Rozwiązanie testu postrzegania pozazmysłowego, który był przeprowadzony w Bazie FN.

Dwa tygodnie temu na łamach portalu FN został ogłoszony mały eksperyment. Oto na terenie Bazy FN stoi pojazd Fundacji. Wewnątrz niego w największym pomieszczeniu jest drewniany stolik, na którym został położony pewien przedmiot.  Zadaniem internautów było przy użyciu technik „pozazmysłowych” spróbować odczytać, jaki to jest przedmiot.

Bardzo długo szukaliśmy odpowiedniego przedmiotu, który nie będzie w żaden sposób „łatwy do odczytania”. Po wielu propozycjach wybrany został przedmiot, który absolutnie pasował do tego eksperymentu.

Sprawa wzbudziła ogromne zainteresowanie, co pokazuje ilość komentarzy z „rozwiązaniem tego zadania”. Każdemu można polecić uważne przejrzenie komentarzy i własną ocenę, kto był „najbliżej”. Naszym zdaniem kilku osobom udało się prawidłowo odczytać co to był za przedmiot.

Oto nagranie z rozwiązaniem testu, które zostało wykonane w dniu „położenia przedmiotu”.

 

Mieliśmy małe zamieszanie związane z tym, że jeden z głównych komputerów FN padł po „zainstalowaniu małego drobiazgu”, który – jak się wydawało – w żaden sposób nie powinien wpłynąć na system. Tymczasem wszystko zamieniło się w gruzy i dopiero w ostatnich godzinach udało nam się odbudować system. Niestety przełożyło się to na publikację tekstów na stronach, ale do końca roku na pewno zostanie to nadrobione.

Nasz pokładowy grafik Mirek stworzył znakomitą grafikę, którą nazwał – Bóg raczy wiedzieć z jakiego powodu – „czwarty poziom”. Naszym zdaniem trafnie oddaje ona klimat „testu postrzegania pozazmysłowego”, zresztą… oceńcie sami. 😉

Dodaj komentarz