwuletnia coreczke ludzie ze wsi oszaleli ze strachu bo mala biegla przytulala sie do drzewa i wolala mama [..]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

Na wyższych piętrach... - opowieścć z pokładu okretu Nautilus wrzesień 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.