Spotkania Czwartego stopnia

W Londynie można zauważyć reklamy nowego filmu, który już teraz wzbudził dyskusję wśród brytyjskich badaczy UFO. Mamy oczywiście na myśli głośny „The Fourth Kind”, czyli „Czwarty Stopień” pokazujący najbardziej przykry aspekt tzw. uprowadzeń przez załogi UFO. Na Wyspach Brytyjskich w prasie pojawiło się pytanie: na ile obcy są przyjaźnie nastawiani do ludzi?

Kilka słów o samym filmie. Czwarty Stopień (The Fourth Kind) jest oparty na prawdziwych wydarzeniach z Alaski, gdzie przez ostatnie czterdzieści lat znikało wielu osób i powszechnie przyjmuje się, że ich zniknięcia mają związek ze zjawiskiem UFO. W filmie wykorzystano prawdziwe materiały archiwalne z wywiadów z poszkodowanymi.

Czwarty Stopień wyreżyserował Olatunde Osunsanmi. W rolach głównych występują Milla Jovovich, Elias Koteas, Corey Johnson, Enzo Cilenti i Will Patton. Światowa premiera zapowiedziana jest na 6 listopada 2009. Polska data nie jest jeszcze znana, aczkolwiek film ma już rodzimego dystrybutora (Best Film). Oto krótki zwiastun filmowy:

<object width=”450″ height=”236″><param name=”movie” value=”http://www.traileraddict.com/emd/13279″></param><param name=”allowscriptaccess” value=”always”><param name=”wmode” value=”transparent”></param><param name=”allowFullScreen” value=”true”></param><embed src=”http://www.traileraddict.com/emd/13279″ type=”application/x-shockwave-flash” allowscriptaccess=”always” wmode=”transparent” width=”450″ height=”236″ allowFullScreen=”true”></embed></object>

FN przesyła pozdrowienia z Wysp Brytyjskich! Nagraliśmy sporo materiałów, które będziemy prezentować na naszym portalu. Widać wyraźnie także po spotkaniach, które odbyliśmy z naszymi brytyjskimi kolegami, że wyraźnie w odwrocie jest temat kręgów zbożowych, a mówi się przede wszystkim o przypadkach, kiedy doszło do spotkania z załogami UFO. Więcej w naszym specjalnym raporcie „UFO i Wielka Brytania”. A na koniec kilka zdjęć z naszych eskapad po Londynie.
/wracamy juź dziś i od razu robimy spotkanie podsumowujące wyjazd w Bazie FN/

Image Hosted by ImageShack.us
By fundacjanautilus, shot with HDR-XR500VE at 2009-10-24

Image Hosted by ImageShack.us
By fundacjanautilus, shot with HDR-XR500VE at 2009-10-24

Image Hosted by ImageShack.us
By fundacjanautilus, shot with HDR-XR500VE at 2009-10-24

Tekst: Fundacja NAUTILUS

Dodaj komentarz