Dziś jest:
Środa, 17 sierpnia 2022
Niech żywi nie tracą nadziei.
Juliusz Słowacki
Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl
[...]Witam FN! Zauważyłem ciekawą rzecz związaną z najsłynniejszymi na świecie jasnowidzami, mediami i w ogóle ludźmi, którzy mają dar od boga kontaktu z niewidzialnymi bytami. Oni dosłownie wszyscy mówią, że istnieje wędrówka dusz czyli reinkarnacja. Czy zauważyliście to?! Oznacza to, że jeśli tylko ktoś ma prawdziwy dar (nie wynikający z odlotu czy ciężkiej choroby umysłu) widzenia duchów czy kontaktu z wyższymi bytami, to musi dowiedzieć się wcześniej czy później o reinkarnacji. Będę wdzięczny za odpowiedź!
Pozdrawiam
[dane do wiadomości FN]
Dziękujemy za wiadomość i pytanie! Oczywiście, że ma Pan 100 procent racji. Najwięksi, najwybitniejsi jasnowidze, media, ludzie obdarzeni darem postrzegania pozazmysłowego, którzy naprawdę mogą widzieć to, co jest ukryte przed wzrokiem zwykłych ludzi – w sposób otwarty, zdecydowany, jasny mówią o istnieniu wędrówki dusz czyli reinkarnacji. Podobnie obcy z UFO – jeśli kiedykolwiek była sytuacja, że ludzie mieli ich okazję zapytać o sprawy „życia po śmierci” zawsze odpowiedź jest jednoznaczna – istnieje reinkarnacja i tylko poznanie prawdy o wędrówce dusz jest kluczem do uratowania ludzkości przez zagładą.
Błędny ateizm (negowanie istnienia duchowości) czy pokraczno-dziecinna wizja świata typu „jedno życie – potem sąd – potem wieczna laba!” sprawiają bowiem, że ludzie przestają dbać o Ziemię, gdyż jest ona tylko mało istotnym przystankiem w drodze do „wiecznego byczenia się w raju”. Reinkarnacja sprawia, że ludzie nabiorą świadomości, że dbając teraz o Ziemię dbają także o przyszły dom dla siebie samych, bo tutaj powrócą.
Jako ciekawostkę Panu ujawnimy, że my od dawna traktujemy pytanie o reinkarnację jako test. Jeśli ktoś zaczyna opowiadać, że on ma kontakt z wyższymi energiami, ale „w żadne reinkarnacje nie wierzy”, to jest jednoznaczny znak, że mamy do czynienie albo ze skończonym durniem i oszustem, albo niestety jest coś nie tak z łepetyną… Ten test podobnie stosują ludzie na całym świecie zajmujący się na poważnie duchowością. Reinkarnacja jest faktem. Jak prawo ciążenia!
W ramach odpowiedzi na Pana pytanie prosimy zobaczyć materiał z naszego archiwum o największych jasnowidzach Australii i Nowej Zelandii. Każdy z nich oczywiście mówi o swojej absolutnej pewności w istnienie reinkarnacji.
Podobnie Kim Russo – najsłynniejsze medium USA! O reinkarnacji mówi tak jak my – jako o czymś oczywistym jak to, że po nocy nastaje dzień.
I jeszcze odcinek serii „Moje spotkania z duchami” o wstrząsające historii człowieka, który odnalazł dom ze swojego poprzedniego wcielenia, gdzie utonął w stawie jako mały chłopiec. Stanął naprzeciwko swojej matki... z poprzedniego życia!
Pon, 7 mar 2022 13:45 | ocena: + 1
sidhartha | Załogant
Wejście na pokład
Wiadomość z okrętu Nautilus
UFO24
więcej na: emilcin.com
Dziennik Pokładowy
FILM FN
PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022
Archiwalne audycje FN
Poleć znajomemu
Najnowsze w serwisie
Wt, 15 mar 2022 19:16 | ocena: + 2
-relatysta | Załogant
Sądzę że to stwierdzenie jest całkowicie błędne.
Są pewne rzeczy, które chcesz robić, których z własnego wyboru pragniesz doświadczać. A pewne wybory wynikają z uprzednich doświadczeń. Jeśli byłeś miłym i cnotliwym to możesz zdecydować że następnym razem chcesz zaznać bycia świnią i oprawcą. Twój wybór i masz gdzieś że rozwalasz/niszczysz Ziemię. Chcesz doświadczać.
Nasz rozwój musi być świadomy i kolektywnie organizowany.
Prawa, unie, zjednoczenia...