Dziś jest:
Piątek, 6 sierpnia 2021

Nie możesz ułożyć układanki, kiedy połowa elementów wciąż leży w pudełku.
Henning Mankell, Piramida

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

SPRAWA TEORII SPISKOWEJ O 'TRUCIU Z SAMOLOTÓW' CZYLI CHEMITRAILS
Czw, 1 lip 2021 21:38 komentarze: 18 czytany: 2746x

[...] Mam taką prośbę - skreślcie z teorii spiskowych coś takiego jak chemitralis. Ludzie się dziwią i nie potrafią tego zweryfikować i dość często słychać takie stwierdzenia że oni tam z góry nas trują. No więc tak. Rozmawiałem kiedyś na ten temat z pilotem linii pasażerskich. I on wyjaśnił jak następuje... Turbina samolotu jest tak skonstruowana, że podnosi temperaturę spalania kerozyny do 1200 stopnie Celsjusza. Każda więc substancja trująca byłaby spalona doszczętnie, nie mniej jednak to uszkodziłoby po kilku godzinach turbinę. Więc nie ma takiej możliwości aby nas tam z góry tą metodą truć. Czego mi nie wyjaśnił - to druga odpowiedź.

Tą znalazłem sam. Te smugi które widzicie to jest naprawdę smuga zamarzniętej wody. Czyli zwykły śnieg de facto. Jak to możliwe? Kerozyna spala się doszczętnie w turbinie i robi się z tego woda i dwutlenek węgla. Który jest bezbarwny. Gdy samolot już wzbił się na wysokość - tam panują zupełnie inne temperatury mianowicie już minusowe (w okolicy 20-30 stopni minus). Wynik spalenia woda - jest w tym momencie bardzo gorąca nie mniej tu jest nowy efekt - jak nauka pokazuje wrzątek błyskawicznie przemienia się w Lód. szybciej jak woda zimna. nazywa się to efekt Mpemba. Możecie to sami nawet sprawdzić gdy będzie na zewnątrz w Polsce minimum -20 stopni. Tak jak ten anglik lub amerykanin.

Proszę spojrzeć. https://youtu.be/B3VHGTQQs-4?t=116 I ten efekt Mpemba jest odpowiedzialny za to, że od czasu do czasu widzimy smugi na niebie po samolotach. Dobra - napisałem o tym, gdyż na wielu zdjęciach widzę dziwne chmury - ale jestem pewien że one właśnie w ten sposób powstały. Nie ma w tym żadnej tajemniczej siły.

 


O absurdzie związanej z teorią chemitrails pisaliśmy wielokrotnie - choćby tutaj:

https://nautilus.org.pl/artykuly,1749.html

 

 

From:[...]
Sent: Wednesday, June 30, 2021 12:18 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: przemyslenia

Witam.
   Mam takie przemyslenia odnosnie katastrof ufo. Wiele osob dziwi ze przylatuja tu z taka technologia i mieliby sie rozbic. Rzeczywiscie nie mozliwe. Nasi nie dali by ich rade zestrzelic. Ale mozliwe ze kosmici nawzajem sie atakuja jesli pewne rasy maja sprzeczne interesy, a zalezy im na wsplywach na ziemi. Czasem moze jedna rasa zestrzeli druga. W historycznych czasach dochodzilo do takich wojen Bogów co opisuja Wedy i Biblia.
   Zastanawialem sie tez nad pewnym eksperymentem. Skoro kosmici regularnie porywaja osoby ktore podobno w poprzednich zyciach byli jednymi z owych obcych, to mozna by poznac ich swiat uzywaja regresji hipnotycznych reinkarnacycjnych. Tak jak uzywa sie hipnozy by wziety przypomnial se uprowadzenie to potem niech przypomni sobie poprzednie zycie gdy byl jednym z nich. W ten sposob moze dowiemy sie wiecej.
 
 
    Pozdrawiam
 
--
[..]Dziękujemy. To ciekawa hipoteza, ale nic jej nie potwierdza z materiału, który zebraliśmy w ciągu 30 lat badania UFO.
Raczej nie wierzymy w katastrofy UFO (w Roswell byliśmy osobiście w 2015)
Pzdr
FN

 

 

 

From: [...]
Sent: Wednesday, June 23, 2021 5:44 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Szukam filmu

Witam – chodzi  o kobietę  co jest  porywana    z rodzina o kilkudziesięciu lat – Był materiał TV – Dziękuję za  pomoc Pozdr

Wysłane z aplikacji Poczta dla Windows 10

 

 

Nie jesteśmy pewni, o jaki materiał chodzi. Być może o nieżyjącą od wielu lat Zofię Namlik. Jedyny materiał z jej udziałem to odcinek NA KAŻDY TEMAT.

Link do filmu
https://youtu.be/JAqpRntPgKA


pzdr
FN

 From:[...]
Sent: Monday, June 28, 2021 11:00 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: wizja

Dobry wieczór

Chyba przepowiednia Pana Jackowskiego zaczyna się spełniać. Wspominał on m. in. o dzieciach, które będą pełnić kluczową rolę  w kolejnej fali. Poniżej fragment tekstu z WP:

" Ponieważ Polska poluzowała obostrzenia wcześniej, bo na początku czerwca, silny wzrost zakażeń może wystąpić u nas już pod koniec lipca. Ostatnie wakacje były bardzo spokojne, mieliśmy mało zakażeń. To lato - jestem o tym przekonany - będzie zupełnie inne - wyjaśnia w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Dr Tomasz Ozorowski, konsultant wojewódzki w dziedzinie mikrobiologii lekarskiej w Wielkopolsce.
Podobnie uważają eksperci z zespołu ds. COVID-19 przy prezesie PAN. Uspokajają, że osoby w pełni zaszczepione nadal osiągają wysoką odporność. Ostrzegają jednocześnie, że Delta może być dwukrotnie bardziej zaraźliwa od innych wariantów koronawirusa.
Ozorowski ocenia, że to niezaszczepione dzieci staną się wkrótce jednym z głównych transmiterów wirusa. Według niego szczepienia młodzieży powinny odbyć się przed wakacjami."

Cały tekst:
https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-mutacja-indyjska-zaatakuje-polske-w-lipcu-czeka-nas-lockdown-6655561353091648a                                                                           pozdrawiam
                                                                         [...]


Dziękujemy. Faktycznie – wizja KJ zaczyna realizować się na naszych oczach.
Pzdr
FN

From: [...]
Sent: Monday, June 28, 2021 8:42 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Na temat Pana Jackowskiego

Może to nie istotne Ale może dopiszecie... do artykułu. Ja normalnie żyję w Niemczech. Interesuję się rynkami akcyjnymi i sam inwestuję w nie.
Przez te zainteresowania natrafiłem na historyka, który zajął się astrologią profesjonalną metodą monachijską nauki rytmów. Nazywał się Dr. Robert Muenthefering, niestety zmarł już. Miał również swoimi horoskopami wysoką trafność co do wydarzeń, ale na pewno nie tak wysoką jak Jackowski. W każdym razie wymienił kiedyś jego nazwisko, bodajże w roku 2008, z Jackowskiego słynną prognozą upaści banków.
 
Oczywiście temat zapamiętałem, ja jako analityk - miałem pojęcie, że ta zapaść nastąpi - dla mnie nie było to nic dziwnego, więc - ale oczywiście nie wiedziałem z której strony to może nastąpić.  Czego masa ludzi nie wie - to fakt, że pierwszy bank który praktycznie upadł to był amerykański bank Bear Stearns. To było bodajże już w lutym 2008 roku - Pan Muenthefering odgadł nawet datę upadku Lehmann Brothers, za pomocą jego rodzaju analizy. Niestety zniknął jego portal, po śmierci.
 
W każdym razie. Od tego czasu słucham, czytam zawsze artykuły Jackowskiego od 13 lat, i mogę powiedzieć tyle. Ja widzę że Jackowski, który jest w sumie i prostym człowiekiem, nie wyuczonym, najwyraźniej uczy się tą metodą. On potrafi bardzo dużo wyjaśnić jeśli chodzi o ekonomię,
i wiele innych spraw. Warto go brać na poważnie, czego nie można powiedzieć o innych jasnowidzach. Porównać go można do niemieckiego jasnowidza Aloisa Irlmaiera, który również posiadał certyfikat sądowy że jest obdarzonym jasnowidzem.
 
Co każdemu polecam. Zawsze należy obserwować takich ludzi, i wcześniej czy później jest możliwa selekcja. Jackowski od 13 lat przepowiada
bardzo trafnie. Nie znam lepszego i w pełni potwierdzam jego kunszt. Już w samym tym roku przypomnę, że było to nie możliwe dla normalnej osoby przepowiedzieć blokadę kanału sueskiego, czy w ubiegłym roku wybuchu brudnej bomby koło Izraela. Dodam, - jego trafność i okoliczności - są wyjątkowe gdyż generalnie gdy coś on przepowiada, to to następuje po kilku tygodniach. Kto mógł przypuszczać, że zostanie zablokowany kanał sueski i to w taki sposób? Nigdy wcześniej się takie coś nie zdarzyło. Więc nikt nie mógł przypuszczać a jeśli w ogóle
to odrzucał automatycznie taką wizję jako bzdurę.
 
Ja oglądam chętnie Jackowskiego, bo od niego idzie się równie dobrze dużo nauczyć, o tamtym świecie.
From:[...]
Sent: Monday, June 28, 2021 9:35 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Potwierdzenie wizji pani Anny

Dzień dobry droga fundacjo.

Wszystko wskazuje na to, że mamy potwierdzenie wizji pani Anny o "grobach dzieci".

https://wiadomosci.wp.pl/plona-katolickie-koscioly-w-tle-makabryczne-odkrycie-6655199050074688a

Serdecznie pozdrawiam

 


Komentarze (18)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 11 lip 2021 19:48 | brak oceny

Antarktis | Załogant

Ktoś prosił o fakty, nie teorie. Proszę bardzo.

http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_geoinzynieria_co,p2002721018

http://www.prisonplanet.pl/audycje/audycja_prisonplanetpl,p205422562

http://www.prisonplanet.pl/files/654004086/file/geo_prezentacja.pdf

Nie, 4 lip 2021 07:20 | ocena: + 1

infinity_ | Załogant

coraz więcej ludzi wierzy w płaską ziemię, w to że amerykanie nigdy nie byli na księżycu, że to Bill Gates rządzi światem i wymordował dziesiątki milionów ludzi , a hilary clinton to jaszczurka :-|
Od około 24 lat od kiedy mam internet, obserwuje ten fenomen jak to się rozwija, jak służby testują swoje algorytmy na nieświadomych ludziach, jak bezwzględni ickopodobni koszą siano...
Od wielu lat powtarzam, SI, teorie spiskowe/fake newsy to broń XXI....to dopiero początek, za kilkadziesiąt lat kiedy sztuczna inteligencja nauczy się działania ludzkiego mózgu, wywołanie odpowiednich reakcji społecznych będzie o wiele prostrze... będzie się mówiło kłamstwo powtarzane 5 razy staje się prawdą, a nie jak dotąd 1000 razy, to będzie broń precyzyjna jak dzisiejsze rakiety naprowadzane laserowo a nie kamienie wystrzeliwane z drewnianej katapulty...
ludzie będa jak te gęsi którym wprowadza się rurkę do gardła i wlewa na siłę pokarm, tak będą wlewane fake newsy nieświadomym ludziom, TAKA KARMA

młodzi tego dożyją, ja na szczęście nie ... modlę się żebym nie musiał tu wracać , albo już po tym wszystkim ...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 6 lip 2021 06:27 | ocena: + 3

adrianekleo | Załogant

@infinity_,
płaska ziemia to wykreaowany sztucznie temat, aby wyśmiewać teorie spiskowe, z których część jest niestety prawdziwa. Np. łączy się antyszczepionkowców z płaskoziemcami i już podważamy wiarygodność niewygodnych teorii.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 6 lip 2021 12:46 | brak oceny

infinity_ | Załogant

@adrianekleo, to jest właśnie problem tworzysz kolejną teorię spiskową, od tak z powietrza ...:-)
jesteś bezbronny przed tymi którzy kreują teorie spiskowe....
w przyszłości czeka cie koszmar wychodzenia z tego emocjonalnego nałogu...
ale taka karma...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 7 lip 2021 06:16 | ocena: + 1

adrianekleo | Załogant

@infinity_,
Niedawno mocno się zdziwiłem, że w XXI wieku, ludzie teoretycznie wykształceni zaczęli głosić, że Ziemia jest płaska, otoczona lodem, a Słońce krąży wokół niej jak Księżyc.
Byłem ciekaw, dlaczego teoria ta jest tak silnie propagowana w internecie i o co w tym wszystkim chodzi, więc pogrzebałem i okazuje się że to... zakład dwóch bogaczy.
Założyli się o 1 dolara, że mając odpowiednie środki, wpływy i specjalistów od manipulacji, są w stanie w ciągu 5 lat przekonać 5% społeczeństwa USA (albo 10% w ciągu 10 lat - nie wiem dokładnie), że Ziemia jest płaska.
Reszta państw, w tym Polska, nie są ważne dla zakładu, ale z powodu amerykanizacji świata obrywają rykoszetem.
Przy okazji bogacze pieczą nad ogniem drugą pieczeń - chcą ośmieszyć środowisko teoretyków spiskowych, które działa im na nerwy, bo szkodzi ich interesom. Chcą przypisać osobom głoszącym tezy o rządzie światowym i Nowym Porządku Świata łatkę wyznawców płaskiej Ziemi, żeby reszta społeczeństwa ich wyśmiewała.
Zakład jeszcze trwa. Efekty możecie obserwować w internecie. Nie podoba mi się ten zakład, bo jest nieetyczny, ale sam jestem ciekaw, ile osób ulegnie manipulacjom.

Ja sprawdziłem to, a ty? Jeśli łykasz wszystko co Ci serwują media, to tak na prawdę żyjesz w śwoecie, który z rzeczywistością nie ma nic wspólnego.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 7 lip 2021 19:26 | ocena: + 1

infinity_ | Załogant

@adrianekleo, fajnie, to teraz zweryfikujmy jak ty to naprawdę sprawdziłeś :-) Napisz mi jak ty zweryfikowałeś prawdziwość tej teorii , konkrety, sprawdźmy kto kto łyka papkę... tylko bądź uczciwy przedstaw tu tylko te dowody które sprawdziłeś.. do boju :-)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 12 lip 2021 06:51 | brak oceny

adrianekleo | Załogant

@infinity_,
Jeśli samodzielnie nie potrafisz zweryfikować tak banalnej rzeczy, to Twoja edukacja stoi pod wielkim znakiem zapytania. Odwróćmy sytuację -udowodnij mi, że się mylę...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 13 lip 2021 12:47 | brak oceny

infinity_ | Załogant

@adrianekleo, nie no, właśnie zabrałem się za weryfikację tego co twierdzisz że sprawdziłeś, nie dajesz mi jednak szansy unikając odpowiedzi :-)

ponawiam więc, napisz którzy to miliarderzy założyli się że któryś przekona ileś tam ludzi do płaskiej ziemi i jak to zweryfikowałeś :-)

wtenczas ja jak znam życie udowodnię ci że niczego nie zweryfikowałeś :D

kaman, bez uników, nie zachowuj się infantylnie ...:-)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 14 lip 2021 08:15 | ocena: + 1

adrianekleo | Załogant

@infinity_,
Na tym właśnie polega Twój problem, że bez sprawdzenia zakladasz że coś jest prawdziwe lub nie. Więc zacznij od zadania sobie pytania -jak to możliwe że w dobie powszechnej edukacji ktoś uwierzył w płaską ziemię. Odpowiedź jest bardzo prosta, uległ manipulacji, na tej samej zasadzie, jak sprzedaje się garnki Zeptera za kilkanaście tysięcy PLN. bąć co bądż światłym ludziom. A to już nie przypadek, ktoś zorganizował taką manipulację, nie powstała ona sama z siebie, chyba że wierzysz, że nie ma czegoś takiego jak następstwo przyczynowo skutkowe.. I mozna teraz łączyć antyszczepionkowców z wiarą w płaską ziemie. Uważasz że to przypadek, tak komuś się powiedziało niechcący? A może ci co nie chcą się szczepić uderzają w czyjeś interesy, np. firm farmaceutycznych? Najprostrzy sposób to włącz telewizor i obejrzyj 20 reklam i policz ile z nich to farmaceutyki i suplementy diety. Pojawiły się też nowe grożne choroby : zespół niespokojnych nóg i czerwone oko, o przypadłościach męskich nie wspomnę. Tak poprzez media programuje się ludzkie zachowania w celach osiągania zysków. W to też nie wierzysz? A słyszałeś o przekazach podprogowych? Dlaczego reklamy telewizyjne puszczane są tak głośno, a filmy o wiele ciszej? Też nie widzisz zwiazku? Możemy tak gadać bez końca, ale wydaje mi się że szkoda czasu, bo Ty wiesz swoje, a ja wiem swoje. Tyle w temacie...

PS. Wcale nie znasz życia, po tym co piszesz dopiero będziesz się go uczył, niestety, i nie piszę tego złośliwie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 14 lip 2021 12:50 | brak oceny

infinity_ | Załogant

@adrianekleo, nie no :-) żebyśmy się dobrze zrozumieli, kto rozpowszechnia teorie płaskoziemskie to ja już wyraziłem w pierwszym komentarzu, z grubsza, bo wątków jest wiele :-)

ja tu nie o tym, ja tu o tej twojej teorii spiskowej gdzie rzekomo, zakład dwóch miliarderów stoi za rozpowszechnieniem teorii płaskoziemców, i co rzekomo sprawdziłeś...

jak znam życie niczego nie sprawdziłeś tylko łyknąłeś jak młody pelikan bardzo prymitywną teorię spiskową..

kaman, jeszcze jedno podejście masz, bez unikania odpowiedzi na pytanie które jest konkretne od kilku wpisów , u

dawanie greka zostaw sobie na takich jak ty :-)
konkrety , nazwiska miliarderów , jak to sprawdziłeś itd...wydoroślej w końcu

Pt, 2 lip 2021 13:07 | ocena: + 2

adrianekleo | Załogant

Dla tych co chcą się zaszczepić, lub już się zaszczepili:
https://forumdlazycia.wordpress.com/2021/06/03/szczepionki-to-wielki-blad-bialko-kolczaste-jest-niebezpieczna-toksyna/amp/

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

6  sierpnia: [...] Liczba hospitalizacji z powodu Covid19 w USA osiągnęła poziom z lipca ub. roku (43 tys. osób). Z jedną różnicą: 95% tych pacjentów to osoby niezaszczepione. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 01:05 | Olecko, 04.08.2021 - dziś -04.08.2021-pierwszy raz udało mi się zobaczyć obiekt osobiście :) Przelatywał w tempie spacerowym nad Oleckiem w kierunku południowym o godz. 20.00. No i mój syn zobaczył obiekt na własne oczy, z czego bardzo się cieszę, on robił zdjęcia.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 7 czerwca 2021 | Kiedyś do Pabla Picassa przyszedł młody człowiek mówiąc, że on także chce być wielkim malarzem jak Picasso, też tak potrafi malować i chce kilku lekcji „od mistrza”. Picasso postawił przed nim wazon z kwiatami i poprosił, żeby namalował go najbardziej realistycznie, jak tylko potrafi – bez żadnych uproszczeń, pojedynczych linii czy abstrakcyjnych symboli znanych z obrazów Pabla Picassa. Wyjaśnił mu...

czytaj dalej

FILM FN

NAUKOWIEC Z HARVARDU - NASZ UNIWERSYTET ZAJĄŁ SIĘ TYM TEMATEM NA POWAŻNIE

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.