Dziś jest:
Piątek, 27 stycznia 2023

Osoby kwestionujące to, że Ziemia jest odwiedzana przez obcych, są albo patologicznymi głupcami, albo wariatami, albo kłamcami, albo nie mają o UFO pojęcia. Innych możliwości nie ma.
/Travis Walton, przeżył Bliskie Spotkanie III Stopnia 5 listopada 1975/

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

CZY WIERZYCIE, ŻE PLEJADANIE KONTAKTUJĄ SIĘ PRZEZ WYBRANE OSOBY POPRZEZ CHANNELING?
Nie, 8 sty 2023 22:05 komentarze: 5 czytany: 2067x

Witam serdecznie.   Jestem [...] mieszkam w Poznaniu, mam 68 lat. Właśnie się zarejestrowałem na pokład Nautilusa. Pozdrawiam Pana Roberta oraz resztę załogi.

  Od wielu miesięcy oglądam na YouTub chyba większość, jeśli nie wszystkie, filmy które Pan zechciał zamieścić na tym kanale. Przelotnie mieliśmy okazję spotkać się wiele lat temu w Wylatowie. Jednak było to tak dawno temu, że zapewne mnie pan nie pamięta. Ale to nie jest istotne.

  Ostatnio również z wielkim zainteresowaniem śledzę stronę Cosmic Agency.pl.

Wiadomości które pojawiają się tam zapewne po części są panu znane. Cóż tu mówić o UFO, kiedy Plejadianie od kilku lat, komunikują się z nami ziemianami przez internet.   Bardzo proszę o kilka słów na ten temat. Zapewne są panu znane zagadnienia poruszanych tam tematów przez naszych braci z kosmosu. 

  Nie chcę zanudzać, chciałem jedynie się przedstawić.

  Mam nadzieję, że znajdzie pan nieco czasu, by odpisać mi w kilku słowach czy znane są panu przekazy od  wspomnianych mieszkańcach z Plejad.

Pozdrawiam serdecznie pana Roberta i ekipę Nautilusa.

Życzę aby ten rok był kolejnym, pełnym ciekawych wydarzeń.

[...]

Witamy,

Dziękujemy za wiadomość. Sprawa channelingów od obcych i prawdziwego „wysypu kontaktowców”– jesteśmy ostrożni wobec takich osób. Nie wykluczamy, że niektórzy z nich naprawdę mogą mieć kontakt, ale jest takich osób tak potężna liczba w tylu krajach (z czego połowa konaktów ma imiona takie same jak od Billego Meiera, czyli np. Semjase), że aż trudno uwierzyć, że wszystkie są prawdziwe.

Pozdrawiamy

FN

 

From:
Sent: Sunday, January 8, 2023 7:29 PM
To: PYTANIA FN
Subject: Re: Proszę o kontakt

 

Panie Robercie właśnie słuchałem audycji o Bilim Mejerze.Uderzyło mnie to gdy usłyszałem że On dostaje przekazy od Semiase, a to dlatego , że w Polsce jest pani Anna Głowacz autorka kilku potężnych książek pod wspólnym tytułem " GWIEZDNE DZIECI ". Ona właśnie pisze te książki pod dyktando Semiase z Plejad. Nie wiem czy Pan nie natrafił na panią Annę Głowacz w internecie,Yutbie. Jeśli nie to bardzo polecam Panu kontakt z panią Anią. Bo wasza wspólna wiedza przyniesie światu nieoceniony pożytek.Pozdrawiam.

Witam Pana,

Dziękuję za wiadomość. Nie słyszałem o p. Głowacz, ale postaram się to sprawdzić. Ja wierzę w channeling, ale zweryfikowanie prawdziwości takich przekazów jest trudne. Po tym, jak ukazały się pierwsze książki o Meierze na całym świecie pojawiło się nagle bardzo dużo osób, którym akurat osoby o imionach podanych przez Meiera dyktują przekazy… W każdym razie mam do tego dystans. Ta nasza historia w ramach Projektu KONTAKT (tak go nazwałem) jest prawdziwa, bo sami w niej uczestniczymy, więc najlepiej o tym wiemy. Wiem, jak taki kontakt wygląda i – proszę mi wierzyć – odbiega trochę od tego, jak opisują to channelingowcy. Ale powtarzam – ja nie wykluczam, że oni mówią prawdę - jestem tylko bardzo ostrożny.

Pozdrawiam serdecznie

RB


Komentarze (5)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 14 sty 2023 14:55 | ocena: + 1

Kepos | Załogant

Widziałem Duszę w ciele człowieka. Aniołowie podnieśli ,mnie z pół metra do góry i w sąsiednim człowieku widziałem jego Duszę. Była jak laleczka cała "zawieszona" w tułowiu i jak poruszała rączką to ruszała się ręka ciała jak w wielkiej maszynerii. Również jej wzrok patrzył przez oczy ciała.
W filmiku nie powiedziano nic o Aniołach Stróżach, tym samym wnioskuję. że wiedza jest niepełna.

Śr, 11 sty 2023 09:55 | ocena: -1

sidhartha | Załogant

raz byłem zabrany na pokład UFO :D
super sprawa :)
kobiety były takiej urody że chętnie bym je przeleciał, ale odmówiły mówiąc że jest między nami za duża różnica wibracji byśmy współżyli że sobą, może kiedyś, ale jeszcze nie teraz :P

Pon, 9 sty 2023 16:02 | ocena: + 2

Ordep | Załogant

Szanowny, nowy Załogancie z Poznania!

Wiem, że taką formę kontaktu preferują Istoty pozaziemskie.
Od co najmniej 10 lat tego doświadczam. W swoich przeżyciach, w stanie wyższej świadomości - jak od dawna opisuję - dochodzi do kontaktu przy pomocy tajemniczego kanału. W mózgu uaktywnia się pewien ukryty obszar, prawdopodobnie w okolicy szyszynki, który staje się właśnie takim kanałem, łącznikiem ze światem zewnętrznym. To jak serwer, który posiada zdolność nadawczo - odbiorczą i gromadzi informacje dotyczące tego wszystkiego, co przez Istoty pozaziemskie przechodzi do ośrodka, znajdującego się w naszej głowie, a mówiąc ściślej w uśpionej przestrzeni neuronalnej. Po wybudzeniu pewnym sygnałem o nieznanej nam jeszcze częstotliwości, "Istoty Wyższe" łączą się z podświadomością wybranych ludzi. Dochodzi do przekazu przy pomocy obrazu i zjawiska telepatii. Na co dzień w naszym świecie nie potrafimy jeszcze porozumiewać się tą metodą, ale będąc w transie czy stanie podwyższonej świadomości, odbieramy te przekazy. Stamtąd listów nie piszą, ale nadawany przekaz jest czytelny, chociaż nie zawsze jest zrozumiały.
Tego wszystkiego dopiero się uczymy i doświadczamy. Po wyłączeniu tej częstotliwości, następuje dezaktywacja tego obszaru mózgu, do czasu ponownego uruchomienia kanału łączności.
Ludzie wybrani muszą posiadać dodatkowe atrybuty, ( przymioty ).
O tym napiszę w kolejnym poście, bo za mało tu miejsca na szersze opisy.

Pozdrawiam serdecznie. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 11 sty 2023 07:59 | brak oceny

sidhartha | Załogant

też mam taki kontakt z plejadaniami :)
i powiem wam jedno:
oficjalny kontakt to nie kwestia lat, o opinii fundacji nautilus już nie wspomnę, ale miesięcy :D
oni posiadają taką technologię, której my teraz nie mamy, może dlatego że jesteśmy jeszcze za głupi.
o sile ducha już nie mówiąc.

Pon, 9 sty 2023 13:04 | ocena: + 3

Dzibril88 | Załogant

Kurcze czy nie zauważacie, że coraz więcej przybywa osób które chcą podłączyć się pod dany nurt i stworzyć coś na zasadzie działających sekty pod sobą? Z jednej strony mamy billiego meyera które oprócz przekazów prowadził normalne życie na gospodarstwie, a z drugiej strony (z całym szacunkiem) osobę, która twierdzi że ma przekazy od tych samych osób i przebiera się w cudowne togi. Uczeń przerastający mistrza? Śmiem wątpić.
Druga kwestia to też coraz większy wysyp linków do różnych stron czy forów i opisywanie ich jako doskonale znanych wszystkim wzbudzając tym samym ciekawość użytkowników danej strony na której link jest prezentowany. Wybaczcie bo pewnie niektóre z nich są bardzo ciekawe i przemawiają za nimi tylko dobre chęci danej osoby, ale coraz częściej pojawiają się moim zdaniem osoby chcące po prostu werbować nowych użytkowników. Jeszcze raz proszę mój post nie wynika ze złośliwości względem danych osób czy też twierdzenia że to ja mam rację, ale proszę wszystkich użytkowników czegokolwiek słuchacie czy cokolwiek jest wam podsyłana podchodźcie do tego chociaż odrobinę krytycznie bo ktoś może was po prostu wykorzystać. Moc z wami.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

[.] Dzień dobry,  Podzielę się z Wami pewną myślą dotyczącą reinkarnacji oraz obaw o dalszy los Polski.  W latach 90. w jednym z odcinków Nautilusa Zet były wypowiedzi chłopca, który w poprzednim wcieleniu mógł być rycerzem z Malborka. Powiedział, że specjalnie wybrał sobie kolejne wcielenie teraz we współczesnej Polsce bo tu mu się nic nie stanie, bo nie będzie tu wojen, a on już zginął raz w walce i drugi raz tego nie chce. Obecnie boimy się eskalacji wojny z Ukrainy na Polskę. ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.