Dziś jest:
Piątek, 27 stycznia 2023

Ten pojazd był potężny. Czułem wibrację od jego napędu, słyszałem lekkie buczenie. To był bardzo zaawansowany technologicznie pojazd latający... daleko nam do tego poziomu techniki.
/Travis Walton, uczestnik spotkania z UFO 5 listopada 1975, USA/

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

WITAM FN, CZY POSIADACIE JAKIEŚ PRZEPOWIEDNIE NA 2023 ROK?
Nie, 15 sty 2023 12:19 komentarze: 6 czytany: 2630x

Cześć,  Czy posiadacie jakieś świeże przepowiednie dotyczące III wojny światowej i Polski? Czy Rosja zaatakuje Finlandię? Czy którykolwiek z jasnowidzów przewidywał rosyjski marsz militarny przez Europę Wschodnią i Południową, od którego rozpocznie się wielka wojna w Europie? Interesują mnie informacje z ostatniego roku, dwóch.

Czym może być spowodowane pojawienie się dwóch przeciwstawnych zapowiedzi: jednej, słynnego brytyjskiego jasnowidza Craiga Hamiltona Parkera, który w 2021 roku przewidział wojnę Rosji z Ukrainą (artykuł na ten temat został opublikowany na stronach FN pt. " CRAIG HAMILTON PARKER – PROGNOZA WYDARZEŃ W 2022", data publikacji Pt, 24 gru 2021), natomiast o 2023 roku mówi, że napięcie będzie wysokie, ale III wojny światowej obecnie nie będzie, a Rosja ostatecznie zwróci się ku Pacyfikowi - od przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego, który widzi wojnę, straszy cały czas wielką wojną, śnią mu się jakieś wybuchy atomowe, powtarza, że "on tej wojny nie przeżyje", czy jest w stanie podać jakieś bardziej precyzyjne informacje co wg. niego będzie się działo, jeśli chodzi o nasz region Europy?

Dziękujemy za pytanie. Jest sporo wizji jasnowidzów o 2023 roku. W rozmowach z pokładem okrętu Nautilus jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje coś, co sam nazwał "wielką ucieczką". Na terenie Ukrainy dojdzie do wydarzeń, które całkowicie zmienią sytuację i doprowadzą do bardzo ciężkiej sytuacji w Polsce. Polecamy uważne wysłuchanie jego ostatniej audycji w serwisie youtube:

Jeśli chodzi o Craiga Parkera Hamiltona, to proponujemy zapoznać się z jego najnowszymi wizjami, które pojawiły się w naszym serwisie messing.org.pl (link poniżej).

http://www.messing.org.pl/artykuly,3085,przepowiednie-na-2023-r---craig-hamilton-parker.html


 

From: [...]
Sent: Thursday, January 12, 2023 8:27 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject:

 

Witam serdecznie mam pytanie bo od dłuższego czasu obserwujemy wraz z mężem pana stronę oraz nagrania pana z Krzysztofem Jackowskim  proszę powiedzieć coś więcej na temat dziur które robiły  urządzenie obcych o których mówił pan Krzysztof że to śruby 

Szanowna Pani, dziękuje za pytanie. Sprawa tych dziur - jedna z najbardziej fascynujących kart tzw. zjawisk niewyjaśnionych. Nie mam wątpliwości, że robią je obiekty UFO. Cel? Prowadzenie badań. Krzysztof Jackowski miał jasną wizję, że słynny obiekt UFO ze Zdanów wykonywał właśnie takie dziury. Polecam obejrzenie materiału poniżej (jest z 2007 roku).

[...]

25 lutego 2016 roku w Bytowie (woj. Pomorskie) została znaleziona tajemnicza dziura w ziemi, jedno z najbardziej zagadkowych zjawisk związanych z fenomenem UFO.

http://www.nautilus.org.pl/index.php?p=artykul&id=3095

Przy okazji sprawy „tajemniczych dziur” warto przypomnieć jeszcze jedną sprawę związaną z osobą jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Chodzi o zagadkowy przebieg wizji Krzysztofa Jackowskiego związanej ze zdjęciami ze Zdanów. Doszło do niej 12 grudnia 2011 roku w warszawskich „Złotych Tarasach”. Przed Krzysztofem Jackowskim zostały wtedy położone zdjęcia UFO ze Zdanów. Przebieg tej wizji był zaskakujący nie tylko dla ludzi FN, ale także dla samego jasnowidza.

Nowsze Poprzednie pytanie

Komentarze (6)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 21 sty 2023 20:52 | ocena: + 4

Pezet78 | Załogant

Z całym szacunkiem dla Nautilusa i tego co robi ale Jackowski wiele razy już się mylił a jego powieści są raczej oparte na obserwacji bieżących sytuacji geopolitycznych. . Straszenie i nakręcanie spirali lęku ma niewiele wspólnego z przepowiednia tego co ma.sie wydarzyć. Obserwując tego człowieka i jego wywiady do wysztkich brukowych mediów odnosi się wrażenie , że jego opowieści są robione na siłę i tylko w celu zarobkowym. Tak to nie działa, porównując Ossowieckiego to jednak jest przepaść.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 22 sty 2023 11:05 | ocena: + 1

Ordep | Załogant

@Pezet78, Szanowny Załogancie.
Z tymi wywodami w pełni zgadzam się.
Wielokrotnie pisałem na temat osób, które
uznawane są za jasnowidzów. Wiem, że wielu
z nich korzysta z różnych źródeł medialnych
i próbuje dopasować swoje przepowiednie.
Tak było między innymi przed wyborami prezydenckimi w 2020 roku w USA. Media mocno podkreślały, że dojdzie do reelekcji p. Trumpa. Tak też swoje wizje przedstawili: Craig Hamilton Parker z W. Brytanii i nasz rodak K. Jackowski. Nie sugerując się tymi zapowiedziami,
wyraźnie wskazałem - zgodnie z moją intuicją, na wygraną p. Bidena.
Śledząc aktywność innych jasnowidzów, zauważyłem, że podobnie wskazał na wygraną przez obecnego prezydenta USA, znany jasnowidz Aujula z W.B.
Nie będę powtarzał wielu innych nietrafionych wizji wielu jasnowidzów, bo każdy kto obserwuje ich przepowiednie, wie, że trafiają często jak "kulą w płot".
Przyznam się szczerze, że nie sugeruję się wizjami jasnowidzów. Opieram się na własnym przeczuciu, które mniej mnie zawodzi.
Dowody znajdują się w różnych postach umieszczanych przeze mnie na stronach FN.
Kto je czytał zauważył to zapewne.
Nie znaczy to, że jestem w stanie wszystko dokładnie i trafnie przewidzieć, ale przeczuwam nie gorzej od innych, którzy uważają się za jasnowidzów.
Dlaczego podejmując decyzje, zamiast opierać się na własnym doświadczeniu czy udokumentowanej wiedzy, wolimy posłuchać mglistej przepowiedni? Każdy może odpowiedzieć sobie dlaczego tak się dzieje.
Według mnie, jeśli przepowiednia czy wróżba przynosi efekt w postaci ukojenia, czy daje rodzaj zaspokojenia naszej potrzeby np. zrozumienia czegoś, to dla wielu to wystarczające, niezależnie od szczegółów, które się tam pojawią?
Pozdrawiam serdecznie. Pedro

Pon, 16 sty 2023 23:41 | ocena: + 4

magdakowalska48 | Załogant

Wiecie co mnie smieszy w jasnowidzach? Ze oni widza jedna linie czasowa i mysla ze to jest jedyna jaka istnieje. Ile bylo przepowiedni ktore sie nie sprawdzily? Taka baba wanga zapowiadala 3 wojne swiatowa 10.10.2010 i co? i gucio. Taki jasnowidz cos tam widzi niewyraznie potem przekazuje to ludzie sie nakrecaja mysla o tym i tym mysleniem nadaja tej lini czasowej energie. A wystarczylo by pomyslec o wspanialej przyszlosci ale nieee po co lepiej myslec o wojnie. Sami na siebie sprowadzacie zaglade

Rozwiń odpowiedzi (2)

Wt, 17 sty 2023 10:10 | ocena: + 1

poza_czasem | Załogant

@magdakowalska48, a jeśli taki "jasnowidz" jest właśnie po to aby nakręcać ludzi ?

Wt, 17 sty 2023 14:55 | ocena: + 2

Ordep | Załogant

@magdakowalska48, witam serdecznie.

Podpisuję się pod tym dwiema rękami.
Obserwuję od dawna wizje różnych osób
uznawanych za jasnowidzów. Posiadam
niezliczone ich przepowiednie, z których tylko mała część może być uznana za trafną.
Mógłbym przytoczyć takich przykładów wiele, również w przypadku wizji C.H. Parkera.
Tak, moim zdaniem, większość z nas może podobnie celnie przewidzieć pewne zjawiska
i zbliżające się zdarzenia, jeśli wymieni ich wiele na podstawie obserwacji różnych wydarzeń dziejących się na świecie. Zajmowanie się tymi sprawami, ich baczne śledzenie i analiza, pozwalają na wyciągnięcie pewnych wniosków, a następnie podawanie ich prognoz.
Podobnie jest z przewidywaniem pogody.
Nie zawsze się sprawdza, chociaż prognostycy zapowiadają co innego w przyszłej pogodzie.

Pozdrawiam serdecznie. Pedro

Nie, 15 sty 2023 17:36 | ocena: + 4

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci drodzy Państwo!

Mój wpis sprzed roku ( z dnia 10.01.2022 r. )
dot. art. " Craig Hamilton Parker - prognozy na 2022 rok ."
Zgodnie z zamieszczonym w grudniu 2021 r., art. na temat przepowiedni Craiga Hamiltona Parkera, napisałem: twierdzę nadal, że nie spełnią się w 2022 roku następujące wizje Parkera:
- prezydent USA dotrwa jednak do końca tej kadencji, pomimo problemów zdrowotnych.
Z tych przynajmniej powodów nie zostanie odsunięty z urzędu w 2022 roku.
- Polska nie będzie potęgą na miarę Niemiec.
Zadłużenie i braki finansowe spowodują raczej problemy gospodarcze i ekonomiczne. Bez wsparcia ze strony UE pogłębią się jeszcze bardziej te problemy i pogorszą nastroje społeczne. W konsekwencji tego wszystkiego dojdzie do zmian na scenie politycznej.
- Włochy też, pomimo zapowiadanych problemów gospodarczych, nie opuszczą Unii Europejskiej. Dojdzie tam do pewnych zmian na szczytach władzy.
- Rewolucja duchowa na świecie będzie miała miejsce dopiero za kilka lat. Najprawdopodobniej ten proces rozpocznie się po 2024 roku, a nie w 2022 jak mówi jasnowidz C.H. Parker.
- Francja i Wielka Brytania nie zdecydują się na konflikt z Chinami. Władze państwa Środka wywierają w tym regionie olbrzymią presję lecz na razie nie zdecydują się na atak militarny na Tajwan. Pekin zdaje  sobie sprawę z jaką niezwykle delikatną i odpowiedzialną materią mają do czynienia. Cały świat jest przeciwko. Rosja nie poprze Chin, ponieważ aktualnie sama ma poważne problemy do rozwiązania z UE i USA.
Na " kursie kolizyjnym " jest też Ukraina i są problemy z Kazachstanem, tak pisałem 10.01.2022 roku.
Okazało się, że 2022 rok minął bez tych rewelacji Brytyjczyka.
Jeżeli idzie o 2023 rok, nie widzę wybuchu III wojny światowej. Rosja nie odważy się zagrozić państwom zachodnim, członkom NATO. Po blisko roku na wojnie w Ukrainie powoli wyczerpuje swoje zdolności do prowadzenia wojny na szerszą skalę. Nie sądzę, aby dokonali napaści na Finlandię. Jeszcze trochę i Rosja wpadnie w niezwykle groźne kłopoty gospodarcze, finansowe i społeczne. To doprowadzi do załamania i coraz większego tam gniewu ludzi. Przewiduję, jak piszę od blisko roku, upadek ekipy rządzącej, nie wykluczam nawet społecznego buntu. Ludzie zrozumieją, że Rosja nie jest w stanie wygrać z całym światem, a dalsze próby zdobycia Ukrainy, pogłębią tylko kryzys w ich kraju.
Zresztą Rosja już jest w stanie poważnej zapaści gospodarczej, tylko ich propaganda tego nie ujawnia przed swoim narodem.
Sam prezydent Putin jest w podobnej kondycji, co ich gospodarka. Jeszcze tylko trochę czasu upłynie i nastąpi tam " wielka smuta ".
Pozdrawiam serdecznie. Pedro

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

[.] Dzień dobry,  Podzielę się z Wami pewną myślą dotyczącą reinkarnacji oraz obaw o dalszy los Polski.  W latach 90. w jednym z odcinków Nautilusa Zet były wypowiedzi chłopca, który w poprzednim wcieleniu mógł być rycerzem z Malborka. Powiedział, że specjalnie wybrał sobie kolejne wcielenie teraz we współczesnej Polsce bo tu mu się nic nie stanie, bo nie będzie tu wojen, a on już zginął raz w walce i drugi raz tego nie chce. Obecnie boimy się eskalacji wojny z Ukrainy na Polskę. ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.